Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Mistrall aqua bolognese 6 lub 7 m


Gringos

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Użytkuję i nie żałuję, wędka lekka i wyważona. Na klatę śmiało można brać płocie po 250/300g.

Tego nie próbowałem mimo 5 lat użytkowania kija. Chyba bym się nie odważył nawet i dziś.

Gringos, co Cię tak na prawdę interesuje na temat tego kijka?

Jak użyjesz szukajki z forum to trochę informacji znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję i nie żałuję, wędka lekka i wyważona. Na klatę śmiało można brać płocie po 250/300g.

Tego nie próbowałem mimo 5 lat użytkowania kija. Chyba bym się nie odważył nawet i dziś.

Gringos, co Cię tak na prawdę interesuje na temat tego kijka?

Jak użyjesz szukajki z forum to trochę informacji znajdziesz.

W sumie wszystko.Najbardziej to chyba czy jest dobrze wyważona,czy warta tych pieniędzy i czy nic lepszego się nie znajdzie w tej kwocie.No i jaka długość byscie doradzali kupić,wędkuje głównie na Wiśle.Do tej pory miałem 6m.Złamałem w niedziele przy holu swoją bolonkę i rozglądam się za następną taką która by mi posłużyła tyle lat ile jej poprzedniczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest dobrze wyważona

jest

czy warta tych pieniędzy

to dość subiektywna ocena ale powiem, że bodajże 5 lat temu dałem niecałe 300zł i nie żałuje tych pieniążków.

jaka długość byscie doradzali kupić

ja ma 6-tkę i to jest optymalna wersja jak dla mnie. Mogę śmiało operować tym kijkiem kilka godzin i ręka się nie męczy. Przy dłuższych wersjach bywało z tym różnie - wiadomo dłuższy kij większa waga (niekoniecznie wprost proporcjonalna).

Złamałem w niedziele przy holu swoją bolonkę

nie wiem czy Cię pocieszę ale ja swoją złamałem już dwukrotnie. Pierwszym razem na gwarancji ale przeszło bez kosztów. Drugim razem kosz wymiany trzeciego składu wyniósł 80zł. Nie jest to wydaje mi się wygórowana cena. Dodam jedynie, że oba wypadki - o ile mogę tak to ująć - wynikały raczej z niefrasobliwości użytkownika (czytaj alkohol szkodzi i to nie tylko zdrowiu :mad: )

Jedni co Ci mogę doradzić z doświadczenia to jeżeli chcesz aby kij posłużył Tobie kilka/kilkanaście sezonów to trzeba po tzw. jego zakończeniu stosować grafit w płynie celem regeneracji składów. Wiadomo teleskop ma dość dużo newralgicznych wycierających się miejsc i jeżeli tego dopilnujesz to znacznie wydłużysz jego żywotność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.