Skocz do zawartości
tokarex pontony

X Ogólnopolski Zlot Sympatyków haczyk.pl


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gregorek + Kuba, Rafał + Mateusz: 13.08.2015-16.08.2015.

Tomek,po raz kolejny udowadniasz nam - forumowiczom, że strzelasz tylko "10" :mrgreen:

bronek, mam małą prośbę - zrób tę "herbatę" nieco lżejszą, bo ja po wieczorku integracyjnym do późnego popołudnia dnia następnego nie mogłem znaleźć wyjścia z namiotu .... :wink:

Pzdr

Nie mogę zrobić lżejszej bo straci właściwości lecznicze :) w tym roku będą różne rodzaje z różnych źródeł bo i ekipa większą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo, halo ;)

nie jadę z kropkami tylko sama - i będę już 13.08 :)

Ok. :wink:

Poszedł e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Zaliczki wpłacamy w wysokości 100 zł za domek 4 osobowy i 200 zł za większy na konto:

Sielska Woda Marian Tomków

ul. Brzeska 38, 49-313 Lubsza

Bank Spółdzielczy w Brzegu 35 8863 0009 2000 0022 7276 0001

W tytule: Zlot haczyk.pl (imię i nazwisko), nazwa domku + data pobytu

Do każdego jeszcze napiszę PW w tej sprawie.

Jeżeli jeszcze ktoś się zdecyduje, proszę o jak najszybszy kontakt. Od dziś właściciele mogą wynajmować nie wykorzystane przez nas noclegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam informację z łowiska, że wpłynęły wszystkie zaliczki zgodnie z moją rozpiską. Jeżeli są jeszcze jacyś chętni na noclegi, to proszę o szybkie info- sprawdzimy czy jest jeszcze coś wolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Tomek ludziska mnie męczą że chcą jechać . sa jeszcze jakieś wolne miejsca?

z drugiej strony nie chcę żeby tm większość była z mojej ekipy

Mogę zapytać, ale pod warunkiem, że te osoby są czynnymi wędkarzami. Też nie chcę, żeby zlot stał się tylko pretekstem do spotkania. Chcę żeby spotykali się tam przede wszystkim wędkarze w jakiś sposób związaniu z życiem naszego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ludziska mnie męczą że chcą jechać . sa jeszcze jakieś wolne miejsca?

z drugiej strony nie chcę żeby tm większość była z mojej ekipy

Mogę zapytać, ale pod warunkiem, że te osoby są czynnymi wędkarzami. Też nie chcę, żeby zlot stał się tylko pretekstem do spotkania. Chcę żeby spotykali się tam przede wszystkim wędkarze w jakiś sposób związaniu z życiem naszego forum.

jeżeli chodzi o czynne wędkarstwo to i ja bym się nie załapał na zlot niestety.

milion innych zajęć wyłączyło mnie z czynnego wędkarstwa.

poza tym jeżeli ktoś nie jest wędkarzem "czynnym" to trzeba go na dobrą drogę sprowadzić :mrgreen:

moim zdaniem nie ma się co spierać kto jest bardziej czynniejszym wędkarzem tylko liczy się klimat spotkania i fajni ludzie . a za to ręczę.

fajnie będzie spotkać się z Wami a myślę że moja ekipa też odwdzięczy się humorem, sympatią i dobrym trunkiem :razz::lol:

co do wolnych miejsc to już po temacie. nikogo więcej nie zabieram .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o czynne wędkarstwo to i ja bym się nie załapał na zlot niestety.

