Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mariusz1

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  347
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutral

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Okręg Katowicki

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mariusz1

  Sum Dolina Trzech Stawów

  Wczoraj 22.07.2018r godz. 15:00 uderzył mi sum na Stawie Kajakowym w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach miał szacunkowo około 2m. dł a waga szacunkowa 90kg. po 30 minutowej walce i wsparciu dopingujących wędkarzy oraz przechodniów ryba poszła. Jeżeli ktoś nakręcił film telefonem komórkowym a wiem że sporo osób coś nakręciło prosił bym o kontaktu sprawie owego materiału... Dziękuje
 2. Mariusz1

  Silnik Jaxon Elektryczny XT 40

  Do sprzedania Silnik Elektryczny Jaxon XT 40. Używany sporadycznie jak nowy.Silnik Elektryczny Jaxon przeznaczenie do napędzania lekkich łodzi, pontonów oraz innych małych jednostek pływających. Silnik jest w idealnym stanie w pełni sprawny, posiada 3 biegi wsteczne oraz 5 biegów przednich. Rok produkcji 11.08 2016r. Używany mało. Siła ciągu [lbs]:40 [lbs]Śruba napędowa:2-łopatkowa. Waga (kg):6.9 [kg] Idealnie nadaje się dla wędkarzy. Cena 450zł. tel. 502897654
 3. Mariusz1

  Wisła w Jankowicach

  Koledzy po fachu jaki stan wody na Wiśle obecnie jest?
 4. Mariusz1

  Rogoźnik I i II

  Możesz wskazać dokładniej co to za miejsce od źródełka?
 5. Mariusz1

  Dzikie stawy w sosnowcu ?

  Dzięki serdeczne sprawdzę i ja. Połamania.
 6. Mariusz1

  Dzikie stawy w sosnowcu ?

  Możesz napisać jak tam dokładnie trafić? Jakie te garbusy tam są małe czy coś wielkiego. Ja wędkuje i wypuszczam bez obaw. A takie pytanie przed Balatonem na prawo od drogi brukowej jest zarośnięty mocno staw wędkował tam ktoś kiedyś, jak tam jest głęboko i jaki rybostan o ile w ogóle jest..
 7. Mariusz1

  Jantar Morze Bałtyckie

  Dzięki.
 8. Mariusz1

  Wędkarstwo Plażowe Morskie

  Mam pytanie jak wygląda sprawa wędkarstwa plażowego morskiego jeżeli chodzi o dzieci? Czy mogą wędkować z rodzicem który wykpił zezwolenie? Czy trzeba mu wykupić drugie zezwolenie na wędkowanie?
 9. Mariusz1

  Jantar Wędkarstwo Plażowe

  Wybieram się nad Morze Bałtyckie wędkować z brzegu do miejscowości Jantar. I tu moje zapytanie jak wygląda dno w tych okolicach czy są kamienie czy inne ukształtowanie. Na jaką rybę można się tam głównie nastawić (flądra, leszcz)? Jakie przynęty stosować. Proszę o wszelkie rady w tej sprawie gdyż jeszcze nigdy nie wędkowałem w Morzu z plaży. Dziękuje.
 10. Mariusz1

  Przeczyce

  Ponoć ma być czyszczone dno z osadów ile w tym prawdy zobaczymy.
 11. Od pewnego czasu poszukuje ciężarków Morskich piramidek do wędkowania z brzegu, nie mogę ich nigdzie znaleźć. Jeśli ktoś ma jakieś namiary na ich zakup był bym wdzięczny.
 12. Wybieram się nad Morze Bałtyckie wędkować z brzegu do miejscowości Jantar. I tu moje zapytanie jak wygląda dno w tych okolicach czy są kamienie czy inne ukształtowanie. Na jaką rybę można się tam głównie nastawić (flądra, leszcz)? Jakie przynęty stosować. Proszę o wszelkie rady w tej sprawie gdyż jeszcze nigdy nie wędkowałem w Morzu z plaży. Dziękuje.
 13. Mariusz1

  Jantar Morze Bałtyckie

  Budek mogę cię prosić o link do strony o której wspomniałeś wyżej.
 14. Mariusz1

  Jantar Morze Bałtyckie

  Witam ludzi po fachu. Może mi ktoś napisać gdzie w Jantarze można dokonać opłaty za wędkowanie dwu tygodniowe na Bałtyku, oraz jaka to jest kwota.Serdeczne Dzięki połamania.
 15. Mariusz1

  Proszę o idt. gum

  Dziekuje koledzy po fachu za pomoc
×