Skocz do zawartości
tokarex pontony

Szukam kompana do wspólnego wędkowania!!!


ranoooo89

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję kompana do wspólnego wędkowania!

Oferuję swoją osobą

wiek:25 lat.

zamieszkuję w : Sulejówku koło Wa-wy (na wschód od Wa-wy) , pracuję w Wa-wie, praca w systemie zmianowym co daje możliwość wędkowania w dni powszednie.

staż wędkarski: 17 lat.

preferuję głównie : spławik, grunt , żywiec ( spining okazjonalnie lecz nie przepadam)

prawo jazdy : brak

-wędkowanie nocą

-przyjazna atmosfera

-ewentualnie wędkowanie z łódki (jak ktoś posiada)

znam miejscówki na Bugu, Narwi jak coś.

Oczekuję:

-miłego towarzystwa oraz współpracy

-wielu wypadów

-najlepiej praca zmianowa żeby łatwiej byłoby się wybrać wspólnie na rybki

-trochę wiedzy oraz doświadczenia

-bliskiego miejsca zamieszkania

Zapraszam serdecznie, propozycje na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
przynęty na klenia   Dragon

hallo jestem nowa, niezbyt doświadczona w łowieniu ryb, ale bardzo chcę sie nauczyć. Jestem z Warszawy, fajnie by było poznać kogoś dla kogo wędkowanie to pasja i duża przyjemność, kogoś kto wie o czym mówi i z chęcią wybrał by sie ze mną na ryby. Pozdrawiam

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Witam mam 28 lat szukam kogoś kto łowi na spławik lub grunt do wspulnego wędkowania, kogoś kto idzie na ryby nie po to by napić się piwa. Zapraszam do kontaktu jeśli ktoś chce więcej informacji,ma pytania proszę pisać napewno odpowiem, wędkuję zazwyczaj w weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć Arson jestem z warszawy dokładnie z Bielan jeśli szukasz dalej wspólnika na ryby to z miłą chęcią umówię się na wspólny wypad np na spławik???tylko pytanie gdzie wędkujesz? bo nie posiadam samochodu i mam ograniczone pole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Szukam kompana z samochodem w wieku emerytalnym lub okołoemerytalnym z Warszawy lub okolic na kilkudniowe wypady na wspólne wędkowanie. Preferuję wędkowanie na jeziorach głównie spławik i grunt, sporadycznie spinning. Wędkuję od 30 lat, dotychczas z uwagi na brak czasu (praca zawodowa) wędkowałem przeważnie 2 razy w roku, głównie na jeziorach na Suwalszczyźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam, szukam kompana, z Białołęki lub okolic, do wspolnego wędkowania głównie na grunt.  Chciałbym zeby był to wędkarz z pasją, dla którego nie jest priorytetem pełna siata i brzuch a jak w niego się nie mieści to jeszcze w słoiki. Zamiast tego aby cenił relaks na łonie natury, uwalniał ryby ( czasami jakas wymiarowa sztuke można zabrać na patelnie ale z umiarem). Wedkuję głównie na Bugu, okolice Kani Nowej. Chetnie poznam miejscówki na Narwi. Mam 35 lat, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.