Skocz do zawartości
tokarex pontony

Muszkarstwo - Wrocław i okolice.


mza

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Cały czas puszczają . W tym roku i tak było nisko prawie cały czas , a kilka lat wcześniej koleś musiał zasuwać do mostu w Nielestnie jak go woda odcięła . Najlepiej  zadzwonić na zaporę dzień wcześniej i dowiedzieć się ile będą puszczać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, PPu88 napisał:

Dzwoniłem dzisiaj zapytać jak wygląda ich plan puszczania wody. Niestety nikt nie odebrał.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Bo wajchowy odkręcił, później 0.7 , spanko....a jak wstanie to zakręci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechały trzy cym.., nad rzeczkę. Pogoda wiosenna, pudełka pełne najskuteczniejszych i przetestowanych much. Przebierando i do dzieła. Ustawiamy sie na strategicznych pozycjach i nagle cos sie zaczyna dziać... idzie fala, no niech to dunder ściśnie. Wajchowy jednym ruchem ręki zmienia nam dlugo oczekiwany wyjazd w ucieczkę przed falą. Kilka chwil wystarczyło abyśmy mieli problem w wyjściem na brzeg. Wkur...zeni wracamy do auta i pędzimy wyprzedzić fale. Wiemy, ze jak sie uda to mamy 1h łowienia w normalnych warunkach. W drodze na miejsce wymyślamy wszelkie możliwe "zaklęcia" na sprawce naszego ch... kiepskiego położenia. Znow biegiem do wody. I mamy pierwsze nagrody. 

Każdy z nas cos wyciaga ale zaczynamy rozglądać sie za siebie ile jeszcze minut nam zostało... niestety nadchodzi, no i po rybach. !@#$@!!@#!! takie słowa cisną sie na usta.

A Pan wajchowy dzisiaj spokojnie spać nie będzie, bo długo jeszcze uszy będą go swędzieć. 

DSC_2030-01.jpeg

DSC_2028-01.jpeg

  • Super 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca wkońcu coś napisał wajochowy go nieźle wpienił:)

No dobrze że nie pojechałem przynajmniej baterie naładowałem lecz próba była budzik 5;50 ale nie dałem rady :( się podnieść :)

Za tydzień poprawka bo ja dziś po obiedzie wyskoczyłem za okoniem i też kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy sprawa z innej beczki. Od pewnego czasu trwają wśród aktywnych uczestników bobrzańskich wypadów rozmowy o wyjezdzie nieco dalej, na nieco dłużej 😎

Otóż tematem jest Dunajec. Plan zakłada wyjazd od czwartku do niedzieli w okresie 6-9 lub 20-23. Miejscówka, która jest w naszym zainteresowaniu to Krościenko. Łowienie odbywałoby sie na OS Dunajec. cel: pstrągi,jesiotry, bieługi czyli gruba ryba. 😀

Zapraszamy chętnych na wyczerpujące wędkowanie od świtu do zmierzchu. Jedynym warunkiem wykluczającym udział, jest brak poczucia humoru oraz brak dystansu do siebie i wędkarstwa  😎 

Pomyślcie, zastanówcie sie, załóżcie fundusz wyjazdowy, zakupcie małżowinom kwiaty i talon do spa.

Chętnych zapraszam do dyskusji konstruktywnej odnośnie terminu. Jak bedziemy wiedziec jak wielu czubków jest chętnych, to poszukamy bazy. Uprzedzam, baza jest pojeciem określającym miejsce wypoczynku pomiędzy turami wędkowania, posiadającą dach i prawdopodobnie bieżącą wode. Jak ktoś liczy na aircondition, łóżka wodne, tajskie masaże i inne to sorry, prawdziwi mężczyźni bawią się inaczej. 😎

Pozdrawiam

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli finansowo dam rade to załatwię wolne w pracy i jestem gotów B)

zakwaterowanie może być najtańsze, ważne żeby było sucho na noc :) po całodziennym staniu po pachy w wodzie, odrobina luksusu w postaci suchego leża, mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, bacyk napisał:

Otóż tematem jest Dunajec. Plan zakłada wyjazd od czwartku do niedzieli w okresie 6-9 lub 20-23. 

zacząłem już na tę okoliczność wiązać nowy zapas wiosennych strimerków.

 

34 minut temu, bacyk napisał:

Jedynym warunkiem wykluczającym udział, jest brak poczucia humoru oraz brak dystansu do siebie i wędkarstwa  😎 

mimo wszystko bym Booryssa tak szybko nie skreślał :D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jaceen napisał:

Słyszałem plotę, że w kadrach czekają na więcej szczegółów. Kiedy i gdzie wajchowego wysłać w delegację:)))

Wajchowy raczej niech sie zabarykaduje i okopie i nigzie nie rusza.

