Skocz do zawartości
tokarex pontony

Numery z kołowrotkiem - zabiję Mistrall HI-TECH SPIN FD 3000


Shrek

Rekomendowane odpowiedzi

Moje nerwy są na wykończeniu. :twisted:

Kolega forumowy polecił mi kołowrotek Mistrall HI-TECH SPIN FD 3000 i takowy znalazłem. Tu szczęście się kończy. Zadzwoniłem do faceta i poinformował mnie, że allegro samo mu wystawia aukcję. Zdjął ja z aukcji.

Znalazłem jeszcze jeden na allegro i napisałem do faceta. OK. JEST !!!

Kupuję - zapłaciłem.

Czekam z uśmiechem na paczuszkę.

Jednak moje szczęście trwało 3-4 godziny. Sprzedawca prosi o kontakt. Dowiaduję się, że zostają wycofane ze sprzedaży i zwracają do Mistrala bo podobno wypadają jakieś szybki umieszczone nad rączką i kołowrotki nabierają brudu i się zacinają.

Może ktoś ma takiego Mistrall HI-TECH SPIN FD 3000- podpowie czy miał jakiś problem z szybką i czy cokolwiek z nim jest nie tak.

Będę zobowiązany.

Czuję, ze chyba niezły numer robią z tą sprzedażą i coś kręcą.

Przeszukałem internet i nic nie znalazłem na temat tego przypadku jak i negatywnych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Może być tak, że wpadła jakaś trefna partia i mistrall, bardzo zresztą uczciwie, wycofuje to z hurtowni.

Skoro gość ci prosto z mostu mówi, że nie sprzeda bo są wadliwe.. Gorzej jakby zrobił na odwrót. Odpuść ten kołowrotek, bo jak się uprzesz to pewnie ktoś ci to nawet sprzeda, ale skoro wiesz, że seria albo model miał projektową wadę to po co jeszcze to rozważasz? Jeśli zaraz ktoś ci odpowie, że on ma i sobie chwali, to będzie to powód, żeby jednak kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że może nie mają go wcale. Facet kręci: a to że nie mają na niego gwarancji choć w aukcji jest opisane, a to że już odesłali, a to że ..... wiele już powodów słyszałem. Co ciekawego to, że te kołowrotki sprzedawały się dobrze a jeszcze do tego, że to co mają, mieli to pierwsze modele z 2000r.

Co ciekawego to kilka było aukcji i wszystkie obdzwaniałem - jeden powiedział,m że to sposób na klienta - nie mają ale może polecą coś innego.

No, trzeba załatwić sprawę i po kłopocie. Ale niesmak został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek jest tak szeroki, że na twoim miejscu cieszyłbym się, że nie wysłali ci ostatniej sztuki przed wycofaniem.

Oglądałeś catany, te kołowrotki sprawdzone już są pewnie przez setki tysięcy, jak nie więcej wędkarzy. Nie nadają się na dorsze czy inne ciężkie orki, ale do średniolekkiego spinningu, spławika pokręcą gładko i 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z facetem załatwiona pozytywnie i na uśmiech. :mrgreen:

Czekam na przelew i szukam dalej.

Widzisz - mi się załącza dziwny proces myślenia - to moja wada - chcieć mieć coś co podziała.

Odnośnie Catan - słyszałem różnie opinię. Dalej mam dylemat i muszę go rozwiązać. :razz:

Coś kupię tylko jeszcze nie wiem co. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.