Skocz do zawartości
Eldorado najtańszy sklep wędkarski w sieci     przynęty na szczupaka
Gość Anonymous

Fishing-Asp 3D (Wędkarstwo Spinning)

4 posty w tym temacie

Gość Anonymous

Gra wędkarska 3D - symulator sportowego połowu ryb metodą spinningową.

Jest to symulator wędkowania z nastawieniem na konkretne gatunki ryb. Gracz operując telefonem wykorzystując jego funkcje ruchowe może osiągać dobre wyniki w grze stosując odpowiednią dla danego gatunku ryby technikę rzutu, prowadzenia przynęty, dobór odpowiedniej przynęty, miejscówki, zacięcia, techniki holu zaciętej ryby. Oprócz funkcji zręcznościowych w grze znajdziecie bazę wiedzy na temat występujących tu gatunków ryb (żerowanie, wymiary i okresy ochronne, triki, porady itp.), łowisk i przynęt. Tematem przewodnim przedmiotowej gry jest Boleń (eng. asp). Gierka ma niskie wymagania sprzętowe, dedykowana na smart-fony dotykowe z systemem. Android od versji 2.01 (API level6, ARMv6).

Prezentowany produkt jest na dzień dzisiejszy bezkonkurencyjny na rynku gier o tematyce wędkarskiej, pomimo ograniczeń wynikających z wydajności aparatów telefonicznych może z powodzeniem konkurować z produktami stworzonymi dla innych bardziej wydajnych platform. Najważniejsze zalety to:

Grafika 3D (rzadkość w grach na smartphone).

Wykorzystanie funkcji akceleratora, wibracji, aparatu i innych dostępnych w telefonie aplikacji (rzadkość dla gier na inne platformy).

Lekkość (gra jest testowana również na słabych telefonach).

Realizm i intuicyjność w obsłudze (zainteresowanie producenta wędkarstwem przekłada się na funkcjonalności w grze).

Europejska lokalizacja (w konkurencyjnych produktach dominują gatunki ryb oraz łowiska rodem z USA, natomiast tutaj rodzime).

Polska pełna wersja, nie zawiera ograniczeń, do prawidłowego działania nie wymaga internetu, jednak połączenie do internetowej bazy danych umożliwia sieciową rywalizację pomiędzy graczami.

Link bezpośredni do wersji bezpłatnej:

https://play.google.com/store/apps/d...ik.fishingfree

Jest też wersja FULL, w której zyskujesz 10x więcej za złowione ryby więc gra się bardziej komfortowo:

https://play.google.com/store/apps/d...om.zik.fishing

Nie jest łatwo ale realistycznie. Najtrudniej nauczyć się rzucać przynętą operując telefonem jak wędziskiem (zobacz filmik na youtube:

).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na szczupaka   Dragpm

Fishing Asp 3D jest realistycznym symulatorem spinningu. Potrzebny jest smatfon z systemem Android lub iPhone. Tablety się nie nadają bo gra wykorzystuje funkcje ruchowe urządzenia, którym trzeba operować jak wędką. Na początku jest trudno. Musisz opanować zarzucanie co jest zgodne z realem, wędką też na początku nie jest łatwo. Brania ryb sygnalizowane są wibracją oraz drganiem szczytówki. Gra zaskakuje. Można stracić przynętę w zaczepie, ryby się spinają gdy słabo przytniesz. Są dni że nic nie bierze a czasem biorą jak głupie. Rywalizujesz na żywo z innymi graczami o ile masz włączony internet. Jest wersja bezpłatna i płatna. W bezpłatnej mniej kasy za złowione ryby i więcej reklam za które jesteś nagradzany dodatkową kasą. Do rywalizacji dołączyli posiadacze iPhonów.

fishing-aspNEW.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz