Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

"Napisz artykuł- zostań współpracownikiem Dragona"


Rekomendowane odpowiedzi

Tu toczymy bieżącą dyskusję o konkursie "Napisz artykuł- zostań współpracownikiem Dragona".

Zapraszam do udziału- czekają nagrody rzeczowe- i myślę, że marzenie niejednego wędkarza- propozycja zostania stałym współpracownikiem jednej z największych firm z branży wędkarskiej w Polsce- marki Dragon. Możliwość testowania i opisywania najnowszych artykułów wędkarskich, które następnie stają się własnością współpracownika. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Możecie mnie nie lubić za to co tu napiszę , ale ten konkurs ma według mnie mało wspólnego z wędkarstwem. Jest raczej nowym ( jak dla mnie) chwytem marketingowym firmy Dragon. Nie chodzi tu o złowienie jakiejś konkretnej ryby na którą się nastawiamy ,a raczej o zachwalanie sprzętu Dragona przez dobrych bajkopisarzy. Wcale nie trzeba wychodzić na ryby by zadowolić sponsora opowieściami z kosmosu , które spodobają się oceniającym.

Dostanie się kij lub coś innego i jak wiadomo , aby dalsza współpraca była owocna pewnie złego słowa nie wolno o produkcie powiedzieć publicznie. Same superlatywy załatwią kolejne gadżety o których duża grupa wędkarzy jeszcze nie ma zdania bo nie widziała. Za to właśnie takie artykuły napędzają wyobraźnie kupujących , że to właśnie tego szukają.

Bardziej podoba mi się konkurs firmy MIKADO , która nie zmusza do robienia zdjęć tylko i wyłącznie z jej produktami. Moim zdaniem można było zrobić listę ludzi , którzy są chętni testować sprzęt Dragona i z nich wylosować 5 lub 10 osób którzy dostaną sprzęt o którym później napiszą jak jest. No ale wtedy nie byłoby bicia piany.

Jeżeli kogoś uradziłem to bardzo przepraszam. To jest tylko moje zdanie z którym wcale nie musicie się zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachwalanie sprzętu Dragona przez dobrych bajkopisarzy. Wcale nie trzeba wychodzić na ryby by zadowolić sponsora opowieściami z kosmosu , które spodobają się oceniającym.

.

Nie ma tego w regulaminie konkursu,ale obowiązek poparcia tekstu zdjęciami uczyniłby artykuł bardziej wiarygodnym.

Mnie inicjatywa Forum i Dragona bardzo sie podoba ;)

Jeśli miałbym jakieś "Ale" dotyczące tego (choć i tego Mikado także) konkursu, to mało podoba mi sie interesowność nowo-zarejestrowanych ,którzy nawet nie są łaskaw przywitać się na forum tylko od razu bombardują konkursowymi zgłoszeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś uradziłem to bardzo przepraszam. To jest tylko moje zdanie z którym wcale nie musicie się zgadzać.

szczypior, po to jest ten temat żeby dyskutować.

Na forum w tym momencie są w toku 4 konkursy, więc każdy może znaleźć coś dla siebie:

1. Grand Prix haczyk.pl 2014 - dla tych którzy lubią rywalizację- całoroczne "zawody wędkarskie" z kilkunastoma nagrodami, medalami, pucharami.

2. Konkurs Fotografii Wędkarskiej pod patronatem Mikado - dla tych którzy robią zdjęcia nad wodą i chcą się nimi pochwalić. Konkurs z 10 zestawami sprzętu wędkarskiego do wygrania ufundowanymi przez firmę Mikado.

3. "Napisz artykuł- zostań współpracownikiem Dragona" - dla tych którzy mają talent do redagowania tekstów i chcą spróbować swych sił w niełatwej sztuce pisania artykułów. Oceniane są tu przede wszystkim umiejętności pisarskie.

