Wędkarstwo - Forum Dyskusyjne
Forum wędkarskie portalu wędkarskiego haczyk.pl - wędkarstwo, łowiska, sprzęt oraz metody i sposoby połowu.

Dolnośląskie - Zasiadka karpiowa - dolnoślązaków.

dudi - 19-08-09, 11:25
Temat postu: Zasiadka karpiowa - dolnoślązaków.
Lekko zarysowała się propozycja zasiadki więc tutaj proponuje ustalenia co do tego : gdzie ? kto ? i jak długo ? i kiedy ?

Ja mam 28-30 sierpnia wolne
pozniej dopiero od 19 wrzesień do zimy :)

Miejsce : obojętne - byle by były karpie i amury.

czas : 1-2 dni i nocy :) - chyba że od 28 to moge od czwartku.

maniek - 19-08-09, 11:31

dudi napisał/a:
pozniej dopiero od 19 wrzesień do zimy :)
Chyba to bedzie optymalny termin ,a zasiadkę planował bym od piątku do niedzieli
dudi - 19-08-09, 11:56

Manku no to ok - mamy w takim azie sporo czasu i tak chyba bedzie najlepiej.

Ustalamy termin na 18-19-20 wrzesień.

I teraz kto chętny itd. bo mysle że od tego będzie zależał wybór miejsca.
A to myślę ze dość ważne bo może być konieczne wcześniejsze przygotowanie łowiska.

Ja na pewno jestem +1 ;)

maniek - 19-08-09, 13:04

dudi napisał/a:
Ustalamy termin na 18-19-20 wrzesień.
Ok ,pasuje .
dudi - 19-08-09, 18:31

hehe znow mam wesele :)
Manku tydzien pozniej 25-26-27 ! :) ok ?? Sory za zamotke ale na szczęście moja druga połowica mi przypomniała.

Da rade ??

_barti_ - 26-08-09, 18:08

Z czystej ciekawości- macie w planach kilku dniowe nęcenie przed zasiadką
?

maniek - 26-08-09, 19:00

_barti_ napisał/a:
Z czystej ciekawości- macie w planach kilku dniowe nęcenie przed zasiadką
?
To zależy ,gdzie koledzy sie zdecydują usiądź ,są miejsca na Odrze że można z marszu ale jest ich nie wiele i najczęściej jest to prawdziwy hard-cor "buszmena",ale ryba jest pewna ,zostaje tylko sposób podania i przynęta ,a najczęściej trzeba nęcić.
Miro1956 - 26-08-09, 19:15

dudi, po czesci i na wrzesien ale z checia miedzy czasie na odrze powedkowal bym,ale nie mam z kim,nie znam tych rejonow a ponoc jest maly problem z dojazdem nad sama wode,zeby nie dzwigac maneli,a troche tego mam :mrgreen: .Mysle ze na wrzesniowe wedkowanie cos wymyslicie. :wink: A co do necenia to z checia tyle ze mam troszke daleko,a necic trzeba co dzien :mrgreen:
dudi - 26-08-09, 20:10

maniek, no najważniejsze żeby była szansa na rybę - ja nie z tych co tylko się lubią integrować :D :D Także czas pokaże :)
Miro1956 - 26-08-09, 20:55

dudi, czuje ze to aluzja do mnie :mrgreen: ( ze nie jestes z tych co lubia sie integrowac) ale za to lubisz z gory oceniac ludzi :mrgreen:
dudi - 27-08-09, 07:02

Nie no :) Bez przesady - nikogo nie osądzam i żadnej aluzji tu nie było - nie wiem skąd wogóle koledze się nasuneła taka myśl.

W każdym razie mi chodziło o to żeby coś tam złowić - jak 1 osoba z nas wycuiągnie karpia to juz jak dla mnie będzie sukces ( w przypadku Odry).

Ja Wódki i Pacierza nie odmawiam :) Ale jak mam iśc na ryby to chcę połowić i chodziło mi o to zeby wybór miejsca umożliwiał kontakt z rybą, bo jeśli pojdziemy na Odre to Maniek raczej nas nie zabierze w swoje ostro nęcone miejsce tylko gdzie indziej - no i szansa na rybke w tym momencie spadnie.

Oto mi chodzi :wink:

Miro1956 - 27-08-09, 07:19

dudi, no to sorrki :oops: ale tak jakos odebralem Twojego posta do manka,gdyz nie odpisales na moj,jeszcze raz sorrki.I polamania na zasiadce :grin:
maniek - 27-08-09, 07:25

Chłopaki :wink: spokojnie ,rozumiem ze jesteście niecierpliwi :mrgreen: ale zamiast sobie "dogryzać" :wink: radze szykować sprzęt ,ryby w tym roku wybitnie waleczne i cwane .
Cytat:
bo jeśli pojdziemy na Odre to Maniek raczej nas nie zabierze w swoje ostro nęcone miejsce tylko gdzie indziej - no i szansa na rybke w tym momencie spadnie.
Dudi ,nie zabiorę was na swoja miejscówkę z jednego tylko powodu ,jest to miejsce jednego wędkarza ,więcej osób tam nie wlezie ,zresztą sam zobaczysz :cool: Ale mam miejsce ,gdzie możemy sie rozbić ,co prawda ,nie jest to lux na biwak ,jest trudne dotarcie ,samochodem ,wiem ze masz jakiegoś terenowego ,miejsce jest trudne ale ryba jest pewna .Zrobie wam fotki i sami zdecydujecie . powtarzam nie mam miejsc na 4-5 wędkarzy[z wyjątkiem tego jednego] z dobrym dojazdem i świetnymi warunkami brzegowymi ,no chyba że ustawimy sie z takimi nastawieniami.

PS wybaczcie ale wszelkie info dotyczące miejsca będą ustalane na PW . :cry:

Miro1956 - 27-08-09, 07:44

maniek, na Ciebie zawsze mozna liczyc :wink: czulem ze cosik wymyslisz,a co do dojazdu to mozedudi, przewiezie nam graty ta swoja terenowa.i co z data zlociku dudiemu cos stary termin nie pasuje?
maniek - 27-08-09, 07:56

Z datą nie powinno być problemu ,dopasujemy sie ,no chyba ze stanie sie coś nie przewidzianego,ale wpływu na to nie ma ,pomyślcie też o zimnych nocach w końcu września ,komarów już nie powinno być wiec spoko .
Miro1956 - 27-08-09, 09:29

maniek, a juz wczoraj zaopatrzylem sie w czapke z moskitiera,ja tym komarom nie wierze bo mnie bardzo lubia :mrgreen: i jeszcze nazre sie witaminy B :mrgreen: ponoc skutkuje :lol:
maniek - 27-08-09, 10:26

Wydzieliłem te posty i przeniosłem aby ,nie mieszały sie wątki ,z pozostałymi .

Miro1956, moskitiera jest bardzo dobra ,co do witaminy B to sobie odpuść ,sprawdzałem ,nie działa na odrzańskie komary ,ale ostatnio nie działa nic nawet repel.
teraz jeszcze jedna sprawa ,potrzebny będzie ponton ,i przypony "sztywniaki" zostawcie w domu

Miro1956 - 27-08-09, 11:07

Ponton mam tyle ze troche duzy jak do wywozki 360cm jak nie bedzie innego to wezme swoj,maniek, a co ze strzalowym przyponem?nie chodzi mi o wyrzut tylko o przetarcia?pewnie jest wytrzymalszy,a moze na strzalowy grubsza plecionka?
dudi - 27-08-09, 12:39

maniek, A ja łowiłem na sztywniaki na Odrze w tamtym roku i nic - może dlatego - jedynie klenie mi siadały ! :)

A spoko Gelende postaram sie wziąć o ile nie będzie potrzebna do celów myśliwskich w tym czasie :D Także sprzęt będe mógł ewentualnie przewieźć.

Moskitiere - też Sobie kupiłem w tym roku ale taką że podpinam pod parasol i nad łóżkiem mam spokój i cisze - także spie na otwartym powietrzy i nic mi nie bzyka i nie gryzie :) - polecam na allegro za ok 20 zł :)

Miro1956 napisał/a:
a moze na strzalowy grubsza plecionka?

ja używam z TB Shock Braid - własnie mi sie skończyła :/

maniek - 27-08-09, 13:05

A po co przypon strzałowy ,to dodatkowy węzeł ,a wiadomo węzły osłabiają linkę , co do sztywniaków to mam takie info ze pękają jak nitki ,ja nie używam to mi sie nie zdążyło ,a tak wogle to dziwne rzeczy się dzieją ,krętliki pękają. :???:
dudi - 27-08-09, 13:42

Ok - w sumie 50 zeta zaoszczędzone - strzałówki już nie kupuje na ten rok :)

A powiem Ci że mi się nie zdażyło żeby coś takiego przy sztywniaku się stało - choć jak jest cienki fluocarbon to może tak być.

A maniek, no to pewnie miejsce wiemy - tylko daj znać jak możemy pomóc teraz w przygotowaniu łowisko - to jest oczywisty koszt i czas który powinniśmy jakoś rozłożyć.

nie mowie o koledze Miro1956, - bo rzecz jasna ma daleko - ale może ja czy mój kolega będziemy w stanie wspomóc.

Miro1956 - 27-08-09, 13:50

Ja moge wesprzec finansowo,np.dorzucic sie do zanety typu pelet kuku itd.tak sie praktykuje wsrod karpiarzy,a moze spotkamy sie jeszcze przed zlocikiem np.zeby ogladnac miejscowke?i przy okazji podrzucil bym zanete,a i mozna powedkowac?
dudi - 27-08-09, 14:01

Czemu nie :wink:
Miro1956 - 27-08-09, 14:07

dudi, a nie uwarzacie ze koniec wrzesnia bedzie troszke poznym czasem jak na karpia,oczywiscie mysle o aurze?moze jednak damy rade wczesniej,w polowie wrzesnia :?:
dudi - 27-08-09, 14:19

No ja na pewno nie dam rady :) ja w w tamtym roku prawie w Listopadzie jeździłem :)

Kalesonki + ciepły śpiwór i moge pod parasolem spać :D

Miro1956 - 27-08-09, 14:27

dudi, to ok. gdzies za 2 tyg. na pv. zgadamy sie co do wczesniejszego spotkania :wink:
maniek - 27-08-09, 14:31

Miro1956 napisał/a:
a nie uwarzacie ze koniec wrzesnia bedzie troszke poznym czasem jak na karpia
Ta pora jest najlepsza ,woda zaczyna mocno sie ochładzać ,ryba zaczyna bardzo intensywnie sie odżywiać ,trwa to najczęściej do połowy listopada jak woda osiągnie 4*C.Zasiadki na początku listopada to norma ,co do nęcenia to tak ok tygodnia przed zasiadką wystarczy , Miro1956, dudi, widzę że w was duza nie cierpliwość ,no dobra jak bardzo chcecie zasmakować co was czeka to możemy sie umówić na tą sobotę tzn taki prolog na jedną noc ,ocenicie jakie warunki ,tylko muszę wiedzieć do jutra czy wam pasi termin w sobote ,teraz jeszcze godzina ok 15 to max bo później mogą zając miejsce ,a i koniecznie kaloszki lub gumiaki obowiązkowo trza mieć , bowiem trzeba przejść małe bagienko :wink: :mrgreen: na początku ,później jest sucho.
Miro1956 - 27-08-09, 14:42

maniek, Ja to nawet dzisiaj samolotem moge dotrzec,hihi,mi pasuje nawet w piatek a dudi, pewnie bez problemu dolaczy?chyba ze masz inne plany? :lol: tylko daj mi na pv. jak naj dokladniejsza mapke,lub umowimy sie w jakims miejscu i ja podjade :lol:
maniek - 27-08-09, 14:59

Miro1956, piątek odpada ,jadę dziś bo piątek mam zajęty ,namiary dam wam jutro jak dojechać.
maniek - 27-08-09, 14:59

Miro1956, piątek odpada ,jadę dziś[właśnie sie zbieram] bo piątek mam zajęty ,namiary dam wam jutro jak dojechać.
Miro1956 - 27-08-09, 15:42

maniek, ok.tylko zostaw cosik dla nas :grin: Polamania.
dudi - 27-08-09, 18:29

dudi jak najbardziej być chętny :)

Akurat ten weekend mam zarezerwowany w całości na karpiowanie - no cóż szkoda tylko dzielić go na 2 łowiska :)

Ale jestem na 100% w sobote :) No to jakiś tel. mańku na prv wrzuć to się zgadamy.

A i jak ze spaniem - bo nie wiem czy mały namiot czy tylko parasol itd. - Ile tam mamy miejsca w każdym razie. Bo ja teraz - albo namiot 2-3os z materacem, albo pod parasolem na łóżku.
No i właśnie jak tam z terenem - czy mam jechać G czy Golfem ? :)

Musisz nam dać wytyczne :)

Miro1956 - 28-08-09, 06:32

dudi, widze ze jestes a manka jeszcze ni ma,mysle ze namioty beda zbedne na 1 nocke,deszczow nie zapowiadaja :lol: no i prawdopodobnie noc bedzie ciepla,martwie sie tylko o miejscowke,czy bedzie wolna :mrgreen: Jak pamietam Maniek mieszka na Gadach,to rzeczywiscie rzut beretem do odry,ja biore parasol i pol namiocic.
dudi - 28-08-09, 07:10

No ja parasol i łóżko - będe z kolegą pewnie to się zmieścimy pod moim parasolem we 2 :) - oczywiście mam nadzieje że to nię będzie problem że będziemy we 2 ??

No noc właśnie nie ma być zbyt ciepła poniżej 10C może być. Dziś ma byś ciepła ponad 15 !

Także zmiana pogody nam się szykuje - nie wiem czy to dobrze wróży - ale sprawdzić trzeba :)

No a maniek pewnie odsypia :) - swingery pewnie skakały ostro :D

Miro1956 - 28-08-09, 07:28

dudi, czy u Ciebie tez tak ciezko otwieraja sie strony na haczyku?wyslalem ci na pv. nr.tel.Czekam tyz na manka bo nie wiadomo jaka odleglosc bedzie od auta do wody.Bo jezeli ma byc zimno to tez wziol bym namiot karpiowy 2 osob i 2 lozka.tak zeby i maniek mogl kosci wyprostowac :mrgreen:
dudi - 28-08-09, 07:32

Miro1956 napisał/a:
dudi, czy u Ciebie tez tak ciezko otwieraja sie strony na haczyku?

W domu mam VISTE to muli strasznie - musze ją przeinstalować właśnie.

A tutaj w pracy jeszce jest ok. Działa dobrze.

Miro1956 napisał/a:
wyslalem ci na pv. nr.tel.
Jeszce ni dostałem - ale zaraz wysle ci i mój.

Miro1956 napisał/a:
Czekam tyz na manka bo nie wiadomo jaka odleglosc bedzie od auta do wody.Bo jezeli ma byc zimno to tez wziol bym namiot karpiowy 2 osob i 2 lozka.tak zeby i maniek mogl kosci wyprostowac :mrgreen:

No dobry pomysł - ale z tego co mówił terzeba wziąc kaloszki więc kawałek na pewno jest - tylko że może się nam uda dojechać tam "Gelendą" także musimy poczekać na Bosa jak się obudzi żeby dał cynk - bo jak wezmę G to wole mieć go na oku bo to Ojca - a o Golfa się nie martwię :)

maniek - 28-08-09, 10:23

Jestem ,jestem :wink: nie było ciekawie ,jedno branie i to jak ruszyłem tyłek :evil: i poszedłem do kolegi ,miał dwie ryby ,amura i karpia ,ale on ma farta w tym roku :wink: w tym czasie u mnie branie i okręcił się na kołku w dnie.Trochę mnie martwią te manewry z wodą w nocy .
Teraz tak ,jedziemy na jedną noc ,ja jestem w stanie przekimać na krześle pod parasolem ,wy musicie sami zdecydować czy brać namiot ,jedynie obowiązkowo kalosze i śpiwór dziś było ciepło w nocy ale poniedziałek byłem bez śpiwora i zmarzłem a było +10*C .
Dojechać do samej wody sie nie da ,auto trzeba zostawić ok 100-150m w lesie lub na parkingu na pobliskim osiedlu .
W razie jak nam miejsce zajmą jest wariant zapasowy ,a tam autko nad samą wodą .
Na razie idę kimnąć ,będę po południu to wam napisze co i jak z dojazdem.
dudi, Miro1956, podajcie na PW nr fona .

dudi - 28-08-09, 12:04

Ja podbierak wezme i tak zawsze mam holdallu.

Mate wziąć ?

dudi - 28-08-09, 15:04

Ja zmykam dziś też na nocke także będe pod telefonem - dajcie znać mi o której się ustawiamy i gdzie - żebym stosownie wcześnie sie zebrał i przeorganizował na Odre.
pio - 31-08-09, 06:52

no gratuluje spotkania, i pięknego karpika :) )
madi - 31-08-09, 21:29

Super prolog :wink:

Maniek wielkie dzięki za telefon, szkoda, że nie byłam z Wami, choroba nawet nie miałam pojęcia bo sama siedziałam od wtorku nad wodą i się mi przeoczyło.

Piękny karpiszon, gratuluję :grin:

Ja bym poprosiła o więcej zdjęć, Panowie na pewno macie :wink:

dudi - 01-09-09, 08:50

Mańku jak najbardziej wstaw fotki które ci przesłałem - nie ma problemu akceptacja jest :) )

No koledzy złapali bakcyla juz dawno - ale Odra zniechęcała licznymi niepowodzeniami - jednak teraz wiemy że da się :)

dudi - 02-09-09, 06:30

No i znów mnie nie ma na ani 1 zdjęciu - :D :D
_barti_ - 02-09-09, 13:58

Heh kolos ponton, cudem sie tam zmieścił Maniek, a co dopiero zanęta.
Miro1956 - 08-09-09, 20:18

Pozostalo jeszcze pare dni do wstepnego terminu zasiadki a nie widze zapalu,co jest :?: Maniek ja juz zaopatrzylem sie w te kulki :wink: i dip,a co powiesz o rozmiarze 30 :?:
maniek - 08-09-09, 21:36

Miro1956 napisał/a:
Pozostalo jeszcze pare dni do wstepnego terminu zasiadki a nie widze zapalu,co jest :?: Maniek ja juz zaopatrzylem sie w te kulki :wink: i dip,a co powiesz o rozmiarze 30 :?:
30 już mam :mrgreen:
madi - 09-09-09, 09:50

Miro1956 napisał/a:
Pozostalo jeszcze pare dni do wstepnego terminu zasiadki a nie widze zapalu,co jest :?:

Nie no zapał jest, ino teraz mało czasu mam, właśnie do czasu zasiadki.
Jeszcze się cholera uczę na stare lata :lol:

Szalejecie Panowie z kulkami.
Kurcze sama nie wiem jak się przygotować :???:
Jedno wiem na pewno, gacie wezmę chociaż mi Doopa nie zmarznie :lol:

maniek - 09-09-09, 14:22

madi, czy mam rozumieć ze siadasz z karpio-maniakami
madi - 09-09-09, 14:29

maniek napisał/a:

No pewnie, że tak :mrgreen:
No chyba, że moja obecność nie jest wskazana....

Termin to 25,26,27 wrzesień :?:

maniek - 09-09-09, 14:46

madi napisał/a:
maniek napisał/a:

No pewnie, że tak :mrgreen:
No chyba, że moja obecność nie jest wskazana....

Termin to 25,26,27 wrzesień :?:

Tak termin sie zgadza ,obecność twoja obowiązkowa ,tylko sie zastanawiam nad zmianą miejsca ,mniej hard-korowe :wink:

madi - 09-09-09, 15:05

maniek napisał/a:
Tak termin sie zgadza

No to gra, wyrobię się.

maniek napisał/a:
obecność twoja obowiązkowa

A jednak ciocia Madzia potrzebna :razz:

maniek napisał/a:
zastanawiam nad zmianą miejsca ,mniej hard-korowe :wink:

Eeee a czemu?
Maniek spacery w buszu są ok.

madi - 10-09-09, 22:20

Jak tam przygotowania?

maniek czy Ty serio myślisz o innym miejscu? Odezwij się, no chyba, że to kamuflaż żebym nie dojechała :???: :lol: :lol:

Ja mam ino prośbę: mapkę bym se zażyczyła, bo jak znowu będę szukać jakiejś obwodnicy, której nie ma na mapie to mnie normalnie krew zaleje.

Acha i jeszcze jedno: jaka jest odległość między miejscówką a środkami transportu czyt. samochodami - chodzi o to kto i jak często będzie donosił bufet na plecach :mrgreen:
Przecież jakoś to trzeba zaplanować, a znając życie ciocia Madzia nie da Wam z głodu umrzeć :wink:

maniek - 11-09-09, 11:20

madi napisał/a:
maniek czy Ty serio myślisz o innym miejscu?
Oczywiście ,ale jak chcecie w ustalonym wcześniej nie ma sprawy ,mnie to miejsce lepiej pasuje do transportu ,tylko że karpie sie przeniosły ,wiec propozycja zmiany .
madi napisał/a:
Odezwij się
Hallo Ciociu Madziu tu Maniek ,odbiór :mrgreen: :razz: Ciotka nie wymyślaj ,duże leszki czekają :wink: :mrgreen:
madi napisał/a:
Ja mam ino prośbę: mapkę bym se zażyczyła, bo jak znowu będę szukać jakiejś obwodnicy, której nie ma na mapie to mnie normalnie krew zaleje.
Nie martw sie dostaniesz na priva ,a innej obwodnicy we Wro jeszcze nie zbudowali . :mrgreen:
madi napisał/a:
Acha i jeszcze jedno: jaka jest odległość między miejscówką a środkami transportu czyt. samochodami - chodzi o to kto i jak często będzie donosił bufet na plecach
Jakies 100m ,kto będzie donosił bufet ,sie wybierze kto będzie w stanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
madi - 12-09-09, 20:08

maniek napisał/a:
Oczywiście ,ale jak chcecie w ustalonym wcześniej nie ma sprawy ,mnie to miejsce lepiej pasuje do transportu ,tylko że karpie sie przeniosły ,wiec propozycja zmiany

Nie no jak karpiszony się przeniosły to faktyka - zmiana lokalizacji.
Już mi Mirek na maila się dobił i cosik mi napisał :wink:

maniek napisał/a:
Ciotka nie wymyślaj ,duże leszki czekają :wink: :mrgreen:

Ok, bez odbioru :grin:

maniek napisał/a:
innej obwodnicy we Wro jeszcze nie zbudowali . :mrgreen:

Jeszcze mamy chwilkę, więc i wszystko może ulec zmianie :lol: :lol: :lol:
Ale ok, dobra jest, trafię przecież.

Cytat:
Jakies 100m ,kto będzie donosił bufet ,sie wybierze kto będzie w stanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mi pasuje, oczywiście kobiety w losowaniu udziału nie biorą :razz: :lol: :lol:

maniek - 14-09-09, 11:33

Trochę was zmobilizuje , :wink: :mrgreen: dziś rano lider gangu rowerowego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: złowił karpia który przekroczył 20kg ,nareszcie są te dla których mogę zmarznąć :wink:
dudi - 14-09-09, 11:43

No to pogratuluj Wojtkowi :)
Wreszcie pewnie nie ciągnął jak wyciągarka :) )

A mnie i tak mobilizować nie ma po co :) Ja jestem zmobilizowany od roztopów po 1 śnieg :)

Miro1956 - 14-09-09, 11:53

Pinkny pinkny pogratulowac, tylko co jest z tobamaniek, :?: :?: gdzie twoje miski :?: chyba na nasza zasiadke czekaja :lol:
maniek - 14-09-09, 12:01

Miro1956, same "maluchy" :wink: nie ma czym sie pochwalić ,ale powiem ci ze niedzielny poranek był super . :mrgreen:
dudi - 14-09-09, 12:38

maniek napisał/a:
niedzielny poranek był super . :mrgreen:

No pochwal się :)

madi - 14-09-09, 12:43

maniek napisał/a:
dziś rano lider gangu rowerowego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: złowił karpia który przekroczył 20kg

Ładniutki, wielkie graty dla szczęśliwego łowcy :grin:

dudi - 20-09-09, 17:34

Został tylko tydzień więć musimy pomyśleć o konkretach a zwłaszcza o nęceniu.

