Skocz do zawartości
tokarex pontony

Warunki lodowe w Polsce


Tripskajter

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Koło Pyrzyc i Stargardu podobnie jak u przemekCLI. Jezioro płytkie Mielno nie wiem ile dokładnie ma pokrywa ale 0 wędkarzy ryba prawdopodobnie nie dopisuje... poza tym jeśli mróz się utrzyma to za 2-3 dni sezon lodowy może rozpocznę na tym zbiorniku bo najszybciej zamarza ;p O jeziorze koło miejscowości Czarnowo mogę zapomnieć Tak samo jezioro obok Rokitna bo to głębokie akweny i nigdy nie widziałem tego pierwszego przynajmniej zamarzniętego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Jednak na chwilę zima zawitała w tym roku :) ja już jeden dzień na lodzie zaliczyłem wczoraj - złowiłem tylko dwa okonie , ale i tak się cieszę że byłem na tym lodzie . łowiłem na jeziorze Regielskim koło Ełku(8cm.lód) , dziś pojechałem na Śniardwy aby rozeznać się jak tam jest z lodem :mrgreen: Byłem na Gutach , lód jest gdzie okiem sięgnąć , ale ma tylko 5cm.J.Tuchlin też całe stoi , jeden wędkarz już tam był ,lodu nie mierzyłem.Zajeżdżałem też na Łaśmiady koło Ełku - tam też ma 5cm. przy trzcinach widziałem jednego śmiałka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Będzie lód w całej Polsce , trochę cierpliwości jeszcze . Proszę o meldunki . I tak 3.01.15 -12stopni , starorzecze Łacha pod Józefowem woj. mazowieckie - lód grubości od 7 do 10 cm , gładki lecz mocno przesycony bąbelkami powietrza ,, bez śniegu . Wędkujących coś ok. 10 i Morsów też coś około tego. Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony opisami na forum też pojechałem zrobić odwiert. Nad wodą szok :shock: W Sylwestra jeszcze na części zbiornika było widać wodę, a dziś lód około 15 cm. :shock:

Akumulator do sondy się ładuje a ja szykuję wędki. Raczej liczę na płoć, która dobrze brała aż do mrozów. Okoń był niewidoczny przed lodem, więc nie liczę na sukcesy.

Tak czy inaczej pierwszy lód od dwóch lat. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Tomek a coś więcej w temacie ?? woda PZW ?? Komercja ?? Trzeba zabierać złowione ryby ?

No i kiedy Sobota czy niedziela ?

Komercja, ryb nie trzeba zabierać. Korzystniejsza dla mnie sobota, zresztą pogoda ma być lepsza. Łowisko w Żywcu.

Tak było dwa tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.