Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ostrzeżenia i bany


Rekomendowane odpowiedzi

2 ostrzeżenia za opisywanie linków? Lekka przesada moim zdaniem. Zwłaszcza że w linkach które podałem była zawarta nazwa sklepu jak i przedmiotu o który pytałem. Więc jeśli komuś tak bardzo zależy na ustaleniu do czego prowadził link - wystarczy że go przeczyta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 ostrzeżenia za opisywanie linków? Lekka przesada moim zdaniem.

Jeżeli dobrze kojarzę to kolejny raz przypominam Ci o regulaminie, więc się w końcu z nim zapoznaj. Jeżeli, źle kojarzę to nie to nieprzejmuj się - 2 ostrzeżenia otrzymane jednocześnie - tak samo jednocześnie wygasają.

Zwłaszcza że w linkach które podałem była zawarta nazwa sklepu jak i przedmiotu o który pytałem. Więc jeśli komuś tak bardzo zależy na ustaleniu do czego prowadził link - wystarczy że go przeczyta.

W regulaminie jest wyraźnie napisane jak opisujemy linki na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się tylko czy opisywać tego typu linków jest naprawdę konieczne?

htp://allegro.pl/4-0g-haczyk-nr-4-glowki-jig-mini-gamakatsu-5-szt-i1500190940.html

(4,0g haczyk nr.4 główki jig mini GAMAKATSU 5 szt) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się tylko czy opisywać tego typu linków jest naprawdę konieczne?

htp://allegro.pl/4-0g-haczyk-nr-4-glowki-jig-mini-gamakatsu-5-szt-i1500190940.html

(4,0g haczyk nr.4 główki jig mini GAMAKATSU 5 szt) :cool:

A czy opisanie linku to naprawdę aż tak duży problem, że trzeba walczyć o to, aby w niektórych przypadkach można było nie opisać linku ? :roll:

Poza tym silnik forum udostępnia bardzo przyjemną w użytku (i dla oka również) metodę wstawiania linków (przycisk URL podczas pisania wiadomości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ważniejsza była dla mnie treść od formy. Nigdy nie bawiło mnie zmienianie kolorów, rozmiaru czcionek czy fontów, dodawania zbędnych ozdób do moich wypowiedzi na forum. Zwłaszcza gdy nie było na to potrzeby. Rozumiem że są osoby które odczuwają potrzebę dokonywania takich zmian i korzystania z wszystkich dostępnych opcji. Ich sprawa. Wracając do sedna sprawy.

Wydawało mi się że zadałem proste pytanie - Po co opisywać coś co jest już opisane?

Jeśli ktoś doszukuje się w tym walki i robi ze mnie buntownika to po prostu brak mi słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam dajac mi ostrzezenie moze bys wyjasnil za co wystawilem zdjecia zlowionych ryb na marwicach ,tak pozatym na forum sie dyskutuje a nie slodzi moderatorom jezeli nie obrazalem nikogo i wstawilem zdjecia zgodnie z regulaminem to dlaczego mam ostrzezenie chyba dlatego ze kolega Artech genialny łowca boleni :mrgreen: Wziol jeden post za bardzo do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario03, żadnego postu nie wziąłem do siebie, nie wiem nawet o czym piszesz :???:

Ostrzeżenie dostałeś za ostatni (usunięty przeze mnie) post, który był nie na temat.

kolega Artech genialny łowca boleni
A dziękuję bardzo :mrgreen: A jakie zajebiste woblery robię.... :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinienes usunac ten post poniewaz robisz sobie reklame woblerow i moze ktos to przypadkiem przeczytac i sie napalic

a przepraszam moderatorowi wolno.

a wracajac do postu o ktorym nie pamietasz mlody wedkarz zapytal gdzie moze zlowic bolenia a dostal odpowiedz od Ciebie ;rusz dupe nad wode i poszukaj sobie miejsc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeeeeeeeeech, wybacz ale nie mam czasu ani ochoty bawić się w przepychanki słowne z kolejnymi niezadowolonymi ze sposobu moderacji forum.

a wracajac do postu o ktorym nie pamietasz mlody wedkarz zapytal gdzie moze zlowic bolenia a dostal odpowiedz od Ciebie ;rusz dupe nad wode i poszukaj sobie miejsc!
Dalej nie kojarzę .............. ale nieważne, skoro tak napisałem to widocznie miałem powód...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quot e=artech]eeeeeeeeeeeeeeeeeeech, wybacz ale nie mam czasu ani ochoty bawić się w przepychanki słowne z kolejnymi niezadowolonymi ze sposobu moderacji forum.

powiedz lepiej ze nie masz argumentow do dyskusji.