Miejsce pewnie ulegnie zmianie bo na tym miejscu co był prolog cisza.

Także jeśli inne to trzeba by było pewnie podsypać. Ja moge pomóc od środy jak coś, bo niestety jade na pogrzeb na 2 dni ....

reniek47 - 21-09-09, 21:18
Temat postu: zasiadka karpiowa
Jeśli są wolne miejsca,chciałbym wziąć udział w zasiadce karpiowej i poznać grono haczykowców.Mam wolny czas i mógłbym pomóc w przygotowaniu zasiadki-karmieniu. :oops:
maniek - 22-09-09, 08:24

reniek47, Witam ,miejsca jest dość ,bo siadamy w innym miejscu niż prolog ,tak że jak masz ochotę to pisz ,bo mapkę wysyłam na PW.Teraz z nęceniem ,nie ma mowy o wcześniejszym tylko w czasie zasiadki ,miejscowi jak sie zorientują to sie nie dopchamy .Dlatego dobrze by było zając miejsce w piątek jak najwcześniej ,bo trudno będzie zająć kilka miejsc .
Teraz dobrze by było sie domówić kto co bierze ,np grila i wegiel.

Miro1956 - 22-09-09, 08:43

maniek, wkoncu sie pokazales :smile: bo juz myslalem ze cie misiek do wody wciagnol :lol: ja bede okolo 16godz. w piatek.maniek, zajrzyj w temat co nowego kupiliscie i napisz co z tego zestawu mam ewentualnie wziac,mam na mysli kulki ktore zakupilem na aukcji.I jeszcze czy daleko o tej miejscowki jest do auta?kto wezmie ponton?
madi - 22-09-09, 08:48

maniek napisał/a:
reniek47, Witam ,miejsca jest dość

no pewnie, że tak. Z resztą nawet gdyby miejscówka była ciasna i to tak się upchamy :mrgreen:
Najważniejsze by grupa Dolnośląska rosła w siłę i organizowała super zloty regionalne.

maniek - 22-09-09, 08:53

Miro1956, Dziś sprawdzę i wieczorem napisze jak blisko można dojechać .Co do kulek ,bierz wszystkie :mrgreen:
Miro1956 - 22-09-09, 08:59

maniek, to musial bym wielblada zaprzegnac :mrgreen: co myslisz o lead core 35lb z TB warto cos takiego kupic zamiast rurek anty?
madi - 22-09-09, 09:11

A powiedzcie mi Panowie jakie żyłki nawinąć na młynki i w jaki haczyki się zaopatrzyć ?
maniek - 22-09-09, 09:42

madi, 0,30 to minimum ,haki 1 Miro1956, ja nie używam lead core i daje rade ,ale jak chcesz mieć to kup. :mrgreen: :wink:
madi - 22-09-09, 09:44

maniek napisał/a:
madi, 0,30 to minimum

Tak myślałam, aczkolwiek trochę się tych misków potworów obawiam :razz:

maniek napisał/a:
haki 1

Jakieś konkretne, bo u mnie z zakupami raczej ciężko z wyborem :???:

tomek1 - 22-09-09, 10:14

madi napisał/a:
aczkolwiek trochę się tych misków potworów obawiam :razz:

Nie bój nic, one nawet zębów nie mają :mrgreen:

madi - 22-09-09, 10:26

tomek1 napisał/a:
madi napisał/a:
aczkolwiek trochę się tych misków potworów obawiam :razz:

Nie bój nic, one nawet zębów nie mają :mrgreen:

Mają, mają - gardłowe - Panie Junior Admin :razz:

kamionki - 22-09-09, 10:35

Ale ja Wam zazdroszczę.Weekend nawet mam wolny,ale piątek do późna w pracy.
No i chyba odpowiednim sprzętem nie dysponuję.Tak czy inaczej życzę udanego spotkania.Pod kazdym względem.
Pozdrawiam.

madi - 22-09-09, 11:16

kamionki jak wekenda masz wolnego to się kolego szykuj bo to już mało czasu zostało :!: Ja też będę najprawdopodobniej w sobotę, ponieważ piątek wieczór mam zarezerwowany w poważnej sprawie. Ty jesteś miejscowy, a ja muszę setkę gonić :wink:

kamionki napisał/a:
No i chyba odpowiednim sprzętem nie dysponuję.

A co Ty się przejmujesz, najwyżej zasadzisz się na większego lechola, ew. zmienisz metodę a wieczorem będziesz pilnował grilla :razz:
Wszystko da się pogodzić i zorganizować :wink:

Aaaaa i bym zapomniała :oops:
Ciężarek czy koszyk? Jak ciężarek to o jakiej wadze, jak koszyk to już problem - dostępne tylko okrągłe setki :???:

Miro1956 - 22-09-09, 11:28

madi, ciezarki od 80g w gore,oby kij wytrzymal :mrgreen: widze ze bardzo przezywasz :lol: nie martw sie o zestawy bo tylu nas bedzie ze pewnie na wzajem wspomozemy sie :grin:
maniek - 22-09-09, 11:55

madi napisał/a:
maniek napisał/a:
haki 1

Jakieś konkretne, bo u mnie z zakupami raczej ciężko z wyborem
Sie tym nie trap ,nie kupuj a ciężarków u mnie tyle ze na lata starczy ,chyba ze leszcza chcesz pomęczyć to co innego ,tu potrzeba koszyk 50-60 wystarczy bo na Odrze niżówka.
tomek1 - 22-09-09, 12:47

madi napisał/a:
Mają, mają - gardłowe - Panie Junior Admin :razz:

A co Ty mu chcesz do gardła wkładać :twisted: :wink:

Powodzenia na zasiadce :wink:

madi - 22-09-09, 14:20

Mirku, Mańku... no przeżywam, a co :razz:
Zobaczę co tam w wędkarskim jeszcze wyhaczę. A co do koszyków leszczowych to kwadraciaki jakieś, trójkątne ? Bo kurcze nie wiem jak ta Oderka ciągnie.

tomek1 napisał/a:
A co Ty mu chcesz do gardła wkładać :twisted: :wink:

A już byś chciał wiedzieć :roll: :razz:

tomek1 napisał/a:
Powodzenia na zasiadce :wink:

"Nie dziękuję" :grin:

maniek - 22-09-09, 15:23

madi napisał/a:
A co do koszyków leszczowych to kwadraciaki jakieś, trójkątne
Lepsze są kwadraciaki ,longi znaczy sie dłuższe ,ale jak nie ma to nie szkodzi.
madi - 22-09-09, 17:01

Dzięki Ci wielkie Maniuś :grin:

Choroba nie mam czasu żeby się ogarnąć i wszystko zaplanować jak należy, to spotkanie to będzie totalnym spontan w moim wydaniu :???: Więc jak czegoś zapomnę, wybaczcie.

reniek47 - 22-09-09, 19:49

Dzięki za miłe przyjęcie :grin: Wezmę grila i węgiel.Czekam na dalsze informacje. Poprzez pw podam bliższe namiary do siebie :oops:
dudi - 22-09-09, 20:22

Ok wróciłem.

Na 90 % wezme ponton - tą lepszą barkę kolega mówił że pewnie pożyczy - tzn jeśli konieczne a jak nie to wezmiemy starego "ruska".
Wezmę jeszcze kuchenke z palnikiem.

Ja jestem + 1 z kolega Marcinem - kolega Lukasz nie wiadomo czy da rade.

Aha - stawiamy jakiegos markera ? markery ?

jaceen - 22-09-09, 20:34

Witam! Czy można w tamtych miejscówkach za drapieżnikiem pomyszkować? Chętnie bym wdepnął na chwilę poznać tak zacne grono i wytargać z Wami kufel za ucho :smile:
maniek - 22-09-09, 21:25

madi napisał/a:
Więc jak czegoś zapomnę, wybaczcie.
Spoko ,nic sie nie martw .
reniek47 napisał/a:
Wezmę grila i węgiel.Czekam na dalsze informacje.
Jutro postaram sie wam wrzucić mapki
jaceen napisał/a:
Witam! Czy można w tamtych miejscówkach za drapieżnikiem pomyszkować? Chętnie bym wdepnął na chwilę poznać tak zacne grono i wytargać z Wami kufel za ucho
No jasne zapraszamy ,a miejsca z drapieżnikami tam sporo.
dudi napisał/a:
Na 90 % wezme ponton - tą lepszą barkę kolega mówił że pewnie pożyczy
Dudi przyda sie na pewno ,może trzeba bedzie nawet z wywózki podać zestaw .
dudi napisał/a:
Aha - stawiamy jakiegos markera ? markery ?
Raczej nie potrzeba.
Miro1956 - 22-09-09, 21:34

maniek, to o ktorej konkretnie zbiorka? czy tez spotykamy sie kolo ciebie?
madi - 22-09-09, 21:42

jaceen napisał/a:
Witam! Czy można w tamtych miejscówkach za drapieżnikiem pomyszkować? Chętnie bym wdepnął na chwilę poznać tak zacne grono i wytargać z Wami kufel za ucho :smile:

No super, że będziesz jaceen bo coś czuję, że będę za Tobą łaziła razem ze spinem :razz:

maniek napisał/a:
Jutro postaram sie wam wrzucić mapki

No to gra. Byle bym wiedziała "gdzie" do piątku do południa.

maniek - 22-09-09, 21:43

Miro1956 napisał/a:
maniek, to o ktorej konkretnie zbiorka?
Co do godziny to jak każdemu pasuje ,ja powinienem byc już o 15 .Miro1956, jak mi transport nawali to podjedziesz do mnie ?.A zaczynamy 25-09 do 27-09.
Miro1956 - 22-09-09, 21:50

maniek, mi pasuje u ciebie bo jeszcze nie trafie :mrgreen: prawdopodobnie wyrobie sie do 15godz bo musze w piatek rano popracowac do 13godz.
jaceen - 22-09-09, 22:40

Może maniek, da parę wskazówek jak sandacza "zaliczyć" w tym roku. Ja poświęciłem ostatnio trzy dni po 4godz. i nawet pstryknięcia. Przy okazji zobaczę ile kg kulek potrzeba żeby powalczyć z 20-ką.

madi napisał/a:
No super, że będziesz jaceen bo coś czuję, że będę za Tobą łaziła razem ze spinem

Cała Ty czyli "Łazęga rzeczna" :)

Poproszę też o mapkę, może przedłużę dzień bez samochodu i dotrę rowerykiem jak nie będzie daleko.

madi - 23-09-09, 07:58

jaceen napisał/a:
Przy okazji zobaczę ile kg kulek potrzeba żeby powalczyć z 20-ką.

Przypuszczam, że chyba sami byśmy tego nie przejedli :lol: :lol: :lol:

jaceen napisał/a:
Cała Ty czyli "Łazęga rzeczna" :)
Ano :mrgreen:

Tak na marginesie, to w razie "W" będziemy na telefonie, a jeszcze w razie większego "W" to czy któryś z miłych Panów wyszedł by do drogi jakbym ew. się teges :roll: :?:

dudi - 23-09-09, 10:44

Cytat:
Przypuszczam, że chyba sami byśmy tego nie przejedli :lol: :lol: :lol:

A i tu mogłabyś się zdziwić :)

Ja najprawdopodobniej będe około 18 niestety ...

Postaram się albo wcześniej wyrobić ja albo kolega żeby ponton napompować.

maniek - 23-09-09, 13:14

Witam
Byłem dopiero dziś na wizja lokalnej miejscówek ,jest 3 główki do obstawienia na każdej główce może spokojnie wędkować 2-3 osoby główki są oddalone od siebie 15-20m ,dojście z drogi polnej ok 30-40m główki są kamieniste ,wiec tripody rod-pody wskazane ,miejsce na obóz jest zarośnięte [nie stety] ale to nie problem ,problem to że miejscówki są ogólno-dostepne i będzie trudno zająć wszystkie jak będzie nas np.2 osoby.Wieści od miejscowych ,złowiono dwa sumy [na dniach] 0,90m i ok 1,50m obydwa z trola ,padł też sandacz ok 5-6kg na żywczyka ,leszcze skubią słabo[ale chłopaki nie wiedzą jak je łowić] ,o karpiach i amurach nie pytałem [celowo]ale widziałem postawioną bojke . :wink:

PS miejsce wrocławiakom znane wiec nie będzie trudno wam trafić ,mimo to mapkę wyślę wieczorem ,zamiejscowym wyśle z trasa dojazdową mirek podjedzie do mnie zostanie nam ciocia Madi :wink: ale tu nie przewiduje komplikacji .
Nie pisze ogólnie o miejscu przed zasiadką ,aby uniknąć komplikacji ,wszak czyta nas sporo osób z innych for :razz: dowiedzą sie po zasiadce lub w trakcie :razz: .
W razie komplikacji ze znalezieniem sie nad wodą ,wszak mamy zapowiedzi nowych zlotowiczów ,proszę o podanie na PW nr tel. odpisze i podam własny .
W razie wątpliwosci pytajcie do piątku ok12-13.

Miro1956 - 23-09-09, 13:31

dudi, ja mam dwie pompki jedna doza dwustronna chyba 5l a druga elektrycznaq z akumulatorem bardzo wydajna,jak chcesz to zapakuje do auta ?moge tez wziac ponto 360cm.
madi - 23-09-09, 14:21

dudi napisał/a:
A i tu mogłabyś się zdziwić :)

dudi ja może wyglądam, ale żołąda to mam jakiegoś małego :mrgreen:

maniek napisał/a:
zostanie nam ciocia Madi :wink: ale tu nie przewiduje komplikacji .

Kurna jaki pozytywny odzew :shock:
Mnie ino mapkę, a w razie W to będę tarabanić na fona :mrgreen:

Raczej większość zainteresowanych ma mój numer fona, reszta chętnych (bez anonsów matrymonialnych) - wszystko na priv.

dudi - 23-09-09, 17:36

Miro1956, nad pontonem pomyslimy - zobacze jutro jaki bede miał.
Miro1956 - 23-09-09, 17:41

dudi, i tak wezme,najwyzej zostanie w aucie.a jak bedziemy wedkowac na roznych glowkach to moze bede go uzywal. :wink:
Miro1956 - 23-09-09, 19:00

maniek, miejscowka wyglada obiecujaco :lol: no i dobry dojazd :lol: i pewnie karpion bedzie chcial wspolpracowac :mrgreen: a jak nie to go zmusimy :lol:
maniek - 23-09-09, 19:04

Mapki wysłane ,jak kogoś ominąłem przez przypadek to pisać .Dobrze by było jak by sie każdy z deklarował kiedy i o której będzie co bym wiedział co robić na miejscu.
kamionki - 23-09-09, 19:32

W szoku jestem :shock: wczoraj tam bylem posiedziec.To ja postaram sie dojechac w sobote nad ranem.
Gdybym skonczyl prace nieco wczesniej to bylaby szansa,ze zawiatam juz w piatek.
Tylko te braki sprzetowe :sad:

jaceen - 23-09-09, 21:39

Jak wcześniej pisałem, to właśnie te okolice przez 3dni męczyłem i zero! Może teraz coś się ruszy. Ja zaglądnę ze spinem w piątek po 15-ej i w sobotę rano. Ładuję baterie na foto tych dwucyfrówek :smile:
_barti_ - 24-09-09, 06:18

Maniek, u Was tam chociaż są jedno cyfrowe? :lol:
maniek - 24-09-09, 08:55

_barti_, ponoć są ,ale ja nie widziałem :wink:
madi - 24-09-09, 09:02

Mapkę mam, drogę znam, nie będzie problemu.
Będę w sobotę, mam nadzieję, że jak najszybciej.

Jedno mnie tylko martwi :roll: czy dacie sobie radę ten jeden dzień bez cioci Madzi :?: :lol: :lol:

dudi - 24-09-09, 10:38

Cytat:
Jedno mnie tylko martwi :roll: czy dacie sobie radę ten jeden dzień bez cioci Madzi :?: :lol: :lol:

Może być ciężko - ale postaramy się jakoś to wytrzymać :)

Czy wiadomo kto będzie na tyle wczesnie żeby zając te 3 głowki ?

kamionki - 24-09-09, 10:57

Ja będę w sobotę przed switem(ja plus kolega).Jeżeli zaistnieje problem z miejscem siądziemy gdzies z boku.Myslę,że znajdziemy jakieś miejsce.
Mam jeszcze nadzieję,że dam radę dolączyć w piątek wieczorem,ale z tym może byc problem.

dudi - 25-09-09, 08:34

Noce zimne 5 st Celsjusza ! - ubrać się ciepło :)
Albo wziąć coś na rozgrzanie ;)

A ciekawi mnie tak wysokie cisnienie 1025 hPa - no ale zobaczymy :)

reniek47 - 25-09-09, 15:48
Byłem od godz.15-tej do 16-tej i nikogo nie spotkałem.Będę ponownie przed 18-tą.Niestety nie mam z nikim kontaktu telefonicznego :cry:
jaceen - 25-09-09, 23:20

Jak szedłem z wędeczką, to jedna główka już się szykowała na łowy. Jak wracałem to już było ciemno i trzy stanowiska były juz gotowe. Ja wczoraj miałem udany dzień http://www.haczyk.pl/foru...p=138179#138179
Może rano dam radę jeszcze raz odwiedzić karpiarzy.

madi - 27-09-09, 10:46

Ja niestety nie dojechałam, dzieciak mi się pochorował, całą nockę miałam na nogach :???:
Dziś i mnie coś bierze.
Wczoraj rozmawiałam z Mańkiem, ryby dopisały - piękne były :grin:

Czekamy więc cierpliwie na powrót chłopaków z zasiadki i fotorelację jaką nam przygotują w odpowiednim temacie.

_barti_ - 27-09-09, 10:59

Czyli dwucyfrówki może jakieś :wink: . Czekam na relację, bardzo mnie interesuje ta zasiadka.
maniek - 27-09-09, 22:06

Wpierw chce wszystkich zlotowiczów przeprosić małym zamieszaniem z braku kontaktu tel. i małym opóźnieniem rozpoczęcia zasiadki , :oops: ale głównie to chce podziękować wszystkim ,przybyłym uczestnikom za miłą atmosferę i wspólne wędkowanie i biwakowanie . :wink: Opis zlotu wstawię jutro .
madi - 27-09-09, 22:14

maniek napisał/a:
Opis zlotu wstawię jutro .

Trzymam za słowo :wink:
Pewnie spotkanie było udane, choroba gul mi skacze niesamowicie, a jeszcze jak zobaczę fotki to mnie chyba trafi :sad:
Jak ja żałuję, że takie plany pokrzyżował mi jakiś debilny bakcyl i nie mogłam się z Wami spotkać. Jeszcze będzie okazja.

reniek47 - 27-09-09, 22:16
Wszystkim uczestnikom zasiadki serdeczne podziękowania za miłe i sympatyczne przyjęcie do swego grona "debiutanta " :oops: Mańkowi i Mirkowi za cenne wskazówki do przygotowania sprzętu i zanęty karpiowej.Dudiemu za zdradzenie swoich niektórych miejscówek karpiowych.Maćkowi i jego koledze za przyjemne,wspólne wędkowanie na jednym stanowisku.Spędzone trzy dni były super! :lol:
dudi - 28-09-09, 07:58

Ja również dziękuje za spotkanie :)

reniek47 napisał/a:
Dudiemu za zdradzenie swoich niektórych miejscówek karpiowych

mam nadzieje że za dużo nie pozdradzałem : :grin: Jesli tak to nie zdradzaj ich dalej :) )

Teraz tylko szykować następny wypad :) Ale to już pewnie na wiosnę i jak już wstępnie ustaliliśmy może na jakąs stałą wodę.

kamionki - 28-09-09, 11:53

Ja również dziękuję za spotkanie.Mam nadzieję,że nie zostałem najgorzej zapamiętany :wink:

reniek47 napisał/a:
Maćkowi i jego koledze

Marcinom-dwóm :wink:
Kilka fotek wstawie wieczorem lub jutro.

Miro1956 - 28-09-09, 12:09

I tez ja dziekuje wszystkim za fajny zlocik zwlaszcza wieczorne pogawedki przy grylureniek47, skrzydelka byly przedniej jakosci i nawet przypalone smakowaly.dudi, za pyszne frankfurterki,tylko czemu tak malo :lol: a Mankowi za babcine ogorki a zwlaszcza za pilnowanie w nocy moich wedek i ze z takim poswieceniem nie baczac na rose wyskakiwal z namiotu w skarpetkach do kazdego mojego brania :lol: :lol: Mimo ze ryba za bardzo nie chciala wspolpracowac to zlocik uwazam za udany.Pozdrawiam takze Kamionki i jego kolege Marcina:lol: a madi, powinna dostac zolta kartke ale zostala usprawiedliwiona :wink: moze tylko zalowac ze ja taka uczta ominela :grin:Gratulacje dla Marcina za pieknego AMORKA,farciarz :shock:
madi - 28-09-09, 23:29

Miro1956 napisał/a:
madi, powinna dostac zolta kartke ale zostala usprawiedliwiona :wink:

Jaką żółtą kartkę, za takie przewinienie to powinnam dostać co najmniej "krawat", a nawet bana. Kurcze tomik, szefie nie czytaj tego :oops: :razz:
nie no tak poważnie to usprawiedliwienie wynika z grypy żołądkowej mojego dziecka, która to perfidnie postawiła mnie na nogi od nocy do świtu :???: Teraz ja zdycham :evil:

Miro1956 napisał/a:
Gratulacje dla Marcina za pieknego AMORKA,farciarz :shock:

A gdzie foto :?: :?: :!:

Żałuję okropnie, zwłaszcza skrzydełek z grilla, fraknfurterek i tych Mańkowo - Babcinych ogórasów :wink:

Panowie fotki proszę :mrgreen:

Tench - 29-09-09, 13:10

@Madi
http://www.fotosik.pl/pok...0f79e7d5f4.html
Przypadkowo wpadłem na zdjęcia amura.
Mam nadzieje, że Pan Maniek sie nie obrazi;)

maniek - 29-09-09, 13:43

Tench, Obrazić sie nie obrazi ale ,ale nie zdradzaj za wcześnie . :wink: :evil:
Dopiero obrobiłem fotki i mogę wstawić tekst .

