Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowisko ,,Uroczysko karpiowe" w Ligocie


zico1ksz

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Witam kolegów wędkarzy.Czy był ktoś i łowił na tym łowisku?

Proszę o opinie na temat, mają stronę na necie ale zawsze lepiej sprawdzić na forum .

Dzięki.

Proszę bardzo- jeden z moich filmów z tego łowiska. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za materiał filmowy z pobytu na tym łowisku.

Wrażenia pozytywne tym bardziej że , blisko a więc kompletować sprzęt i jazda.

Pozdrowienia.

Łowisko malownicze, bogate w ryby- choć zdarzyło mi się również przesiedzieć dwie noce pod rząd bez najmniejszego piknięcia. Powodzenia, napisz jak Ci poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem z kolegą na ,,uroczysku"-po południu, bez sprzętu celem zobaczenia łowiska.

Parking pełny samochodów a i na drodze dojazdowej też dużo -więc wędkarzy trochę łowi.

Zjeżdżali się na weekend,bo i nawet camperami podjeżdżali. rozmawiałem chwilę to brania są i nawet akurat widziałem akcję holowania jednego z wędkarzy.

Wrażenia z wizyty na łowisku fajne, więc trzeba kompletować sprzęt i jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem zrobić rekonesans na łowisku i....... co kto lubi, mi akurat tego typu łowiska nie leżą :razz: . Ryby w wodzie to nie wszystko, te są nawet w wannie w Tesco :mrgreen: . Łowisko widać jest świeże i zadbane, stanowiska i pomosty wytyczone jak "pod sznurek", zero prywatności, nie moje klimaty :twisted:. Podobają mi się i lubię spędzać czas w bardziej naturalnych, wręcz dzikich warunkach, a takie łowiska również są :wink: . To są moje wrażenia z odwiedzin tego łowiska, ale jak wyżej napisałem gusta preferencje są różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

zgadzam się z kolegą diaflex, siedzi sie jak w barze łeb koło łba. Pływają tam i z powrotem a to łodzie a to łódki itp - ciekawe kiedy zaczną latać????? Zero prywatności i spokoju. W tym roku biorą dużo gorzej niż w ubiegłym. Jeszcze z dwa latka i będzie zapewne jak w studni.

Dla mnie mizera.

Ci co łowią np. na Goczałach znają tą "moc" chwili nocy, świtów itp, spokój cisza a ryby podobne tylko trzeba je znaleźć ...... i tyle.

Ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Witam , jestem nowy tu na forum . Mam zamiar usiąść na uroczysku na 7 dni w drugim tygodniu października . Jestem z Goczałkowicach ale mieszkam za granica , szukam jakies info .

Dzięki

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.