I dobrze zauwazyles ze jestem kolejnym! nie zadwolonym to moze w koncu czas cos z tym zrobic, a nie tylko wedlug wlasnego ja ustalac zasady.poczytaj sobie inne fora i moze zrozumiesz o co w tym chodzi.

A moze lepiej nie czytaj

wroc do robienia woblerow i jak bedziesz mial wolna chwile to wejdz na forum i usun jaki post bo to Ci wychodzi idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj MARIO03!!!! Nic to nie da! Ja też nie raz miałem ostrzeżenia mniej lub bardziej uzasadnione z którymi nie do końca się zgadzam. Wiesz jak było w temacie łowisz, zabierasz.... itd... Sam kilka razy apelowałem do osób odpowiedzialnych za to forum o jakie kolwiek działania w tym temacie i wszyscy wiedzą ile czasu musiało upłynąć za nim zrobiono tam porządek?! Szkoda nerwów! Lepiej wybrać się na rybki- np. BOLENIE :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Winko ja zadnego cisnienia nie mam tylo jezeli ktos jest moderatorem to powinien sie jakos zachowac a nie od czasu do czasu wejsc i komus skasowac posta.

Lub walnac ostrzezenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis powodu bana dla Mario03 danego przez Unisesa jest co najmniej nieprofesjonalny. Takie pisanie to tylko prowokacje, wymądrzanie się i pokazywanie kto jest mądrzejszy a nawet ważniejszy. A później moderatorzy się żalą jak im jest ciężko. Sami prowokują a potem banik... Kpina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a niektórzy nie mają poczucia humoru :lol:
Na szczęście niektórzy mają i potrafią ze słowa pisanego odczytać nutę sarkazmu :wink:

Jakie to moderowanie jest proste, a ci moderatorzy to tacy niedobrzy są i się czepiają :roll: Szef w pracy też zawsze będzie wrogiem i się zawsze opierdziela. Inaczej człowiek na to patrzy jak się znajdzie już po drugiej stronie mocy.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zrobione.

Problem wynika z tego że może wydać się to dziwne ale niemam dostępu do internetu nie posiadam komputera i łącza z internetem czasami kożystam u brata i od niego piszę ale jast to na tyle żadko że skrzynka pocztowa zostaje zawieszona bo w regulaminie poczty jest zapis że jeśli przez 30 dni nie wszystkie wiadomości zostaną skasowane i następne niesą dostarczane.

Wiec taka sytuacja będzie powtażała się notorycznie.

Jeśli mogę prosić to można zablokować wysyłanie komunikatów na meila domnie i to powino rozwiązać problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj, ponieważ nie mogę wysłać PW, e-mail nie działa a na głównego haczykowego maila chyba nikt nie zagląda

W końcu piszesz w odpowiednim miejscu. A już myślałem, że mam niewidoczny podpis.

Zrobione.

Problem wynika z tego że może wydać się to dziwne ale niemam dostępu do internetu nie posiadam komputera i łącza z internetem...

Nie ma to znaczenia skąd piszesz. Aktualny i aktywny mail w profilu i nie ma problemu z otrzymywaniem PW czy powiadomień o obserwowanych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlamnie problemem jest utrzymanie aktywnego meila z powodu braku internetu jeśli to sprawia problemy to proszę o usunięcie konta.
skrzynka pocztowa zostaje zawieszona bo w regulaminie poczty jest zapis że jeśli przez 30 dni nie wszystkie wiadomości zostaną skasowane i następne niesą dostarczane.

Wiec taka sytuacja będzie powtażała się notorycznie.

