Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

łowiska komercyjne na dolnymśląsku


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Piszę prac magisterską o łowiskach komercyhnych na dolnymśląsku, dzukam wszelkich informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon

Raz jedyny byłem w Rudzie Sułowskiej kolesie mnie wyciągneli ,ale to tak

samo jak bym siedzial nad akfarium , zarzut , branie , kilo karpiczek , do wody ,zarzut , branie , karpiczek, do wody i tak samo przez cztery godziny, myślałem że zdechne z nudów , nigdy wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pani Aniun proszę o prywatnego maila

"Łowiska komercyjne na Dolnym Śląsku jako element wielofunkcyjnego rozwoju obszarów wiejskich" UWr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Owczary

Rokitki

Goliszów

Czerniakowice

Chocianów (za cegielnią)

Przemków

przed Lubinem od strony Wrocławia

Golina k/Wołowa

i pytanie zasadnicze czy p.Ania łowi ryby ? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Owczary

Rokitki

Goliszów

Czerniakowice

Chocianów (za cegielnią)

Przemków

przed Lubinem od strony Wrocławia

Golina k/Wołowa

i pytanie zasadnicze czy p.Ania łowi ryby ? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Pani Aniun proszę o prywatnego maila

"Łowiska komercyjne na Dolnym Śląsku jako element wielofunkcyjnego rozwoju obszarów wiejskich" UWr

mój prywatny e-mail to anna6532@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Owczary

Rokitki

Goliszów

Czerniakowice

Chocianów (za cegielnią)

Przemków

przed Lubinem od strony Wrocławia

Golina k/Wołowa

i pytanie zasadnicze czy p.Ania łowi ryby ? :idea:

kiedyś tak a od jakiegoś czasu nie mam ani okazji ani czasu na to.

Ale zawsze to można zmienić i znów zacząc wędkować.

pozdrawiam i dziękuje serdecznie za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

myslę że łowiska są różne jedne bardziej "akwarystyczne" inne mniej a jaszcze są takie nastawione typowo na wędkarzy (bynajmniej jest ich kilka - niewiele ale są) - a czy są złe ?? - ja tam nie jeżdzę - ale są tacy co lubią, jadą z dzieckiem i rodzinką, robią pikniczki, organizują tam sobie zawody, poznają pierwsze "uczucia" związane z holem większej ryby itp. - myslę że są potrzebne !

i znam takich którzy dzięki wypadom na takie łowiska dziś są już "normalnymi" wędkarzami i choć czas na te łowiska im minął (wspominają z radością) - bo przecież dzięki nim zapadli na naszą nieuleczalną chorobę ! :P:mrgreen:

Pozdrawiam

kisux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Z pólnocy wrocławia kolo mnie jest troszke lowisk komercyjnych.

Wisznia Mała - opłata chyba 20 zl za dzien za rybe sie nie placi ----> fajne lowisko jest gdzie usiasc i postawic wedke. Ryba duza tez jest.

Pęgów - 3zl od wedki i 10 za kilo npo karpia ----> Dosc duze lowisko rybka ciekawa tez jest.

Pierwoszów ---> obczailem w ten weekend. Lowiosko na terenie Zwirowni bardzo polecam na wypady z rodzinka czynne w łykendy i swieta idzie tam widac duzo kasy bo zadbany i coraz ladniejszy osrodek. Oplaty 5zl od osoby + za kilo ryby 10 karp lin 5zl okon itp

To z tych co znam jesli chcecie polowic to polecam 2 pierwsze a w pierwoszowie brania co zarzut bo wytarly sie male karpie i bbiara jak glupie. Chyba ze na jakas wieksza przynete kulki itd.

Mam nadzieje ze pomogłem pozdrówka i połamania kijów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

a znacie jakieś komercyjne łowisko z pstrągami i karpiami GDZIE MOŻNA WYPUSZCZAĆ ZŁOWIONE RYBY --oczywiście rybki muszą brać , nie może być drogo i musi być blisko Wrocławia - najlepiej żeby się dało dojechać rowerami (karpie nie muszą być duże ///////////////////////// wiem że za dużo wymagam - to chociaż tanio i zeby można było wypuszczać

DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piewrwoszowie Karpie sa max 5kg i w sumie można wypuszczac ..... tylko wiadomo ze jak widzisz ze jest mocno ranna i moze nie przezyc powrotu do wody no to powinienes wziac. W Wiszni Małej (są napewno duże karpie ( nie wiem jak duze), ale tam placisz za dzien a nie za kilo ryby, wioec robisz z ryba co chcesz) i Pęgowie jeszce tam tez za kilo ryby ale karpie tez sa duze, nie wiem jak oni sie do sportowego łowienia ustosunkowuja. Ale za pstragiem to nie wiem gdzie jechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

na wyjazd z rodzinką na rybki i np grila niezłe łowisko w Jażwinie k/Trzebnicy -kierynek milicz-przed tabliczką Jażwina trzeba skręcic w lewo jest znak droga szutrowa niedrogo 5 zł osoba łowiąca towarzysząca nie płaci dobra infrastruktura wędkarska miła obsługa 7,5 za rybkę drapieżniki gratis karasie też można spiningować 2 stawy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witam,

mam pytanko co do łowiska w Chrząstawie Wielkiej koło Wrocławia.

Czy ktoś się orientuje na jakie rybki tam można trafić?

Wiem, że na pewno są płotki, karpie i chyba leszcz, ale co oprócz tego?

Miło by było jakby ktoś, kto tam był napisał co myśli o tym łowisku, wrażenia?

Czy np. nadaje się dla początkującego jak ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.