4. Wielka Jesienna Promocja Woblerów Dąbrowskich - możliwość zakupu świetnych woblerów w cenie niższej o 40% niższej niż nominalna i dodatkowo możliwość wygrania wejściówek na Targi Połowy i Łowy Zabrze 2015, gdzie patronem medialnym wydarzenia Spinning 2015 jest haczyk.pl.

Jak widać oferta konkursów jest chyba bez precedensu w historii haczyk.pl. Partnerzy to firmy z absolutnej czołówki polskiego rynku wędkarskiego. W sumie do wygrania jest ponad 20 nagród o znacznej wartości i wiele innych.

Dodatkowymi bonusami są rzeczy, których chyba jeszcze nie było nigdzie wcześniej- publikacja najlepszych zdjęć w katalogu Mikado i współpraca z marką Dragon. Zapewniam, że pozyskanie takich partnerów nie jest łatwe i nie bierze z niczego. To efekt rosnącej pozycji haczyk.pl na rynku wędkarskim i moich skromnych starań.

Korzystajmy więc z możliwości zabawy w konkursach w tym kiepskim wędkarsko roku :cool:

Jeśli miałbym jakieś "Ale" dotyczące tego (choć i tego Mikado także) konkursu, to mało podoba mi sie interesowność nowo-zarejestrowanych ,którzy nawet nie są łaskaw przywitać się na forum tylko od razu bombardują konkursowymi zgłoszeniami

Może obcy doceniają bardziej niż swoi? :wink: Nie ma żadnych limitów zgłoszeń. Zapraszam wszystkich (niektórych nawet indywidualnie- choć bez wielekiego odzewu)- zostały dwa tygodnie na zgłoszenia w obu konkursach: Mikado i Dragon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, nie chcę aby zabrzmiało to patetycznie ale odwalasz kawał fajnej roboty. :wink:

Malkontenci zawsze się znajdą. Ważne, że ramówka się rozwija i moim skromnym zdaniem w dobrą stronę.

szczypior, napisałeś to co wszyscy wiedzą. Są tacy co mogą jedynie wykazać się na klawiaturze i uszanujmy to.

My mamy swoją piaskownicę czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co w ogóle jest temat dotyczący wymiany poglądów jakiegokolwiek konkursu. Kto chce to zastartuje i tyle, a tak pozostaje pole do popisu dla marud i malkontentów. Samozwańczych mistrzów wędkarstwa. :mrgreen:

P.S. Czasem warto przemilczeć fakt posiadania własnej piaskownicy, bo i tak widać, że bardzo wielu z niej jeszcze nie wyszło. :razz:

To tylko hobby Panie i Panowie. Z raka nikogo nie uleczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Czasem warto przemilczeć fakt posiadania własnej piaskownicy, bo i tak widać, że bardzo wielu z niej jeszcze nie wyszło.

Erin, nie obraź się ale nie rozumiesz o czym piszesz.

Chyba ja wiem lepiej o czym piszę. :mrgreen:

Przeczytaj jeszcze jeszcze raz co napisałem, potem jeszcze raz i jeszcze.

Jeżeli nadal nie zrozumiesz, to sam nie zrozumiesz tego już nigdy. :mrgreen:

Wtedy poproś kogoś o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kurczę,nie ma już możliwość edytowania tekstu a chciałem (wczoraj spieszyłem z pisaniem myślac ,że termin nadsyłania zgłoszeń mija o połnocy) nanieść parę poprawek.

Mogę ten tekst wrzucić jeszcze raz z poprawkami czy narobi to zbyt dużego zamieszania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozmawiałem z p. Waldemarem Ptakiem z Dragona, jego ocena jest zbieżna z moją- poziom prac konkursowych jest naprawdę wysoki a wybór zwycięzców trudny :cool:

Ogłoszenie wyników w ciągu najbliższych 2 dni. W międzyczasie proszę wszystkich autorów artykułów o przesłanie danych adresowych i numeru telefonu na PW na forum lub na maila haczyk@haczyk.pl, żeby Dragon mógł wysłać Wam upominki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.