Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wielki pstrąg potokowy :)


DAWID

Rekomendowane odpowiedzi

Długo czekałem na publikacje tego fotosa, postanowiłem wrzucić go na koniec sezonu, jako że do końca sezonu juz tylko kilka dni, a dziś mam urodzinki, fota ląduje na haczyk.pl dzisiaj :mrgreen: Jak do tej pory mój największy sukces w połowie ryb łososiowatych, Salmo trutta m. fario Pstrąg Potokowy 71cm złowiony na jednej z tegorocznych wypraw na Polskie rzeki :)))! Ryba wzięła na mojego jiga co dopełnia dzieła :) Oczywiście jak na króla, a raczej królową rzeki, ryba rządzi dalej w swoim królestwie. Wypuszczajmy pstrągi potokowe, a będziemy się cieszyć takimi okazami na wszystkich naszych rzekach, bez wyjątku. To piękne i waleczne ryby! C&R!

Po prostu złów i wypuść :) ...

normal_na_haczyk.jpg

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

W pierwszej kolejności Dawidzie chciałbym Ci życzyć wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Niech Ci się spełniają Twoje założenia i marzenia , niech ryba gnie wędkę no i oczywiście zdrowia bez remontów.

Piękny pstrąg gratuluje. Penie zdjęcie się pojawi w jakiejś gazecie lub katalogu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE!!! Piękny pstrąg.

DAWID, życzę Ci abyś na co dzień mógł walczyć z takimi "potworkami". Fajnie się składa,bo również dziś obchodzę urodzinki, więc mogę wypić za Twoje zdrówko.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 months later...

 

No...spory..Jednak wieksze też są:)Fot nr 2 to moje jedyne zdjęcie ryby-potoka który mierzył pod 70cm,nieszło go opanować do pozowania-sam byłem a w podbierak nie wchodził.Leży mi na udach,ja klęczę i pykam selfie z góry,nastepnie 61cm i 63cm....bez urazy...:) Aha...i jeszcze jedno-skala porównawcza---jeśli twój miał 71cm to mnie chyba miara się sprała w spodniach...:)Na 55może był...niecałe 70miał ten z moich ud-porównaj

 

 

 

jP1020522-zmniejszajka_pl.JPGpotok2.jpgP1020524-zmniejszajka_pl.JPG066-zmniejszajka_pl.JPGP1020523-zmniejszajka_pl.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

No i wyszło szydło z worka. Luxis masz kompleksy. Wbij sobie do głowy, że nie ty jedyny umiesz łowić ryby i przyznaj lepiej z honorem, że z Dawidem nie wiadomo, czy byś wygrał. Satysfakcjonujące i zabawne dla mnie jest to, że zdziwko cię chapsło, że ktoś a nie ty złowił taką rybę:) Jak dla mnie jak obserwuję cię tu i na innym forum jesteś zadufany w sobie i dobra nauka dla ciebie. Więcej skromności i klasy nie nadymaj się tak bo pękniesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luxis pstrąg że zdjęcia to tak zwany pstrąg Wojtek na przestrzeni lat około 7 został zlowiony przez wędkarzy około 6 razy. Raz kiedy miał 65 cm bodajże w 2012 r opisany był nawet na łamach Ww. Później przez kolejne 3 lata nie miał kontaktu z żadnym wędkarzem. Aż do roku 2015 kiedy ja go zlowilem i jeszcze jeden wędkarz. Obaj go zmierzylismy. Tak z ciekawości dodam że do tej pory słuch po nim zaginął, choć podobno widziano go na tarle w tym roku. 

Ps.Super pstrągi, napewno jesteś lepszy i Twoje są większe,tego się trzymajmy. Mi to nie potrzebne. Ważne że ja swoje wiem :)

  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.