Tench - 29-09-09, 14:29

Niestety edytować posta już nie mogę, ale oczywiście może to zrobić to mod czy też admin.
Gratuluje zasiadki i pozdrawiam.

moesso - 29-09-09, 16:31

no to czekamy na fotki z relacja :]
warszawa_24 - 29-09-09, 16:39

Już są ale w innym temacie.
galuch - 29-09-09, 17:19

no no ładnie się zaczyna :wink: czekamy na reszte !
maniek - 29-09-09, 17:59

Tu opisujemy zloty i spotkania dolnośląskie
http://haczyk.pl/forum/vi...t=5689&start=15

galuch - 29-09-09, 19:41

Tylko pozazdrościć. Gratuluję udanego spotkania no i oczywiście rybek :wink:
Ps. Ten leszcz Dudiego miał wysypkę tarłową??? :shock:

maniek - 29-09-09, 20:18

galuch napisał/a:
Ps. Ten leszcz Dudiego miał wysypkę tarłową???
Tak ,woda ma 16* wiec te co wiosna nie zdarzyły teraz nadrabiają .
_barti_ - 29-09-09, 20:33

Co to jest ten "rowerowy gang" już drugi raz słyszę to określenie, że jego hersztem jest Wojtek. :wink: :wink: :lol:
dudi - 30-09-09, 07:09

Tak sobie żatujemy - bo większośc karpiarzy kolegów Mańka łowi w trudno dostepnych miejscach i dlatego ich głównym środkiem poruszania się jest rower :)

No a Wojtek ma najbardziej wypasiony rower :D

_barti_ - 30-09-09, 07:36

Heh, z chęcią bym zobaczył foto tego roweru zapakownego. Ostatnio miałem taki spór z kumplem, czy karpiarz może dojeżdżać rowerem. Stwierdziliśmy, że nie da rady. :wink: Za dużo gratów.
warszawa_24 - 30-09-09, 07:55

Czy za dwa lata (bd miał auto i prawo jazdy) mógłbym do Was przyjechać na taką zasiadkę?
dudi - 30-09-09, 08:04

Pomyslimy za 2 lata - do tego czasu jeszcze się dużo może zdarzyć :)

_barti_ napisał/a:
Stwierdziliśmy, że nie da rady

Oczywiście że da - ale czasem potrzebna jeszcze do tego jest przyczepka :)

warszawa_24 - 30-09-09, 08:09

Ok :smile:
_barti_ - 30-09-09, 13:55

Warszawa :lol: :lol: chyba lepiej będzie o to zapytać za 1,5 roku.
Co do roweru, widziałem takie coś w porcie w Ustce, jeden wędkarz miał przyczepkę rowerową.

dudi - 03-03-10, 08:35

No i idzie wiosna powoli, więc trzeba pomyśleć nad miejscem kolejnej zasiadki no i terminem.
Moja propozycja to połowa Kwietnia albo Maja, zbiornik Chwałowice (20zł.doba za 2 kije). Proponuje komercyjne łowisko dlatego że jest stosunkowo blisko Wrocławia, i każdy tam połowi, choć okazów nie ma max 12 kg. Ryby waleczne no i można połowić już wczesną wiosną.

Czekam na inne propozycje oczywiście ....

Miro1956 - 03-03-10, 09:11

dudi, masz na mysli Chwalowice czy tez zbiornik kolo Mietkowa Chwalow?Oplata caloroczna 60zl i jest tam ladny karp i ladna woda.
dudi - 04-03-10, 15:53

Chwalowice - Chwalowa nie kojarze, ale ja jestm otwarty Mirku na propozycje jeśli masz jakąś ciekawą wode to proponuj :)
Tylko żeby jakieś "dyszki" były :D

babylonx - 04-03-10, 19:11

Panowie,po latach dłuuugich przerwy powróciłem do wędkowania,tyle że stanąłem na etapie "chciałbym znów połowić",nie do końca wiedząc co i jak HyHy,a powszechnie wiadomo że najłatwiej sie czegoś nauczyć podpatrując innych...oczywiście takich którzy skorzy by byli pokazać (jakkolwiek głupio by to nie brzmiało wiecie o co mi chodzi :razz: )
gdyby Wam nie przeszkadzało towarzystwo początkującego chetnie bym sie przyłączył.
Pozdrawiam

slowik - 04-03-10, 20:39

dudi napisał/a:
Tylko żeby jakieś "dyszki" były

Dyszki to ja mam ale czy woj. pasuje? [Opolskie]

kamionki - 04-03-10, 21:18

Ja już się zapisuje.Tylko w połowie maja (15-16) mi nie pasuje(komunia),ale każdy inny termin będzie dobry :smile:
slowik - 04-03-10, 21:43

kamionki napisał/a:
(15-16) mi nie pasuje(komunia),

Mi też nie pasuję komunia córki :wink:

Miro1956 - 04-03-10, 22:46

dudi, chyba mnie nie zrozumiales ja sie pytam ciebie czy chodzi o Chwalowice,to miejscowosc znalazlem kolo Jelcza we Wroclawskim,ale nie moge znalesc tam zadnej wody i pomyslalem ze chodzi Tobie o Chwalow-tuz przy jeziorze Mietkowskim mozesz zobaczyc na zuumi, ladna woda i jest sporo karpia :wink:
dudi - 05-03-10, 16:08

Miro1956, No w Chwałowicach jest staw ok 1-2ha, ja patrze pod kątem spotkania, bo jest dość ciasno i to dobre do integracji :)

A slowik, co proponujesz ? bo kiedym o Michalicach coś rozmawialiśmy ?

slowik - 05-03-10, 16:39

dudi napisał/a:
bo kiedym o Michalicach coś rozmawialiśmy ?

Wodę znam jak własną kieszeń i na zasiadkę miejsce mogę przygotować bo jestem tam sześć razy w tygodniu kwestia tylko na ile osób ale na osiem osób nie ma problemu miejsce mam dobre i karpie są tam przez cały sezon :mrgreen:

dudi - 06-03-10, 17:50

- członkowie Okręgu PZW w Opolu mogą wędkować na wodach rzeki Odry z lewego jej brzegu na odcinku 2 km poniżej jazu Lipki - członkowie Okręgu PZW w Opolu mogą wędkować na wodach rzeki Widawy od zapory czołowej zbiornika Michalice do granic Województwa Opolskiego - członkowie Okręgu PZW we Wrocławiu mogą wędkować na wodach rzeki Widawy od zapory czołowej zbiornika Stradomia do granic Województwa Dolnośląskiego - porozumienie obowiązuje w latach 2010

MIe kumam tego - Stradomia to przeciez Dolnoslaskie ...

Ale z tego co ja tu widze to na Michalice nia mamy porozumienia - mam racje ?

slowik - 06-03-10, 20:48

Nie mamy porozumienia :twisted:
slowik - 06-03-10, 20:52

Gdybym był w kole Pzw Bierutów lub Syców mógłbym łowić na zalewie Michalice :twisted:
dudi - 08-03-10, 08:11

Dziś przeglśdałem cennik składek PZW i OPOLE ma dniówke 10zł, także może by rozważyć Michalice...
Miro1956 - 08-03-10, 09:26

dudi, Ale zescie wymyslili :mrgreen: mam 150km gonic :mrgreen: :mrgreen: ale jak trza to nie wykluczone :wink:
madi - 08-03-10, 10:01

dudi napisał/a:
Dziś przeglśdałem cennik składek PZW i OPOLE ma dniówke 10zł

dudi może ja patrzę nie na to co trzeba (ostatnio tak mam), ale ja widzę opłatę jednodniową na opolskie 20 zł :wink:
Poprawcie mnie jak się mylę
http://www.pzw.org.pl/opo...owa_na_rok_2010

Nawet na łowiskach specjalnych też jednodniowa wynosi 20zł http://www.pzw.org.pl/opo...wiska_specjalne

dudi - 08-03-10, 13:28

Madi masz racje włączyła mi sie tabela za 2009 r :/
madi - 08-03-10, 15:13

To mnie uspokoiłeś, bo ostatnio dziwne rzeczy się ze mną dzieją.
Albo widzę coś czego nie ma, albo jestem ślepa i nie mogę dostrzec czegoś pod nosem :wink:

slowik - 08-03-10, 20:20

madi napisał/a:
bo ostatnio dziwne rzeczy się ze mną dzieją.

Tak to jest jak się zaczyna czuć wiosnę :mrgreen:
Odnośnie zasiadki na Michalicach jestem za :lol:

kamionki - 08-03-10, 21:37

Jak już pisałem wcześniej jestem za jeżeli tylko termin będzie pasował,no i ewentualne miejsce w jakimś aucie się znajdzie :razz:
slowik - 17-03-10, 12:18

Coś w temacie ucichło a wiosenka idzie :mrgreen:
Miro1956 - 18-03-10, 17:24

No panowie obudzcie sie :!: :!: Maniek i Dudi cos w temacie drgnelo :?: :mrgreen:
reniek47 - 20-03-10, 19:51

:roll: Po udanej zasiadce wrześniowej z przyjemnością dopisuję się do listy wiosennej.
Kamionki - łowiliśmy na jednej główce to myślę,że zmieścimy się w jednym samochodzie.Masz u mnie miejsce - kontakt na pw. :wink:

maniek - 20-03-10, 20:06

Moze ustalmy po pierwsze datę ,czy 1.05-3.05 będzie pasował większości chętnych ,czy przesuwamy ta datę na później.
Druga sprawa to łowisko.Mamy propozycje Michalice ,i Chwałowice nie stety nie znam łowisk a trzeba sprawdzić jak po zimie czy nie było dużych strat .

Reniek 47 witam na forum .

hubal - 20-03-10, 22:36

Jeśli to nie jest problem, to czy trochę wyższy Śląsk może się podpiąć ? Chętnie bym was kiedyś zobaczył na żywo, a dobra zasiadka przed maturą nie jest zła : )
slowik - 21-03-10, 05:12

maniek napisał/a:
1.05-3.05

Ten weekend bym odpuścił ze względu na dużą ilość wędkarzy nad wodą,można już będzie wtedy biegać i pływać za szczupakiem tak więc presja wędkarska będzie bardzo duża :roll:
Może weekend wcześniej?

kamionki - 21-03-10, 21:21

reniek47, dzięki za zaproszenie.Jak będą konkrety to będziemy się umawiać na prv.
Ja jak pisałem wcześniej dostosuję się do niemalże każdej daty(po za jednym majowym weekendem),ale sądzę podobnie jak slowik, Ale jak będzie wola zorganizować wypad w pierwszy weekend maja to się piszę :smile:

reniek47 - 21-03-10, 23:23

Termin 1-3maja jest b.dobry-dwie nocki.Może będzie nas więcej-dni wolne od pracy,ale po 15maja są cieplejsze noce.Akceptuję każdy termin. Kamionki kontakt telef. Maniek dzięki .Witam! :roll:
dudi - 22-03-10, 07:20

ja 1-3 maja mam juz rezerwacje na Nowakach ....
A co do Chwałowic to juz się tam łowi - byłem w weeken ja tylko jeden odjazd.
Ale kolega po kiju obok przez weekend połowił kilka sztuk :)

Mi Chwałowice czy Michalice to obojętne - nie ukrywam ze Michalice ze wzgledu na większą różnorodność gatunków ryb no i prze wszystkim ze względu na rozmiary karpi jest interesujacą propozycją.

maniek - 22-03-10, 13:29

1maja tez bym odpuścił ,zapytałem pro-forma .teraz czy tydzień wcześniej czy tydzień później ,wybrał bym 7-9 maja zawsze to tydzień ciepła nie zaszkodzi.
Teraz łowisko ,z uwagi na to że szykuje sie niezła ekipa :lol: to obawiam sie że Chwałowice mogą nam nie wystarczyć.Michalice na pewno sie sprawdza ,ale zapytam was jeszcze co sadzicie o zbiorniku Topola .hubal, nie ma żadnego problemu z naszej strony ,zapraszamy i będzie nam miło ,tym bardziej że "paprykarze" próbują nam zrobić konkurencje. :wink: :razz:

slowik - 22-03-10, 16:11

maniek napisał/a:
co sadzicie o zbiorniku Topola

Nie byłem tam ani razu i wody nie znam :???:
maniek a na odrę będzie jeszcze za wcześnie?Może odra?
A co do Michalic to wodę znam bardzo dobrze tak jak Ty odrę :mrgreen:

madi - 22-03-10, 17:27

Robaczki moje kochane o Topoli możecie sobie troszkę poczytać Tutaj. Poza tym za miedzą - zbiornik Kozielno, w razie "w" można też zaatakować rzekę ;)
Miro1956 - 22-03-10, 18:42

Jestem za Topolą, jest tam duzo miejsca i spokojnie wszyscy sie pomieszczą,i jest alternatywa,wszedzie blisko-Kozielno,Pilce i mnostwo wody w poblizu.maniek,
a co z tym osrodkiem nad Odrą z kempingami o ktorym wspominaliscie z P.Romanem w sprawie zlotu haczykowcow?

dudi - 22-03-10, 19:19

Jak dla mnie Topola tez może być a co tam :) No tylko mam nadzieje że uda mi się pogodzić ta zasiadka z pracą :/ ......
slowik - 22-03-10, 20:02

Miro1956 napisał/a:
jest tam duzo miejsca i spokojnie wszyscy sie pomieszczą

Na Michalicach też jest miejsca opór,tylko trochę daleko jak dla Was :roll:

Miro1956 - 22-03-10, 20:14

slowik, ja dostosuje sie do kazdej propozycji,i terminu,tylko chodzi o to zebysmy nie byli porozrzucani jak na odrze,zeby w miare mozliwosci uniknac takiej sytuacji jaką mial dudi, ze siedzielismy wieczorkiem w grupie i musal okolo 70m po ciemku biec do brania :mrgreen: a wieczorne pogawedki sa nie uniknione :wink:
kamionki - 22-03-10, 20:26

Jak dla mnie miejsce jest na drugim miejscu-ważne będzie towarzystwo,ale termin 7-9 maj pasowałby idealnie :wink:
slowik - 22-03-10, 20:33

Na Michalicach mam 4 miejsca gdzie siadamy w 6-8 osób i łowimy wszyscy obok siebie :wink:
Dał bym mapkę satelitarną z oznaczeniem łowisk na pw ale nie wiem jak to zrobić :oops:

Miro1956 - 22-03-10, 20:38

slowik, obawiam sie ze 6-8 miejs moze byc za malo bo z tego co widac deklaracji jest wiecej,ale jest jeszcze troche czasu to pewnie na poczatku maja wszystko sie wyjasni :wink: A co do mapki to nie doradze bo sam jestem noga w tych sprawach,ale ogladalem Michalice na zuumi.Ladna woda.
kamionki - 22-03-10, 20:41

Miro1956 napisał/a:
pewnie na poczatku maja wszystko sie wyjasni

Fajnie by było,żeby do tego czasu już wszystko było wiadomo na 100%.
Jeżeli zasiadka byłaby w terminie 7-9 maj,to byłbym z kolegą który uczestniczył w spotkaniu wrześniowym.Także to jedna osoba więcej.

dudi - 22-03-10, 20:49

6-8 miejsc to ok - a jakoś wole w sumie Michalice jak Topole bo chyba nikt z nas na niej nie łowił a jak Michalice to mamy przynajmniej kolege słowika która zna ta wodę.
No i jest to z całą pewnością bardziej kariowa woda jak Topola.

Mirku wiem jak to jest deklaruje się duzo osób ale jak dojdzie to na pewno nam troche wymięknie.
A Michalice to kilka ha jest żeby zestawy powywozić.
Zresztą i tak nierealnym jest łwoeinie w 10 osób jeden koło drugiego bo jak w takim lesiue żyłek holować coś większego.

Miro1956 - 22-03-10, 21:00

dudi, A jak tam z Nowakami bo wspominales ze wybierasz sie na majowke? jedziesz z ekipa i czy w razie jak bym nabral ochoty to mozna do was dobic? i ile wynosza oplaty i gdzie sie je robi?
dudi - 22-03-10, 21:08

77 433 09 07 tel do wlaścicieli, oplata w tym roku chyba 35 zł/doba - na 3 kije mozna łowić. i 4rty jakis feederek to tez nie ma problemu.
Z miejscem pewnie bedzie duuuzy problem Mirku jade z Ekipą i mamy wg starej numeracji stanowiska 27,29,31.

Miro1956 - 22-03-10, 21:15

dudi, no to gosc sporo sobie wola za dobe tym bardziej ze ryba wraca do wody,podaj mi dokladna lokalizacje to moze z braciszkim wybiore sie jak przyjedzie do mnie na Sw. z Francji,a jeszcze jedno,czy mozna tam wedkowac bez karty?skoro komercjak.
dudi - 22-03-10, 21:31

Mirku to i tam tanio jak na łowisko gdzie pływają 30stki :)
Zobacz ile kosztuje Wygonin itp lowiska :)

A karty oczywiscie nie trzeba - daj znac jak bedziesz sie wybiral no i lepiej rezerwuj duzo wczesniej.

Miro1956 - 22-03-10, 21:38

dudi, ok,jak bede sie wybieral to dam znac,lokalizacje juz znalazlem :wink:
slowik - 31-03-10, 19:48

Panowie właśnie sobie przypomniałem że 24-04-2010 idę na wesele,tak więc termin mi nie pasuje. dudi Ty w weekend majowy 1,2,3-05-2010 też jedziesz na Nowaki, to może zróbmy zasiadkę w drugi majowy weekend,i może ustalmy w końcu miejsce zasiadki :roll:
kamionki - 31-03-10, 19:53

Co do terminu to jestem jak najbardziej za.
dudi - 06-04-10, 12:43

A może 16-18 kwietnia ?

Moze sie uda trafic na wejscie karasia na tarło ...

A miejsce : Michalice - myślę ze na targach już ustaliliśmy że to będzie najlepsze miejsce.

Miro1956 - 06-04-10, 13:19

Nie stety ten termim dla mnie odpada,mam zawody kola :mrgreen: i z tego co slyszalem to szykuja sie tez zawody spina w kotlinie Klodzkiej.
slowik - 06-04-10, 14:33

Może zróbmy w ten drugi weekend Maja?
Miro1956 - 06-04-10, 15:08

Tez jestem za pozniejszym terminem niech sie pogoda ustabilizuje i woda podgrzeje.Koledzy wrocili z 3 dniowej zasiadki i wrocili o kiju,a nie sa amatotami.
slowik - 06-04-10, 20:16

Miro1956 napisał/a:
Koledzy wrocili z 3 dniowej zasiadki i wrocili o kiju,a nie sa amatotami.

Wiesz mi miśki już grasują,jutro siadam ponownie i mam nadzieje że będzie tak jak w ubiegłym tygodniu,oby tylko była ciepła noc :roll: :mrgreen:
{rybki brały} :shock:

Miro1956 - 06-04-10, 21:37

slowik, a wlasnie ostatnio u nas byly w nocy przymrozki, na Opolszczyznie jest cieplej o 2 -3 st.
slowik - 07-04-10, 04:51

Miro1956 napisał/a:
na Opolszczyznie jest cieplej o 2 -3 st.

Ostatnio jak siedziałem było 9st. [w nocy]

kamionki - 15-04-10, 20:08

Widzę,że temat ucichł.Czy są jakieś ustalenia odnośnie zasiadki :?: Odnoszę wrażenie,że będą to Michalice,ale termin cały czas nie jest do końca znany.A czas leci :smile:
maniek - 15-04-10, 23:21

No u mnie sie sytuacja po-pitoliła muszę z tej zasiadki zrezygnować .Mozę coś jesienią wypali .
dudi - 18-04-10, 19:26

maniek napisał/a:
No u mnie sie sytuacja po-pitoliła muszę z tej zasiadki zrezygnować .Mozę coś jesienią wypali

Szkoda Mańku .... czyli rozumie ze żaden termin nie wchodzi w gre w najbliższych kilku miesiącach ??

kamionki - 19-04-10, 10:01

dudi napisał/a:
Szkoda Mańku

I to bardzo.Czy dalej myślimy nad tą zasiadką?

slowik - 19-04-10, 15:10

kamionki napisał/a:
Czy dalej myślimy nad tą zasiadką?

Myślę że tak :mrgreen:

dudi - 19-04-10, 16:05

Jasne :) u mnie w weekend 13stka i 15stka :)
Miro1956 - 19-04-10, 16:59

dudi napisał/a:
a na jakiej wodzie?czy komercjak? moze tam zrobimy zasiadke?wyglada obiecujaco :grin:
Miro1956 - 19-04-10, 17:51

dudi napisał/a:
graty za miski :grin: czekamy na fotki.
dudi - 19-04-10, 19:29

Moze jutro wstawie :) A na Nowakach złowione ... ogólnie z kolega Marcinem pokazaliśmy klase w 24 h 8 brań 6 na macie :)

Reszta słabiutko :)

Miro1956 - 19-04-10, 19:37
Temat postu: nowaki
Czesc dudi a wydawalo mi sie ze mieliscie byc na weekend majowy,to cosik mi sie pokrecilo :mrgreen: pewnie na kulki wlasnej produkcji?
slowik - 19-04-10, 20:56

Co robimy z tą zasiadką?
dudi - 20-04-10, 06:24

slowik, zaproponuj termin - skoro wg mnie Michalice to dobra propozycja :) To tylko dobierz termin - zbieramy chetnych i siadamy ....
Miro1956 napisał/a:
pewnie na kulki wlasnej produkcji?
no ba ;)

A kolega na kupne ale wysokiej jakości :)

Wg mnie tak jak wstępnie ustalane - połowa maja była by ok...

kamionki - 20-04-10, 08:08

To może 7-9 maj?
Miro1956 - 20-04-10, 09:02

Nu koledzy deklarowac sie,bo jakos opornie to wychodzi :mrgreen: jesli chodzi o mnie to w gre wchodzi zasiadka co najmniej 3 dniowa ze zwgledu na odleglosc jaka musze pokonac, slowik jesli bedzie ci pasowac to mozemy siasc we dwojke juz w czwartek :wink: chyba ze bedzie wiecej chetnych od czwartku :?:
slowik - 20-04-10, 15:45

kamionki napisał/a:
To może 7-9 maj?

Mi pasuje najlepiej bo teraz mam wesele,długi weekend odpada bo dudi nie morze,14-15-16 odpada komunia, więc zróbmy ten drugi weekend majowy i będzie chyba ok? Szkoda tylko że maniek nie może przyjechać :???:

Miro1956 - 20-04-10, 15:49

slowik, a ni odpowiedziales na moja propozycje :mrgreen:
slowik - 20-04-10, 17:20

Miro1956 napisał/a:
to mozemy siasc we dwojke juz w czwartek

Pewnie że możemy :mrgreen:
A najlepiej to mi pasuje od pon.do piątku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Miro1956 - 20-04-10, 17:26

slowik, mam uklady z Twoim szefem to zalatwie ci urlop :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a moze ktos inny bedzie chetny :?: :?:
Wojtek - 21-04-10, 02:14

_barti_ napisał/a:
Heh, z chęcią bym zobaczył foto tego roweru zapakownego. Ostatnio miałem taki spór z kumplem, czy karpiarz może dojeżdżać rowerem. Stwierdziliśmy, że nie da rady. :wink: Za dużo gratów.

tak zobacz haczyk tv zdjęcia różne to zdjęcie zostało wykonane przed zasiadką trzydniową teraz wożę nawet łóżko więcej zobaczysz na fotosiku wpisz wojtedrugi

Odrzański dromader :lol:

slowik - 21-04-10, 05:03

Miro1956 napisał/a:
mam uklady z Twoim szefem to zalatwie ci urlop

Jak to? :shock:

dudi - 21-04-10, 07:35

Miro1956 napisał/a:
slowik, mam uklady z Twoim szefem to zalatwie ci urlop

No w sumie spoko koleś ten szef :)

A ja co drugi weekend w pracy wiec jak bedziecie siedzieć to najwyżej w sobote po poludniu i na nockę moglbym przyjechac jesli chodzi o drugi weekend maja ;/

Miro1956 - 21-04-10, 11:45

Panowie czy naprawde taki problem jest z wzieciem 1-2 dni urlopu na zadanie?przeciez taki zlocik nie czesto sie zdarza :wink:
dudi - 21-04-10, 13:49

Miro1956, mamy straszne ciśneinie na budowie, a niestety jest nas dwóch....
U kolegi wysępiłem wolne na majowy długi weekend bo pewnie u mnie budowa i w sobote nie bedzie stała, także nie wypada mi go prosić o kolejny weekend z rzędu.