Aha, gdyby pojawil sie na zaporze wielki czarny napis nadający i tak już znaną wśród gawiedzi wędkarskiej ksywę wajchowemu to to nie byłem ja 😎

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila do elektrowni i dostałem dziś odpowiedź:

Informuję, że w najbliższym czasie w ramach współpracy z IMGW dane będą publikowane z dobowym wyprzedzeniem na stronie Internetowej IMGW. Grafik pracy elektrowni ustalany jest 7 dni w tygodniu, również w dni wolne i świąteczne z wyprzedzeniem jednej doby, więc z większym wyprzedzeniem dane nie są dostępne. Informacji telefonicznych ani e-mail w tym zakresie nie udzielamy.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3.12.2016 o 22:31, bacyk napisał:

Szanowni Koledzy sprawa z innej beczki. Od pewnego czasu trwają wśród aktywnych uczestników bobrzańskich wypadów rozmowy o wyjezdzie nieco dalej, na nieco dłużej 😎

Otóż tematem jest Dunajec. Plan zakłada wyjazd od czwartku do niedzieli w okresie 6-9 lub 20-23. Miejscówka, która jest w naszym zainteresowaniu to Krościenko. Łowienie odbywałoby sie na OS Dunajec. cel: pstrągi,jesiotry, bieługi czyli gruba ryba. 😀

Zapraszamy chętnych na wyczerpujące wędkowanie od świtu do zmierzchu. Jedynym warunkiem wykluczającym udział, jest brak poczucia humoru oraz brak dystansu do siebie i wędkarstwa  😎 

Pomyślcie, zastanówcie sie, załóżcie fundusz wyjazdowy, zakupcie małżowinom kwiaty i talon do spa.

Chętnych zapraszam do dyskusji konstruktywnej odnośnie terminu. Jak bedziemy wiedziec jak wielu czubków jest chętnych, to poszukamy bazy. Uprzedzam, baza jest pojeciem określającym miejsce wypoczynku pomiędzy turami wędkowania, posiadającą dach i prawdopodobnie bieżącą wode. Jak ktoś liczy na aircondition, łóżka wodne, tajskie masaże i inne to sorry, prawdziwi mężczyźni bawią się inaczej. 😎

Pozdrawiam

Czas powoli ustalać to i tamto ? 

Zacznijmy od terminu 

6-9 czy 20-23 Kwietnia 2017r

Jak dla mnie 6-9 jest ok czas oczekiwania krótszy ale wytrzymam do 20

Lista chętnych 

1. Jaroslav

2.Tom@ha

3.bacyk

4.Booryss

5.Odys

6.PPu88

7.Gucek

8.Marian z psami (Nora, Nuka i Dzeki)  

9. Patryk

Ustalmy coś oficjalnie chętni niech się dopisują do listy. 

Dodam tylko że co niektórzy nie mogą się doczekać i już zrobili listę zakupów płynów szlachetnych i jutro jadą do sklepu. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Booryss napisał:

Lista chętnych 

1. Jaroslav

[...]

9. Patryk

Ustalmy coś oficjalnie chętni niech się dopisują do listy. 

autokar trza by powoli zamawiać. Jak nas tylu zjedzie, potraktują jak stado kormoranów i zaczną odstrzał ;)

1 godzinę temu, Booryss napisał:

Dodam tylko że co niektórzy nie mogą się doczekać i już zrobili listę zakupów płynów szlachetnych i jutro jadą do sklepu. 

do świąt nie dotrwają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję obok miejsca na liście wpisać odpowiadającą datę

Lista chętnych 

1. Jaroslav  6-9. 04

2.Tom@ha  6-9. 04

3.bacyk

4.Booryss  6-9. 04

5.Odys

6.PPu88

7.Gucek

8.Marian z psami (Nora, Nuka i Dzeki)  

9. Patryk

10. jaceen ?

 

Propozycja miejsca, bazy wypoczynku z której korzystał Jarosłav i wygląda całkiem fajnie i najbardziej istotne jest nad samą wodą :)

mały problem startują z noclegami od Maja ale rozmawiałem dziś z właścicielem i jak taka spora ekipa się zjedzie to wystartują dla nas:):) jeszcze do ustalenia

http://www.noclegowo.pl/kroscienko-nad-dunajcem/1182

Opłaty za licencję na OS Dunajec

Czwartek 49,20 zł

Piątek, Sobota, Niedziela 73,80 zł za dzień

=270,60 zł

Co zrobić parę złotych jest ale Jarosłav zapewniał że połowimy:):):):) a jak nie to od żartów bacyka i kolorowych opowieści będzie wesoło

http://www.osdunajec.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=70&Itemid=468&lang=pl

To na tyle chwilowo:P

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.