Skocz do zawartości
przewodnicywedkarscy.p

Savage_dragon

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Śląskie
 1. Zapora Goczałkowice

  I jak, warto było wziąć urlop?
 2. Zapora Goczałkowice

  Na jeziorze i poniżej jeziora drapieżnik dalej mało aktywny (chyba nie zdąży do końca roku się uaktywnić;)). Jedynie drobny okoń 15 cm podskubuje przynęty. A jak z białą rybą? Ryszył się jakiś grubszy leszcz lub karaś?
 3. Zapora Goczałkowice

  Po drugiej stronie zapory również brak brań po zapadnięciu zmroku...Według mnie ryba przesunęła się bliżej ujścia Wisły, może ktoś potwierdzi?
 4. Zapora Goczałkowice

  W Twoim pytaniu zawiera się cała prawda o aktualnym stanie pogłowia sandacza w tym jeziorze...Tak, ja również nie złowiłem, nie widziałem, ani nie słyszałem, żeby ktoś złowił wymiarowego sandacza w tym roku na jeziorze (na spinning). Jakby mi ktoś 5 lat temu powiedział, że jezioro będzie tak puste jeśli chodzi o tą rybę, to bym go wyśmiał i wziął za niepoczytalnego... Wniosek jest prosty, sandacza w jeziorze nie ma i nie zmienią tego żadne reklamowe czy też promocyjne filmy, które można spotkać w internecie.
 5. Zapora Goczałkowice

  Tak się składa, że jestem poniżej zapory dość często i jedyne sandacze jakie ostatnio ktoś "złapał" to "pływaki", no może poza jednym sandaczem, właśnie 70 cm, ale jak widzę, krążą już o nim legendy i nawet zdążył się sklonować...;)
 6. Zapora Goczałkowice

  Jak podwyższony stan jeziora wpłynął na Wasze wyniki? Drapieżniki się ruszyły? A może karaś czy większy leszcz zaczął żerować? U mnie słabo, sama drobnica...
×