U mnie to nie ma tak że piszesz wniosek o urlop i szef ci go daje, tu urlop zalezy od tego cie sie dzieje na budowie.

Miro1956 - 21-04-10, 14:02

dudi, ciebie rozumie P,inzynierze :wink: ale nie kazdy Polsle buduje :mrgreen:
slowik - 21-04-10, 16:48

Miro1956 napisał/a:
ale nie kazdy Polsle buduje

Miro 1956 ja pracuję u siebie i na pewno coś wymyślę :mrgreen:
Ale w grę wchodzi drugi weekend majowy,i możemy siadać od czwartku do soboty wieczorem :wink:
Tylko co we dwoje :roll:

Miro1956 - 21-04-10, 19:24

slowik, to rzeczywiscie troche lipa,ale przeciez deklaruje sie -kamionki-ze bedzie od piatku,i dudi wspominal ze dojedzie w sobote.Jeszcze troche czasu jest to sie zobaczy.A jeszcze w marcu tylu sie deklarowalo, myslalem ze bedzie problem z miejcowkami :roll: :mrgreen:
slowik - 22-04-10, 05:06

Mam nadzieje że damy radę :wink:
kamionki - 25-04-10, 18:47

Ja cały czas jestem chętny i jak najbardziej się piszę,ale troszkę się komplikuje w pracy.Chociaż nie wszystko stracone.No i jestem uzależniony w pewnym stopniu od reniek47 z którym miałbym się zabrać.
No i mam pytanko do slowik-a.Na jakie rybki mogę liczyć na tym łowisku gdzie się spotkać mamy?Bo ja z karpiowaniem raczej mam mało wspólnego :lol:

dudi - 26-04-10, 06:19

kamionki napisał/a:
.Na jakie rybki mogę liczyć na tym łowisku

Ogromne karasie :D

kamionki - 26-04-10, 18:32

Czyli z feederkami też mogę jechać :?: :lol:
reniek47 - 26-04-10, 18:56

Termin 7- 9 maja również mi odpowiada.Kamionki moja oferta jest aktualna.Dopisuje się do listy. :lol:
Miro1956 - 26-04-10, 20:32

Jak nie nadejdzie jakas katastrofa to tez sie zamelduje i po drodze moge kogos zabrac,mam jeszcze pytanie do slowika czy na tej wodzie lepiej z wywozki czy z brzegu?i czy ktos dysponuje srodkiem plywajacym?
slowik - 26-04-10, 23:38

Ponton i silnik jest baterie mam do wymiany ale damy radę :mrgreen:
Miro1956 napisał/a:
lepiej z wywozki czy z brzegu?

Kwestia tego gdzie siądziemy ale będę chciał wybrać miejsce żeby łowić z rzutu aby nie płoszyć rybek :smile:
kamionki napisał/a:
Na jakie rybki mogę liczyć na tym łowisku

Generalnie przewaga Jazia i Leszcza,Płoci no i piękne liny ale biorą właśnie teraz :sad:

Miro1956 - 26-04-10, 23:40

slowik, a co z karpiem?bo cos omineles :mrgreen:ruszylo sie cos?
slowik - 26-04-10, 23:48

Miro1956 napisał/a:
a co z karpiem

No to norma że jest ale coś nie chce ruszyć :evil:
Koledzy byli na weekend i żadnego nie wyjeli,ale jakiś syf pływał po powieszchni i nie dało się łowić :cry:
Ja właśnie wróciłem z glinianki i lipa ani brania a sypnełem już kilka razy może się burzy wystraszyły :mrgreen:

Miro1956 - 26-04-10, 23:51

Cos sie musi dziac bo na naszych wodach tyz posucha :mrgreen: od paru dni przestalo brac.
slowik - 27-04-10, 00:00

Najlepsze miejsce mamy z głowy to miejsce nr 80 z zawodów karpiowych jak poszukasz w necie to znajdziesz coś na temat tego miejsca,ale mam jeszcze jedno ciekawe miejsce dobre także dla tych z federami :mrgreen:
slowik - 28-04-10, 21:46

Jadę jutro obczajić miejscówkę na zasiadkę i mam zamiar zrobić jedną nockę :mrgreen:
Relacje zdam w piątek wieczorkiem jak wrócę :wink:

Miro1956 - 29-04-10, 11:52

slowik, mam jecze pytanie czy Michalice to woda PZW czy komercyjna? i jaki sa oplaty ewentualnie jakis kontakt czy nr konta.
kamionki - 29-04-10, 19:50

Z tego co wyczytałem to łowisko jest pod zarządem PZW Opole.
Ja mam niestety mało optymistyczne wiadomości jeżeli chodzi o mój udział w zlocie.Najprawdopodobniej nie dam rady wziąć wolnego w pracy :sad:
Jeszcze mam nadzieję,że coś się zmieni,ale na obecną chwilę muszę zrezygnować.
reniek47dzięki za chęć pomocy w transporcie,ale siła wyższa.No chyba,że ...

slowik - 01-05-10, 14:39

Miro1956 napisał/a:
mam jecze pytanie czy Michalice to woda PZW czy komercyjna? i jaki sa oplaty ewentualnie jakis kontakt czy nr konta.

PZW Opole ul. Malczewskiego 1 nr.konta 64109021380000000556104298
Jak pisałem wyżej byłem zrobić rozeznanie i efekty były :mrgreen:
Zaraz wstawię fotki :wink:

slowik - 01-05-10, 20:53

Miro1956 mam wątpliwości co do tej zasiadki,czy ona się odbędzie?
Chętnych brak :sad:
Zostaje jeszcze Reniek47?
No chyba że siadamy we dwójkę?

Miro1956 - 01-05-10, 21:01

slowik, no wlasnie tez tak mysle ze nic z tego nie wyjdzie :cry: a szkoda,dlatego nie ma co na przyszlosc robic dalekosieznych planow,bo z regoly nic z tego nie wychodzi :mrgreen: najlepszy jednak jest "spontan"moze nastepnym razem cos wypali :grin:
slowik - 01-05-10, 21:06

No to szkoda :sad:
Ja na pewno siadam od czwartku do soboty tak już zaplanowałem ale może jeszcze dudi się zdecyduję :roll:
Najważniejsze że karpie są w łowisku :mrgreen: no i biorą :lol:

Miro1956 - 01-05-10, 21:14

slowik, jak od czwartku to ostatniego slowa nie powiedzialem,i chyba zdecyduje sie :lol: jestem cholernie glodny na zlapanie takiej 13-15 stki,jak cos to zgadamy sie na poczatku przyszlego tygodnia na pw :wink:
Miro1956 - 01-05-10, 21:16

slowik, i jeszcze jedno,czy na ta miejscowke da rady podjechac autem?
slowik - 01-05-10, 21:20

Miro1956 napisał/a:
,jak cos to zgadamy sie na poczatku przyszlego tygodnia na pw :wink:

Dam Ci nr.tel.na pw bo na pewno nie będę miał czasu odpalić kompa :roll:
Jak coś to dzwoń to się zgadamy :mrgreen: miejsce będę sypał :mrgreen:

Miro1956 - 03-05-10, 08:19

slowik, co tam slychac nad woda :?: jak widac pogoda nie bedzie nas rozpieszczac :mrgreen: ja juz szykuje kuku i konopie,jutro oplace Opolskie :wink: i czekam na wiadomosc na pw.
slowik - 03-05-10, 12:40

Miro1956 napisał/a:
co tam slychac nad woda

Dzisiaj nocka bez brania :sad: Strasznie dużo ludzi puszczają muzykę,śpiewają,trzaskają drzwiami w autach normalnie pierwszy raz widziałem coś takiego nad wodą :roll:
Ale chyba tylko dlatego że nie łowię w weekendy :mrgreen:
O 6-tej rano miałem branie ale pudło :evil:
O 10-tej kolejne ale po chwili karp się spina :cry:
Miejsce mamy dobre tylko że zaczeło się tarło leszcza i płoci i może się okazać że karpie ruszą za ikrą a nasze kulaski będą miały głęboko w... :roll:
Miro1956,
Kiedy przyjedziesz w czwartek?

Miro1956 - 03-05-10, 12:44

slowik, tak w czwartek i czekam na Twoj nr tel,wlasnie gotuje kuku,juz ugotowane konopie i mrozą sie razem z orzechem tygrysim :wink:
slowik - 03-05-10, 13:07

Miro1956 napisał/a:
czekam na Twoj nr tel

Wysłałem ci na pw.
Wysyłam jeszcze raz :wink:
Odnośnie łowiska to będziemy łowić z rzutu z workami lub siadkami,odległość od brzegu to ok[ 50-70m max] można też z wywózki ale mi się wydaje że nie ma sensu płoszyć rybek,a donęcać będziemy rakietą :mrgreen: Ponton tylko się przyda do postawienia markera.
Właśnie sprawdziłem swoją prognozę pogody i od czwartku ma wiać :lol:

Miro1956 - 03-05-10, 13:13

slowik, nie dochodzi na pw nic moze nie wpisujesz tematu?musimy sie jeszcze zgadac co do noclegu,czy mam brac namiot,mam tb-residenta,miesci 2 osoby,a z lodki to chociaz pierwsza duza porcje zanecimy :wink:Ja ci wyslalem na pw moj nr,to dryndnij.
slowik - 03-05-10, 14:26

Miro1956 napisał/a:
da rady podjechac autem?

A jakie auto? Ja audi A6 przechodzę :wink:

Miro1956 - 03-05-10, 14:29

slowik, omega kombi,duzo klamotow-duze auto :lol:
slowik - 03-05-10, 14:35

Eee da radę :mrgreen:
slowik - 04-05-10, 20:17

Miro1956,
Siadamy już jutro?
Jednak robię sobie wolny czwartek :mrgreen:

Miro1956 - 04-05-10, 20:21

ok.tylko o ktorej w Namyslowie?
kamionki - 04-05-10, 21:00

Panowie,czy można prosić o telefon do któregoś z Was na pw?Nie wykluczone,że zawitam do Was.
slowik - 04-05-10, 21:10

kamionki napisał/a:
czy można prosić o telefon do któregoś z Was na pw?

Pewnie ale nie wiem czy dojdzie :roll:
Coś mam problem z wiadomościami na pw nie dochodzą do adresata :roll:
Potwierdz jak dostaniesz nr tel.

Miro1956 - 04-05-10, 21:11

slowik, juz do kamionki, wyslalem :wink:
slowik - 04-05-10, 21:14

Miro1956,
Ja też :mrgreen:
Już się zpakowałem :mrgreen: N :wink: ie zapomnij o kablach :wink:
Jak coś to dzwoń

Miro1956 - 04-05-10, 21:21

Widac ze chlopakow ruszylo :lol: reniek 47 tyz sie odezwal.Bedzie ciekawie :lol:
kamionki - 04-05-10, 21:22

Dzięki Panowie,doszły Wasze numery.
slowik - 04-05-10, 21:27

Miro1956 napisał/a:
.tylko o ktorej w Namyslowie?

OK 15-tej
kamionki napisał/a:
Dzięki Panowie,doszły Wasze numery.

Było by fajnie jak byś się zjawił :wink:

Miro1956 - 04-05-10, 21:32

slowik, cholera kable mam w piwnicy,obym nie zapomnial :mrgreen:
kamionki - 04-05-10, 21:38

A czy Wy do soboty siedzicie?Moim najbardziej prawdopodobnym terminem wizyty byłby piątek wieczór.
Miro1956 - 04-05-10, 21:43

Minimum do soboty,a i moze niedziela bedzie :wink: slowik, nie stety w niedziele nie moze ale jak beda chetni to czemu nie :roll:
slowik - 04-05-10, 21:49

Miro1956 napisał/a:
ale jak beda chetni to czemu nie :roll:

Kolega z Olesna się zapowiada na piątek wieczorem i ma zostać do niedzieli.
Się jeszcze zobaczy co i jak :roll:
No i dudi coś kombinuje żeby przyjechać w piątek,oby mu się udało :mrgreen:

maniek - 04-05-10, 22:24

Chłopaki ale wam zazdroszczę ,powodzenia życzę.
Miro1956 - 04-05-10, 22:51

maniek, nie dziekuje zeby nie zapeszyc :wink:
slowik - 05-05-10, 04:21

maniek napisał/a:
Chłopaki ale wam zazdroszczę

Szkoda że Ciebie zabraknie na tej zasiadce :???:
Miro1956,
Jestem pod tel. do zobaczenia na miejscu :wink:

reniek47 - 06-05-10, 21:26
Jutro jadę na Michalice. Maniuś dzięki za życzenia,ale spotkanie haczykowców bez Ciebie, Romana Gawlasa i rodzynka Madi będzie bez uroku.
maniek - 06-05-10, 22:14

reniek47 napisał/a:
Maniuś dzięki za życzenia,ale spotkanie haczykowców bez Ciebie, Romana Gawlasa i rodzynka Madi będzie bez uroku.
reniek47, spokojnie ,jeszcze nadrobimy w tym roku ,już mi chodzi pomysł po głowie .
kamionki - 24-06-10, 22:04

maniek napisał/a:
spokojnie ,jeszcze nadrobimy w tym roku ,już mi chodzi pomysł po głowie .

Tak tylko z ciekawości odświeżam temat.Co Ci maniek po głowie chodzi :wink:
A jak wiadomo,im wcześniej coś będzie planowane to powinno mieć większe szanse powodzenia.

maniek - 25-06-10, 12:41

kamionki napisał/a:
Tak tylko z ciekawości odświeżam temat.Co Ci maniek po głowie chodzi
W sumie powódź pokrzyżowała mi plany,ale plan był taki ,aby w sierpniu lub wrześniu zrobić wspólną zasiadkę nad Odra taki jeden wekend ,nie koniecznie musi byc to zasiadka karpiowa ,zmawiamy sie w jednym miejscu i każdy łowi jak chce .Dobrze by było zrobić taka zasiadkę puki ciepło.Bo coś grupa dolnośląska sie w tym roku rozleniwiła :wink: .Teraz pytanie czy byli by chętni ,w Odpowiedziach proszę podać dwie info ,odpowiadający termin i miejsce zlotu ,co do miejsca albo konkret ,albo Wrocław/poza miastem.Nie będę sugerował żadnego miejsca bo teraz po powodzi to czysta ruletka.
SQra - 25-06-10, 14:01

Ja wchodzę :wink: Co do terminu to wolałbym w tygodniu ale wiadomo że nie każdy da w tygodniu radę. Jeżeli chodzi o weekend to nigdy nie wiem kiedy będę na wyjeździe a kiedy nie ale na pewno wpadnę jak nie na cały weekend to chociaż na jeden dzień albo kilka godzin. Miejsce ? Tak jak mówisz teraz to loteria ale na pewno do czasu zasiadaki sytuacja się trochę wyklaruje i coś wybierzemy. Auto mam także czy Wrocław czy gdzieś dalej to akurat mi obojętnie :wink:
kamionki - 25-06-10, 17:17

Ja również się piszę.Mam nadzieję,że tym razem nic mi nie pokrzyżuje planów i będę na pewno.Jeżeli chodzi o miejsce to również się dostosuję.Zawsze można w kilka osób się umówić i jechać jednym autem.Co do terminu to myślę,że dobrze by było gdybyśmy od razu ustalili datę i każdy starał by się dopasować.Mi najbardziej pasuje termin od 2 do 16 sierpnia.Wtedy mam urlop,tylko dla siebie :grin:
Co do formuły jestem jak najbardziej za -chociaż nie ukrywam,że podpatrzył bym "Naszych Karpiarzy".Sam nieśmiało staram się zgłębiać temat dlatego fajnie będzie naocznie zobaczyć "jak to się robi" :wink:

Miro1956 - 25-06-10, 17:48

Hehe wrescie cos drgnelo,co do mnie to narazie odpuscilem sobie czeste wyjazdy na rybki (rwa kulszowa) :mrgreen: od poczatku miesiaca mnie meczy ale jesli zlocik wypali to nawet z bolem ale pisze sie :wink:
dudi - 27-06-10, 09:55

Ja się dostosuje :) Jestem elastyczny ale koniec sierpnia zajęty a po za tym raczej mi obojętne....
Miejsce : Może być Odra a gdzie to juz obojętne.

dudi - 15-07-10, 10:22

A może siądziemy gdzieś ?? a może tam gdzie w zeszłym roku ? koło barek ? chyba że mniej chętnych to tam gdzie na prologu ???
slowik - 15-07-10, 12:30

Witam po urlopie :cool:
Też się pisze na zasiadkę :lol:
Miejsce obojętne tylko u mnie lipa z tymi wolnymi weekendami :???:

Miro1956 - 15-07-10, 13:07

Jest fajny zbiornik karpiowy w Msciwojowie polozony miedzy Strzegomiem a Jaworem,jest tas spora populacja duzego karpia,tyle ze woda PZW ale dodatkowa oplata 10zl za dobe.Duzo miejsc na zasiadke.
Miro1956 - 15-07-10, 13:14

Jest fajny zbiornik karpiowy w Msciwojowie polozony miedzy Strzegomiem a Jaworem,jest tas spora populacja duzego karpia,tyle ze woda PZW ale dodatkowa oplata 10zl za dobe.Duzo miejsc na zasiadke http://maps.google.pl/map...85skie&t=h&z=12
slowik - 15-07-10, 13:24

Miro 1956 nie będę ukrywał że wolał bym zrobić odrę :lol:
Choć by dla tego że jest po powodzi i naprawdę można połowić teraz piękne amury :mrgreen:

Miro1956 - 15-07-10, 14:38

slowik, Napewno,tyle ze tez nie jest to na 100 % bylismy na odrze na 3 zasiadkach i na wszystkich ogolem 1 karp 1 amor i to wszystko.
slowik - 15-07-10, 14:51

Miro1956,
Bywa i tak :mrgreen:
Ja jadę zaraz nad odrę ze spinem a między innymi zobaczyć jak to wygląda po tej powodzi :mrgreen:

kamionki - 16-07-10, 16:44

Jaka data jest najbardziej prawdopodobna?Początek sierpnia byłby idealny,mogę nawet na tydzień usiąść :wink:
Miro1956 - 16-07-10, 17:28

Cos Maniek nie daje znac,dobrze bylo by zeby zorganizowal teren,bo cos mi obilo sie o uszy ze na te miejsce kolo Milenijnego nie mozna wiezdzac autem,i ja jestem za tym zeby mozna bylo siosc tam gdzie bylismy na prologu,miejsce mozna zawsze poszezyc jakas kosa czy czms podobnym.
maniek - 17-07-10, 10:36

Witam
Sorki za małe zaangażowanie ,ostatnio mało czasu .Co do zasiadki ,należało by ustalić już termin ,proponuje od połowy sierpnia aż po wrzesień[termin do wybrania] ,wcześniejsze ustalenie terminu mija sie z celem zasiadki ,woda w Odrze musi koniecznie się ochłodzić . Miejsce zasiadki ,jeśli nie znajdę coś lepszego to możemy siadać tam gdzie robiliśmy prolog ,brzeg w tym miejscu nie co sie zmienił ,po powodzi .

misiekzoo - 18-07-10, 14:19

Witam panowie jestem nowy i jak tylko termin pozwoli chętnie bym się do was przyłączył. Na odrze jeszcze nie łapałem . Ale na rybkach kilku dniowych się już nie raz bywało . :)
SQra - 21-07-10, 15:58

maniek napisał/a:
Co do zasiadki ,należało by ustalić już termin ,proponuje od połowy sierpnia aż po wrzesień[termin do wybrania] ,wcześniejsze ustalenie terminu mija sie z celem zasiadki ,woda w Odrze musi koniecznie się ochłodzić . Miejsce zasiadki ,jeśli nie znajdę coś lepszego to możemy siadać tam gdzie robiliśmy prolog ,brzeg w tym miejscu nie co sie zmienił ,po powodzi .

Rzeczywiscie wczesniej niż pod koniec sierpnia nie ma co siadać na Odrze. Co do miejscowki z poprzedniej zasiadki to bylem tam wczoraj chwilę i tak jak pisze Maniek miejsce się zmienilo - brzeg i głowki zasypane piachem. Co do dna to zrobiło się chyba ogolnie płycej - byłem chwilę i rzuciłem parę razy feederem w tą klatkę z kładką i w miejscach gdzie przed powodzią były głębsze dołki i stała ryba teraz jest płycej, pewnie powstały inne dobre miejscowki ale tego już nie mialem czasu sprawdzić

maniek - 21-07-10, 19:06

Problemem zostają komary ,zapytam pro forma zna ktoś pilotów z Szymanowa. :wink:
SQra - 22-07-10, 00:14

Jeżeli chodzi Ci o pryskanie to gdzieś 2 tygodnie temu przelatywali nad Odrą na wysokości Kozanowa ale numeru telefonu nie zdążyłem zapisać :mrgreen:
dudi - 22-07-10, 13:03

maniek napisał/a:
Problemem zostają komary ,zapytam pro forma zna ktoś pilotów z Szymanowa.

To nie problem :) ja wole miec komary niz pelno moczykijów.

misiekzoo - 05-08-10, 21:30

No i co z tą zasiadką proponuję 28-29 sierpień
maniek - 08-08-10, 07:20

misiekzoo napisał/a:
No i co z tą zasiadką
Jak widać małe zainteresowanie :???:
misiekzoo - 08-08-10, 07:27

Szkoda < mam nadzieję że to urlopy i może dojdzie do skutku .
kamionki - 08-08-10, 10:27

Jeżeli mi praca pozwoli to jestem jak najbardziej zainteresowany.
slowik - 08-08-10, 15:05

maniek,Może ustalmy miejsce i termin zasiadki a napewno coś drgnie w temacie :wink:
A najważniejsze to ile osób deklaruje swoją obecność :roll:

misiekzoo - 08-08-10, 16:59

No i to jest dobry pomysł jeżeli będzie data i miejsce to i będzie widać ile osób się deklaruje bo inaczej nie można się deklarować jak nie wiadomo gdzie i kiedy :)
Ja podałem 28-29 sierpień bo na pewno mam weekend wolny i wy coś napominaliście że może z końcem sierpnia. Jeżeli będzie inna data to też nie wykluczam bo może uda się zamienić z kolega w pracy ale jak napomniałeś najważniejsze to coś ustalić.

maniek - 09-08-10, 06:02

Odra w tym roku jest bardzo kapryśna ,kilka godzin popada deszcz a już otwierają śluzy i nie połowisz ,myślałem nad jednym miejscem w okolicach Urazu ,ale przy takiej zabawie w 'ciuciubabkę"przez śluzowych na Odrze to za duże ryzyko ,jest miejsce blisko mnie [tam gdzie w zeszłym roku prolog] które naprędce mogę przygotować ,miejsce ma swoje plusy jak i minusy ,kto był w zeszłym roku to wie o czym mowa.
Teraz data, dałem w zasadzie wolny wybór ,ale jakoś nikt nie podjął tematu [oprócz misiekzoo, ] to uznałem ze rezygnujecie z zasiadki .W sumie idzie najlepszy okres połowu na odrze [jesień] może sie w końcu zorganizujemy . :wink:

PS - z uwagi że forum czytają nie tylko wędkarze nie będę podawał do publicznej wiadomości o jakie miejsce chodzi ,kto będzie chciał sie spotkać to dostanie info na PW.
Proszę tylko o potwierdzenie uczestnictwa .
Data to raczej 27-29 sierpień.
Jeśli ktoś ma inną propozycje co do daty czy miejsca to proszę podać .

slowik - 09-08-10, 11:16

maniek napisał/a:
myślałem nad jednym miejscem w okolicach Urazu

Powiem Ci maniek że tam się wiele pozmieniało po powodzi,miałem tam swoje miejsca a po otatniej wyprawie na Uraz trochę się zdziwiłem :shock: ładnie przepukało koryto teraz muszę sondować od nowa i szukac nowych miejsc :???:
maniek napisał/a:
Data to raczej 27-29 sierpień.

