Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Muszkarstwo - Wrocław i okolice.


mza

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
33 minut temu, Booryss napisał:

Bobrzańskie DEMONY nie rwą zestawów ich wielkość nie może przekroczyć 8 cm:P

O to to to, Demon to potoczna nazwa bobrzańskiego lipienia, cechującego sie niewielkimi rozmiarami (max 8cm) oraz wielkim duchem walki. Królem w połowie Demonów jest znany wszystkim kolekcjoner najmniejszych rozmiarów lipieni-  Boorys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaliczyłem pierwszy wypad psrtągowy nad bobrem. Wytypowałem miejsce ze zbyt mocnym uciągiem wiec żadna rybka mi sie nie zameldowała. Stan wody podniesiony w okolicach Lwówka śląskiego dużo roślinności płynęło. Ogólnie wypad udany trochę wiało i -6 C wiec zimno ale sie nie poddaje zostaje u teściowej do niedzieli wiec jeszcze pare dni mam jutro będę oblawial odcinek mocno zacieniony z dołkami i prawie stojącą woda wiec może tam cos sie uwiesi do zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze przełamywanie lodów na  Bobrze ;)

Piękna zima, 2 stC i przez godzinkę mocne słońce. Wody dostępnej jak  na lekarstwo. Wszystkie głębsze i spokojniejsze miejsca pokryte grubą warstwą lodu. Woda czysta, że nie jeden producent mineralnej by się zawstydził. Ryby  najprawdopodobniej pod  brzegami pod nawisami lodowymi. Oprócz mnie, wariata było jeszcze czterech łowców...znaczy wygłodniałe kormorany szukały szczęścia. Na łowienie ryb trzeba jeszcze poczekać ale jeśli ktoś jak ja  traktuje wyjazd jak sanatorium zdrowia  psychicznego to mnie pomogło ;)

20170115_122510.jpg

20170115_115207.jpg

20170115_114230.jpg

20170115_114222.jpg

20170115_113025.jpg

20170115_113014.jpg

  • Super 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dziś chwile na poszerzenie swoich umiejętności "krętactwa" :)

 Żona zagaduje mnie mówiąc, że kolejne muchy do pudełka tworze. Na to moja córka odpowiada:

"Mamo to nie muchy, to streamery" :):):) 

 Choć minęła już przeszło godzina od tamtej, pięknej chwili to uśmiech z twarzy nie schodzi mi do tej pory. Poniżej moje pierwsze "streamery" :)

 

 

IMG_1726.JPG

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Odys80 napisał:

Zrobiłem kilka pijawek i jakoś wyszły ale streemery to masakra koszmar i dramat.....

Korzystałem z tutoriala od @jaroslav, klatka po klatce i wyszło to całkiem udanie, choć przyznaje, że nie jest to łatwy temat. Ale jak nie MY to kto ? Wytrwałości. Pozdrawiam :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Booryss napisał:

Gucek teraz pozostaje je tylko zawodować:)

Wodowałem je wczoraj w misce aby zobaczyć czy delikatnie pikują ze względu na obecność lamety ołowianej - udało się :) Testów nie mogę się doczekać ale wierze, że przed Dunajcem znajdę chwile na Boberka lub Kwise. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GuCeK napisał:

Korzystałem z tutoriala od @jaroslav, klatka po klatce i wyszło to całkiem udanie, choć przyznaje, że nie jest to łatwy temat. Ale jak nie MY to kto ? Wytrwałości. Pozdrawiam :)

Mnie też wkur...a robienie streamerow, aż mi sie alkohol skonczył :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie kapitalne, czego można było sie spodziewać. Nie ukrywam jednak, że konsekwencje ponosiłem cały dzień 😎.  Plus dodatni jak mawia klasyk jest taki, że jutro wietrzymy z jaroslavem streamery nad Boberem. Dzieķi i do następnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.