Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

DAIWA YANK N BANK FEEDER 360/40-100g ???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam feedera typowo na jezioro głównie na karasie i karpie znalazłem na allegro coś takiego DAIWA YANK N BANK FEEDER 360/40-100g jest to nowość 2015 posiadam już 2 inne wędziska Daiwy i jestem zadowolony ale co koledzy myślą o tej wędce może jeden minus to długość transportowa ale to nie jest aż taki problem, dodam jeszcze tyle ze łowię na dystansie 40-50 metrów.??? Poniżej link

http://allegro.pl/nowosc-2015-daiwa-yank-n-bank-feeder-360-40-100g-i5078963691.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

przetłumacz sobie nazwę tego kija :) - mam nadzieję ,że nie świadczy ona o własnościach rzutowych :)

a na poważnie już - na taki dystans wystarczy kij 3.3

machałem całą serią w sklepie - 3,0 i 3.3 bardzo fajne ciepłe kijaszki o głębokim ugięciu. Troszkę mnie niepokoiły małe przelotki i długość transportowa. 3.6 do mnie nie przemawiał - jak na rzutową długość - miał mało rzutową akcję.

na jeziorka fajne kije, cw okolo 60g na moje oko

pamiętaj,że to program szkocki - więc dostepność szczytówek jest mocno ograniczona

40 m smigniesz i windcast pickerem 3,0 którego też warto rozważyć (jak jak ma być koniecznie daiwa) a mocy spokojnie wystarczy

inne daiwy sobie odpuść - bo brak w obecnej ofercie subtelnych jeziorówek na naszą część europy (no może poza laguną - ale nie znam mocy tego kija)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem też o Daiwa POWERMESH albo Daiwa Aqualite o długości 3,60 do 120 gram jak na jezioro to dużo troche ale jeśli bedę łowił na innym łowisku i będzie trzeba dalej rzucić to wsumie i tak za dużo ale lepiej żeby ten zapas mocy był trochę no myślałem też coś z Mikado bardzo dobrze się sprzedają i mają dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powermeshe i nowe aqualite - nie mają szczytówek na łapanie z koszykiem na jeziorku niestety. Pod metodę dadzą radę bo szczytówka nie ma znaczenia tak na prawdę (samozacięcie).

mikado jest sporo i to niezly budżetowy wybór .. warto zwrócić uwagę na uv 3.60 (jeśli to ma być uniwersalny w miarę kij)

może pomyśl czy nie zainwestowac w 2 kije tańsze(jeśli budżetu nei starcza) - np pickerka 3m i jakiś rzeczny kij 3.60m+ 120g+...

opcji jest sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.