Mi ten termin nie odpowiada tak więc ja odpadam :cry: Ale napewno wpadne na jakieś piwko :mrgreen:

Piotr J - 09-08-10, 13:01

Witaj "maniek " . Jestem zainteresowany , termin mi odpowiada , teraz tylko miejsce na planowaną zasiadke . Pozdrawiam .
kamionki - 09-08-10, 14:17

Z moich wyliczeń wynika,że dojechałbym dopiero w sobotę 28 wieczorem.Mimo wszystko proszę o lokalizację na prv.Może coś wymyślę i chociaż w sobotę do południa zawitam.
Pozdrawam.

dudi - 09-08-10, 15:05

Miejsce moze byc to co w tamtym roku ... czas moze byc, ale czy dam rade to sie okaze..
SQra - 09-08-10, 22:25

Ja tak jak pisałem wyżej nie jestem w stanie się określić nawet na tydzień przed ale raczej się pokaż i podpisze chociaż listę obecności. Miejsce? Tak jak pisał Maniek, w tym roku Odra to loteria, dzisiaj można spokojnie usiąść a jutro już nie ma mowy zarzuceniu wędek - tak czy inaczej miejsce jest mi obojętne i pozostawiam wybór choćby Mańkowi, który jest chyba najbardziej na bieżąco :wink:
misiekzoo - 10-08-10, 15:49

No i się ruszyło, ja co do miejsca też nie mam pojęcia jak wiecie dopiero nie dawno po paru ładnych latach wykupiłem kartę a jeżeli chodzi o te okolice( Wrocław i Odra ) to dopiero kilka razy byłem na rybkach. Więc zdaję się na bardziej doświadczonych kolegów.
reniek47 - 13-08-10, 21:35

Po ostatnich sukcesach karpiowych dopisuje się do listy uczestników zasiadki.Będę napewno.Proszę o bliższe informacje na prv. :smile:
Miro1956 - 13-08-10, 23:05

Bylem na ostatnich zlotach,to i tego nie odpuszcze :razz: :twisted:
kamionki - 14-08-10, 09:47

Również czekam na bliższe informacje na prv.
maniek - 15-08-10, 16:21

Wszelkie informacje wyśle w przyszłym tygodniu na PW, nie mniej należy brać pod uwagę. ,
-stan wody Odry będzie nie korzystny dla wędkowania [zmiana daty] niezwłocznie podam .
-miejscówki zostaną przygotowane tylko dla osób deklarujących przybycie
-nie uczestniczących w [prologu] informuje że nie ma dojazdu do samej wody [ok 100m] ,teren jest trudny koniecznie trzeba posiadać gumowce.
-koniecznie zabezpieczenie przed komarami repelenty ,spirale ,proszę to traktować poważnie.

PS dodam że obecny stan wody wymusza stosowania ciężarków 150-200g.

kamionki - 18-08-10, 20:07

maniek napisał/a:
dodam że obecny stan wody wymusza stosowania ciężarków 150-200g.

Czy jest szansa,że do zlotu woda się troszkę "uspokoi" i nie będą potrzebne takie ciężary?

maniek - 18-08-10, 20:30

kamionki napisał/a:
Czy jest szansa,że do zlotu woda się troszkę "uspokoi"
Tak ,już nurt sie uspokaja ,jeśli nie będzie intensywnie padać będzie ok.
Miro1956 - 21-08-10, 18:38

Cisza w temacie,a ja mam pytanie czy ktos pisze sie na zasiadke od piatku? bo jedna nocke to troche lipa :mrgreen: :mrgreen: Pewnie Reniek bedzie sie pisal ale dobrze by bylo jakby jeszcze ktos dolaczyl :wink: maniek, tu uklon do Ciebie,bo chyba w sobote nie tyrasz? :wink:
kamionki - 22-08-10, 09:03

Miro1956 napisał/a:
ktos pisze sie na zasiadke od piatku?

Ja niestety nie.Pracuję i w piątek i sobotę.Także najwcześniej będę w sobotę po południu.

maniek - 22-08-10, 13:59

Miro1956 napisał/a:
maniek, tu uklon do Ciebie,bo chyba w sobote nie tyrasz?
Nie ,siadam w piątek ok południa do niedzieli ,kimnę sie trochę i wieczorkiem wyślę wam wiadomości ,łącznie z nr fona do mnie .
Miro1956 - 22-08-10, 15:18

Ja i Reniek dolaczymy do Ciebie w piatek, czekamy na pw.i jeszcze trzeba dogadac sie co do pontonu.
SQra - 22-08-10, 22:47

Też proszę o info na pw bo o ile już jestem pewny że nie dam rady z wami posiedzieć to wpadne na pewno zobaczyć jak Wam idzie jak będe wracał z trasy w sobote koło 11:00 no i może w niedziele z rana przyjadę na kilka godzin
maniek - 23-08-10, 09:38

Wiadomości wysłałem do wszystkich zainteresowanych [tak mi sie wydaje] dać znać jak ktoś nie otrzymał.
Teraz ogólnie ,zabieram grilla i opakowanie węgla ,jeśli ktoś lubi mocno grillować to proszę o zabranie drugiego opakowania paliwa .
Dostarczę wodę mineralną do gotowania wcześniej i palnik z butlą gazową jak i naczynia turystyczne.,więc nie ma potrzeby dublować "graty"
Miejsce jest "dzikie"mało uczęszczane i z trudnym wejściem ,ale ma plusy jak i minusy jak dotarcie ,ja będę wcześniej ok południa ,więc kto już dotrze w okolice lasu proszę dzwonić na podany nr na PW wyjdę i pomogę w transporcie ręcznym jak i pokaże jak przejść przez bagienko.
Noce bywają chłodne już nad wodą ,ale w dzień jest upalnie potrzebny jest parasol.Jak i środki na komary ,proszę o zabranie mocnych zestawów bo z rybami w tym miejscu nie ma żartów trafiają się bardzo ładne bonusy. :wink: Woda raczej nie ciągnie nadmiernie i jest spokojna ,ale jak wcześniej pisałem pan śluzowy lubi byc złośliwy na wekend..
Zaprosiłem Wojtka na zasiadkę czy będzie zobaczymy, odgrażał się że będzie .

maniek - 24-08-10, 13:45

Potrzebuje potwierdzenia kto będzie na zasiadce wędkował ,obojętnie czy to będzie od piątku czy od soboty ,sprawa dość pilna bo muszę do czwartku wiedzieć ile miejsca mam szykować.
Miro1956, i Reniek już deklarowali że przyjadą , a reszta ?

SQra - 24-08-10, 13:54

Tak jak pisałem Ci na pw wędkować raczej nie będę ale moge wpaść w piątek pomóc w przygotowaniach. A jak coś się zmieni pod kątem tego że jednak usiąde z Wami to jakoś się usadzę tak że dla mnie miejsca nie szykuj :wink:
slowik - 24-08-10, 15:09

maniek,
Ja jednak jestem na 99%będe już piątek :mrgreen:
Oczywiście z wędkami :mrgreen:

kamionki - 24-08-10, 19:40

Ja powinienem być w sobotę późnym popołudniem.Wszystko zależy od tego do której będę pracował.Według planu o 15 powinienem skończyć i tak sądzę,że do 18 już bym był u Was nad wodą.Niestety jest taka możliwość,że będę pracował do 19 :mad: i wtedy była by lipa.
Jeżeli jest potrzeba chętnie pomogę w przygotowaniach.Czwartek mam wolny więc w razie potrzeby odezwij się maniek.Bliższe namiary prześlę Ci na pv.

slowik - 24-08-10, 21:03

maniek,
Jak tam z nęceniem?
Napisz na pw.co i jak,bo nie wiem czym mamy sypać i ile :roll:

maniek - 24-08-10, 21:06

slowik, Ok . dodam też fotki ,jak i gdzie skręcić i gdzie parkować ,ale to już jutro rano.
slowik - 24-08-10, 21:12

Z dojazdem nie ma problemu wiem gdzie to jest chyba trafie :roll:
Chociaż w piątek ok 15-tej będzie problem tam dojechać :evil:

dudi - 25-08-10, 06:55

Mnie nie będzie, bo jade na wesele - łamcie kije ;)
maniek - 25-08-10, 09:22

dudi napisał/a:
Mnie nie będzie, bo jade na wesele - łamcie kije
No to już żałuj :cool: wszystkim zainteresowanym wysłałem PW .
SQra - 25-08-10, 12:04

Narazie pewne jest że dam radę z Mańkiem od 13 w piątek szykować miejscówki. Co później nie wiem. Został bym ale cały czas czekam na telefon z niemiec. Najgorsze że moje kije i cały sprzęt leży sobie teraz gdzieś w Monachium na parkingu i wróci dopiero w we wtorek ale nawet bez sprzętu bym posiedział w takim towarzystwie.
dudi - 25-08-10, 13:05

maniek napisał/a:
No to już żałuj wszystkim zainteresowanym wysłałem PW .

Już żałuje .....

Miro1956 - 25-08-10, 18:39

SQra, biore zapasowy kij,tak ze moge uzyczyc :wink:
slowik - 25-08-10, 20:43

Sprzęt już odchudziłem do minimum żeby za wiele nie tachać na miejsce :mrgreen:
Jak tam przygotowania u was?
No i ilu nas w końcu będzie?

maniek - 25-08-10, 21:43

slowik napisał/a:
No i ilu nas w końcu będzie?
Ok 5-6 osób jeszcze dokładnie nie wiem,w zasadzie wszystko przygotowane ,no może mała kosmetyka jeszcze będzie. :cool:
Jutro jeszcze na kulam trochę kulek "specjalnych" :wink:
Pamiętajcie o ciepłej odzieży bo noce chłodne. :!:

SQra - 26-08-10, 14:33

Miro1956, Jak coś to wezme swoje stare kije, najwazniejsze to żebym nie musiał wyjeżdzać na weekend :wink:
slowik - 26-08-10, 14:57

Panowie z prognoz pogody wynika że ten weekend będzie deszczowy i zimny a więc namioty chyba obowiązkowe :evil:
Ja mam 2 osobowy
Ponton też zabiorę tylko utopiłem wiosło tak więc Reniek nie zapomnij zabrać wioseł :mrgreen:

Miro1956 - 26-08-10, 15:04

Ja juz szykuje sprzet,jutro biore se wolne od roboty i bede we Wrocku okolo 11 godz. u Renka,nad woda powinnsmy zameldowac sie przed 12 godz.
SQra - 26-08-10, 16:50

Prawdopodobnie zostanę z Wami. Jak Maniek nic nie odwoła będę po niego jutro koło 12-13 i zostanę do rana
kamionki - 26-08-10, 17:14

Ja cały czas nie wiem jak to będzie,ale sprzęt już przyszykowany i gotowy do spakowania.
Cały czas mam nadzieję,że będę w sobotę wczesnym wieczorem.

maniek - 26-08-10, 20:28

SQra napisał/a:
Jak Maniek nic nie odwoła będę po niego jutro koło 12-13 i zostanę do rana
U mnie nic sie nie zmieniło ,czekam jutro na tel. ok której ruszamy ,dziś lekuuuuutko ponęciłem :wink: co by z marszu łowić .
slowik - 26-08-10, 20:50

maniek napisał/a:
dziś lekuuuuutko ponęciłem

Pewnie ze 50kg kuku :mrgreen: Co by wszystkie rybki zwabić z całej okolicy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

SQra - 26-08-10, 22:40

slowik napisał/a:
Pewnie ze 50kg kuku

45 :mrgreen:

Panowie gotujecie ziarno w domu czy ktoś będzie miał sprzęt żeby zrobić to nad wodą ? Dopiero wrzuciłem do namoczenia i nie wiem czy się wyrobie żeby je jutro ugotować

maniek - 27-08-10, 06:46

slowik napisał/a:
Pewnie ze 50kg kuku
Kuku to tylko deser dla tych rybek co tam pływają , :wink: ja zanęciłem "schaboszczakiem" :wink: :lol:
Myślę że mam do czynienia z prawdziwymi wędkarzami i nie pęknie wam "rurka" i nie zrezygnujecie z powodu byle deszczyku . :roll:

dudi - 27-08-10, 07:30

maniek napisał/a:
Myślę że mam do czynienia z prawdziwymi wędkarzami i nie pęknie wam "rurka" i nie zrezygnujecie z powodu byle deszczyku .

No i wystraszyłeś wszystkich :D :D:D

_barti_ - 27-08-10, 09:17

maniek napisał/a:
slowik napisał/a:
Pewnie ze 50kg kuku
Kuku to tylko deser dla tych rybek co tam pływają , :wink: ja zanęciłem "schaboszczakiem" :wink: :lol:
Myślę że mam do czynienia z prawdziwymi wędkarzami i nie pęknie wam "rurka" i nie zrezygnujecie z powodu byle deszczyku . :roll:

Mańku, zdradź czy tam zanęciłeś, bo zawsze mnie fascynują te Wasze Odrzańskie karpie.

maniek - 27-08-10, 10:08

_barti_, Czytaj relacje po zlocie :lol: ,teraz właśnie ruszamy .
SQra - 28-08-10, 14:00

Chłopaki dzielnie walczą z pogodą ja po 24h musiałem wracać
slowik - 29-08-10, 20:03

Ja już właśnie zjechałem(praca) :???:
Maniek,Reniek i Miro1956 siedzą jeszcze jedną nockę :mrgreen:

SQra - 29-08-10, 20:36

Niech siedzą, żeby się nie okazało że świerzak uratował honor dolnośląskiego Haczyka :cool:
maniek - 30-08-10, 13:24

Już wróciłem z tego maratonu :wink: :lol: noc z niedzieli na poniedziałek dała nam dwie ryby .
Serdecznie dziękuje wszystkim za przybycie i wspólne wędkowanie.
Za parę dni wstawię pełna relacje.
PS "naszego" kolegę z na przeciwka wywaliła policja i usiadł na naszym miejscu zobaczymy czy jutro będzie miał wyniki.

madi - 30-08-10, 13:26

A co to ma być, relacja :?:
Fotki na dowód spotkania poproszę :razz:

slowik - 30-08-10, 20:14

madi napisał/a:
A co to ma być, relacja :?:
Fotki na dowód spotkania poproszę :razz:

Było wpaść do nas i się trochę przemoczyć i od razu zrobić kilka fotek :mrgreen:

madi - 30-08-10, 21:18

Jeszcze trochę, niech tylko moja "Kluska" podrośnie, to z pewnością z Wami na niejednej wodzie kije pomoczę :wink:
maniek - 31-08-10, 17:00

madi napisał/a:
Jeszcze trochę, niech tylko moja "Kluska" podrośnie, to z pewnością z Wami na niejednej wodzie kije pomoczę
Zapraszamy :wink:
Trochę was pomęczę z relacją . :lol:

SQra - 31-08-10, 17:45

Jest moje maleństwo :mrgreen:
tomek1 - 31-08-10, 18:25

SQra napisał/a:

No ładnie :razz: Była dwójka z przodu?

kania - 31-08-10, 19:21

Nareszcie się zarejestrowałem :grin: !

Gratuluję łowcom. Ja tym razem nie miałem szczęścia, choć do tej pory mnie nie opuszczało na zlotach haczykowych karpiarzy :mrgreen: .
Dzięki za mile spędzony czas i ciekawe pogawędki.

Ps. Maniek kaszanka była suuuper :razz: .

madi - 31-08-10, 19:44

maniek napisał/a:
Zapraszamy :wink:

A dziękuję, niebawem skorzystam :wink:

SQra napisał/a:

No, no... gratuluję. Piękna sztuka :grin:

kania napisał/a:
Nareszcie się zarejestrowałem :grin: !
Witamy, witamy :grin:

kania napisał/a:
Ps. Maniek kaszanka była suuuper :razz:

O ja! Mieliście kaszankę, kurcze Maniek a czy była tak pyszna jak ta znad Nysy? Widzę, że zlocik bardzo udany, super :wink:

slowik - 31-08-10, 20:15

kania napisał/a:
kaszanka była suuuper

To fakt :mrgreen:
Dawno takiej nie jadłem :lol:

maniek - 31-08-10, 20:40

madi napisał/a:
O ja! Mieliście kaszankę, kurcze Maniek a czy była tak pyszna jak ta znad Nysy?
Ta sama ,robiona na zamówienie .
kania napisał/a:
Nareszcie się zarejestrowałem
A powitać naszego zlotowicza . :lol:
madi - 31-08-10, 21:00

maniek napisał/a:
madi napisał/a:
O ja! Mieliście kaszankę, kurcze Maniek a czy była tak pyszna jak ta znad Nysy?
Ta sama ,robiona na zamówienie

O matko, toż to niebo w gębie. Ominęły mnie same dobre rzeczy :razz:

Miro1956 - 31-08-10, 21:54

maniek, alez sie rozleniwiles :lol: ze nie chce Ci sie wrzucic reszte fotek,gdzie karpik Renka :?: :twisted: i moja zdobycz :?: :lol: :evil:
SQra - 31-08-10, 23:35

tomek1 napisał/a:
No ładnie Była dwójka z przodu?

Do dwójki z przodu daleko chyba że waga oszukała. Może zdjęcie wyszło przesadzone :wink:

Miro1956 napisał/a:
ze nie chce Ci sie wrzucic reszte fotek,gdzie karpik Renka i moja zdobycz

Do dzisiaj nie wiem jak te dwie ryby z niedzieli ale mam nadzieje że mnie nie pobiliście :mrgreen:

maniek - 01-09-10, 06:59

Miro1956 napisał/a:
ze nie chce Ci sie wrzucic reszte fotek,gdzie karpik Renka
Miro1956, a coś taki niecierpliwy , :lol: cierpliwość to cnota w wędkowaniu. :lol: :lol:
dudi - 01-09-10, 08:02

Witam kolegę z Teamu :D :D
tomek1 - 01-09-10, 08:24

SQra napisał/a:
Może zdjęcie wyszło przesadzone :wink:

Możliwe :wink:

maniek - 02-09-10, 18:40

Opis zasiadki jest tu http://haczyk.pl/forum/vi...t=5689&start=15
tomek1 - 02-09-10, 19:50

maniek, fajna relacja :grin: Po raz kolejny superudane spotkanie :cool: Muszę kiedyś wpaść do Was na taką zasiadkę :twisted:
slowik - 02-09-10, 20:08

Reniek cieszę się bardzo że przyczyniłem się do złowienia tego karpia :mrgreen:
Szkoda tylko że my z mańkiem nie mieliśmy nawet brania :evil: Ale następnym razem damy Wam do wiwatu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

maniek - 03-09-10, 08:08

tomek1 napisał/a:
Muszę kiedyś wpaść do Was na taką zasiadkę
Zapraszam ,muszę tylko znaleźć lepsze miejsce ,bo coś nas prześladuje syndrom dwóch ryb :lol: .
tomek1 - 03-09-10, 08:44

maniek napisał/a:
Zapraszam ,muszę tylko znaleźć lepsze miejsce ,bo coś nas prześladuje syndrom dwóch ryb :lol:

Ważniejsze dobre towarzystwo :wink: Poza tym dwie ryby na zasiadkę to znowu nie tak strasznie słabo :mrgreen:

reniek47 - 07-09-10, 21:33

:smile: Sympatyczna zasiadka w miłym gronie doświadczonych karpiarzy.Podziękowania dla Mańka za przygotowanie stanowisk i pomoc w transporcie bagaży.Gdyby nie pogoda wszystko byłoby super jak ta niezastąpiona kaszanka.Miło powitać w gronie haczyka zlotowicza Kania .Dzięki Panowie za wspólnie spędzony czas.Moglibyśmy to powtórzyć. :smile:
maniek - 07-09-10, 23:15

reniek47 napisał/a:
Moglibyśmy to powtórzyć.
Myślałem jeszcze w tym roku o spotkaniu federowym ,ale obawiam sie że to już może nie wypalić.Co do zasiadki karpiowej w bardzo kameralnym gronie na wekend może coś wypali ,jeśli mrozów nie będzie za szybko.
Miro1956 - 08-09-10, 19:28

Wydaje mi sie ze spontaniczne zasiadki sa lepsze niz planowane,na drugi rok trzeba bedzie nad takim planem popracowac,poprostu z tygodnia na tydzien i czesciej :smile:
dudi - 09-09-10, 07:30

Ja wrzesień mam zawalony ale to i lepiej bo nie będzie i tak szans na łowienie w Odrze.
Ale w październiku - czemu nie :)

slowik - 09-09-10, 11:08

dudi napisał/a:
Ja wrzesień mam zawalony

Za to ja mam wolny,i chętnie gdzieś bym siadł :lol:

dudi - 09-09-10, 13:41

no to w weekend dawaj do mnie - pomiescimy sie :)

A za 2 tygodnie mam zawody od śr-ndz ! Są 3 miejsca wolne jeszcze :) dla 3 ekip takze dawaj :D
Mańka do teamu weźmiesz :) I na bank my 1 miejsce a wy 2 :)

slowik - 09-09-10, 14:26

dudi napisał/a:
no to w weekend dawaj do mnie - pomiescimy sie

Nie mówię że nie :mrgreen: Może wpadnę na jedną nockę :roll:
Ale mam zamiar we wtorek na Odrę się wybrać jeśli nie będzie większych opadów deszczu :evil:
dudi napisał/a:
Mańka do teamu weźmiesz :) I na bank my 1 miejsce a wy 2

Wszystko ok. tylko kolejność miejsc pomyliłeś :mrgreen:

maniek - 09-09-10, 15:15

dudi napisał/a:
A za 2 tygodnie mam zawody od śr-ndz !
A co to za zawody :o .A co do zawodów to na razie kibicuje koledze Pawłowi Kalbarczykowi ,który walczy o 1 miejsce w sektorze na WCC . http://www.carpteamsport....l#yvComment1648
dudi - 09-09-10, 19:12

na WCC to mnie jeszcze nie stać :D Ja jade na zawody tu do żagania wiecej info masz tu http://www.dvdkarp.pl/
kania - 09-09-10, 21:16

dudi napisał/a:
Są 3 miejsca wolne jeszcze

Popieram, niech koledzy się w sporcie sprawdzą. Sport to zdrowie :mrgreen: .

maniek - 09-09-10, 21:33

kania napisał/a:
Sport to zdrowie
O sport to ja lubię ale na TiVi :lol: .
dudi napisał/a:
na WCC to mnie jeszcze nie stać
Mnie tez ,ale nawet gdyby mnie było stać to bym i tak nie jechał .Dla mnie zawody wędkarskie to nie wędkarstwo. :wink:
dudi - 10-09-10, 06:31

maniek napisał/a:
Mnie tez ,ale nawet gdyby mnie było stać to bym i tak nie jechał .Dla mnie zawody wędkarskie to nie wędkarstwo.

