Skocz do zawartości
Eldorado najtańszy sklep wędkarski w sieci     wędki Major Craft

michał82

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  128
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  szczecin
 • Zainteresowanie
  numizmatyka
 1. Szczecin - koła

  Jeśli chodzi o zawody to Koło Wędkarskie "Kiełbik". Koleżka praktycznie co tydzień na jakieś jedzie, jak nie spławik to grunt, jak nie grunt to spining.
 2. Od 2017 roku, obowiązuje całkowity zakaz spiningu w marcu i kwietniu w obwodzie nr 5. http://pzwszczecin.com/zasady-wedkowania/odstepstwa-od-zasad-zawartych-w-rapr-na-wodach-okregu-pzw-w-szczecinie/
 3. Kto czytał kiedyś "Wędkarza Polskiego", to myślę że podpisze bez zastanowienia. http://www.wedkarz.pl/wp-webapp/article/4004
 4. Ograniczenia w Połowach rybackich

  Zakazy zakazami. Ale jak wiadomo w Szczecinie rybacy mają w "dupie" PZW i ich przepisy. Wszyscy widzą co się dzieje nad wodą- oczywiście prócz odpowiednich organów. Nie wiem jak na Cegielince, ale Klucki jeszcze w kwietniu był zastawiony sieciami. A jest to okres gdy wędkarz nie może łowić ryb na tym kanale (obręb ochronny do 15 maja).
 5. Jak dziś było na rybach? - Kwiecień 2015

  O kurcze nawet nie wiedziałem
 6. Petycja STOP sieciom w PZW z inicjatywy WŚ

  Poszło
 7. Kanał odry w kluczu

  Panowie mam pytanko. Na kanale Kluckim jest zakaz wędkowania do 15 maja. A jak jest z pływaniem łodziami na silnikach spalinowych? Wczoraj słyszałem taką nowinkę, że w obrębie ochronnym jest zakaz również używania takowych.
 8. Jak było dzisiaj na rybach - styczeń 2014r

  3 godziny Regalica, spining za okoniem, około 15 sztuk, max 20cm.
 9. Jak było dzisiaj na rybach - styczeń 2014r

  Jak zapytałem się wczoraj pani w sklepie wędkarskim czy ma już znaczki, to się zdziwiła że takie pytanie zadałem, bo już od połowy grudnia są dostępne.
 10. Okonie 2013

  Okoń 68,5 cm, ciekawe czy to prawdziwe??? http://www.wedkarz.pl/wp-webapp/article/3252
 11. ABC koguciarstwa ;)

  djpablox, mam takie pytanko, czym masz wyłożone to pudełko na koguty żeby nie latały luźno.
 12. Kij na sandacza

  Akurat ten kij który ja zaproponowałem ma duży zapas mocy
 13. Kij na sandacza

  Marf, Ja z czystym sumieniem mogę polecić ci Mikado Inazuma Flash Zander, jest bardzo lekka i czuła. Posiadam kijek o długości 2,40 ciężar wyrzutu 30 gram, łowię na Odrze z łódki, główki jakie używam są w przedziale 15-25 gram, koguty 15-23 gram . Kosztuje trochę więcej za 2,70 trzeba dać 380zł, ale naprawdę warto.
 14. Regalica szukam rady

  Dziś od 6 00 do 10 00, 26 leszczyków i krąpików z gruntu na czerwonego, zabawa fajna ale jeśli chodzi o większą rybkę to brak, największy około 1,5 kilo.
 15. Kanał odry w kluczu

  Może by odświeżyć temat? Dziś 4 godziny (od 6 do 10) spinningowania na kanale niestety tylko jeden szczupły około 40 cm, kilka niemrawych pstryków i to by było na tyle. Ludzi więcej niż ryb, z brzegu widziałem że mieli jednego sumika około metra, sandacza (może miał 60 cm), a poza tym nic.
×