Skocz do zawartości
przewodnicywedkarscy.pl

szogun7

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Stargard

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. szogun7

  Kanal ciepły, okolice elektrowni

  Dzięki, rzeczywiście po czasie. Zawody trwały 3,5h głównie łowiono krąpia i sporadycznie leszcza i płoć. Zwycięzca łowił na bata 8m i miał ponad 11kg ryby. Zanęta z dużym dodatkiem robactwa, na haki 10-14 pęczek białych 5-6 szt. inaczej drobnica brała.
 2. szogun7

  Kanal ciepły, okolice elektrowni

  Hej, czy coś ostatnio się dziej na tym łowisku bo jutro mamy zawody spławikowe i szukam pomysłu na jaką rybę się ukierunkować, płoć czy leszcz. Z góry dziękuję za rade. Pozdrawiam
 3. szogun7

  Kanal ciepły, okolice elektrowni

  Tak, są organizowane tam zawody kół PZW ale zawsze Regalica pobiera dodatkową opłatę od zawodnika.
 4. szogun7

  Kanal ciepły, okolice elektrowni

  I po zawodach opis zmagań na stroni koła https://www.facebook.com/kolejarz.stargard/ przeważała płoć, trafiły się pojedyncze leszcze.
 5. szogun7

  Kanal ciepły, okolice elektrowni

  Ok, nas będzie pewnie jak zawsze ok 30-50 na zawodach wędkowało także koło zapewne zarezerwowało odpowidnią ilość miejsc tym się akurat nie martwię. Bardziej chodzi właśnie o długość wędki jaką zastosować, co do zanęty to rozumiem że trzeba na grubo oraz skleić. Najbardziej niepokoi mnie właśnie ta faszyna tak aby batem się przez nią przebić.
 6. szogun7

  Kanal ciepły, okolice elektrowni

  Witam, W dniu 28.10.2017 moje koło organizuje na tym kanale zwody spławikowe, nigdy tam nie łowiłem możecie podpowiedzieć na jaką rybę się nastawić/przygotować oraz jaka tam jest głebokość, szybkość nurtu, itp. za wszystkie rady z góry dziękuję. Pozdrawiam
 7. szogun7

  Cegielinka

  Szału nie było rano o 5 byłem sam na betonie, pod mostem było może trzech wędkarzy i kilku na kładkach. Łowiłem tak do 9:30 brał sporadycznie, drobny krąp oraz rozbiór.
 8. szogun7

  Cegielinka

  No ja właśnie mam trochę kilometrów ale raczej się wybiorę.
 9. szogun7

  Cegielinka

  Witam, bywa ktoś może w tym rejonie na rybach bo jakoś cisza od dłuższego czasu. Jutro się wybieram rano tak 5-6 może ktoś coś podpowie, czy wogóle coś się tam dzieje.
 10. szogun7

  Parnica

  Po pierwsze napisałem, że często się widzi takie sytuacje gdzie zabierane są wszystkie ryby jak leci do domu, a napewno przyznasz że dużo rzadziej są takie gdzie widzi się osoby wypuszczając to co złowione. Też popieram aby wypuszczać to co złowione. Nawet potrafią podejść i zapytać czy zamiast wypuścić to się im tych ryb nie da. Sam miałem takie przypadki.
 11. szogun7

  Parnica

  Dziwne czemu tych ryb z roku na rok coraz mniej w łowiskach skoro limit dobowy to 5 kg wymienionych wyżej gatunków, a często widzi się jak ledwo co we dwóch wyjmują siatkę z wody
 12. szogun7

  Cegielinka

  Ktoś połapał w weekend bo przejeżdżając w niedzielę widziałem sporo wędkarzy???
 13. szogun7

  Cegielinka

  Byłem dzisiaj rano od 5:00 do 8:00. powiem krótko tak źle to jeszcze nie było w tym miejscu na Odrze przez ten czas żadnego brania, żadnej ryby. Oprócz mnie wędkowało jeszcze w części przy reklamie 5 wędkarzy i też siedzieli tylko wpatrzeni w szczytówkę. Totalny brak brań.
 14. szogun7

  Cegielinka

  Byłem dzisiaj od 5:30 do 10:00 złowione ok 4 kg drobnicy ( głównie rozpiór, leszczyk) inni podobnie było jeszcze kilku zapaleńców zapaleńców Ogólnie wodą przy murku płynie dużo syfu, ślimaki, itp.
 15. szogun7

  Cegielinka

  Witam, coś się ruszyło z gruntu, warto się wybrać ???
×