Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na okonie

-Adam-

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Franken
 • Zainteresowanie
  Spinning
 1. -Adam-

  Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)

  Witam po dlugiej przerwie (za dlugiej) wszystkich starych znajomych.. Powrocilem na forum w koncu, mam nadzieje, ze powroce niedlugo tez do czynnego wedkowania.. Pozdrawiam serdecznie!!
 2. -Adam-

  Jak dziś było na rybach ?

  Cały dzień pływałem wczoraj po Przeczycach. Dwa krótkie sandaczyki (za krótkie). Jeden sandacz spadł mi w połowie drogi do łodzi, kilka brań pustych. Wydawało mi się, że zacięcia w tempo, ale niestety lufy. Tym wyjazdem kończę tegoroczny sezon - raczej mało udany..
 3. -Adam-

  Piłka nożna

  No i proszę.. Mamy zwycięstwo w Brukseli. I duży krok w kierunku awansu. Jak miło..
 4. -Adam-

  Jak dziś było na rybach ?

  W Dziećkowicach już od zeszłej soboty łodzie ściągnięte . W związku z tym byłem w sobotę na Kozłowej Górze. Pływaliśmy z kolegą od 7,30 do południa. Kicha.. Jedno branie z opadu, ale nie udało mi się zaciąć. A tak beton. Może dlatego, że zbliżał się sztorm. Spłynęliśmy, bo zaczęło tak wiać, że hej. Mam tylko nadzieję, że zima jeszcze poczeka jakiś czas..
 5. -Adam-

  Zbiornik Dziećkowice

  Ja też dam znać po powrocie. Wybieram się w niedzielę po długiej przerwie.
 6. -Adam-

  Piłka nożna

  Dokładnie. Ja jestem w szoku. Nie rozumiem tylko, dlaczego nasi zawodowcy z takim zaangażowaniem nie grają w każdym meczu. Mam nadzieję, że w końcu uwierzyli w siebie i będą tak harować już we wszystkich spotkaniach.Tak czy inaczej warto było wczoraj oglądać. Serce rośnie..
 7. -Adam-

  MIŁOŚĆ

  Zgoda. Dlatego piszę, że współczuję, bo moje doświadczenia są zupełnie inne. Życzę Szczepanowi jak najlepiej.. Mam nadzieję, że się nie zawiedzie.. Choć życie nie zawsze układa się tak jakbyśmy tego sobie życzyli. Zapewniam, że są takie, dla których warto..
 8. -Adam-

  Jak dziś było na rybach ?

  No cóż.. Następnym razem będzie lepiej..
 9. -Adam-

  MIŁOŚĆ

  Ja Ci współczuję.. Nie chciałbym z takim podejściem iść przez życie..
 10. -Adam-

  Piłka nożna

  Pozdrawiam. Ja kibicuję mojemu ulubionemu Górnikowi Zabrze. Trwa to już dość długo, zacząłem jeszcze za sprawą mojego ojca gdy Górnik był mistrzem Polski... Teraz bywam niekiedy na stadionie, ale juz nie tak często jak kiedyś. A co do reprezentacji naszego kraju - jak zwykle - dopóki są szanse naiwnie wierzę..
 11. -Adam-

  Telefon komórkowy

  Ja mam nokię 6310i - model trochę archaiczny, ale nie zamienię jej póki nie skona. A jeśli zamienię, to na taką samą...
 12. -Adam-

  Chat

  ja zglądałem o umówionej porze ostatnio i nie było nikogo To znaczy byłem sam
 13. -Adam-

  Jaka wędka do koguta ??

  Nie wiem czy ciężar wyrzutu nie będzie zbyt mały. No i nie wiem, czy z brzegu na koguta bedziesz miał jakieś efekty. Kogut to przynęta do połowu ze srodków pływających. Wiem, że zaraz tomek1 powie mi, że są zbiorniki, na których z łodzi łowić nie wolno, ale jeśli jest taka mozliwość wybrałbym na pewno łowienie z łodzi. I wtedy kij krótszy, koło 2m i o ciężarze wyrzutu od 15g. Takie jest moje zdanie, ale wiem, że nie mam takiego doświadczenia jak Piotr... Pozdrawiam
 14. No tak... Ciekawe ile zobaczyłbyś u nas na jakiejś zaporówce, gdzie widoczność to nawet nie 0,5m...
 15. -Adam-

  ABC koguciarstwa ;)

  Tak, na zaczepie. Chyba rzeczywiście ustawienie kotwicy w takim kierunku powoduje, że kogut jest "bardziej czepliwy". Tak jak mówiłem główka z kotwicą była z odzysku.
×