Skocz do zawartości
tokarex pontony

Opłata jednodniowa


Arek0402

Rekomendowane odpowiedzi

W tym sezonie porozpierawszy odkąd mam kartę nie opłaciłem składek i zastanawiam się nad opłatą jednodniową ale nie mogę znaleźć interesujących mnie szczegółów na ten temat na stronie PZW :(

Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób się legitymujemy nad wodą, czy jest to opłata od godz. 24 do godz. 24 czy może istnieje możliwość wyboru w jakich godzinach się będzie łowić, no i jakie są ogólne zasady opłat jednodniowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

pozwolę się dołączyć do tematu bo mam podobny problem.

do tej pory wędkowałem na wodach z naszego koła, opłacalem skladki itd. nastał czas by wyjechać na wakacje chcę wziąć ze sobą wedzisko. jadę nad wodę okręgu gdańskiego czy ktoś może mi jednoznacznie czy muszę jakieś dodatkowe opłaty zrobic i jak najszybciej i bezboleśnie to wykonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę się dołączyć do tematu bo mam podobny problem.

do tej pory wędkowałem na wodach z naszego koła, opłacalem skladki itd. nastał czas by wyjechać na wakacje chcę wziąć ze sobą wedzisko. jadę nad wodę okręgu gdańskiego czy ktoś może mi jednoznacznie czy muszę jakieś dodatkowe opłaty zrobic i jak najszybciej i bezboleśnie to wykonać

http://www.pzw.gda.pl/

Po lewej u góry są "e-zezwolenia". Chyba najmniej bolesna droga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że osoby niezrzeszone to osoby nie posiadające karty, nawet jeżeli nie mam opłaconej składki okręgowej ani nawet członkowskiej to obowiązują mnie stawki dla członka PZW ?

E-zezwolenia są tylko dla okręgu Gdańskiego, co mam zrobić jeżeli chcę opłacić np. Sieradz ? Na stronie okręgu http://www.pzw.org.pl/47/wiadomosci/88560/63/skladki_i_oplaty_na_2014r jest tylko informacja:

Składki jednodniowe i trzydniowe /zarówno dla członków PZW jak i osób niezrzeszonych/, należy regulować poprzez wpłatę stosownej należności wynikającej z tabeli opłat, na konto Okręgu PZW w Sieradzu. W przypadku wykupu tego rodzaju składek, nie jest wymagane posiadanie zezwolenia.

W jakie dni będzie ważne to zezwolenie ? Mam wpisać w tytule przelewu i potwierdzenie wydrukować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.