Skocz do zawartości
tokarex pontony

radek1186

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutral

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Kłodzko

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam w sobotę od wioski i niedziele od taśmy bida sama drobnica max 30 cm
 2. Witam w tamtym tygodniu w niedziele na Topoli i Kozielnie wielka lipa okonek i mały leszczyk w sobotę się wybieram może będzie lepiej.
 3. Witam u mnie podobna sytuacja jak u kolegów w sobotę od taśmy sama drobnica w niedziele od strony Błotnicy jeszcze gorzej.
 4. Witam poniedziałkowy wypad od strony taśmy w godzinach 14-19 bardzo slaby parę małych leszczyków największe miały 30 i 36 cm
 5. No wiatr z początku jak przyjechaliśmy był duży ale później około godzinny 17 ucichł i zrobiło się przyjemnie miejscówka ta co zawsze od wioski ludzi pełno w czwarte było. Dzisiejszy wypad slaby sama drobnica wiatru nie było dużego ale za to zimno.
 6. Witam czwartkowy wypad nad wodę można uznać za udany 7 leszczyków w przedziale 40-30 cm sporo drobnych 4 spięcia ryb i jedna fajna niespodzianka u kolegi.
 7. Tak na spławik z czerwonym na haczyku a co do pogody to bywało gorzej 😉
 8. Witam niedzielny wypad od strony wioski zaowocował kilkoma leszczami największy miał 54 cm była jeszcze 40-34 cm a potem już tylko mniejsze.
 9. Niestety od taśmy nie mam żadnych info.
 10. Witam znajomy dzisiaj był na Topoli w godzinach popołudniowych od strony wioski i połapał leszczyków do 40 cm
 11. Witam panowie jakie wieści z topoli ? dzisiejszy wypad nad wodę od strony taśmy zaowocował 4 leszczami największy 40 cm i okonkiem
 12. Witam sobotni wypad na topole bez większych rezultatów od 10 do 13 od strony taśmociągu leszczyk 27 cm i plotka 10 cm a od wioski od 13 do 16 zero ani brania nie było możne inni mieli więcej szczucia.
 13. Witam wszystkich jak tam sytuacja na topoli zamierzam się wybrać na weekend leszcze tylko od strony wioski biorą ?? Czy są szanse połapać coś od taśmy lub innej ??
 14. Witam niedzielny wypad na Topole od strony Błotnicy bez wielkich rezultatów 6 małych leszczyków max 20 cm
 15. radek1186

  PILCE

  Witam taki maluszek 60 cm
×
×
 • Dodaj nową pozycję...