Skocz do zawartości
tokarex pontony

Muszkarstwo - Wrocław i okolice.


mza

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam Kolegów :) Chciałem zapytać czy we Wrocławiu można gdzieś zakupić pawie pióra oraz kapkę koguta? Kapka koguta nie musi być najwyższej klasy, bo dopiero będę zaczynał kręcić swoje pierwsze paskudy. Nie wiem jak sprawa wygląda w Krokodylu gdyż dawno nie byłem a wiem, że mają dział muchowy. Z góry dzięki za odpowiedź :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę dać trochę pawich piór, jak coś to kontaktuj się na priv. W krokodylu kapka koguta była jakiś czas temu.. teraz nie wiem.

 

Tak zmieniając delikatnie temat.. Do krętacza mikromuszek na lipienie. Patryku znalazłem w necie takie coś:

16388093_1508830892462127_22473223846867

Hak #32 nie podpuszczam Cię ale zrobisz mniejszą? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Marex napisał:

Witam Kolegów :) Chciałem zapytać czy we Wrocławiu można gdzieś zakupić pawie pióra oraz kapkę koguta? Kapka koguta nie musi być najwyższej klasy, bo dopiero będę zaczynał kręcić swoje pierwsze paskudy. Nie wiem jak sprawa wygląda w Krokodylu gdyż dawno nie byłem a wiem, że mają dział muchowy. Z góry dzięki za odpowiedź :) 

Bylem dzisiaj w Krokodylu i pustki w dziale muchowym. Sa dwie kapki ale bardzo kiepskie. Zagladnij sobie ma strone B.Gawlika i tam zakup, bo i taniej i wiecej i świeżo ubite 😎.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, PPu88 napisał:

 W krokodylu kapka koguta była jakiś czas temu.. teraz nie wiem.

Krokodyl ma mocne przeciągi w dziale muchowym :/

 

Tak zmieniając delikatnie temat.. Do krętacza mikromuszek na lipienie. Patryku znalazłem w necie takie coś:

16388093_1508830892462127_22473223846867

Hak #32 nie podpuszczam Cię ale zrobisz mniejszą? :P

PAtryk da radę nie podpuszczaj go bo nie będzie spał po nocach:)

A co do kręcenia to ja dziś sporą część  dnia spędziłem przed imadłem :) nawet udało mi się pierworodnego namówić na kilka chwil ze starym przed imadłem:)

large.588d126684037_New5.jpglarge.588d125e080e0_NewImage4.jpglarge.588d125a6b167_NewImage3.jpg

 

large.588d12571378d_NewImage2.jpg

Może kiedyś się bardziej wkręci mam nadzieje :)

  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, bacyk napisał:

 Zagladnij sobie ma strone B.Gawlika i tam zakup, bo i taniej i wiecej i świeżo ubite 😎.

Właśnie chcę zrobić zamówienie ze strony B.Gawlika, ale miałem wątpliwości co do kapki bo różne opinie chodzą na ten temat np, że kapka trafia się takiej słabej jakości że tylko do wyrzucenia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Marex napisał:

Właśnie chcę zrobić zamówienie ze strony B.Gawlika, ale miałem wątpliwości co do kapki bo różne opinie chodzą na ten temat np, że kapka trafia się takiej słabej jakości że tylko do wyrzucenia... 

Coś na pewno wykorzystasz z kapki od BG a w Krokodylu same śmieci zostały lub Metz za kupę kasy w jednym kolorze i to kiepskiej jakości

a u Gawlika masz przynajmniej wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem dzisiaj rano i przez całe pół h walczyłem z myślami. Jednak z naturą nikt jeszcze nie wygrał, więc wystartowałem nad wodę. Plan: zobaczyć, ewentualnie pozrywać trochę much na Skorze. 

Po okolo godzinie dojechałem do wyznaczonego celu.20170129_102532.jpg

20170129_102536.jpg

20170129_102539.jpg

Rzeczka bardzo sympatyczna i niewątpliwie w kręgu moich wiosennych zaintetesowań. Dziś jednak skuta lodem jak lodowisko na wejherowskiej. 

Zatem zmiana azymutu i dzida nad Bobra 😎 

Po drodze znalazłem się na Marsie 20170129_104051.jpg

Potem gładko i po 40 min u celu będąc okazało się, że sprzyjająca aura nie tylko mnie nad wodę przyciągneła. Spotkałem czterech spiningistów i dwóch glajchmenów. Co mnie w ogóle nie zdziwiło wszyscy mieli takie same rezultaty 😆 Bo przecież nie o ryby tutaj chodzi 😎 

Śmiałem się tylko z siebie, że zamieniłem wrocławski smog na bobrzański smog ;)20170129_143619.jpg

Wracając zostałem jeszcze zepchnięty z drogi przez jakiegoś "puchacza" z golfa i przez 20 min wykopywałem auto z głębokiego śniegu. Auto jak i twarz nie noszącą śladu inteligencji zapamiętałem, więc pozdrawiam serdecznie. 

A ogólnie to bomba ! Pozdrawiam "kanapowców" i oby Wam kapcie nie przyrosły i odleżyny nie przeszkadzały 😉

  • Super 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom@ha nie widziałeś gdzieś tam podbieraka? :D

21 godzin temu, bacyk napisał:

A ogólnie to bomba ! Pozdrawiam "kanapowców" i oby Wam kapcie nie przyrosły i odleżyny nie przeszkadzały 😉

Odleżyn jeszcze nie stwierdzono, kanapa nasmarowana wazeliną, jedynie imadło trzeba będzie niedługo zmienić.

16443720_1513587002009387_769696395_o.jpg16409509_1513587018676052_1034675993_o.jpg16388722_1513587062009381_649784492_o.jpg16389075_1513587112009376_1999708319_o.jpg

 

Czekam na haczyki (powinny być jutro) i zapełniam wolne miejsca w pudełkach.

A na wyjazd czekam z utęsknieniem.

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tylko streamery i streamery więc dla odmiany postanowiłem coś powymyślać na cieplejsze dni. Wynik miniosy :)

large.20170204_165632.jpg.6b7a0ac9091743

 

Teraz może żuki? przed wiosną trzeba odświeżyć wiązanie takich robaków :)

 

 

  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, PPu88 napisał:

Ostatnio tylko streamery i streamery więc dla odmiany postanowiłem coś powymyślać na cieplejsze dni. Wynik miniosy :)

large.20170204_165632.jpg.6b7a0ac9091743

 

Teraz może żuki? przed wiosną trzeba odświeżyć wiązanie takich robaków :)

 

 

na Ślęze jak znalazł :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, PPu88 napisał:

Korci ta Kaczawa ale obiecałem sobie jutro rekonesans Ślęzy :)

Ślęzę masz pod nosem i zawsze zdążysz zrobić rekonesans, a Kaczawa to rzeka tajemnic - czeka na odkrywców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GuCeK napisał:

Hej Panowie,

 

Wybieram się jutro rozprostować kości i pomoczyć ukręcone zonkery    

na legnicki odcinek Kaczawy. Ktoś chętny na wspólne łowy?

eh...żona ma wyjazd a ja z dzieciakami muszę zostać :( szkoda bo ma być ciepło a za tydzień znowu mrozy wracają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.