Skocz do zawartości
studiuj rybactwo     przynęty na klenia

Savage_dragon

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Śląskie
 1. Savage_dragon

  Zapora Goczałkowice

  I jak, warto było wziąć urlop?
 2. Savage_dragon

  Zapora Goczałkowice

  Na jeziorze i poniżej jeziora drapieżnik dalej mało aktywny (chyba nie zdąży do końca roku się uaktywnić;)). Jedynie drobny okoń 15 cm podskubuje przynęty. A jak z białą rybą? Ryszył się jakiś grubszy leszcz lub karaś?
 3. Savage_dragon

  Zapora Goczałkowice

  Po drugiej stronie zapory również brak brań po zapadnięciu zmroku...Według mnie ryba przesunęła się bliżej ujścia Wisły, może ktoś potwierdzi?
 4. Savage_dragon

  Zapora Goczałkowice

  W Twoim pytaniu zawiera się cała prawda o aktualnym stanie pogłowia sandacza w tym jeziorze...Tak, ja również nie złowiłem, nie widziałem, ani nie słyszałem, żeby ktoś złowił wymiarowego sandacza w tym roku na jeziorze (na spinning). Jakby mi ktoś 5 lat temu powiedział, że jezioro będzie tak puste jeśli chodzi o tą rybę, to bym go wyśmiał i wziął za niepoczytalnego... Wniosek jest prosty, sandacza w jeziorze nie ma i nie zmienią tego żadne reklamowe czy też promocyjne filmy, które można spotkać w internecie.
 5. Savage_dragon

  Zapora Goczałkowice

  Tak się składa, że jestem poniżej zapory dość często i jedyne sandacze jakie ostatnio ktoś "złapał" to "pływaki", no może poza jednym sandaczem, właśnie 70 cm, ale jak widzę, krążą już o nim legendy i nawet zdążył się sklonować...;)
 6. Savage_dragon

  Zapora Goczałkowice

  Jak podwyższony stan jeziora wpłynął na Wasze wyniki? Drapieżniki się ruszyły? A może karaś czy większy leszcz zaczął żerować? U mnie słabo, sama drobnica...
×