Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kołowrotki firmy Dragon


MagnuM

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o moim dzisiejszym zakupie?? Liczba łożyska 8 ( 7+1 oporowe). Do tego tatuś kupił mi plecionkę CAYMAN'a 0,12 za 42 zł :grin:

Co o tym wszystkim sądzicie?

PS. ( to shogun_zag) - tym właśnie będe łowił na tę wędeczkę co mi wysłałeś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 6 months later...

Obecnie posiadam ABU GARCIA pro cardinal T2000F i muszę powiedzieć ze totalna porażka,po pierwszym miesiącu zacza chodzić jakby był nie nasmarowany i tak zostało mu do dzisiaj.Kupilem go 2002 roku za 300zł :shock: i myślałem ze do dobry sprzęt(teraz patrze na opakowanie a tu Made in Bangladesh :oops: ).Przez następne 5 lat praktycznie nie wędkowałem a teraz wracam do starego nałogu :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze spostrzeżenia:

-żyłka nawijana jest dsyc równo

-bardzo precyzyjny kabłąk(otwiera i zamyka sie bardzo ładnie)

-szpula na moje oko pomieści max 200m żyłki 0,20 a nie jak napisane jest na 0,25 290m na zdjęciu nawinięte jest 150 żyłki 0,20.

-w zestawie dostajemy pokrowiec z materiału i 2 plastikowe podkładki,podejrzewam ze do regulowania wysokości szpuli.

To narazie tyle po pierwszym krótkim łowieniu.

Załączam fotki:

cb336397a5758badm.jpg

2afee41633412527m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
że to taki bubel.
Nie jest taki znowu zły, poprostu do takiego katowania się nie bardzo nadaje. Najpierw pracował na woblerach i gumach po 20 cm a potem na woblerach trociowych w szybkim nurcie a i jeszcze trochę z główkami 28-32 g przy połowie sandaczy na Odrze. Jeszcze chodzi ale już mu coś tam stuka i puka, ale za 80 PLN nie wymagajmy cudów. Kolega tyle za niego zapłacił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja mam z tej seri kolowrotek i 1020i mam go do lekko-sredniego spiningu i spisuje sie b.dobrze. Wykonanie jest jak najbardziej jak i kultura pracy ale ja kupilem go z mysla o przedziale okon i maly/sredni szczupak mysle ze do katowania nie bedzie sie nadawal a niby ma az 9-1 lozysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.