No zawody to coś innego wiadomo, ale przynajmniej ma pretekst na dłuzszą zasiadke i mam zamiar odpocząć a nie zgrzewać się na wygraną za wszelką cene.

kania - 11-09-10, 09:05

dudi napisał/a:
mam zamiar odpocząć
:shock:
Jak chcesz odpoczywać to do Ciechocinka jedź! Tu trzeba walczyć :mrgreen: .

maniek - 27-12-10, 11:43

Witam
Jak tam karpio-łapy :wink: jakieś plany na przyszły rok ,robimy jakieś spotkanie /a ,wiem że czasu sporo i nie chodzi mi o deklaracje ,ale warto porozmawiać o miejscach ewentualnych spotkani.

SQra - 27-12-10, 12:02

Obowiązkowo :mrgreen: Na pewno Odra a gdzie? Mi miejscówka z poprzedniej zasiadki jak najbardziej pasuje. Można tam, można poszukać czegoś innego ale po co ? Jak zima będzie długo trzymać a wiosną woda będzie za wysoka można siąść na jakimś zbiorniku PZW.
Miro1956 - 27-12-10, 13:23

maniek, z doswiadczenia wiemy ze takie dalekosiezne plany z umawianiem sie nie do konca sprawdzaja sie :mrgreen: najlepiej wychodzi spontan :wink: bo tak jak zauwzyl SQra, moze byc roznie,a to wysoka woda,zalamanie pogody itd.
A mozna z tego co dzis sie dzieje ze sniegiem to na wiosne bankowa powodz :mrgreen:
Proponuje temat ten poruszyc 2 tyg przed ewentualna zasiadka :wink:
A propo Maniek widze ze juz nie mozesz sie doczekac z zarzuceniem kijaszkow na miski, :lol: :lol:

SQra - 27-12-10, 14:03

Miro1956 napisał/a:
Proponuje temat ten poruszyc 2 tyg przed ewentualna zasiadka

Mirek, nikt tu się konkretnie nie ma zamiaru umawiać na kilka miesięcy przed sezonem ale pogadać na temat zasiadki zawsze można - nic innego nam nie zostało zimową porą :roll: Mnie też już "rzuca", siedze i przeglądam sprzet w necie, oglądam po raz któryś tam wszytskie filmy jakie mam na CD... :mrgreen:

maniek - 27-12-10, 14:56

Miro1956 napisał/a:
Proponuje temat ten poruszyc 2 tyg przed ewentualna zasiadka
Mirku to proszę cię podaj mi datę takiego spotkania to na pewno to zrobię na 2 tyg, przed . :wink: :lol: Skoro nie ma jeszcze daty to z kont mi wiedzieć kiedy będzie ,to po 1.Po drugie spontan faktycznie jest dobry pod jednym warunkiem że wszystkim pasuje data .po trzecie jak nie ustalimy teraz miejsca /miejsc to później nie będzie czasu,teraz mamy na to czas ,można podyskutować i wybrać miejsce .
Moim zdaniem wiosna to zdecydowanie woda stojąca ,a czy będzie to w kwietniu czy w maju to się okaże.Jesień wolał bym odrę ,ale zostawiam wam to do oceny .Na forum wchodzi wielu dolnośląskich zlotowiczów -weteranów :wink: jeśli przez ten zimowy okres mają czas to coś tam ustalimy .Osobiście wolał bym wiedzieć juz teraz o zasiadce np. w maju.

Miro1956 - 27-12-10, 18:30

A moze tak w koncu zdecydujemy sie na jakis komercjak,bo sa w tym duze plusy.
1-jestesmy niezalezni od stanu i uciagu wody.
2-wiecej miejsca na rozbicie maneli.
3-dojazd do samej wody.
4- i to ze co zanecisz to napewno nie splynie :mrgreen:

gleam - 27-12-10, 20:28

ja jesli mozna juz teraz chciałbym sie zapisać na taka zasiadkę;)) im wczesniej w sumie bede wiedzial tym lepiej bo bede mogl wygospodarowac wolny czas , dysponuje busem 6 osob + spora paka ponton ze spalinowka i echo mam tez kuku suszone
czy komercja czy dzika woda w sumie obojętnie choc wolałbym na lonie natury

Miro1956 - 30-12-10, 10:54

Oczywiscie ze maj to dobra pora,ale jak widac nie ma zbytniego zainteresowania.
Co myslicie o moim wczesniejszym poscie?
Przemek licze na Ciebie,moze ten komercjak na ktory z Renkiem jesienia jezdziliscie?
gleam, kazdy jest mile widziany :wink:

maniek - 30-12-10, 11:57

Miro1956 napisał/a:
ale jak widac nie ma zbytniego zainteresowania.
Znaczy że miałeś racje :wink: widać za wcześnie poruszyłem temat.
slowik - 30-12-10, 12:41

Witam.
Moim zdaniem zasiadkę powinniśmy zorganizować na jakiejś komercji[każdy połowi] :mrgreen:
Z tego względu że wszyscy jesteśmy z okolic Wrocławia najlepszym miejscem były by Chwałowice,jest tam 6 stanowisk,każde po dwie osoby,dojazd do samej wody.
Taka jest moja propozycja :wink:

Miro1956 - 30-12-10, 13:03

slowik, moim tez :wink: bo Odra wiadomo ze ma swoje kaprysy,i czesto rozczarowywuje. :mrgreen: :mrgreen:
SQra - 30-12-10, 13:51

Chwałowice dobra opcja, małą kameralna woda, karpie raczej średnie ale dość gęsto posadzone :mrgreen: . Fajnie by było zebrać 12 osób i wziąć całe łowisko, jakąś małą rywalizacje zainicjować (nie mylić z zawodami). Tylko sądząc po ostatnich spotkaniach trodno będzie o tyle osób. Tak czy inaczej jeżeli chodzi o Chwałowice jestem za tym bardziej że na Odrę raczej nie ma co liczyć na wiosnę.
faflik - 30-12-10, 14:33

Jeżeli osoby bez doświadczenia też mogą wziąć udział, to ja się piszę. Ten rok będzie moim pierwszym karpiowym :)
gleam - 31-12-10, 18:10

Miro1956 napisał/a:
gleam, kazdy jest mile widziany
rad jestem z zaproszenia , mam nadzieje podszkolić swoje umiejetności pod okiem ekspertów do wiosny trzeba przygotowć sprzęt
slowik - 31-12-10, 19:20

Miro1956 napisał/a:
Odra wiadomo ze ma swoje kaprysy,i czesto rozczarowywuje.

Miro każda woda rozczarowuje,nawet Chwałowice :mrgreen:
maniek, a Ty jak na tą propozycję [Chwałowice]?
Z tego co wiem to weekend majowy jest już zajęty.

kamionki - 02-01-11, 19:34

Tym razem mam nadzieję,że nic mi nie wypadnie i dam radę dotrzeć na spotkanie.
Chwałowice jak najbardziej odpowiadają :smile:

maniek - 03-01-11, 00:06

slowik napisał/a:
maniek, a Ty jak na tą propozycję [Chwałowice]?
Pasuje ,tylko termin jesteś w stanie ustalić z właścicielem.
slowik - 03-01-11, 00:16

maniek napisał/a:
termin jesteś w stanie ustalić z właścicielem.

Pewnie że tak :mrgreen:
Nawet na ostatniej zasiadce dyskutowaliśmy z Reńkiem o terminie zasiadki, moim zdaniem termin 6,7,8 maj byłby ok :wink: no chyba że 15,16,17 kwiecień ale wtedy może być jeszcze trochę za zimno :roll: a 24,25 kwiecień są święta :wink:

Miro1956 - 03-01-11, 10:47

slowik, trzeba jeszcze pomyslec nad zaliczka,bo mysle ze gosc bedzie cos wolal na poczet rezerwaji.
slowik - 03-01-11, 12:30

Miro1956 napisał/a:
trzeba jeszcze pomyslec nad zaliczka,bo mysle ze gosc bedzie cos wolal na poczet rezerwaji.

Już wszystko załatwione :mrgreen:
Zarezerwowałem termin 6,7,8 maj,wszystkie stanowiska,i mam nadzieje że się wszyscy pomieścimy :mrgreen:
A to rozstaw stanowisk http://www.chwalowice.pl/?id=8

kamionki - 03-01-11, 13:12

Wstępnie się piszę i gdyby trzeba było przesłać jakąś zaliczkę to nie ma problemu.
slowik - 03-01-11, 14:38

Co do zaliczki to nie ma problemu,bo jak pojadę tam na pierwszą zasiadkę to zapłacę a rozliczymy pomiędzy tych którzy zameldują się nad wodą :wink:

No i tak jak pisałem wcześniej,weekend majowy jest zajęty[zawody jakiegoś klubu karpiowego z Wrocławia] może to TEAM BA-HA-MA :mrgreen:

maniek - 03-01-11, 17:58

slowik napisał/a:
może to TEAM BA-HA-MA
:shock: że jak :lol: .slowik, no i git ,teraz wiadomo co i jak możesz mnie wpisać na listę. :wink:
slowik - 03-01-11, 18:02

maniek napisał/a:
że jak

TEAM dudiego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

maniek napisał/a:
możesz mnie wpisać na listę.

Listę zrobimy w swoim czasie :mrgreen: :wink:

maniek - 03-01-11, 18:06

slowik napisał/a:
TEAM dudiego
a ja myślałem ze to jakiś egzotyczny z Karaibów :lol: :lol: :lol:
slowik napisał/a:
Listę zrobimy w swoim czasie
Ok.
Miro1956 - 03-01-11, 18:23

No to Bartek taki czajnik :mrgreen: i nas wyprzedzil :mrgreen: chociaz watpie bo on lubi NOWAKI, ale moze to i na dobre nam wyjdzie,bo zaneci :lol: :lol:
slowik - 03-01-11, 18:45

Miro1956 napisał/a:
i nas wyprzedzil

Ja nie wiem jaki to TEAM organizuje te zawody?
Tak sobie napisałem że to BA-HA-MA dudiego :mrgreen:

Miro1956 napisał/a:
bo zaneci

Zanęcone to tam będzie na MAXA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gleam - 03-01-11, 19:16

ja tez sie chetnie pisze na tą zasiadkę
Miro1956 - 03-01-11, 19:17

Dlatego tez watpie zeby to byl Team dudiego,on na majowke woli Nowaki.Tak mysle ale moge sie mylic.
dudi - 04-01-11, 07:45

Ja też wątpię bo wolę Nowaki a to na pewno niejaki "wrocławski team karpiowy" oni tam często siedzą :)
A co to terminu to Przemku a Chwałowicach już w lutym można łowić - tam lód bardzo szybko schodzi i już można łowić, także to jest jak dla mnie jedyne łowisko gdzie jeszcze w zimie można otwierać sezon.

Jak będą miejsca to pewnie i ja też się będe pisał choć tak zaraz po majówce może być ciężko no ale wstępnie można zaklepać.

Miro1956 - 04-01-11, 10:12

dudi, o wilku mowa i wilk sie odezwal :lol: :twisted: i mysle ze nie wylamiesz sie,bo by bylo troszke nudno bez timu BA HAMA ,zawsze dodajecie kolorytu zasiadkom :twisted:
dudi - 04-01-11, 10:46

Sie wie :) ) U mnie jak zwykle wielką niewiadomą jest praca, ale postaram się coś wykombinować i pojawić, a na pewno jakąś reprezentacje teamu wyślemy :D
slowik - 04-01-11, 11:11

dudi napisał/a:
już w lutym można łowić

Na pewno na otwarcie sezonu pojadę tam :mrgreen: i myślę że to będzie dopiero marzec :roll:

dudi napisał/a:
Jak będą miejsca to pewnie i ja też się będe pisał

Ty już jesteś na liście :mrgreen: i nawet nie próbuj nic kombinować ze nie przyjedziesz :razz:

A na Nowakach na majówkę pewnie będzie jeszcze lód :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

slowik - 07-01-11, 18:04

Wiem że termin zasiadki jest odległy,ale dzwonił do mnie właśnie gospodarz łowiska i prosił o podanie ilości osób :shock:
A więc kto się deklaruje na zasiadkę?

maniek - 07-01-11, 19:36

slowik napisał/a:
ale dzwonił do mnie właśnie gospodarz łowiska i prosił o podanie ilości osób
Pewnie ma następnych klientów i chce dokonać rezerwacji ,a wy mówicie że za wcześnie :lol: i dwa tygodnie przed :wink: .
slowik - 07-01-11, 19:40

maniek napisał/a:
Pewnie ma następnych klientów i chce dokonać rezerwacji

Pewnie tak.
Ale nie ma co się dziwić,to jednak maj.

kamionki - 07-01-11, 21:04

Ja się deklaruje,że będę.Jeżeli to nie będzie problemem to byłbym z kolegą.
Miro1956 - 07-01-11, 21:49

Ja :lol: :lol:
slowik - 07-01-11, 21:54

Miro1956 napisał/a:
Ja

Ty to wiem że będziesz :mrgreen:

Miro1956 - 07-01-11, 22:53

slowik, wisz ze ja nie odpuszczam,no chyba ze mnie z nog zwali jak jesienia :mrgreen:
SQra - 10-01-11, 01:00

Tak się stało że obecnie szukam pracy i nie wiem jak to będzie u nowego pracodawcy (jeżeli takowego znajdę do maja) więc na obecną chwilę nie jestem w stanie się określić na 100% :neutral:
kamionki - 13-03-11, 15:38

Jak się mają sprawy z planowaną zasiadką?
Coś więcej już wiadomo?

slowik - 13-03-11, 18:04

kamionki, a co chcesz wiedzieć? :mrgreen:
Miro1956 - 13-03-11, 18:16

Nu chyba to zebis pilnowal zeby ktos nas nie podsiadl :lol: pilnuj :mrgreen: :wink:
slowik - 13-03-11, 18:24

Miro1956, już w środę planuję pierwszą nockę :mrgreen:
A miejsca pilnuję :wink:
Ale nie ukrywam że pod koniec marca będę prosił o potwierdzenie 100% przybycia, i ewentualną wpłatę zaliczki.

Miro1956 - 13-03-11, 18:30

To zdaj relacje.A co do zaliczki to slusznie.
Termin jest bez zmian :?:
A jak mi auto nawali i nie bede mial czym dojechac to mozna liczyc na kolege Przemka :lol:
Szkoda ze z mojego terenu nie ma chetnego :cry:

slowik - 13-03-11, 18:37

Miro1956 napisał/a:
co do zaliczki to slusznie.

Ze względu że to komercja,to zaliczka będzie nieunikniona.
Miro1956 napisał/a:
Termin jest bez zmian

To chyba najbardziej optymalny termin.
Miro1956 napisał/a:
A jak mi auto nawali

Nawet o tym nie myśl :mrgreen: Już raz nabroiłeś :mrgreen:

Miro1956 - 13-03-11, 18:45

slowik napisał/a:
Już raz nabroiłeś

chyba sie zdrzemlem :mrgreen: ,ale jest taka prawda ze jak jedziesz za kims to najczesciej do takich skutkow dochodzi :mrgreen:
Pol roku wczesniej kobieta w takich samych okolicznosciach wjechala mi pod Voyagera.

kamionki - 13-03-11, 20:16

slowik napisał/a:
a co chcesz wiedzieć?

Czy termin nie uległ zmianie,jak sytuacja z miejscem i do kiedy płacimy zaliczkę.Ale widzę,że wszystko jest jasne.

slowik - 25-03-11, 17:30

Ze względu na to że tegoroczna zasiadka ma się odbyć na wodzie komercyjnej,proszę o zdeklarowanie się do dnia 02.04.2011 kto będzie na 100%.
Wiem że termin jest jeszcze odległy,ale muszę wpłacić zaliczkę,termin zasiadki 6,7,8 Maj.

Zainteresowanym wyślę na Pw nr.konta na które wpłacamy zaliczkę[do 06.04.2011]

Miro1956 - 25-03-11, 17:44

Przemek temat terminu jak rozumie jest juz zamkniety i nie zmieni sie?
slowik - 25-03-11, 19:29

Miro1956 napisał/a:
Przemek temat terminu jak rozumie jest juz zamkniety i nie zmieni sie?

No chyba że chcecie wodę PZW i weekend Majowy 1,2,3?
Nie ukrywam że mi najlepiej pasuje majowy ale od popołudnia w sobotę do wtorku wieczorem?
Jeśli macie jakieś inne propozycje to piszcie :wink:

Miro1956 - 25-03-11, 19:38

slowik napisał/a:
No chyba że chcecie wodę PZW

nie nie
Ale weecend mi tez pasuje tylko na komercyjnym.

slowik - 25-03-11, 19:42

Pasuje Ci 1.2.3 czy 6.7.8 maj?
Miro1956 - 25-03-11, 19:49

wolal bym ten pierwszy 123 bo na ten drugi termin mam zawody.
slowik - 25-03-11, 19:52

Powiem tak. 1.2.3 jest zajęty[zawody] 6.7.8 mamy wolną całą wodę.
Miro1956 - 25-03-11, 19:53

To trudno zrezygnuje z zawodow :mrgreen:
slowik - 25-03-11, 19:57

Miro1956, tu też zrobimy zawody :wink:
Tylko nagrody będą inne :mrgreen:

Miro1956 - 25-03-11, 20:25

Pewnie :lol: :lol: bo tam liczylem na wygrana :mrgreen: :mrgreen:
kamionki - 25-03-11, 22:15

Istnieje możliwość,żebym był z kolegą :?: jakkolwiek to brzmi :wink:
slowik - 25-03-11, 22:18

Dodam tylko że nie musi nas tam być 10-15 osób.[całe łowisko]
Możemy zorganizować zasiadkę np. w czwórkę :wink:

Miro1956 - 26-03-11, 10:53

Oj cos marny odzew :mrgreen: a co z Wami Maniek i Dudi,Marcin, ze sie nie deklarujecie?
A moze ktos z okolic Walbrzycha bylby chetny,jedna osobe moge zabrac.

madi - 27-03-11, 21:49

Miro1956 napisał/a:
A moze ktos z okolic Walbrzycha bylby chetny

Jako, że ja z okolic to słówko napiszę. Z miłą chęcią bym się przyłączyła, ale grafik na to nie pozwala. Majówkę mam z głowy ponieważ uczestniczę w obchodach 20-lecia straży w Lądku, a kolejny - to już imprezka na "roczek" Kluski :mrgreen:
Niemniej jednak drodzy Panowie czekam na relację :wink:

Miro1956 - 27-03-11, 22:37

madi, oj widze ze ostatnio tylko sie imprezujesz a ni wedkujesz :mrgreen:
Zaniedbujesz chlopakow :mrgreen: i siebie :shock:
Nu ale mozna Ci to wybaczyc ze wzgledu na malego bombla :wink:

faflik - 28-03-11, 13:28

A czy ja mógłbym dołączyć? Nie mam doświadczenia z karpiowaniem, sprzęt już mam praktycznie skompletowany, w tym roku chciałem zacząć.
slowik - 28-03-11, 13:46

faflik napisał/a:
A czy ja mógłbym dołączyć?

Nie widzę problemu.
Tylko ciekawe czy zasiadka się odbędzie :roll: [brak chętnych]

faflik - 28-03-11, 13:48

Więc ja się deklaruję. Na PW zaraz wysyłam swoje dane.
kamionki - 28-03-11, 14:31

Ja się deklaruje.Jak jest możliwość i "braki kadrowe"to będę z kolesiem.
Pozdrawiam.

madi - 28-03-11, 17:28

Miro1956 napisał/a:
madi, oj widze ze ostatnio tylko sie imprezujesz a ni wedkujesz :mrgreen:

Widziszto imprezowanie to wiecznie jakieś zebrania, zawody, obchody... trochę chyba za dużo obowiązków na siebie wzięłam :razz:

Miro1956 napisał/a:
Zaniedbujesz chlopakow :mrgreen: i siebie :shock:

Chłopakom jakoś wynagrodzę, obiecuję. A co do mnie, to faktycznie ostatnio nic o sobie nie myślę :???:

Miro1956 napisał/a:
Nu ale mozna Ci to wybaczyc ze wzgledu na malego bombla :wink:

Eeee Kluska ze mną wszędzie, pierwsze zawody zaliczyła mając 6 tygodni, pogoda dopisała, Kluska powietrza łyknęła bo to już lato było, a i żarcie pod ręką też miała :mrgreen: Więc jak tylko możemy to we dwie, niech się szkoli bestia :wink:

slowik - 02-04-11, 19:56

faflik,
kamionki, +kolega
Miro 1956
slowik

Czyli jest nas pięcu :roll:
opłata wynosi 15zł za wędkę[doba]

Jutro wysyłam na PW nr konta[wpłata zaliczki] osobom które są chętne na zasiadkę Dolnoślązaków :wink:
Proszę o listę chętnych :wink:

slowik - 09-04-11, 20:07

opłata wynosi 15zł za wędkę[doba]

Nastąpiła pomyłka z mojej strony :oops: Cena za wędkę to 12zł50gr czyli 50zł za weekend :wink:

Miro1956 - 09-04-11, 20:38

slowik, ale chyba zaczynamy od piatku popoludniu? czy tez w sobote?
slowik - 10-04-11, 03:54

Od piątku :mrgreen:
kamionki - 15-04-11, 20:05

Czy nadal jest nas czterech?
slowik napisał/a:
kamionki, +kolega

Ja niestety będę sam.
O której zaczynamy w piątek?

Miro1956 - 15-04-11, 20:08

ja tak na spokojnie moge byc na 13,lub wczesniej.
kamionki - 15-04-11, 20:12

Ja się dostosuję.Będę na urlopie w tym terminie.
slowik - 15-04-11, 20:18

Dokładnie jest nas czterech.
Ja na łowisku pojawię się ok.16:00 :roll:
No chyba że coś się zmieni i będę wcześniej.
Zabieram ponton+echo+silnik i planuje postawić markery w piątek a donęcać za pomocą procy czy rakiety żeby jak najmniej pływać po akwenie.
Zapomniałem napisać że przelewy poszły i zaliczkę już zapłaciłem.
Do dopłaty mamy po 20zł[osoba].
W razie jakichkolwiek pytań piszcie :wink:
Jeszcze jedno,gdyby ktoś chciał jeszcze dołączyć do dać mi znać max do 29-04-2011.

kamionki - 02-05-11, 17:49

Jak się sytuacja przedstawia Panowie?O której godzinie początek zasiadki,ilu nas będzie?
Czy umawiamy się jakoś na to,co kto bierze?

faflik - 03-05-11, 09:15

Ja będę w granicach 14 - 15. Trzeba się tam do kogoś zgłosić? Do właściciela? Pierwszy raz tam jadę.
slowik - 03-05-11, 18:45

kamionki napisał/a:
O której godzinie początek zasiadki,ilu nas będzie?

Ja będę ok 14-15 wcześniej pewnie nie dam rady :roll:
Musimy zabrać namioty,jakiegoś grila,butle z gazem,kuku do nęcenia,sprzęt do pływania zabiorę Ja,co do ilości osób to będzie nas chyba pięciu?
faflik, jak tam z twoim kolegą?
Mam jeszcze pytanko czy wszyscy łowimy na kulki czy ktoś będzie łowił inną metodą?

faflik - 03-05-11, 18:47

slowik napisał/a:
faflik, jak tam z twoim kolegą?

Jadę sam.

slowik - 03-05-11, 19:50

faflik napisał/a:
Jadę sam.

