Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

Kopalnia składuje ziemię z nadkładu w najbliższych możliwie miejscach , dalszy wywóz powoduje większe koszty, szkoda ze nikt z pzw się nie interesuje Pilcami ,tak jak już pisałem uważam ze w tej organizacji są ludzie niekompetentni a wręcz złodzieje a narybek wpuszczali do pyrwatnych stawów, szkoda że tylko za PZPN się wzięli prokuratorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

witojcie sory ze wam przeszkadzam ale sie wtrace dzis byl cudowny dzien dla mnie na pilcach okolo 30 malych okonkow kilka niewymiarowych kleni i 2 klenie jeden 30 cm i drugi 48 cm fotki jak zrzuce z koma to dam na forum

droga jest strasza ja astre zostawilem przed wjazdem i kawalek z buta pocislem pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panjarek, wielkie graty za efekty połowu. Okonki na boczny trok???

nie wszystko na gumke mala i glowke 3 a kilka mniejszych na woblera kleniowego ale glownie na gumke zolta inne kolory jakos niepodchodzily pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Panjarek. Ładne łowy. Szkoda że nie wziąlem dziś spina.

Ja wjeżdżalem od strony 9,10 przez mostek więc nie widziałem jak tam droga do 3 obecnie.

Tak czy siak bez skutera, quada, jeepa coraz ciężej na Pilcach..

Efekty niedzielne: 2 płotki, uklejki i jazgarze przy zabawie ze spławikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu byłem i wyrwa była jeszcze większa niż poprzednio ,ale przejechałem i przejechałem tez 2 wyrwę:) za nią jest jeszcze większa ale za to jakie miejscówki , zero śmieci ,trawa nie udeptana widać ze nikt nie łowił. Tu krótki filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalewator filmik swietny 1 filmik a zarazem ostatni poznaje przelazilem w woderach miedzy 8 a 7 a az nad sam brzeg dojezdzalem swoja stra 2 kombi i droga byla ekscytujac lecz przejezdna przed opadami reszty drog jakos niekojarze chodz astra do nr 11 na samym koncu ojechalem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten przesmyk znajduje się pomiędzy 7 a 8 . Dalej jak pojechałem tą droga to to przejeżdżałem między 5a 6 potem polem i wyjechałem pomiędzy 3a i 3b . Reszta "dróg" to już za stawem 3d ale tam to już jest sajgon totalny. Kiedyś widziałem tam białego opla może to twój był??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To mój pierwszy wpis więc wypada się przywitać z kolegami "po fachu". Rejestracja na tym forum to zasługa głównie tego tematu:P Do tej pory jeździłem na Dzikowiec Korytów Topole Biały Kościół pomijając Pilce. No ale kiedy już je zobaczyłem to każda wyprawa się tam zaczyna i kończy ( ok 7 wypadów:P). Z dojazdem od początku nie miałem lekko więc parkowałem tylko koło 1-ki. Wczoraj chciałem również się tam zatrzymać i powędrować na sąsiednią trójkę lecz mijając kopalnię a potem ten wał żwiru z zakazem zauważyłem że dużo dalej nie zajadę. Te wielkie ciężarowe rozjeździły kawał drogi łącznie z odcinkiem uczęszczanym przez wędkarzy. Nie uśmiechało mi się więc pojechałem inną drogą. Czy droga koło kopalni faktycznie jest nieprzejezdna czy to tylko moje spostrzeżenie? Jeśli nie przejezdna co z tym fantem zrobić?? Telefony do rodzimego dla Pilc koła?? Czy jest tak jak jeden z moich poprzedników napisał o własności tego terenu do kopalni i mogą zrobić co chcą? Czy nie sprzyja to kłusownictwu?? Czy nam wędkarzom płacącym za PZW co raz więcej pieniędzy należy się coraz mniej wód??

Pozdrawiam, Tomasz:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Szatan_666, Jeżeli pytasz o drogę dojazdową do łowisk obok kopalni czyli do stawu nr 1, 2 itd. to faktycznie w obrębie samej siedziby żwironi PILCE jest tam znak o "ślepej" drodze. Ale to dotyczny drogi publicznej. Natomiast droga gruntowa biegnie wzdłuż poszczególnych stawów, ale w wielu miejscach jest ona niestety nieprzejezdna dla większości samochodów.

Tu pochwały dla kol. nalewator, który "daje rade" praktycznie wszędzie. Tez mi się marzy taka fura.

Jeżeli chodzi o działania żwirowni, to większość z nas tylko przypuszcza, że ziemie te stanowią własność kilku podmiotów tj.: albo Skarbu Państwa, albo Gminy, albo Powiatu albo Żwirowni. Najlepiej sprawdzić w ewidencji gruntów w Starostwie w Zabkowicach.

W każdym bądź razie na 100% nie sa własnością PZW - ktory co najwyżej może być dzierżawcą lub zarzadcą. Więc tak naprawde ma te wody tylko chwilowo.

Tak mniej wiecej sprawa wygląda. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź. Mam tu jednak na myśli odcinek właśnie tej drogi gruntowej. Zjeżdżając na prawo przed znakiem zakazu zaczyna się droga gruntowa. Po przejechaniu ok 70 m jest wyjazd "którego nie było jeszcze ok 1-2 tyg temu". Wyjazd wygląda w ten sposób że z lewej strony ciężarówki wjeżdżają na tę właśnie drogę gruntową i wczoraj była ona w opłakanym stanie. Mam tu na myśli odcinek od początku drogi gruntowej do powiedzmy początku stawu nr 1. Czyli jeszcze przed tymi wyrwami w drodze. Odcinek ten był przejezdny lecz wczoraj nawet nie próbowałem po tych 70 metrach drogi gruntowej.

Pozdrawiam.pilce.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam jest tam uklepana obok "pseudo-droga" wzdłuź zaznaczonej przez Ciebie drogi. Leci trochę po skosie do jedynki. Ona też jest zamknięta? Jej stan od początku był fatalny, a teraz po deszczach pewnie się nie polepszył :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Szatan,

tak, to chyba teraz najbardziej aktywny wątek odnośnie łowisk w naszej okolicy.

odnosnie dojazdów to zajrzałem ostatnio na topole i rzeczywiście od razu człowiek czuje komfort dojazdu - kilkanaście metrów od drogi asfaltowej i juz mozna łapać, ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wypad popołudniowy nie przyniósł efektów. Chyba musze wziąść kilka lekcji od zawodowców na spin. Stawy nr 9, 8, 7, 3d oraz 4 właściwie na większość zabaweczek wypróbowałem tj.:obrotówki, gumki, wobki a efektów nie mialem.

Pozdro dla Rafała którego wczoraj spotkałem na rybkach i zamieniliśmy kilka słówek. Zapraszam na forum.

Woda wyklarowana, nawet na 8 i 7 juz nie taka mętna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. I ja wczoraj byłem na 9 na brzegu od strony Ożar. Same małe wzdręgi. Zakładałem po 3 robaki a one dalej szarpały zestawem. Na żywca nic. Byłem od godziny ok 15 do ok 19. Myślę że dziś też tam będę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa witam na 8 1 klen 49cm i 1 28 cm kilka ponizej wymiaru 2 szczupaczki 20 cm okoolo i z 15 okonkow okolo 15 cm na gumke zolta a klenie na lekko czerwona z brokatem pozatym cisza jak ktos chce foty to wstawie :P a dojZD DO 8 ? RACZEJ OSOBOWKA odpada postawcie przy wiezdzie i heja taki maly kawalek xD ja sie dzis nabiegalem

w sobote na kanal ulgi i tereny cukrowni pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.