Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Muszkarstwo - Wrocław i okolice.


mza

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Superjaroslav, ! Jednak się wybrałeś :smile:

Gratuluje pstrąga!

Drogowcy sobie poradzili w sobotę?:) Piątek wieczorem było nieciekawie.

Ja się ostatecznie wybrałem na Kwisę w okolice Lubania. Jak będę miał chwilę to wrzucę zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaroslav, jak zwykle klimatyczne fotki z Twojej ręki.

I kto tu kogo nakręca na wyjście nad wodę?:)

Dzisiaj byłem jeszcze raz na Ślęzie i miałem fajnego klenika na kiju.

Przynęta jak poprzednio, yellow tag? Prowadzenie tuż pod powierzchnią-smużenie.

Stał w zaznaczonym miejscu

db318bebc84e.jpg

Niestety dostał luz i po zawodach. Drugi był na styku wymiaru i nie pokazuję, bo blado by przy pstrągu wyglądał.

Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Awaria usunięta :mrgreen: można znowu pisać

Ponieważ tylko zawodowcy łowią klenie na muchę, a reszta im zazdrości

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=280643#280643

proponuję zorganizować warsztaty muchowe, w celu nabrania wprawy w wiązaniu wyjątkowo łownych muszek (Jaceen, Płatek88) Jest pomieszczenie przy ul. Lotniczej 22 gdzie moglibyśmy się spotkać. Warunek jest jeden: wiązać mają wszyscy, a nie tylko jeden, a reszta się przygląda.

Jak będziemy chcieli to takie spotkania mogą być cykliczne. Jeżeli każdy przygotuje jedną muszkę, która wychodzi mu najlepiej i gotowy będzie pokazać to innym to gwarantuję przednią zabawę. Nawet jak ktoś nie ma sprzętu do wiązania a chciałby spróbować :wink: to też zapraszam jakoś damy sobie z tym radę. Ustalamy datę tak by pasowała większości chętnych. Zapraszam do dyskusji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;)

ja jestem za:) Muszę się nauczyć kręcić muchy;) Jedyne póki co mi wychodzi to red tag;p i jakieś moje dziwne wzory hehe;p Trzeba ustalić jakiś termin i może zbierze się trochę chętnych na takie warsztaty;) Ja na pewno się na nich pojawię, abym tylko miał w tym dniu wolne;)

a tak poza tym jutro rano przed pracą jak pogoda pozwoli skoczę na 2 godzinki nad Ślęzę pomuchować, może znowu coś się trafi;)

Pzdr i do zobaczenia nad wodą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję zorganizować warsztaty muchowe, w celu nabrania wprawy w wiązaniu wyjątkowo łownych muszek (Jaceen, Płatek88) Jest pomieszczenie przy ul. Lotniczej 22 gdzie moglibyśmy się spotkać. Warunek jest jeden: wiązać mają wszyscy, a nie tylko jeden, a reszta się przygląda.

Do tej pory nie opuściłem warsztatów, które się odbyły. Mam nadzieję, że tak pozostanie.

Ventus daj propozycję terminu. Będzie łatwiej się dostosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem "Sznurki", jutro ok godz 8 wybieramy sie z Boorysem poszukać na bezrybiu ryb , chętnych do współpracy z naszymi "doskonałymi" przynętami ☺. Rano wylosujemy łowisko: widawa, kanał powodziowy, śleza, bystrzyca. Jeśli ma ktoś ochotę poszlajać sie z nami w poszukiwaniu kleni/jazi/okoni. To zapraszamy. Piszcie w temacie i do zobaczenia nad wodą !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.