Ok :wink: :Czyli będziemy w czterech.
Potrzebny by był jakiś większy grill :roll: [ktoś posiada?]
Namioty wezmę Ja i Mirek.

kamionki - 03-05-11, 21:36

Czyli wstępnie umawiamy się na 15?Numerami telefonów wymienimy się na prv i ewentualnie będziemy umawiać się na bieżąco.
Mam tylko małego grilla,którego i tak wezmę na wszelki wypadek.Węgiel i jakaś rozpałka też się znajdzie.Butlę z gazem(3kg) również wezmę ze sobą.Namiot jaki posiadam to jedynka samo rozkładalna,która mam nadzieję mi wystarczy.Łowił będę na kulki.
Czy kukurydzę bierzemy ugotowaną czy będziemy gotować na miejscu?

faflik - 04-05-11, 08:40

Ja namiot, węgiel i grilla też będę miał. Butlę niestety mi z działki ukradli, ale coś wymyślę. Będę próbował na kulki i kukurydze z puchy.
slowik - 04-05-11, 08:41

kamionki napisał/a:
bierzemy ugotowaną czy będziemy gotować na miejscu?

Na pierwsze nęcenie wypadało by zabrać ugotowaną a potem dogotujemy nad wodą.
Ja ugotuję 10kg na pierwsze nęcenie[chyba wystarczy :roll: ]Kuku do gotowania na miejscu też wezmę.
Co do kulek to na śmierdziuchy często biorą byczki i nie wiem czy nie nastawić się na owocowe,ale to się okaże dopiero nad wodą w trakcie łowienia.

Miro1956 - 04-05-11, 08:55

slowik, A moze kup te 10 kg peletu za 50 zl i zrzucimy sie na niego.
slowik - 04-05-11, 12:08

Miro1956 napisał/a:
A moze kup te 10 kg peletu

Już wszystko dogadane przez tel. :mrgreen:

SQra - 05-05-11, 13:41

Trzymam kciuki za udane posiedzenie :wink: Chociaż ryby na chwałkach nie powalają rozmiarami to licze że zasypiecie galerie ciekawymi fotami :lol: W sumie ważniejsze od ryb jest towarzystwo. Ja dzisiaj byłem kolejny raz sypnąć na nowej gliniance i jak tylko wrócę z wyjazdu siadam na dwie nocki :mrgreen: Powodzenia.
slowik - 05-05-11, 18:07

SQra napisał/a:
Trzymam kciuki za udane posiedzenie

Udane to na pewno będzie :wink:
Żeby tylko Mirek złowił karpia to ja będę szczęśliwy :mrgreen: [coś zawsze ma pecha :mrgreen: ]

Panowie jak tam przygotowania do wyjazdu?
Kuku już właśnie gotuję :mrgreen:

Ja cały bałagan mam już prawie naszykowany :mrgreen:
Co do dojazdu na łowisko żadnych wątpliwości nie ma???

Miro1956 - 05-05-11, 18:37

Ja juz wlasnie skonczylem przygotowania maneli,zostalo tylko zniesc jutro do auta.
Dobrze ze syn jest w domu to jutro pomoze nosic :lol:
Ja bede okolo 15 tak jak wszyscy deklaruja.
Z dojazdem nie bede mial problemu,juz wrzucilem trase w telefon i dodalem do ulubionych.
slowik napisał/a:
Żeby tylko Mirek złowił karpia to ja będę szczęśliwy

Dzieki ze sie o mnie martwisz,i tez bym sobie tego zyczyl.
slowik napisał/a:
coś zawsze ma pecha

Jakos nie powalales nas na kolana na wspolnych zasiadkach :twisted:

slowik - 05-05-11, 18:43

Miro1956 napisał/a:
Jakos nie powalales nas na kolana na wspolnych zasiadkach

A kto złowił najwięcej Jazi na Michalicach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mam nadzieje że pogoda będzie ok. i rybki choć trochę dopiszą :roll:

faflik - 05-05-11, 19:00

slowik napisał/a:
Mam nadzieje że pogoda będzie ok

Pogoda będzie OK.
Z piątku na sobotę w nocy 2-4 st.C, sobota w dzień 18-20, noc sobota - niedziela 4-6.
Bez opadów, tylko zimny wiatr z północnego wschodu.

slowik - 05-05-11, 19:09

Jeszcze pytanko,czy ktoś reflektuje ewentualne przedłużenie zasiadki do poniedziałku?
faflik - 05-05-11, 19:12

Ja nie dam rady.
slowik - 05-05-11, 19:27

faflik napisał/a:
Ja nie dam rady.

Jak będą brały to zapomnisz że masz dom :mrgreen:
Ja na pewno w sobotę i niedziele pracuje :???:
Ale to żadna nowość[jakoś dam radę] :mrgreen:

kamionki - 05-05-11, 20:04

slowik napisał/a:
Jeszcze pytanko,czy ktoś reflektuje ewentualne przedłużenie zasiadki do poniedziałku?

Ja niestety wracam po urlopie do pracy,także odpadam.
slowik napisał/a:
Co do dojazdu na łowisko żadnych wątpliwości nie ma???

Powinienem trafić,w razie problemów będę pytał :wink:
Prawie wszystko przygotowane,jutro tylko zapakować i jazda.
Pellet odebrany.

Miro1956 - 05-05-11, 20:17

slowik napisał/a:

jak nie wytrzezwieje do niedzieli to bede zmuszony :smile: :smile:
A tak na powaznie to raczej bede mogl :wink:

kamionki - 09-08-11, 21:23

Nie chcę wychylać się przed szereg,ale lato powolutku się kończy i może nadszedł czas żeby zacząć umawiać się na jesienną zasiadkę?
Mimo,że zaczynam temat nie chcę się w 100% deklarować,ponieważ jak co niektórzy wiedzą,powiększyła mi się rodzina :grin: i może wystąpić problem z czasem,ale jestem dobrej myśli.Ja oczywiście się dostosuję do terminu i miejsca.Jakieś propozycje?

siwy - 15-08-11, 18:42

witam
Ja jestem zainteresowany a jak to będzie odra to na 100%

kamionki - 15-08-11, 19:19

Tak jak pisałem wyżej,postaram się dostosować.Także czekać na pozostałych chętnych i ewentualne terminy i miejsca.
Miro1956 - 19-08-11, 21:03

Tym razem nie dam rady,jak wspominalem skasowalem sobie auto i nie bede mial czym dojechac :cry:
No chyba ze ktos z mojego rejony wybieral by sie ale prawdopodobnie na to sie nie zapowiada :mrgreen:
Juz nawet mysle zeby wyprzedac swoj sprzet karpiowy :cry:

kamionki - 20-08-11, 11:05

Mam jednak nadzieję,że dasz radę Miro1956 dotrzeć na ewentualny zlot.Może ktoś chętny będzie z Twoich okolic.
Miro1956 - 20-08-11, 12:06

Wlasnie nie zapowiada sie na to,ale jeszcze jest troche czasu :wink:
slowik - 20-08-11, 14:49

Miro1956 napisał/a:
mysle zeby wyprzedac swoj sprzet karpiowy

Daj znać to może coś chapnę :mrgreen:

Miro1956 napisał/a:
ale jeszcze jest troche czasu

Czasu nie ma za wiele :roll:
Ja myślałem żeby zasiadkę zorganizować po 15-09-2011.
Tylko gdzie?
No i kto jest chętny?

daniello2010 - 20-08-11, 15:04

Miro1956 napisał/a:
Tym razem nie dam rady,jak wspominalem skasowalem sobie auto i nie bede mial czym dojechac :cry:
No chyba ze ktos z mojego rejony wybieral by sie ale prawdopodobnie na to sie nie zapowiada :mrgreen:
Juz nawet mysle zeby wyprzedac swoj sprzet karpiowy :cry:
Jak coś to jestem zaintersowany sprzętem:)
kamionki - 20-08-11, 15:13

slowik napisał/a:

To jest najgorszy dla mnie termin we wrześniu,sporo się będzie działo w pracy.Tylko mną się nie sugerujcie specjalnie,jak będzie większości odpowiadało termin to mnie po prostu nie będzie.

kamionki - 22-08-11, 17:50

slowik napisał/a:

kamionki napisał/a:
To jest najgorszy dla mnie termin we wrześniu

Jednak jest szansa,że nie będzie tak źle w tym terminie.

slowik - 23-08-11, 19:20

kamionki napisał/a:
Jednak jest szansa,że nie będzie tak źle w tym terminie.

Coś pomyślimy :wink:
Może wreszcie kolega dudi z nami siądzie :mrgreen:

slowik - 30-08-11, 19:20

I jak tam panowie,coś cisza odnośnie zasiadki :???:
Nie ma chętnych?

kamionki - 02-09-11, 17:10

Ja chętny jestem jak najbardziej,ale dopiero mógłbym dojechać w piątek po południu.
slowik - 03-09-11, 03:40

To będziemy siedzieć chyba we dwójkę :mrgreen:
kamionki - 04-09-11, 20:36

Może ktoś jeszcze będzie chętny,chociaż czasu faktycznie mało.
siwy napisał/a:
Ja jestem zainteresowany

Może kolega się zdecyduje.No i trzeba wybrać miejsce i konkretny termin.Jeżeli chodzi o w weekend 16-18 wrzesień to powinien mi pasować,tylko od piątku po południu.

gleam - 05-09-11, 07:22

gdzie ma byc ta zasiadka??
kamionki - 05-09-11, 08:42

gleam napisał/a:
gdzie ma byc ta zasiadka??

Jeszcze na 100% nie wiadomo,ale może zdecydujemy się na Chwałowice.

gleam - 05-09-11, 13:06

a oprócz Chwałowic i Lesienca znacie jakies łowiska ?? zasiadka ma byc rozumiem weekendowa 16-18 .09
Chwałki dobrze ostatnio dały mi sprawdzić sprzęt w dwa weekendy złowiłem koło 100kg ryby , ale widocznie trafiłem ze smakiem bo siedzieli tez karpiarze ze sprzetem za grube tysiaki, łodkami do wywózki namiotami itp i dupa przez weekend złowili w sumie 5 ryb;) a do wody grubo futrowali

może jakieś dzikie łowisko...

kamionki - 05-09-11, 13:57

Termin wstępnie jest na weekend 16-18. Miejsce jeszcze nie jest ustalone,więc jeżeli będą jakieś propozycje to na pewno można je rozważyć.Tylko czasu coraz mniej,a dobrze by było coś ustalić.
bartek1395 - 05-09-11, 14:32

Była by możliwość żebym też pojechał ? (16lat) Ale i tak jeszcze nie wiem. Ustalę z rodzicami i jak najszybciej dam znać. No i najlepiej było by właśnie na chwałowice albo na lesieniec. To mi odpowiada najbardziej, ale jeśli będą inne propozycje też w podobnych odległościach od wrocka to ok.
kamionki - 05-09-11, 15:10

bartek1395 napisał/a:
Była by możliwość żebym też pojechał ? (16lat)

Myślę.że nie było by problemu jak się Twoi rodzice zgodzą.Co do miejsca to sprawa jest otwarta.

bartek1395 - 05-09-11, 17:03

Na 99% mogę jechać, chyba żeby mi coś wyskoczyło, ale to siła wyższa. Dojechałbym też po południu bo wcześniej mam szkołę.
kamionki, jakby były jakieś zmiany to dzwoń/pisz

dudi - 05-09-11, 18:25

Ja może doskoczę na nockę ;) Także daj Przemku znać gdzie siadacie a może podjadę.
Niestety z przyczyn niezależnych nie jestem w stanie nic obiecać.

siwy - 05-09-11, 18:33

Mi też wyskoczyło że nie za bardzo mogę w wekendy ale jak będę znał datę to może się coś uda wymyślec. Tylko że mnie nie interesują żadne komercje, najlepiej to odra albo dziki stawek. Znam fajne stawki ale tylko dla cierpliwych.
bartek1395 - 05-09-11, 18:38

To ustalcie jak najszybciej datę i miejsce. Dla mnie może być 16-18 albo 23-25 (tu mi bardziej pasuje)
kamionki - 05-09-11, 19:05

siwy napisał/a:
Znam fajne stawki ale tylko dla cierpliwych.

To może zaproponuj,myślę,że większość(albo wszyscy)będą zadowoleni.Ewentualnie możesz napisać PW do każdego kto wstępnie wyraził chęć uczestnictwa w zasiadce.

slowik - 06-09-11, 15:28

Panowie u mnie co do terminu to bez większej różnicy[sierpień już miną] a i tak pewnie będę musiał wyskoczyć w ciągu dnia do pracy, najważniejsze jest miejsce żeby w miarę każdemu pasowało z dojazdem.
gleam napisał/a:
może jakieś dzikie łowisko...

Jeśli dzika woda to tylko odra,jeśli tylko woda pozwoli :roll:

kamionki - 06-09-11, 16:23

To dobrze rozumiem,że termin jest ustalony na weekend 16(piątek)do 18(niedziela)?
Jeżeli tak to tylko trzeba ustalić miejsce.Mi jest wszystko jedno,dostosuję się.Także czekam na propozycje,ale dobrze by było ustalić miejsce jak najszybciej.
No i kto się pisze?

gleam - 06-09-11, 17:10

jeśli o mnie chodzi to jak bede jechał to moge zabrać osoby z Wrocka jadę busem 5os plus paka , znacznie wolałbym dziki stawik lub odre
bartek1395 - 06-09-11, 18:27

Jak dla mnie to lepszy jakiś dziki staw niż odra. Najlepiej to właśnie jakaś komercja, ale to chyba tylko ja chcę, ponieważ nie wiem czy nad odrę puszczą mnie rodzice a też nie wiadomo jak ze stanem wody. Ustalcie jeszcze, najwyżej nie pojadę.
slowik - 06-09-11, 19:46

Jeśli chodzi o termin to może być.
Teraz tylko miejsce?
Nie znam zbyt wiele łowisk gdzie można połowić,ale Stradomia jest dobrym łowiskiem pod względem każdej ryby.
Może tam?

A może Boguszyce?
Też fajna woda,ale zarośnięta :???:

bartek1395 - 06-09-11, 19:59

slowik napisał/a:
Też fajna woda,ale zarośnięta

no to jest główny problem tej wody.
Zaproponuj coś z Twoich okolic (Oleśnica,Syców), nie jest daleko więc chyba wszystkim by pasowało. Zresztą nie wiem, może niech ktoś inny coś zaproponuje to zrobi się jakaś listę i wybierze najlepsze miejsce.

To może zacznę, najwyżej dopisujcie jeszcze inne pozycje.
Odra
Lesieniec
Chwałowice
Stradomia
Boguszyce

slowik - 06-09-11, 20:13

Mam jeszcze jedną wodę,tyko muszę zaczerpnąć kilka informacji czy nadal można na niej łowić :roll:
dziku - 06-09-11, 21:27

witam,

chętnie się przyłączę na jedną nockę + 1/2 dnia. To raczej max czas jakim dysponuję ale jeśli jest mozliwość to byłoby miło. Proponuję Odrę we Wrocławiu. Okolice Kozanowa - Rędzina. Mam możliwość wstępnego zanęcenia łowiska 3-4 razy w tygodniu poprzedzającym zasiadkę (dysponuję jeszcze zapasami ziaren i mam trochę kulek).

slowik - 07-09-11, 08:57

Boguszyce odpadają.
Zakaz rozbijania namiotów :evil:

kamionki - 07-09-11, 15:47

Jak już pisałem ja się dostosuję,chociaż im bliżej tym lepiej,ponieważ będę jechał prosto z pracy w piątek po południu,a jak wiadomo dni już coraz krótsze.
dziku napisał/a:
Proponuję Odrę we Wrocławiu. Okolice Kozanowa - Rędzina.

Nie powiem,opcja całkiem fajna jeżeli o mnie chodzi,ale czy znajdzie się miejsce dla wszystkich,żeby w miarę blisko siebie siedzieć?
dziku napisał/a:
Mam możliwość wstępnego zanęcenia łowiska 3-4 razy w tygodniu poprzedzającym zasiadkę

To też jest ważny argument.Sam nie mam daleko i w miarę możliwości czasowych bym mógł pomóc.
slowik napisał/a:
Boguszyce odpadają.
Zakaz rozbijania namiotów :evil:

To jedno łowisko nam odpadło.Zostaje jeszcze ewentualnie to które ma slowik sprawdzić,ewentualnie siwy proponował jakieś stawiki.
Jak nie to pozostają nam łowiska karpiowe-Chwałowice i Lesieniec-tu by trzeba było myśleć o rezerwacji gdybyśmy się decydowali.

bartek1395 - 07-09-11, 15:58

Czyli wstepnie mamy 5-6 osób więc wątpię czy nad Odrą znalazłoby się miejsce dla wszystkich. No chyba że macie takie miejsce.
kamionki napisał/a:
trzeba było myśleć o rezerwacji gdybyśmy się decydowali.

Więc wymyślajcie szybko, bo później się okaże że jedziemy na komercje a tu nie ma rezerwacji. :mrgreen:

dziku - 07-09-11, 16:28

Miejsce od Kozanowa ustronniejsze, czeka nas 12 minutowy spacer z pełnym bagażem od najbliższego punktu, gdzie można podjechać samochodem. Za to zdecydowanie mniej ludzi, ciszej, spokojniej.

Zaletą Rędzina jest dojazd pod samą wodę, w miarę równa linia brzegowa i fakt, że ze stanowiskami na 5 osób koło siebie nie powinno być problemu. Jednak sobota niedziela (przy ładnej pogodzie) to sznurek aut i gromadka ludzi (grillowanie, muzyka etc.)

Próbując swoich sił zawsze jednak siedziałem od strony parku na Kozanowie. Zaliczyłem kilka nocek w tym roku i mimo, że nie byłem nigdy uczestnikiem typowej karpiowej zasiadki (od 2 m-cy jestem szczęśliwym posiadaczem karpiówek) to uważam, iż będą tu dobre warunki na usytuowanie 2x2 osobowych grup, które dzieli 10metrowy pas wysokich trzcin wzdłuż brzegu, z wydeptaną ścieżką.Jest miejsce na ognisko a w mini zatoczce kilka metrów dalej spokojna woda np. na ponton.

Zdaję sobie sprawę, że dla komfortu łowienia muszą być spełnione podstawowe warunki. Dlatego może ktoś doświadczony (np. Słowik) zrobi wizję lokalną naocznie.

kamionki - 07-09-11, 16:38

Myślę,że Przemek(slowik)zna miejsce o którym piszesz,chociaż mogę się mylić.
bartek1395 - 07-09-11, 16:49

dziku, Możesz zaznaczyć na mapie to miejsce, bo chciałem wiedzieć gdzie to jest dokładnie
slowik - 07-09-11, 18:07

kamionki napisał/a:
Zostaje jeszcze ewentualnie to które ma slowik sprawdzić,

Sprawdziłem,ale jeszcze nie do końca.
Tablicy o zakazie łowienia już nie ma,ale to jeszcze o niczym nie świadczy że można tam łowić.
Kolega dudi wyłapał tam mandat za wędkowanie :mrgreen: [stała wtedy tablica zakazu]
Karpie jakie tam łowiono to +20kg.
Jeszcze się zobaczy,postaram się czegokolwiek dowiedzieć o tym łowisku.
Puki co to ja jestem za Odrą :wink:

bartek1395 - 07-09-11, 18:11

To co to jest za woda ? Gdzie to jest ? Bo brzmi interesująco, oprócz tych mandatów :mrgreen:
siwy - 07-09-11, 19:25

Ja też jestem za odrą. Mogę zaproponowac staw przy ul Głównej bo tam jest szansa na połapanie albo staw na prężycach ale tam trzeba trafic żeby coś złapac.
bartek1395 - 07-09-11, 19:28

Na Odrze żeby połapać też trzeba trafić i trzeba nęcić (i to dość dużo). Kurczę, najlepiej żeby ustalić miejsce do piątku, bo sprzęt mam na wsi i będę musiał po niego jechać na weekend i naszykować wszystko, a tak to nie wiem czy jechać. Chyba raczej jak wypadnie na Odrę to jednak nie pojadę, ale jeszcze zobaczę.
kamionki - 07-09-11, 19:56

Ja i tak jadę głównie po naukę :wink: więc może być Odra jak i woda stojąca.
Tak jak zaproponował bartek1395 ustalmy miejsce zasiadki do piątku.Może małe głosowanie?Wstępnie zdeklarowali się:
slowik, bartek1395, gleam, dziku, siwy i ja(kamionki)najprawdopodobniej z kolesiem.
Także Panowie-wybierajcie.

bartek1395 - 07-09-11, 20:11

Ja tak jak już wcześniej pisałem. Najbardziej odpowiadały by mi Lesieniec, Chwałowice lub woda którą miał sprawdzić słowik. Do tych wód się dostosuję. Na ostatnim miejscu jest Odra, ponieważ rodzice mi chyba nie pozwolą, a po 2 będę miał większy problem z dojazdem (będę jechał z okolic Oleśnicy)
gleam - 08-09-11, 04:57

ja jstem za woda o ktorej pise slowik lub ewentualne odra tylko morze gdzies dalej poza wroclawiem... na leienceu za dobe jest oplata 50zl wiec weekend by odchudzl kieszen o 100 za samo zezwolenie wole chociaz czesc tej kasy wrzucic w wode , nie dejlaruje ze tam nie jade ale dla mnie najlepiej
1dziki staw , odra
2chwalkowice
3lesieniec

dudi - 08-09-11, 08:11

No mandat faktycznie dostałem i powiem że na zasiadkę całkiem spoko miejsce jakby można było tam się rozbić, bo 20stki nie dostaliśmy ale 2 małe karpiszonki tak.

Panowie jeśli ma to być wyjazd przy którym chcecie pobiesiadować to najlepsza będzie jakaś komercja. Odry bym raczej nie zakładał bo wystarczy że popada trochę a już zaczyna i może być lipa.
Tym bardziej iż wielu z chętnych dopiero zaczyna przygodę z karpiowaniem i chce się czegoś nauczyć to komercja jest dobrym wyjściem.

Po za Chwałowicami jest jeszcze w opcji:

1. Chrząstawa - nie lubię tej wody (ze względu na właścicieli) ale o tej porze nie powinno być już imprezowiczów, a dawno moja noga tam nie postała i nie wiem jak z rybą, ale karpie do 10 kg powinno się łowić, a powyżej 10 też się może coś trafić.
Jest amur, karp i sporo sandacza.
Brzegi są rozległe i spore także można siadać blisko siebie, zrobić grilla czy ognisko i śmiało rozbijać obóz.

Tyle że właściciel lubi dokarmić ryby i wtedy słabo z braniami.

Ale można by ją założyć jako opcję awaryjną, bo nie trzeba rezerwować miejsc i jak gdzieś nie będzie miejsca to tam śmiało można wbijać.

kamionki - 08-09-11, 10:06

dudi napisał/a:
No mandat faktycznie dostałem

Także to łowisko również odpada.Za cenę ewentualnego mandatu można zapłacić na komercji,taniej wyjdzie na pewno.
gleam napisał/a:
morze gdzies dalej poza wroclawiem...

Wtedy dojdzie problem z zanęceniem wcześniej.No i czy znasz miejsce gdzie rozłoży się 5-6 osób w miarę blisko siebie?Pamiętać trzeba,że to piątek będzie.
dudi napisał/a:
wystarczy że popada trochę a już zaczyna i może być lipa.

