Skocz do zawartości
tokarex pontony

Paprocany w Tychach


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Witam. Karpikiem zarybiali w marcu jak zszedł lód.Ogólnie potwory max 25cm większego nie udało się złapać.Najlepiej brał w chaszczach przy rybaczówce.DZAJAS napisz czy trafiają się już jakieś linki.

W zeszły czwartek oprócz leszczyków miałem jednego lina - 30cm. 2 dni pózniej kolega z gruntu wyciągnął ale małego - 24cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Witam kolegów,może któryś z kolegów był ostatnio na paprocanach jak wygladają po powodzi jest poco jechac ,czy może woda zabrała ze sobą cały rybostan :sad:

Heja Przemo jeżdże często na papry troche rybek zostało ale uciekło dużo węgorza :cry: karpia i chyba sandacza bo coś ciężko go złowić.Niestety zostały te małe cholerne sumy które wieczorem żrą wszystko co się rusza.Po powodzi więcej ludzi łowiło na Gostynce niż na jeziorze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Witam - Panowie wybieram się w niedziele na krótki wypad na Paprocany ze spinem - może ktoś doradzić gdzie najlepiej się udać - dzieje się w ogóle coś na Paprach jeśli chodzi o drapieżnika - do tej pory dobre efekty miałem zawsze w okolicach zameczku - dzięki za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Witam,wybieram sie na ten zbiorniczek pierwszy raz,licze ze ktos mi podpowie gdzie warto siasc z batem?wyczytałem ze gdzies na przeciwko rybaczówki na kamieniach jest dobrze moze ktos jeszcze cos podpowie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam . Byłem na paprach w niedziele lało jak cholera.Szczupaki waliły konkretnie na spinning.Największy 58cm.Bolenie które grasowały blisko brzegu :shock: to jest masakra,znalazł ktoś na nie sposób na paprocanach? olewały wszystkie moje przynęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jakieś efekty z sandaczem w tym roku lub szczupłym z brzegu?.

Jak najlepiej podjechać samochodem i gdzie nastawiać się na spining z brzegu?.

Na zbiorniku są ustalone górne wymiary ochronne w związku z tym jest dużo dużych szczupaków i sandaczy czy to tylko moje domysły?.

Istnieje możliwość wypożyczenia łodzi jeśli tak to jakie są koszta?.

Dużo pytań może na część uda się uzyskać odpowiedz to i tak będę zadowolony zawsze to coś na pierwszy wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łódkę idzie w porcie wypożyczyć no i najlepiej za szczupakiem i sandolem z łodzi z tego co wiem , jeszcze sam nie byłem ale mam sąsiada który tam jeździ i ładne sztuki przywozi , może wybiorę się tam w przyszłym tygodniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co i jak tylko na priv,wiadomo z jakich powodów :razz:

Rozumie powody tak szczegółowych informacji nie potrzebuję z tego, co czytałem to niema problemów z spacerami w około interesuje mnie tylko miejsce gdzie można bezpiecznie i bez problemu postawić samochód i żeby nie trzeba było iść kilometrów do wody, bo wolę spacer nad wodą a nie do niej.

łódkę idzie w porcie wypożyczyć no i najlepiej za szczupakiem i sandolem z łodzi z tego co wiem , jeszcze sam nie byłem ale mam sąsiada który tam jeździ i ładne sztuki przywozi , może wybiorę się tam w przyszłym tygodniu ;)

To daj znać jak poszło, i czy było coś z wymiaru ochronnego górnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na nockę z Piątku na sobotę szukam kompana bo samemu trochę nudno tak siedzieć całą noc i do nikogo się odezwać :wink: Chce jechać w poszukiwaniu karpia i leszczy a nad ranem jakiegoś zębatego na spina może :cool: ktoś chętny :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.