Skocz do zawartości
tokarex pontony

-Adam-

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez -Adam-

 1. -Adam-

  Piłka nożna

  Własnie oglądam mecz Polska - Serbia. W tym luźnym temacie chciałem Was zapytać, czy interesujecie się piłką nożną.. Czy macie ukochaną drużynę? Czy oglądacie od czesu do czasu mecze na stadionie? Czy kibicujecie naszej narodowej reprezentacji? Czy wreszcie wierzycie w to, że zakwalifikujemy się do finałów Mistrzostw Europy??
 2. -Adam-

  Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)

  Witam po dlugiej przerwie (za dlugiej) wszystkich starych znajomych.. Powrocilem na forum w koncu, mam nadzieje, ze powroce niedlugo tez do czynnego wedkowania.. Pozdrawiam serdecznie!!
 3. -Adam-

  Jak dziś było na rybach ?

  Cały dzień pływałem wczoraj po Przeczycach. Dwa krótkie sandaczyki (za krótkie). Jeden sandacz spadł mi w połowie drogi do łodzi, kilka brań pustych. Wydawało mi się, że zacięcia w tempo, ale niestety lufy. Tym wyjazdem kończę tegoroczny sezon - raczej mało udany..
 4. -Adam-

  Piłka nożna

  No i proszę.. Mamy zwycięstwo w Brukseli. I duży krok w kierunku awansu. Jak miło..
 5. -Adam-

  Jak dziś było na rybach ?

  W Dziećkowicach już od zeszłej soboty łodzie ściągnięte . W związku z tym byłem w sobotę na Kozłowej Górze. Pływaliśmy z kolegą od 7,30 do południa. Kicha.. Jedno branie z opadu, ale nie udało mi się zaciąć. A tak beton. Może dlatego, że zbliżał się sztorm. Spłynęliśmy, bo zaczęło tak wiać, że hej. Mam tylko nadzieję, że zima jeszcze poczeka jakiś czas..
 6. -Adam-

  Zbiornik Dziećkowice

  Ja też dam znać po powrocie. Wybieram się w niedzielę po długiej przerwie.
 7. -Adam-

  Piłka nożna

  Dokładnie. Ja jestem w szoku. Nie rozumiem tylko, dlaczego nasi zawodowcy z takim zaangażowaniem nie grają w każdym meczu. Mam nadzieję, że w końcu uwierzyli w siebie i będą tak harować już we wszystkich spotkaniach.Tak czy inaczej warto było wczoraj oglądać. Serce rośnie..
 8. -Adam-

  MIŁOŚĆ

  Zgoda. Dlatego piszę, że współczuję, bo moje doświadczenia są zupełnie inne. Życzę Szczepanowi jak najlepiej.. Mam nadzieję, że się nie zawiedzie.. Choć życie nie zawsze układa się tak jakbyśmy tego sobie życzyli. Zapewniam, że są takie, dla których warto..
 9. -Adam-

  Jak dziś było na rybach ?

  No cóż.. Następnym razem będzie lepiej..
 10. -Adam-

  MIŁOŚĆ

  Ja Ci współczuję.. Nie chciałbym z takim podejściem iść przez życie..
 11. -Adam-

  Piłka nożna

  Pozdrawiam. Ja kibicuję mojemu ulubionemu Górnikowi Zabrze. Trwa to już dość długo, zacząłem jeszcze za sprawą mojego ojca gdy Górnik był mistrzem Polski... Teraz bywam niekiedy na stadionie, ale juz nie tak często jak kiedyś. A co do reprezentacji naszego kraju - jak zwykle - dopóki są szanse naiwnie wierzę..
 12. -Adam-

  Telefon komórkowy

  Ja mam nokię 6310i - model trochę archaiczny, ale nie zamienię jej póki nie skona. A jeśli zamienię, to na taką samą...
 13. -Adam-

  Chat

  ja zglądałem o umówionej porze ostatnio i nie było nikogo To znaczy byłem sam
 14. -Adam-

  Jaka wędka do koguta ??

  Nie wiem czy ciężar wyrzutu nie będzie zbyt mały. No i nie wiem, czy z brzegu na koguta bedziesz miał jakieś efekty. Kogut to przynęta do połowu ze srodków pływających. Wiem, że zaraz tomek1 powie mi, że są zbiorniki, na których z łodzi łowić nie wolno, ale jeśli jest taka mozliwość wybrałbym na pewno łowienie z łodzi. I wtedy kij krótszy, koło 2m i o ciężarze wyrzutu od 15g. Takie jest moje zdanie, ale wiem, że nie mam takiego doświadczenia jak Piotr... Pozdrawiam
 15. No tak... Ciekawe ile zobaczyłbyś u nas na jakiejś zaporówce, gdzie widoczność to nawet nie 0,5m...
 16. -Adam-

  ABC koguciarstwa ;)

  Tak, na zaczepie. Chyba rzeczywiście ustawienie kotwicy w takim kierunku powoduje, że kogut jest "bardziej czepliwy". Tak jak mówiłem główka z kotwicą była z odzysku.
 17. -Adam-

  BHP przy połowie z łódki

  Bardzo dobry temat. Ja ze swojej strony dodam, że bardzo ważne jest, głównie przy połowie na spinning, jeśli nie łowi się z łodzi samemu, zwracanie uwagi przy KAŻDYM RZUCIE na swoich kolegów. Widziałem już jak koledze czapeczka poleciała do wody po zarzuceniu obrotówki prze sąsiada z łódki.. Przynęty spinningowe to naprawedę ostra broń..
 18. -Adam-

  ABC koguciarstwa ;)

  .. Może spróbuję coś w tym kierunku.. Skoro juz rozgrzebaliśmy na nowo ten temat pochwalę się moim dziełem (niestety zdążyłem już go urwać ). Zaznaczam, że główka była z odzysku.
 19. -Adam-

  ABC koguciarstwa ;)

  A ja mam pytanie.. Czy komuś oprócz naszego guru kolegi shogun_zag udało się zrobić formę i odlać takie ładne główki?? Nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedniego kawałka aluminium - byłem juz na 2 okolicznych złomnicach...
 20. -Adam-

  ABC koguciarstwa ;)

  Przecież wszystkie szczegółowe odpowiedzi na te pytania sa na poprzednich stronach tego tematu...
 21. -Adam-

  Przeczyce

  Święte słowa..
 22. -Adam-

  Rangi na forum?

  A mi sie podoba to, że tutaj każdy sobie wpisuje rangę sam.. Od złomiarza do inżyniera
 23. -Adam-

  Przeczyce

  Ja byłem w tym roku na Przeczycach może z 10 razy. Też po sandacze I bywało różnie. Niestety częściej spływałem o kiju niż z sandaczem.. Dobrze, że ten wymiar podnieśli i ograniczyli limit do 2 sztuk. To samo zrobili na Kozłowej Górze. Mam nadzieję, że przyniesie to jakieś wymierne efekty w najbliższych latach.
 24. -Adam-

  Jak po weekendzie?

  Szkoda, że nie udało Ci się go namierzyć.. Tylu kibiców ilu Ty miałeś, to pewnie Kubica w ten weekend nie miał
 25. -Adam-

  Robert Kubica trzeci w GP Włoch!!!

  Tak to już z nami Polakami jest. W momencie mamy mnóstwo kibiców i przede wszystkim specjalistów... Kubicomania bardzo podobna jest do Małyszomanii... Ale ja wolę kogutomanię
×