Z tym to nigdy nie wiadomo.Prognozy,które sprawdzałem nie przewidują dużych opadów,ale wiadomo jak bywa z prognozami.
Jeżeli o mnie chodzi to jestem w pierwszej kolejności za Odrą,następne Chwałowice.

dudi - 08-09-11, 10:39

Mogę się dowiedzieć na kilka dni przez czy jest sens siadać na Odrze, ale proponuje wam zrobić tak:
zadzwonic na Chwałki i Lesieniec i dowiedzieć się czy są miejsca na ten weekend, bo jak nie ma to wtedy trzeba szukać alternatywy.

kamionki - 08-09-11, 11:29

dudi napisał/a:
zadzwonic na Chwałki

Przemek zadzwoni/dzwonił i wszystkiego się dowie,może nawet zarezerwuje.

bartek1395 - 08-09-11, 14:10

Myślę że chwałki lub lesieniec to najlepsza opcja żeby coś połowić i się czegoś nauczyć. Także stawiam na te 2 wody.
gleam - 08-09-11, 14:24

dudi, jesli chdzi o Chrzastawe to o ktorym stawie mowisz tak zeby mozna zanecic z brzegu
dudi - 08-09-11, 18:09

Ja łowiłem tylko na lewym, ale zanęcić trzeba z pontonu, bo górki są na środku.
Ale tam jeśli ktoś łowi to często na tych górkach więc może nęcić nie trzeba.

slowik - 08-09-11, 19:13

Lesieniec i Chwałowice zajęte na 16-17-18 :evil:
Moja tajna woda odpada,nadal obowiązuje zakaz[choć tablicy informującej o tym nie ma] a to drogi gips[100zł doba :mrgreen: ]

Pozostaje tylko Odra lub jakieś inne propozycje.
Na Chsząstawę się nie piszę.

Czekam na propozycje... Michalice? :roll: Stradomia? :roll:

bartek1395 - 08-09-11, 19:36

A może inny termin ? 23-25, może wtedy będzie wolne ? Tylko nie wiem czy Wam pasuje.
slowik - 08-09-11, 19:40

bartek1395 napisał/a:
Tylko nie wiem czy Wam pasuje.

Dzwonie i zapytam jak 23-25,09

Termin jest wolny[Chwałowice]. Decydujcie sami gdzie chcecie łowić[dzika woda czy komercja] mi to nie robi większej różnicy :wink:

kamionki - 08-09-11, 20:09

slowik napisał/a:
Na Chsząstawę się nie piszę.

Ja też odpadam z tym "łowiskiem"
Zostaje Odra.Prognozy są optymistyczne więc można założyć,że woda będzie ok.Tak jak teraz.
Nie wiem jak u mnie w pracy będzie wyglądał następny weekend(23-25),więc nie będę się deklarował.
Także Panowie trzeba postanowić.Spotykamy się w weekend 16-18 nad Odrą od strony kozanowa,miejsce polecone przez kolegę dziku,czy przekładamy na następny termin(23-25) na Chwałowicach?Z tym,że ja na 100% się nie zdeklaruje do jutra na pewno.

bartek1395 - 09-09-11, 09:12

Ja jestem za 23-25 na Chwałkach.
kamionki - 09-09-11, 10:03

Sprawdziłem w pracy i weekend 23-25 powinien pasować.Także jak będzie jakaś zmiana to być może się zjawie.
Tylko co robimy z Odrą,a może Zajączków?Wody nie znam,ale wiem,że karpiarze tam próbują swoich sił.Także Panowie szybka decyzja co robimy i kiedy.

bartek1395 - 09-09-11, 10:22

Bardzo bym prosił o decyzję tak do 16/17 bo muszę wiedzieć czy szykować sprzęt.
dziku - 09-09-11, 14:07

witam,

Jeśli mamy się określać to byłbym za Odrą w najbliższy weekend lub Chwałowicami w następny.
z uwagi na fakt, że jadę na noc + 1/2 dnia nie chcę być decydentem co do miejsca połowu.
Jadę (oczywiście poza przyjemnością) po naukę oraz by wymienić uwagi. Nie umiem określić, które z łowisk będzie ciekawsze. Naturalnie ciągnie mnie nad Odrę (rzeka, nieprzewidywalność etc.) Przed chwilą obejrzałem filmik z Chwałowic i też jest fajnie, choć lekko sztucznie..
Jednym słowem dostosuję się i z przyjemnością będę uczestnikiem.

kamionki - 09-09-11, 14:57

dziku napisał/a:
Jeśli mamy się określać to byłbym za Odrą w najbliższy weekend lub Chwałowicami w następny.

Moje zdanie jest identyczne.Najlepiej byłoby jechać nad Odrę w ten weekend,a Chwłaowice w nastęny,ale w moim wypadku to nie przejdzie :smile:
Także jak jest chęć usiąść nad Odrą to trzeba się określić i ewentualnie podjechać na rekonesans.A jak nie Odra teraz to Chwałki tydzień później.Trzeba zarezerwować miejsca i poczekamy tydzień dłużej na spotkanie.

gleam - 09-09-11, 16:58

dla mnie ten weekend odpada przyszły na 90% moge byc (zawsze w robocie moze cos wyskoczyc)
jesli chodzi o łowiska to odra jak najbardziej z ta uwaga ze trzeba znalezc miejscowke gdzie sie wszyscy zmieścimy 4 wędkarzy to 8 wędek jak bedzie cos wiekszego to moze sie zle skonczyc , chwalki tez jak najbardziej , chrzastawa jakos do mnie nie przemawia moze z tego wzgledu ze zawsze jak tam bylem to byly tlumy ale teraz poza sezonem to moze nie bedzie tłoku ni ktos musi wziac jakies plywadło ja maly ponton wymieniłem na duza lodz wiec nie pomoge ale echo wezmę
proponuje zeby ludzie napisali kto bedzie i gdzie jedziemy

gleam - 09-09-11, 16:59

proponuje taka list zasiadki karpiowej w dniach 16-18.09

1.gleam
2.....

kamionki - 09-09-11, 17:42

Termin 16-18,łowisko Odra.
1.gleam
2.kamionki+ kolega(najprawdopodobniej)

Teraz czekajmy na Słowika,dziku i siwego no i na Bartka czy jednak się zdecyduje na Odrę?

bartek1395 - 09-09-11, 17:43

1.gleam
2.kamionki
3.bartek1395
Ja się piszę, chociaż wolałbym 23-25 w Chwałowicach. 16-18 to tylko Odra, chyba, że jeszcze ktoś zaproponuje jakieś łowisko. Ale na Odrze będzie ciężko, chodzi o miejsce jak i o złapanie jakiejś ryby. Więc ja nadal jestem za weekendem 23-25.

kamionki - 09-09-11, 17:58

1.gleam
2.kamionki+kolega
3.bartek1395

Czekamy na resztę.No i czy zostajemy na miejscu,które zaproponował dziku?

bartek1395 - 09-09-11, 18:21

Może jeszcze ktoś wymyśli jakieś miejsce. Ja jeszcze poszukam w internecie i zapytam się znajomego. Jeśli chodzi o Odrę to jest blisko,ale ja oraz kolega dziku, jeszcze się uczymy, a na Odrze ciężko łowić (uciąg wody, problem z sondowaniem dna z pontonu itp.) Nie wiem. Jak wszyscy będą chętni na Odrę to nie będę się oddzielał, ale i tak jeszcze nie wiem czy pojadę. Jestem chory i nie mogłem pojechać po sprzęt, a zanim w piątek po niego pojadę, naszykuję i wrócę do wrocka to będzie ciemno, czyli zacznę łowić dopiero w sobotę :???: Dlatego nadal wolę weekend 23-25 (wiem, że jestem wkurzający, ale już tak mam :twisted: ) kamionki, przy moim nicku wpisz ?, bo jeszcze nie wiem czy pojadę.
bartek1395 - 09-09-11, 18:57

Może jakieś inne miejsce na Odrze gdzie nurt jest spokojny. Jak dobrze pamiętam to któraś zasiadka haczykowców odbyła się na takim odcinku i na zdjęciach prezentował się on bardzo przyjemnie. Niech wypowie się slowik, bo on chyba na niej był chociaż nie jestem pewien.
http://haczyk.pl/forum/vi...t=5689&start=15
To ostatnia zasiadka z tego tematu. Oceńcie sami czy warto.

dziku - 09-09-11, 19:04

cześć,

jutro podjadę w proponowane Wam miejsce, zrobię kilka fotek i przy okazji rozpoznam stan wody (jednak jak to na Odrze dzień dniu nierówny). Zdjęcia zapodam Wam na prv czy odpowiada, przede wszystkim ocenicie czy się pomieścimy..

bartek1395 - 09-09-11, 19:37

dziku, chodzi Ci o to miejsce ?
kamionki - 09-09-11, 20:00

dziku napisał/a:
Zdjęcia zapodam Wam na prv

Tak zrób,wyślij fotki zainteresowanym.
bartek1395 napisał/a:
dziku, chodzi Ci o to miejsce ?

Myślę,że nie.Poczekaj do jutra na zdjęcia.
Mam rozumieć,że Ty też dziku piszesz się na spotkanie i dopisujesz się do listy?

dziku - 09-09-11, 20:13

wszedłem w link zapodany przez bartka miejsce, które miałem na myśli to ten sam odcinek Odry co ubiegłoroczna zasiadka karpiowa (nawet nie wiedziałem). W tym sezonie łapałem tu, jakieś 80m w górę rzeki. Właśnie ten odcinek miałem na myśli. Słowik uczestniczył w tamtej zasiadce (widnieje na fotkach), więc miejsce bdb zna.
kamionki - 09-09-11, 20:25

Ja się będę upierał,że to nie to miejsce.Panowie,może reszta informacji na temat miejsca na PW? Jeżeli chodzi o Odrę oczywiście.
slowik - 09-09-11, 20:35

Termin mamy ustalony 16,17,18, z miejscem nic nie wymyślę,chwałki odpadają,leśeniec też,pozostaje tylko Odra.
Podstawa kto się decyduje na zasiadkę [ilu nas będzie]?

bartek1395 - 09-09-11, 20:41

To termin i miejsce ustalone. Dokładny dojazd/dojście na miejsce wyślijcie na pw. Z tych co się wpisali to będzie 5 osób.
1. slowik,
2. kamionki,
3. dziku,
4. bartek1395,
5. gleam
Nie wiadomo jeszcze co z siwy

dziku - 09-09-11, 20:43

Słowik masz PW
dziku - 09-09-11, 20:44

ja jestem, od piątku popołudniu, nocka + sobota (do momentu aż żona zadzwoni :)
slowik - 09-09-11, 20:47

dziku napisał/a:
ja jestem, od piątku popołudniu, nocka + sobota (do momentu aż żona zadzwoni :)

To masz super :mrgreen:
Ja dopiero załatwiam sobie wolne u dziewczyn :razz: [oby były łaskawe] :mrgreen:

bartek1395 - 09-09-11, 20:48

Ja będę cały weekend. Jak szybko się wyrobie to w piątek jeszcze zestawy będą w wodzie, a jak nie to tylko porozkładam i w sobotę rano biorę się do roboty.
slowik - 09-09-11, 20:53

Dodam jeszcze że mam jeszcze jedną miejscówę na odrze.Ale to w razie "W" wszelkie info na pw.
bartek1395 - 09-09-11, 20:57

dziku, to będziesz nęcił coś ? Czy łowimy z marszu. W sumie nie ma co sypać byle gdzie, a sondowanie miejsc dla 5-6 i jeszcze nęcenie tego to zajęło by ci dużo czasu i pochłonęło dużą ilość zanęty. Niech się inni wypowiedzą. Może slowik, zna już dobre miejsca po zeszłej zasiadce i trzeba tylko tam zanęcić.
kamionki - 09-09-11, 21:00

Ja od piątkowego po południa/wieczora do niedzieli z tym,że może na troszkę będę musiał się urwać w sobotę.
To teraz czekam na PW z instrukcją jak dojechać.A możedziku umówimy się na rekonesans?W niedzielę na przykład?No i co z nęceniem wcześniej?Mógłbym pomóc
(nie dysponuje żadnym pływadełkiem),ale w miarę blisko mieszkam.Kukurydzy jeszcze trochę mam,konopie na wykończeniu-wszystko można dokupić.Tylko pasują mi wieczory(po 19 w poniedziałek i wtorek)oraz środa po południu.

slowik - 09-09-11, 21:04

Co do nęcenia też podjadę,tylko ustalmy miejsce?
Wiadomo że odra,tylko gdzie?
Wszystkie info na pw. lub tel.

bartek1395 - 09-09-11, 21:05

To kupcie trochę ziaren, zapiszcie cenę i na zasiadce się rozliczymy żeby było sprawiedliwie. Ja też czekam na PW. Ja na rekonesans też może mógłbym podjechać, tylko musielibyście pisać wcześniej PW. A będzie coś do pływania ? Chodzi mi o ponton z silnikiem, bo ciężko byłoby pływać wiosłami z nurcie. No chyba, że nikt nie ma to jakoś sobie poradzimy.
kamionki - 09-09-11, 21:10

slowik napisał/a:
Wiadomo że odra,tylko gdzie?

To co zaproponował dziku
slowik napisał/a:
Wszystkie info na pw. lub tel.

Już Ci napisałem pytanko.

dudi - 10-09-11, 07:29

Ja z dobrą radą dla tych co nie łowili na Odrze.

1. Dobre i mocne haki najlepiej nr1
2. Ciężarki minimum 150gr przy obecnym uciągu - mniej nie ma sensu bo będą wam spływały i mieszały się zestawy.

Jakby było wolne miejsce w namiocie, albo jak będzie względnie ciepło to być może piszę się też, ale tylko na nocki.

bartek1395 - 10-09-11, 07:46

dudi napisał/a:
najlepiej nr1
tzn. że trzeba łowić na duże przynęty ? Jak tak to jakie najlepiej rozmiary ? Słyszałem też, że na Odrze najlepiej spisują się smaki owocowe, ale to też nie jest reguła.
dudi - 10-09-11, 07:52

kulki od 20mm mniejsze nie ma sensu bo będą klenie, jazie i leszcze bez problemu połykały, a i z 20mm sobie radzą tylko przynajmniej te większe sztuki.
bartek1395 - 10-09-11, 08:26

Ok. Dzięki za radę
kamionki - 10-09-11, 09:20

dudi napisał/a:
1. Dobre i mocne haki najlepiej nr1

Jakie możesz polecić?Jutro jak będę miał chwilkę to podjadę może na tęczową i kupię.
Jakie kulki polecacie na Odrę(smak/rozmiar)?
dudi napisał/a:
Jakby było wolne miejsce w namiocie

Ja niestety nie posiadam namiotu z prawdziwego zdarzenia.Na następny sezon coś będę kupował.Myślę jednak,że u kogoś miejsce się znajdzie.

bartek1395 - 10-09-11, 09:32

Ja także nie posiadam namiotu karpiowego. Narazie mam stary namiot polskiej produkcji (chyba Pisa 3) i raczej będę miał miejsce, chyba że 2 łóżko nie wejdzie. Ale nawet ostatecznie nie wiem czy pojadę bo mam problem z transportem :???:
gleam - 10-09-11, 11:22

panowie to konkretnie jaki termin i miejsce ja sie dostosuje pasuje mi 16-18 i 23-25 zarówno chalki jak i odra, odra jest o tyle nie pewna ze popada 2 dni i dupa z łowienia pozatym jak pisze Dudi ze jest taki uciag ze trzeba miec ciezarki 150g to nie widze sensu necic chyba ze małymi kulkami ktore jesli nie spyna to zostana zjedzone przez leszcze czyt. klenie
gleam - 10-09-11, 11:24

moze jakis pomysl z niekomercyjnym stawikiem??
kamionki - 10-09-11, 11:33

gleam napisał/a:
panowie to konkretnie

Siadamy w piątek 16 na Odrze w miejscu,które polecił dziku.
Jeżeli w tygodniu będzie lało to będziemy wiedzieć,że nie ma sensu siadać i przełożymy na następny weekend do Chwałowic.
gleam napisał/a:
moze jakis pomysl z niekomercyjnym stawikiem??

Byłoby super,ale jakoś nikt nie ma pomysłu.Ja osobiście nie znam żadnej takiej wody,po za stawem mojego koła.Tylko na ten staw trzeba wykupić licencję,a jak sądzę nikt na jedną zasiadkę nie będzie płacił 150 zł,tym bardziej,że sezon się kończy.

slowik - 10-09-11, 18:11

bartek1395 napisał/a:
A będzie coś do pływania ? Chodzi mi o ponton z silnikiem,

Zbieram ponton,silnik, echo,akumulator.

kamionki napisał/a:
To co zaproponował dziku

Ok już wiem gdzie. Miejsce znam :mrgreen:

bartek1395 - 10-09-11, 19:33

slowik, to podeślij na pw dokładnie gdzie to się znajduje i jak tam dojechać.
dziku - 10-09-11, 20:20

Kamionki, Słowik spotykamy się na początku tyg na miejscu, w celu oględzin miejscówki oraz decyzji o nęceniu? Proponuję np. poniedziałek 19.30
slowik - 10-09-11, 20:27

dziku napisał/a:
Proponuję np. poniedziałek 19.30

ok :wink:

kamionki - 10-09-11, 23:10

Również będę.
dziku - 11-09-11, 08:21

to jesteśmy umówieni. Na PW dałem Wam nr tel. do siebie.
bartek1395 - 11-09-11, 08:22

Ja też może podjadę, ale narazie nie wiem gdzie to jest.
dudi - 11-09-11, 14:39

Z haków polecam Demony z TB, a co do kulek to już trudniej, na pewno owocówki.
Ja w takim razie dołączam na 99% na nocki także musicie mnie i moje 2 kije wziąć pod uwagę.
A mam nadzieje że macie też kije które z tymi 150g sobie poradzą.

Ale to wam powiem że z tego co wiem to w ostatnim tygodniu moze z 2 dni były gdzie jakieś amury wchodziły, a później praktycznie nic.

bartek1395 - 11-09-11, 14:54

dudi napisał/a:
A mam nadzieje że macie też kije które z tymi 150g sobie poradzą.

Ja mam jeden 3.5 i 3lbs więc jak nie będzie trzeba oddawać jakiś dalekich rzutów to chyba dam radę. No chyba że będziemy wywozić.

dudi - 11-09-11, 16:10

Da się byle by była karpiówka :)
A te 150 gr to przy plecionce, przy żyłce opory są mniejsze więc i 120 może styknie ... zobaczymy.

siwy - 11-09-11, 16:57

Jak będzie gdzieś blisko to ja też jestem ale tylko z piątku na sobotę i to od 17 do 8. Inaczej to mogę ale dopiero w połowie października.
bartek1395 - 11-09-11, 18:39

dudi, wszystko zależy od uciągu, może być tak, że nawet 150 nie starczy.
kamionki - 11-09-11, 19:52

Czyli Panowie lista przedstawia się następująco:
1.kamionki
2.slowik
3.dziku
4.bartek1395
5.dudi(na nocki)
6.gleam ??
Ja będę sam,bez kolesia.Więc jest Nas sześciu,także z miejscem nie powinno być problemu.

gleam - 12-09-11, 07:34

1.kamionki
2.slowik
3.dziku
4.bartek1395
5.dudi(na nocki)
6.gleam

Miro1956 - 12-09-11, 14:25

Pozostalo mi zyczyc Wam oby jak najwiecej rybek znalazlo sie na macie :wink:
maniek - 13-09-11, 20:49

Witam
Mam pytanko, czy weźmie ktoś grilla .Kaszane-czka juz zamówiona.

kamionki - 13-09-11, 21:07

Ja wezmę,co prawda mały,ale jakoś damy radę.Może jeszcze ktoś weźmie?Węgiel też jakiś wezmę.
slowik - 13-09-11, 21:29

maniek napisał/a:
Kaszane-czka juz zamówiona.

Czyli jednak będziesz :roll: :mrgreen:

dziku - 13-09-11, 21:42

witam, grill + węgiel po mojej stronie..
bartek1395 - 14-09-11, 16:52

Panowie to może ja też coś kupię, bo to nie wypada tak bez niczego. Jakaś kiełbasa ? Coś innego ? Piszcie, jestem do dyspozycji :wink: Może coś z wędkarskich rzeczy? Jutro jadę do Krokodyla to jak coś potrzebujecie to piszcie/dzwońcie.
dziku - 14-09-11, 20:24

bartek, w krokodylu wszystko wykupione, dziś tam był slowik :)
bartek1395 - 14-09-11, 20:26

Szkoda, że nie wiedziałem. Nie musiałbym jechać jutro, bo jadę tam aż godzinę tramwajem :???:
kamionki - 14-09-11, 20:47

Generalnie grille będą dwa, kiełbasa jak najbardziej,ale z ustaleń wyszło,że "każdy coś weźmie" więc tutaj pełna dowolność :smile:
bartek1395 napisał/a:
bo to nie wypada tak bez niczego.

Spokojnie,najważniejsze towarzystwo.Nic się nie przejmuj.

slowik - 15-09-11, 08:11

Ja już się pakuję :mrgreen:
Ok 15-tej będę na łowisku.
Jak coś to jestem pod tel.

Miro1956 - 19-09-11, 06:54

No ponowie juz wypoczeliscie to czekamy na relacje.
dudi - 19-09-11, 14:15

Chłopaki jeszcze siedzą pewnie że się nie odzywają :D :D

Ale ogólnie szału nie było ... ale lepiej poczekajmy na relację tych co byli od początku do końca :)

dziku - 20-09-11, 12:06

witam,
ze swojej strony chciałem bardzo podziękować za wspólne wędkowanie, mile spędzony czas, trochę humoru i wędkarskich pogawędek..
dodatkowo Słowikowi za przygotowanie miejscówki dla tylu łowiących, co kosztowało sporo czasu i kąpieli błotno-wodnych (i zaowocowało u niego przeziębieniem :) )

kamionki - 20-09-11, 20:02

Również dołączam się do podziękowań za wspólną zasiadkę.
Jeżeli chodzi o relację to mam faworyta do jej napisania :grin:

dudi - 20-09-11, 20:55

Pewnie słowik zrzuci na Bartka :)hehe

Ja również dziękuje za przyjęcie na jedną nockę :)

slowik - 20-09-11, 21:36

dudi napisał/a:
Pewnie słowik zrzuci na Bartka

Coś napiszę jak znajdę chwilkę.
Puki co to jestem trochę zabiegany :wink:

slowik - 20-09-11, 21:45

kamionki napisał/a:
Jeżeli chodzi o relację to mam faworyta do jej napisania

Ciekawe kogo :roll: ?

kamionki - 21-09-11, 10:20

slowik napisał/a:
Ciekawe kogo ?

Kogoś kto był od początku do końca i widział wszystko,no i połowił oczywiście :smile:

bartek1395 - 21-09-11, 13:59

Ja również dziękuję za wspólnie spędzony czas i wymianę doświadczeń tym bardziej że była to moja pierwsza zasiadka haczykowców :wink: Mam nadzieję, że w przyszłym roku również się spotkamy.
dziku - 22-09-11, 21:40

fajna relacja, miałem cichą nadzieję, że w niedzielne popołudnie wyhaczycie jeszcze coś okazałego..
pozdrowienia i do następnego..

slowik - 23-09-11, 09:19

dziku napisał/a:
miałem cichą nadzieję

Każdy ją miał :mrgreen:
A Ty się tak nie rozpędzaj... :razz:

Miro1956 - 23-09-11, 13:54

Nadzieje jak zwykle sa przed zasiadka,ale jak sie okazuje nie pierwszy raz,Odra uczy pokory.
Jedno sie sprawdza ze zawsze pierwsza porzadna rybke lapie (nowy) dziku. :shock:
Graty Darek,a dla Bartka :evil:
Wiadomo ze jak ryba nie wspolpracuje to troche jestesmy rozczarowani,ale najwazniejsze w tych zasiadkach jest samo spotkanie,pogawedki,wymiana doswiadczen lub nauka.
Zaluje tylko ze nie moglem w tym uczestniczyc. :sad: Mam nadzieje ze w przyszlym sezonie uda mi sie.