Skocz do zawartości
tokarex pontony

kto skutecznie rzcuił palenie?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wypaliłem ostatniego papierosa w pudełku i basta. Mam nadzieję, że beż żadnych "wspomagaczy" uda się odstawić ten zły nałóg na bok

Dimidium facti, qui coepit, habet – połowy dokonał, kto zaczął (Horacy)
:mrgreen:

Ze swojej strony mogę polecić Ci linka do dość dobrze motywującej literatury,trochę takie masło maślane, ale skutecznie pierze beret i pomaga myśleć nieco inaczej. Jak przebrniesz to będzie dużo łatwiej.

https://pebx.pl/t/carr-allen-latwy-sposob-na-rzucenie-palenia.1255489/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Ja nie palę czwarty rok. Wydaje mi się, że jeśli chce się rzucić palenie to z dnia na dzień, nie kombinować z e-papierosami, ograniczaniem palenia itp. Najtrudniejsze jest kilka pierwszych dni, potem już jest łatwiej. Ale w moim przypadku względy zdrowotne zmusiły mnie do podjęcia decyzji o rzuceniu palenia. Gdyby nie one nie wiem czy dzisiaj bym  nie palił...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja tam palę jak bumerang są momenty kiedy palę więcej a kiedy palę mniej i szczerze mówiąc jakoś to działa. Najdłużej udało mi się nie palić przez pół roku ale to przez cały czas miałem gdzieś z tyłu głowy chęć na fajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja 9 lat nie paliłem. I latem znowu zacząłem, na szczęście od stycznia papierosa w gębie nie miałem, ale kupiłem elektrycznego papierosa i nawet daje radę. Ja nie kupuję liquidów smakowych bo co niektóre to podobno syf, a skąd mam wiedzieć które, więc kupuję gotową bazę, która wychodzi bardzo tanio bo 100 ml kosztuje kilkanaście złotych a wystarcza naprawdę na długo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja nie wiem jak to jest palić, bo nigdy nie paliłam, więc nie wiem co to nałóg, ale mój tata palił 30 lat, i po prostu z dnia na dzień rzucił. Według mnie to dobre rozwiązanie, jednak trzeba być silnym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki i Kolegów,

w życiu bym nie pomyślał, że mój pierwszy post na forum wędkarskim będzie dotyczył palenia..:)

Paliłem 15 lat,po dwie paczki dziennie,różne fajki radomskie extra mocne i inne takie. Nie palę od kwietnia 2000r czyli już zaraz będzie 16 lat  .Motywacje były dwie:pierwsza- to weekendy,sobota,niedziela gdy później się wstawało,jadło śniadanie i pierwszy ćmik był ok.10-11( normalnie w tygodniu ,w robocie od 8 się paliło) i zacząłem sobie myśleć "cholera jak mogę dopiero o 11 zapalić to może by rzucić?",druga- to mój były wspólnik,wrócił z jakiegoś urlopu i mówi "rzuciłem palenie" ,no i to był przełom,papieros wylądował w popielniczce i już więcej nie zapaliłem.Tak jak pisała część przedmówców najgorszy był pierwszy tydzień-potem już poszło.Sukcesów dla wszystkich rzucających.

A teraz wracam już do tematów wędkarskich.

marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ostatecznie chodzi jednak o motywacje... ostatnio widziałem gdzieś taką książkę co to ładnie opisuje a znajomy właśnie ją czyta i mówi że już po pierwszym rozdziale stwierdził że szlugi to g...no ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Rzucając palenie trzeba znaleźć sobie dodatkowe , absorbujące ręce zajęcie. Jeśli tego się nie zrobi to później powtarzamy latami wypracowane ruchy dłoni do ust i albo podjadamy słodycze i przekąski albo znów palimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.