Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wędka DAM MAD D-FENDER 2 UK 3.60 3lbs


MirasR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Co sądzicie o:

Wędka DAM MAD D-FENDER 2 UK 3.60 3lbs + kołowrotek Shimano Aerlex PG 8000

Wędkuję na ranczo u kowboja, karpie z gruntu, przymierzam się do PVA i ważne było by rzucić jak najdalej.

Jednak ważne jest też bu wyważyć przyjemność holowania i dalekiego rzutu.

Zastanawiałem się nad Chub Outkast plus 50, 3.60 3lbs, ale odradzono mi mówiąc że jest to sprzęt przereklamowany nie warty tej ceny.

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Witaj. Polecam Ci te Damy tylko bierz w wersji 3,25lbs.Użytkuje je od dwóch miesięcy i jestem zadowolony, kilka rybek już wyholowały, rzuty 100 metrowe nie są problemem i co ważne czuć na kiju nawet niewielkiego karpika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie doradzę bo po prostu PVA nie używam i nie próbowałem używać. Używam ciężarków 90-95g. do tego około 70cm. Leadcore, łowię na kuku lub kulki i tym zestawem spokojnie rzucam 100 metrów( żyłka 0,30 mm)

Kije kupiłem w Askari, też zastanawiałem się na 3lb ale wybrałem 3,25 i nie żałuję, kije są starannie wykonane i cena jest dobra, tu jest filmik z pracy tego kijka

Jakbyś się zdecydował na 3,25lbs to często jestem na Przylasku więc nie ma problemu zobaczyć kije w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3lbs wyciągnąłem 5.5 kg karpia u kowboja i powiem że jestem zadowolony. Niestety nie jestem expertem by się wypowiadać na na temat jakości sprzętu.

Drugą wędkę mam właśnie 3.25, ale jakiejś wielkiej różnicy nie widzę. Może dla teko że rzuciłem nimi po 4 razy.

Na przylasku jest wspólnota, czy prywatne łowisko, bo przestałem opłacać kartę jakiś czas temu i nie wiem czy opłaca się do niej wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem expertem w dziedzinie sprzętu, ja kupiłem 3,25 bo wolałem mieć troszkę więcej zapasu mocy bo rzucam w okolicach 100metrów, po za tym szukając karpiówek kierowałem się tym co daje producent w kwocie 250zł. bo tyle chciałem przeznaczyć na wędkę i Dam wypadł najlepiej. Wracając do Twojego pytania z pierwszego postu to myślę że łowiąc na łowiskach komercyjnych spokojnie starczy Ci 3lbs i niewielką PVA dasz radę rzucić, ważne aby nie przeciążać zbytnio wędki. Najlepiej zapakuj w domu PVA i zobacz ile będzie ważyć, wtedy bez problemu dobierzesz resztę zestawu.

Wspólnoty na Przylasku nie ma już dobrych kilka lat, część zbiorników jest w posiadaniu kół wędkarskich lub Krakowskiego Klubu Karpiowego. Pytasz czy się opłaca? trudne pytanie, jedni narzekają że ryb nie ma i jedynie po zarybieniu można coś złowić, ja z Przylasku jestem zadowolony, nie łowię może zbyt wiele okazów ale na wyniki nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.