Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na okonie

radek1186

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutral

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Kłodzko

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam kolegów wedkarzy jak po weekendzie działo się coś ciekawego ? U mnie w sobotę od strony taśmy wielka lipa a w niedziele od wioski parę drobnych leszczyków max 30 cm i jedne bardzo fajny 60 cm
 2. Też mam się zamiar wybrać na Otmuchów ale jeszcze nie wiem kiedy dokładnie w sobotę albo niedziele wybieram się na topole od wioski jak będzie jakieś wolne miejsce może się trafi jakieś 50+
 3. Witam wczorajszy wypad w godzinach 16-20 od strony wioski sama drobnica leszczyki max 30 cm i mały karpik 30 cm
 4. Witam w sobotę od wioski i niedziele od taśmy bida sama drobnica max 30 cm
 5. Witam w tamtym tygodniu w niedziele na Topoli i Kozielnie wielka lipa okonek i mały leszczyk w sobotę się wybieram może będzie lepiej.
 6. Witam u mnie podobna sytuacja jak u kolegów w sobotę od taśmy sama drobnica w niedziele od strony Błotnicy jeszcze gorzej.
 7. Witam poniedziałkowy wypad od strony taśmy w godzinach 14-19 bardzo slaby parę małych leszczyków największe miały 30 i 36 cm
 8. No wiatr z początku jak przyjechaliśmy był duży ale później około godzinny 17 ucichł i zrobiło się przyjemnie miejscówka ta co zawsze od wioski ludzi pełno w czwarte było. Dzisiejszy wypad slaby sama drobnica wiatru nie było dużego ale za to zimno.
 9. Witam czwartkowy wypad nad wodę można uznać za udany 7 leszczyków w przedziale 40-30 cm sporo drobnych 4 spięcia ryb i jedna fajna niespodzianka u kolegi.
 10. Tak na spławik z czerwonym na haczyku a co do pogody to bywało gorzej 😉
 11. Witam niedzielny wypad od strony wioski zaowocował kilkoma leszczami największy miał 54 cm była jeszcze 40-34 cm a potem już tylko mniejsze.
 12. Niestety od taśmy nie mam żadnych info.
 13. Witam znajomy dzisiaj był na Topoli w godzinach popołudniowych od strony wioski i połapał leszczyków do 40 cm
 14. Witam panowie jakie wieści z topoli ? dzisiejszy wypad nad wodę od strony taśmy zaowocował 4 leszczami największy 40 cm i okonkiem
 15. Witam sobotni wypad na topole bez większych rezultatów od 10 do 13 od strony taśmociągu leszczyk 27 cm i plotka 10 cm a od wioski od 13 do 16 zero ani brania nie było możne inni mieli więcej szczucia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...