Po prostu załóż sobie darmowe konto pocztowe, na serwerze gdzie nie ma takich przepałów

a użytkownicy (darmowych kont) traktowani są poważnie.

np. interia https://ustawienia.interia.pl/nowe_konto/

i skończą się Twoje problemy, i zmartwienia ,wcale nie musisz tam regularnie zaglądać.

ja mam u nich jedną z zapomnianych skrzynek @poczta.fm do której kiedyś nie zaglądałem przez ponad 3 lata,... do dnia gdy zacząłem przeglądać jakieś stare notatki znalazłem namiary login/hasło zapisane gdzieś na marginesie, zalogowałem się od strzała przeglądnąłem z sentymentem kilka strych e-maili skasowałem trochę reklam, i korzystam z niej do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli trafiłem w odpowiednie miejsce to czy mógłbym prosić o odpowiedź na dawnego mojego maila:

"Jestem użytkownikiem dość nowym - założyłem sobie konto w czasie wakacji. Już na początku dostałem ostrzeżenia, na które zwróciłem uwagę. Od pewnego czasu chcę zacząć nową metodę połowu spinning. W tym kierunku postanowiłem się zagłębić/poczytać jak i zadać swoje pytania dotyczące rippera i wędzisk z linkami allegro.

Pytania te zadałem w dziale spinning, w temacie: "Początek spinningu", aby nie zakładać niepotrzebnego nowego tematu. Stwierdziłem, że przecież i ja jestem początkującym tej metody oraz te pytanie dotyczą treści tematu. Mój post został usunięty. I z tym się zgodzę, ponieważ zawierał same linki aukcji bez uprzednio podanych nazw przedmiotów aukcji. Za to dostałem dzisiejszego dnia pierwsze ostrzeżenie.

Doczytałem regulamin i się poprawiłem. Post swój dodałem tak samo, w tym samym temacie, ale już z nazwami przedmiotów na aukcji. I znowu został usunięty i dostałem kolejne ostrzeżenie dzisiejszego dnia za pkt. 3 regulaminu:

"3) Kontynuując i rozwijając dany wątek staraj się go zagłębiać oraz rozwijać i nie odbiegaj od jego tematu i treści. A jeżeli po raz pierwszy dopisujesz się do już istniejącego tematu, nie zapomnij zapoznać się z nim od jego początku."

Wydaje mi się, że zagłębiłem dany wątek: "Początek spinningu" i nie odbiegałem od tego tematu, więc dlaczego dostałem ostrzeżenie i post został usunięty?

Bardzo bym prosił o usunięcie tego ostrzeżenia lub o zliczenie tych dwóch ostrzeżen w jedno i o wytłumaczenie mi powodu tego ostatniego ostrzeżenia. Niedługo koniec sezonu i chciałbym jeszcze się poudzielać na forum a czekając 30dni na wygaśnięcie 'kary' to już będzie koniec.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź, swi_r"

Teraz to i tak nic nie zmieni, ale zależy mi na odpowiedzi.

PS: Chciałem dodać, że mając karę nie mogłem się udzielić w 'odpowiednim miejscu'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas rejestracji na forum jest prośba o zapoznanie się z regulaminem forum. Sam regulamin jest również wystarczająco wyksponowany aby się można było z nim zapoznać, więc to, że jesteś nowym użytkownikiem, nic tu nie zmienia i nie oznacza, że będę Cię tu lepiej od innych traktował.

Ps.

Z tego co pamiętam nie były to Twoje pierwsze przypomnienia o regulaminie ani nie odrazu takie aby uniemożliwić tu wypowiedź i zapytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam,

poproszę Administrację o wyjaśnienie ostrzeżenia jakie dziś otrzymałem.

Szukałem wcześniejszych postów dotyczących zagadnień które poruszyłem, i nic nie znalazłem.

Być może coś przegapiłem, ale biorąc pod uwagę ilość wiadomości napisanych przez użytkowników forum - to czasem szukanie igły w stogu siana. Wśród tematów w których pojawiły się słowa "kluczowe" nie znalazłem odpowiedzi.

Dodatkowo poprosiłem o radę w zakupie wędziska które sprawdziło by się w określonych warunkach - to chyba nie jest zbrodnia.

Uważam że usunięcie postu, nie obrażającego nikogo, co więcej z prośbą o radę - nie jest fer.

Skoro administrator wie że taki post już był i temat został "omówiony - wyczerpany", to co mu szkodzi zamykając temat wkleić link z namiarami na dane zagadnienia.

Czasem ludzie patrzą na coś i tego nie widzą....

Regulamin jest ważny - bo to podstawa, nie mniej jednak trochę więcej życzliwości i elastyczności nikomu nie zaszkodziło.

... zdenerwowałem się.

Yel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.