Skocz do zawartości
tokarex pontony

Paprocany w Tychach


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Tomi jesteś w porządku masz odwagę się przyznać że bierzesz 40 szczupaki na frytki to ty nie jesteś kormoranem :?: pozdrawiam :roll:

Wiesz co to jest ironia ?Nie zabieram ryb od około 6 lat z bardzo małymi wyjątkami typu dwa sandacze na rok .Zrobiłem się strasznie leniwy i nawet jak bym miał ochotę to jak sobie pomyślę o pitwaniu to mi przechodzi ,wolę pojechać do smażalni :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...

"Uchwała nr 9/2013

Prezydium Zarządu Okręgu PZW w Katowicach

z dnia 28.03.2013r

w sprawie zmiany załącznika (...)

Zezwala się na amatorski połów ryb z wyspy znajdującej się w północno-zachodniej części

zbiornika nr 013 Paprocany, połączonej ze stałym lądem kładką."

W zeszłym roku nie wolno było łowić ?

Przy okazji, do której trzeba zdać łódkę wieczorem na rybaczówce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lechfor

Jest nowa kładka na wyspę. Łódkę trzeba zdać do zmroku, w praktyce godzinę wcześniej, długo nie połowisz, dlatego tam nie jeżdżę bo jaki sens wracać na 20, kiedy jasno do 21 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca o zmroku.Rybaczówka jest czynna od zmierzchu do świtu według tam ich przepisów,wędkować z łodzi wolno w nocy tylko,że jak nie zdasz łodzi do zmierzchu to albo pływasz do rana i rano łódkę zdajesz.Nastawiając się na nocny spinning na sandacza czy suma nie ma wyjścia no chyba,że ma się jakieś układy na rybaczówce to inaczej idzie z łodzią załatwić :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Jestem z tychow i szczerze powiem omiń to łowisko na kilka nocek moze jakiegos sandaczyka kolo wymiaru zlapiesz na wiecej nie licz. No i sinica tradycyjnie na wodzie jak tylko cieplo sie zrobilo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
O 9.07.2015 o 01:26, Adik81 napisał:

Jestem z tychow i szczerze powiem omiń to łowisko na kilka nocek moze jakiegos sandaczyka kolo wymiaru zlapiesz na wiecej nie licz. No i sinica tradycyjnie na wodzie jak tylko cieplo sie zrobilo :(

Czesc.No teraz to i ja napewno będę paprocany omijał o ile w ogóle wykupie składki.Czytaliscie juz nowy regulamin na 2017r?Punkt 10 mówi 10. zakaz biwakowania i używania sprzętu przeciwdeszczowego (parasole z osłonami,
           tropiki, zadaszenia na stelażu) o powierzchni podstawy większej niż 1,5 m2. Przecież to jest jakiś absurd do cholery.Wyobrazacie sobie zimną noc,komary,silny wiatr?Zacinający deszcz?Jakaś paranoja.Nie znajduje w tym nawet najmniejszego wytłumaczenia.Pojechali po bandzie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

1,5 m2 nie wystarczy żeby się ochronić ? Musisz być kawał chłopa :D.

Wyobraź sobie jak wyglądają miejsca, gdzie taki duży namiot stawiasz, trawa tam gnije/wysycha i zamiast łąki jest błotnista dziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" 1,5 m2 nie wystarczy żeby się ochronić ? " no raczej nie wystarcza jak deszcz zacina z boku . Co im osłony na parasol przeszkadzają? Podziękować można Dziubie i MOSiR w Tychach bo to oni dla koła wodę wynajmują i te  przepisy wymyślili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Karpie i amury zdarzają się takie ale to dłuższa zasiadka i wiadra kukurydzy :) no i oczywiście obowiązkowa wywózka była lecz w tym roku jest zakaz wywożenia przynęt zanęt. O szczupaku powyżej 90 cm nie słyszałem a bardzo dużo spininguje , sumy kolo 150 cm się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.