Pisząc czynne wędkarstwo, miałem na myśli sytuację w której ewentualny uczestnik zlotu nie trzyma wędki w ręku pierwszy raz. :wink:

moim zdaniem nie ma się co spierać kto jest bardziej czynniejszym wędkarzem tylko liczy się klimat spotkania i fajni ludzie . a za to ręczę.

fajnie będzie spotkać się z Wami a myślę że moja ekipa też odwdzięczy się humorem, sympatią i dobrym trunkiem :razz::lol:

Tego się trzymajmy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Czas leci i widzimy się już za dwa tygodnie z małym haczykiem. :cool:

Jeżeli ktoś ma chęć wyposażyć się w haczykowe akcesoria- ubrania, gadżety czy też woblery z naszego Sklepiku, to proszę o info- zapakuję ze sobą. Zakup podczas zlotu w promocyjnej cenie. Szczegóły na PW. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niespełna dwa tygodnie do Zlotu :cool:

Przypominam również o regulaminie łowiska- zwłaszcza o tych punktach:

10. Wędkarz zobowiązany jest posiadać przyrząd do wyjmowania haczyków z pysków ryb. Ryby z haczyka należy uwalniać z zachowaniem maksymalnej ostrożności.

11. Na łowisku obowiązują haczyki bezzadziorowe.

12. Złowione ryby, przeznaczone do zabrania należy uśmiercać bezpośrednio po złowieniu.

13. Wędkarz zobowiązany jest do humanitarnego obchodzenia się ze złowionymi rybami.

14. Nakazuje się posiadanie oraz stosowanie przez wędkarzy maty wędkarskiej oraz odkażacza do ryb.

Dopuszczalne jest stosowanie haków z wyłamanym lub przygiętym grotem. Mata wystarczy nawet najprostsza za 30 zł i najprostszy odkażacz. Chodzi o wypuszczenie ryb w dobrej kondycji, co nie wszystkim się udaje- mieliśmy okazję w maju zobaczyć kilka martwych ryb przy brzegach.

Muszę powoli zrobić przegląd karpiowych przynęt i zanęt i ewentualnie uzupełnić braki. Mam też zamiar zapolować na jesiotra i być może na sandacza, którego ponoć jest sporo na łowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

oczwiście jeśli sobie życzysz sam mogę zasięgnąć informacji u właściciela, ale może z drugiej strony preferujesz by od zlotowiczów był jeden kanał komunikacji w postaci Ciebie.

Więc pytam :wink: Czy na łowisku jest możliwość skorzystania z łodzi ?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne pytanie : czy w tych domkach jest pościel? czy brać śpiwory?

mnie raczej nie będzie potrzebna ale zostaje jeszcze familia.

W domkach jest komplet pościeli i naczyń. Jedyne co trzeba zabrać to własny ręcznik i mydło.

czy jest możliwość wypożyczenia podbieraka i maty ?

Niestety nie ma możliwości. Proponuję zabrać podbieraki takie jakie macie i mimo wszystko zaopatrzyć się w matę (najtańsze kosztują 30-50 zł). Będzie nas trochę i jedną czy dwoma matami nie "obsłużymy" pewnie wszystkich złowionych ryb na całej długości brzegu.

Czy na łowisku jest możliwość skorzystania z łodzi ?

Na łowisku obowiązuje całkowity zakaz używania środków pływających. Łowisko nie jest duże więc spokojnie poradzimy sobie z nęceniem bez łódki. Ja zabieram wędkę ze spombem i kobrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek dam twój telefon mojej mojej ekipie bo oni będą chyba wcześniej ode mnie.

żona nie dostanie chyba urlopu na piątek więc przyjedziemy ok 15-16 w piątek . to się jeszcze zobaczy.

moi ludzie wszyscy załatwili sobie wolne więc powinni być już ok 11-12 w piątek .

w razie czego pomóżcie im w aklimatyzacji, wskażcie miejsca do połowu a i dla mnie zostawcie jakiś skrawek. nie jakoś strasznie daleko od was żebym nie musiał z herbatą biegać na drugi koniec stawu. chociaż i tam was znajdę.

chociaż w zeszłym roku na końcu trafiła mi się niezła miejscówa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje posłusznie, że jestem zapakowany.

Gotuję jeszcze kukurydzę i groch. O klimat zupełnie się nie martwię ale wędkarsko poprzeczka może być zawieszona bardzo wysoko - znajomi meldują, że w tych upałach nawet w sadzykach z karpiami ryby są nieaktywne... nie będziemy się poddawać a w razie czego znajdziemy inne zajęcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.