Skocz do zawartości
tokarex pontony

Biały Dunajec


Kuroś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam kolegów wędkarzy.

Jestem z Wrocławia, i wraz z moją drugą połówką wybieramy się na wakacje do Białego Dunajca. Czytałem opinie że świetne łowiska tam są, i chciałem się dowiedzieć, czy są łowiska gdzie można łowić na spinning/grunt/spławik, ponieważ z wędkarstwem muchowym nigdy nie miałem styczności, także i sprzętu odpowiedniego nie posiadam. Drugą sprawą jest zezwolenie na połów na tym okręgu, gdzie można wykupić i w jakiej cenie na wiek 18 lat- zniżka prawdopodobnie jest to uczniowska.

Dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witaj.Jeśli chodzi o rejony w których będziesz wypoczywał to właśnie tam tylko muszka kolega tam właśnie teraz urlopuje się i jakieś efekty w postaci pstrągów posiada.Jeśli chodzi o spinning grunt czy spławik to polecam zbiornik Czorsztyński oddalony ok 30km w sumie jego początki od Białego Dunajca.Białej ryby jest spora ilość i idzie połowić,ale mnie tam tylko interesuje Sandacz i Okoń których też tam nie brakuje i są naprawdę ładne okazy tylko problemem jest,że trzeba mieć swoją łódkę jeśli chodzi o spinning bo z brzegu słabe szansę,a jeśli masz łódkę,to znowu trzeba wiedzieć gdzie płynąć.Jeśli chodzi o opłatę to masz dwa sklepy wędkarskie w Nowym Targu i tam wykupisz wkładkę lub ewentualnie jak by nie mieli bo róznie z nimi jest to na 100% zajazd "Cicha Woda" pod Hubą tam masz jak w banku sympatyczna pani cię obsłuzy.Jeśli chodzi o opłaty to nizinne 180zł roczna 60 tygodniówka to to wiem i plus jeśli z łodzi wędkujesz to 30zł roczne zezwolenie do tego lub 10 na dzień.Ja tam mam wszystko na rok bo jestem tam częstym bywalcem od niedzieli znowu tygodniówka się szykuje to się pobawimy z rybkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.