Skocz do zawartości
Eldorado najtańszy sklep wędkarski w sieci     przynęty na pstrąga

Mad_Max

Użytkownik
  • Ilość dodanej zawartości

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Informacje o profilu

  • Lokalizacja
    Zabrze
  1. Wędkarze z woj Śląskiego poszukiwani.

    Inicjatywa dobra tylko ludzie różnie mają dni wolne ja tam w weekendy obecnie jeżdżę ale w tygodniu może też by coś się udało ..
  2. Przeczyce

    Też byłem tylko skubania , sąsiad obok mnie miał szczęście jedna płoć mu się trafiła , a znajomi co byli od piątku na 5 osób trafili 4 leszcze więc grubo hihihihihihi
  3. Jak w temacie gdzie warto się wybrać żeby powędkować interesują mnie okolice Końskich czy są jakieś fajne wody .Proszę o porady informacje dlatego że wybieram się na wakacje .Będę wdzięczny za pomoc .
  4. lekki fotel

    Ja zaopatrzyłem się w takie krzesełko i jestem zadowolony wymiary oki i wygodne http://jysk.pl/na-zewnatrz/krzesla-lawki/kemping/krzeslo-skladane-holmdalen-stal-poli
  5. Przeczyce

    Byłem w niedzielę wędkarzy sporo co do brań płoć,wzdręga takie 20-30 cm i trafił się leszczyk 35 mimo zmiennych warunków pogodowych .
  6. Jezioro Czechowice kolo Gliwic

    Ja tam byłem parę razy w 2013 roku wakacje karp 2.5 kg na spławik , leszcz 40 na grunt i węgorzyka tak to drobnica płotki, okonie leszczyki Znajomy miał tam w 2013 jesiotra 50 cm są tam też ładne szczupaki , liny, amury karpie ale zbiornik jest dość trudny mimo że woda wręcz jest krystaliczna . Ten rok tylko 2 wypady na to łowisko płotki takie 20-30 cm oraz leszcze .
  7. Przeczyce

    Wczoraj na przeczycach 3 jazie się trafiły trochę wędkarzy było.
×