Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Narew Fishing- Orka i rekordowy okoń- bieżąca dyskusja


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do udziału w najnowszym konkursie organizowanym przez haczyk.pl oraz sklep Narew Fishing , wyłącznego przedstawiciela w Polsce firmy Orka Fishing Lures.

Orka Fishing lures

Aby wziąć udział konkursie, należy złowić jak najdłuższego okonia i zgłosić w temacie konkursowym.

Łowcy trzech największych okazów okonia, zostaną uhonorowani zestawami pięknych przynęt firmy Orka Fishing Lures ufundowanych przez sklep Narew Fishing (na zdjęciu, tło formatu A3)

normal_orkakonkurs.JPG

W zestawie między innymi unikatowe przynęty z systemem antyzaczepowym oraz przynęty bullhead, do złudzenia przypominające jazgarza. Również inne przynęty posiadają niespotykane dotąd kształty i charakter pracy.

Zapraszam do zabawy! W tym temacie toczymy bieżącą dyskusję o konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Kolejny konkurs - szacunek Tomek.

Staram się nie pisać zastrzeżeń co do konkursów ale mimo wszystko tym razem mam. Nie wiem czy termin trwania jest odpowiedni. Dlaczego? Posłużę się przykładem swojego okręgu wędkarskiego. W chwili obecnej jest zakaz spinningowa na jeziorach (od 1 stycznia do końca kwietnia). Przez cały kwiecień okonie mają u nas okres ochronny. Jeśli inne okręgi mają podobnie to pole do złapania pasiaków pozostanie niewielkie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P, niestety nie da się znaleźć rozwiązania gwarantującego każdemu haczykowcowi równych szans. Dlatego RAPR jest tu wyznacznikiem.

U mnie np. jest okres ochronny okonia do 30.04, więc teoretycznie mam sporo gorzej niż Ty, bo Ty możesz iść zapolować na okonia gruntówką. Z drugiej strony mam pewnie lepiej niż wielu innych bez tego okresu ochronnego, bo okoń to ryba obficie występująca w mojej okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny konkurs - szacunek Tomek

Cała przyjemność po mojej i sponsora stronie :wink:

Staram się nie pisać zastrzeżeń co do konkursów ale mimo wszystko tym razem mam. Nie wiem czy termin trwania jest odpowiedni. Dlaczego? Posłużę się przykładem swojego okręgu wędkarskiego. W chwili obecnej jest zakaz spinningowa na jeziorach (od 1 stycznia do końca kwietnia). Przez cały kwiecień okonie mają u nas okres ochronny. Jeśli inne okręgi mają podobnie to pole do złapania pasiaków pozostanie niewielkie

Oczywiście korzystniej byłoby konkurs przeprowadzić np. w okresie maj-czerwiec, ale należy mieć świadomość, że realizacja konkursów jest możliwa tylko na partnerskich zasadach- uwzględniających pomysły firmy sponsorującej nagrody- również w zakresie terminów.

W tym przypadku nagrodami są ciekawe przynęty, o których dowiedziałem się kilka miesięcy temu bezpośrednio z Serbii a obecnie są już dostępne w ofercie polskiego przedstawiciela. Muszę przyznać, że robią bardzo dobre wrażenie. Wkrótce mam zamiar sprawdzić ich właściwości w wodzie. Myślę, że laureaci nagród również będą mieli sporo frajdy z testowania tych nowych rozwiązań.

Reasumując zapraszam do udziału w tej zabawie i całkiem prawdopodobne, że będą i inne konkursy w tym roku. Dlatego warto zostać zarejestrowanym i aktywnym użytkownikiem forum haczyk.pl :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek dzięki za odp. Tak myślałem, że może być to wymóg sponsora. Tyle, że za wielu dużych w tym okresie może nie być.

P, niestety nie da się znaleźć rozwiązania gwarantującego każdemu haczykowcowi równych szans. Dlatego RAPR jest tu wyznacznikiem.

Nigdy w przyrodzie nie ma równych szans :twisted: Tyle tylko, że w tym wypadku do konkursu może być mało zgłoszeń jeśli przepisy w innych okręgach są podobne do pzw Toruń. A chyba nie o to chodziło sponsorowi :razz:

U mnie np. jest okres ochronny okonia do 30.04, więc teoretycznie mam sporo gorzej niż Ty, bo Ty możesz iść zapolować na okonia gruntówką.

A z ciekawości od kiedy jest okres u Ciebie? Ja prawie nie łapię na grunt czy spławik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sponsor konkursu sklep Narew Fishing, po lekturze powyższych postów zaproponował, żeby przedłużyć czas trwania konkursu do końca maja. :cool: Jak napisał Szef firmy: "Chciałbym, żeby każdy z forumowiczów mógł wziąć w nim udział. Nie chcę, żeby z powodu różnych terminów okresu ochronnego, któryś z użytkowników forum czuł się pominięty."

Tak więc do końca maja polujemy na rekordowego okonia, 3 zestawy przynęt Orka Fishing Lures czekają na łowców największych okazów. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Zgłosiłem okonka do konkursu

ale w regulaminie jest informacja o

"- Oraz max. 2 wyraźne zdjęcia ryby z uwiecznioną obok ryby miarką, kołowrotkiem, częścią wędziska lub innym przedmiotem powszechnego użytku ale takie, aby dany okaz można było ocenić. Zdjęcia należy umieścić w Galerii haczyk.pl w kategorii "Drapieżniki". Zgłoszenia ze zdjęciami umieszczonymi na zewnętrznych serwerach nie będą akceptowane. Na prośbę Organizatorów, Uczestnik jest zobowiązany przesłać drogą mailową oryginalne, niezmodyfikowane zdjęcie ryby (skopiowane bezpośrednio z karty pamięci aparatu). "

Chciałbym wiedzieć czy jest jakiś email do organizatora bo może gdzieś przeoczyłem .... znalazłem na stronie taki narewfishing@gmail.com ale nie wiem czy tam mam wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć czy jest jakiś email do organizatora bo może gdzieś przeoczyłem .... znalazłem na stronie taki narewfishing@gmail.com ale nie wiem czy tam mam wysłać.

Nic nie musisz wysyłać.

To jest zapis wprowadzony po niedawnej próbie oszustwa w Grand Prix. Tam młody kolega wrzucał zdjęcia wędkarza z Islandii jako złowione przez siebie ryby. O oryginał zdjęcia będziemy prosić tylko w uzasadnionych sytuacjach podejrzenia o nieuczciwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.