Skocz do zawartości

Maxiu

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

1042 wyświetleń profilu
 1. Maxiu

  Koniec miejsca na znaczki w legitymacji członkowskiej

  No i gites ! Dzięki Borysku
 2. Maxiu

  Koniec miejsca na znaczki w legitymacji członkowskiej

  W kole... to już wolałbym jednak urząd U mnie z tego co wiem, w kole nie pełnią dyżuru. Chyba będę gadał przy kasie jak będę miał opłacać składki dopiero.
 3. Hejo. Sprawa wygląda tak, że w tym roku skończyły mi się miejsca na wklejanie znaczków i pytanie: nową legitymacje wyrabiają w siedzibie PZW czy znowu po urzędach miasta się tułać trzeba ? Z góry dzięki za pomoc.
 4. Maxiu

  WROCŁAWSKA ODRA

  to on z fontanny tez wyciaga ryby ?
 5. Maxiu

  WROCŁAWSKA ODRA

  Bądźmy realistami, ok ? Karte mam od nie pamiętam kiedy już, choć wędkuję jedynie kilka razy w miesiącu to jednak kontrole miałem 1 w życiu. No prośba... po cholere te przepisy skoro nie ma kto ich egzekwować ?
 6. Maxiu

  Zakładanie stawu

  "Pozwolenia na budowę ani pozwolenia wodnoprawnego nie wymagają oczka wodne i przydomowe baseny o powierzchni do 50 mkw. (poprzednio do 30 mkw.). Roboty budowlane wymagają jedynie zgłoszenia. Wyjątkiem są zbiorniki powstające poza terenem zabudowanej działki. Tu pozwolenie jest potrzebne, niezależnie od ich powierzchni." http://www.rp.pl/Nieruchomosci/306139906-Wykopanie-stawu-bez-pozwolenia-jest-samowola.html#ap-1 I opanujcie się z tym wpuszczaniem dziesiątek karpi do tych wanien z wodą, bo będzie kakao i smród zamiast ładnej wody. Psioczycie na PZW że 90% zarybień to karpie a sami jak macie możliwość to zamiast stworzyć ekosystem który będzie cieszył oko to nawaliście karpi do bajorek jak janusze.
 7. Maxiu

  Problematyczna żyłka POMOCY

  Krętlików nie masz dupnych ? Albo kijowo zmontowany zestaw ?
 8. Maxiu

  Wedka z kolowrotkiem do 200 prezent

  Rzadko kiedy wędkarz będzie w pełni zadowolony ze sprzętu wybranego przez kogoś innego. Tylko bon podarunkowy do sklepu wędkarskiego, w tym przypadku na 200zł i wybiera sobie co sobie sam chce. buszmen Shimano Catane to ja katuje 5 rok różnymi metodami połowu i paść nie chce Dobry kręcioł, mimo, że już z malezyjskiej produkcji był a nie japońskiej.
 9. Maxiu

  Kilka pytań dot. stawu

  Wincyyyj karpia wincyyyyj
 10. Maxiu

  Urządzili sobie „rodzinne” kłusowanie

  Trzeba mieć nadzieje, że dostanie wpie***l na komisariacie i dojdzie do wniosku, że to jednak "nie jest normalne"
 11. Maxiu

  Rzeka Dobra

  Sporo zdjęć, szkoda, że ani jednego z rybą Pisałem wcześniej już, że tak tutaj jest, darujcie sobie tą wode na tym odcinku, serio.
 12. Maxiu

  PZW Katowice NOWE ZAKAZY

  Na mojej jednej wodzie też wprowadzono zakaz spina, już od połowy grudnia. Pytanie: czy to coś dało ? Nie miałem kontaktu ze szczupakiem na tej wodzie od połowy maja. Tonący brzytwy się chwyta.
 13. Maxiu

  Starorzecze "Nieznanowice"

  O, chociaż jedni mądrzy heh
 14. Maxiu

  Były staw "polarowski" w Szczodrem

  Czesc, jak sytuacja aktualnie na tej wodzie ?
 15. Jak kolega wyżej - Maver River Stone
×