Skocz do zawartości
Eldorado najtańszy sklep wędkarski w sieci     wędki Major Craft

szogun7

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Stargard
 1. Kanal ciepły, okolice elektrowni

  Tak, są organizowane tam zawody kół PZW ale zawsze Regalica pobiera dodatkową opłatę od zawodnika.
 2. Kanal ciepły, okolice elektrowni

  I po zawodach opis zmagań na stroni koła https://www.facebook.com/kolejarz.stargard/ przeważała płoć, trafiły się pojedyncze leszcze.
 3. Kanal ciepły, okolice elektrowni

  Ok, nas będzie pewnie jak zawsze ok 30-50 na zawodach wędkowało także koło zapewne zarezerwowało odpowidnią ilość miejsc tym się akurat nie martwię. Bardziej chodzi właśnie o długość wędki jaką zastosować, co do zanęty to rozumiem że trzeba na grubo oraz skleić. Najbardziej niepokoi mnie właśnie ta faszyna tak aby batem się przez nią przebić.
 4. Kanal ciepły, okolice elektrowni

  Witam, W dniu 28.10.2017 moje koło organizuje na tym kanale zwody spławikowe, nigdy tam nie łowiłem możecie podpowiedzieć na jaką rybę się nastawić/przygotować oraz jaka tam jest głebokość, szybkość nurtu, itp. za wszystkie rady z góry dziękuję. Pozdrawiam
 5. Cegielinka

  Szału nie było rano o 5 byłem sam na betonie, pod mostem było może trzech wędkarzy i kilku na kładkach. Łowiłem tak do 9:30 brał sporadycznie, drobny krąp oraz rozbiór.
 6. Cegielinka

  No ja właśnie mam trochę kilometrów ale raczej się wybiorę.
 7. Cegielinka

  Witam, bywa ktoś może w tym rejonie na rybach bo jakoś cisza od dłuższego czasu. Jutro się wybieram rano tak 5-6 może ktoś coś podpowie, czy wogóle coś się tam dzieje.
 8. Parnica

  Po pierwsze napisałem, że często się widzi takie sytuacje gdzie zabierane są wszystkie ryby jak leci do domu, a napewno przyznasz że dużo rzadziej są takie gdzie widzi się osoby wypuszczając to co złowione. Też popieram aby wypuszczać to co złowione. Nawet potrafią podejść i zapytać czy zamiast wypuścić to się im tych ryb nie da. Sam miałem takie przypadki.
 9. Parnica

  Dziwne czemu tych ryb z roku na rok coraz mniej w łowiskach skoro limit dobowy to 5 kg wymienionych wyżej gatunków, a często widzi się jak ledwo co we dwóch wyjmują siatkę z wody
 10. Cegielinka

  Ktoś połapał w weekend bo przejeżdżając w niedzielę widziałem sporo wędkarzy???
 11. Cegielinka

  Byłem dzisiaj rano od 5:00 do 8:00. powiem krótko tak źle to jeszcze nie było w tym miejscu na Odrze przez ten czas żadnego brania, żadnej ryby. Oprócz mnie wędkowało jeszcze w części przy reklamie 5 wędkarzy i też siedzieli tylko wpatrzeni w szczytówkę. Totalny brak brań.
 12. Cegielinka

  Byłem dzisiaj od 5:30 do 10:00 złowione ok 4 kg drobnicy ( głównie rozpiór, leszczyk) inni podobnie było jeszcze kilku zapaleńców zapaleńców Ogólnie wodą przy murku płynie dużo syfu, ślimaki, itp.
 13. Cegielinka

  Witam, coś się ruszyło z gruntu, warto się wybrać ???
 14. Cegielinka

  Witam, ktoś już był w tym roku na DS, skubie
 15. Jezioro Chociwel/Starzyc

  Wszyscy pewnie nad wodą
×