Skocz do zawartości
tokarex pontony

Grand Prix haczyk.pl 2015- bieżąca dyskusja


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nic się nie zmienia. Konkurs toczy się na zasadach dżentelmeńskich i tak będzie się toczył dalej. Oczywiście, że wygodniej jest dla Robala jak ma zdjęcie z miarką, ale uwagi o jej stosowaniu dotyczyły kolegi Luzi, który dał się poznać jako "niedżentelmen" :wink: i jest pod specjalnym nadzorem. Reszcie (i sobie) życzę miłej zabawy, bo to czysta frajda śledzić codziennie Waszą rywalizację. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W następnym roku można zmienić regulamin, że można dodawać zdjęcia tylko z miarką. Nieraz wygodniej wrzucić selfie, bo fajniej się takie zdjęcia ogląda, niż rybę z miarką, a nieraz nie chcemy męczyć ryby czy zwyczajnie nie chce nam się dodatkowo fotografować wijącej się ryby przy miarce, bo jest to czasami problematyczne. Z drugiej strony zdarza się (tam mi się zdaje) zaliczyć ryby, które na miarce nie wskazują tyle, ile jest podane. Z drugiej strony nieraz faktycznie przy mierzeniu ewidentnie wychodzi X, a na zdjęciu wychodzi X-1. Przy okazji wstawianiu "stykowych" linów zdarzyło mi się 3 razy robić zdjęcie z miarką, żeby w końcu wyszło OK. Mam wrażenie, że problem stykowych ryb przy naszych zasadach zgłaszania da się rozwiązać tylko zaufaniem do zgłaszającego... Po tym co zrobił Luzi, chyba wszyscy mamy wątpliwości co do jego zgłaszanych ryb, więc tu rozumiem i popieram zaostrzenia ze strony Robala. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zauważyłem ciekawą różnicę pomiędzy moim szczupakiem dodanym do GP, a szczupakiem EsoxHunter, który jest o 2 cm. większy, lecz przy moim wygląda jakby miał znacznie więcej. Mój chudy niczym szkapa, a jego spasiony niesamowicie. Czyżby było, to spowodowane dostępnością pokarmu i ich brakiem lub jakąś chorobą? :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
pankowaty, racja, a gdzie Twoje zgłoszenia?

W sierpniu zorientowałem się, że lipcowe ryby mi się przeterminowały, a potem to już jakoś tak poszło. Zacząłem zaczajać się na brzanę (bez powodzenia), zainteresowałem się metodą (tu już poszło lepiej niż z brzanami), zacząłem jeździć na zawody. Trochę więc zmieniłem moje wędkarskie zainteresowania.

Zauważyłem też, że wcześniej czasem kalkulowałem gdzie mi się bardziej opłaca jechać pod kątem GP, postanowiłem więc odpuścić. Ale nie wykluczam, że w kolejnej turze wrócę! Na razie czasem tu zaglądam i podziwiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Problem w tej koleżeńskiej zabawie polega na tym, że w przeciwieństwie do typowo koleżeńskich gier, w których gra się na żetony, w tej gra toczy się o fajne nagrody.

Hmmm nagrody są ale czy aż tak atrakcyjne, żeby oszukiwać ??? - kołowrotek za 200 zł, czy gumy :) ??

Pewnie dla większości biorących tu udział są to mało wartościowe nagrody ale jest ale.... sporo czasu obserwuję konkursy wędkarskie - ludzie są w stanie za paczkę zanęty zhańbić się - nie mówić już o kołowrotku za dwie stówki.

Obiecywałem dorzucić do puli coś jeszcze - niestety moje plany i rozmowy z sponsorem trochę się zmieniły i nie mogłem już nic więcej załatwić. Jednak cały czas pamiętam i na pewno (jakiś zestaw blaszek, podróbki mepsa ale łowne- sprawdzone) do kolejnej edycji podrzucę.

Dzięki za zaufanie. Jak wspomnieliście zdjęcie z miarką jest czasami problematyczne, często ryby na styk wychodziły na zdjęciu krótsze... To tylko zabawa :) Dzięki raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie w sprawie dodatkowych punktów przyznawanych za złowienie pierwszych ryb danego gatunku . Czy Punkty są liczone na każda turę czy od początku roku? Mogę się mylić i proszę o sprostowanie bo sam nie mogę tego odszyfrować . Gdy by było liczone od tury to w ostatnim podliczeniu punktów wraz z rekordami chyba coś mi zabrakło.... ;) Miałem na początku pierwszego okonia..bolka i płoć. ale mogę się mylić... ;). pozdrawiam i gratuluje wyników kolegom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Eee tam poza zasięgiem, ja tu ciułam po rybce a Ty hurtem je kosisz ;)
Jak nie zwolnisz tempa to ciężko mi się będzie utrzymać na prowadzeniu, tym bardziej, że widać iż drapieżniki żerują u Ciebie pełną parą. W rękawie nic nie mam wszystko już zgłosiłem. ;) Muszę znaleźć jakiś czas i się jakoś bronić doławiając cosik bo widzę, że wszyscy zaczęli łowić ;)
Gratulacje i owocnych łowów :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans, moje łowisko lada dzień pewnie będzie skute lodem i zostaną mi tylko duże jeziora. A dwa że musiałbym złowić jakiś nowy gatunek, aby dostać bonus 200 pkt i móc z Tobą powalczyć, a na to się nie zanosi, bo jeżdzę tylko na szczupaka i okonia. Trzy, że czasu bardzo mało ,od tygodnia nigdzie nie byłem. Za to jutro skoro świt jadę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pawciobra, ale to tylko miałem szczęście, że znalazłem się tam gdzie coś chciało wziąć. ;)  
A tak w ogóle to jeszcze półtorej miesiąca więc wszystko jest możliwe. Najważniejsze żeby wszyscy dobrze się bawili, tak więc Robal zakasaj rękawy i póki nie ma lodu to atakuj, rzeki też tam przecież masz a one raczej całkiem nie zamarzają. U mnie też bieda z czasem zostają wypady na godzinkę dwie ale to dopiero w weekend może, miejmy nadzieję że rybki się ruszą bo przymrozki się zaczęły :) Połamania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.