Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Paprocany w Tychach


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

byłem w środę na 4 godziny ale niestety bez efektów najpierw na wysokim brzegu 2 godz ale tam to tylko jedno szarpnięcie na feedera i nic więcej. Później postanowiłem się przenieść za rybaczówkę w pobliżu wyspy. Przez 2 godz pare lekkich szarpnięć na feederze. Na drugiej wędce spławik ani drgnął. Obok mnie goście wyciągneli jednego karpia 40 cm. To tyle. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyprawa 3 godzinna, na dzikiej, koło cypla. Miejsc mniej niż wędkarzy! Trudno coś znaleźdź gdy się przyjeżdza troszke później, no ale jeśli chodzi o połowy brak efektów. Pare brań, dość dobrych. Ale nic pozatym, albo się wypinały albo nie zacieły się wcale :(. Miejscówke dość nieciekawą mieliśmy, wyręb w trzcinach, i mogła być trudość wyciągnąć cokolwiek, ale z tego co widziałem inni wędkarze mieli dużo więcej szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na paprocanach byłem już dwukrotnie. 21.03 na grunt z dziadkiem to razem 3 karpie, ja jednego 38 cm, dziadek dwa 43, 47 cm. Drugi raz 27.03 również grunt to przez cały dzień 3 brania z tego dwie ryby stracone podczas holu ;( Jutro jadę na papry na cały dzień, na pewno zdam relację.

Zapraszam także młodzież do udziału w zawodach spławikowych organizowanych na paprocanach 22.04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po dzisiejszym dniu mogę powiedzieć, że prawie zamarzłem ;) Chłodny wiatr, czasami kropiło. Siedziałem od 10:30 do 17:00. Około 15 zaczęło się coś dziać. Jedno przespane branie. Za drugim razem już więcej wyczucia i karpik 40 cm. Kilkadziesiąt minut potem Jaź lekko ponad 30 cm.

Zawsze na grunt zasiadam się za cyplem na przeciw wyspie. Różnie makaron, kulki pływające, białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu żałosne szczupak świetna ryba a nóż widelec cos sie trafi .. nie raz lapalem na paprocanach bo pochodze z tychow ale teraz mieszkam w malowniczej wsi kamieniec gdzie sa piekne stawy po byłej wiosce pilce;p wielkie okazy w nich pływają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że 22 kwietnia tj. niedziela o godz. 8:00 zaczną się Zawody Spławikowe Kadetów i Juniorów. Zachęcam wszystkie osoby należące do jednej z tych kategorii do wzięcia udziału. Im więcej ludzi tym większa zabawa i konkurencja.

Wydaję mi się też, że łowienie za cyplem (wyspą) będzie zawieszone do końca zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.