Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Ostrzeżenia i bany


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja nie zapytam tylko stwiedzę wprost- jesteś idiotą. Mieszkasz niby w UK angielski znam lepiej od Ciebie w mowie i w piśmie. Dla Twojej informacji powszechnie na forach internetowych używa się sformułowań

warn (ostrzeżenie systemowe) - przyznawany za nieprzestrzeganie regulaminu forum

ban - wykluczenie usera (użytkownik) za nieprzestrzeganie regulaminu forum, przekroczenie dopuszczalnej liczby ostrzeżeń (warnów) na jakiś czas. zwykle ban jest od 1 dnia do 10 dni, ale może skończyć się kilkumiesięcznym bądź banem pernamentnym.

Ban Pernamentny (permban) - Ban na wieczność. zdjęcie go graniczy się z cudem. dostają go reklamiarze, boty i szumowiny które cały czas, mimo ostrzeżeń, psują innym zabawę.

Z tego wynika, że Ty chciałeś błysnąć przypiepszając się do mnie i owszem błysłeś, ale swoją głupotą :) i teraz dostane warna za obraze użytkownika, ale nie będe płakał jak Wy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zapytam tylko stwiedzę wprost- jesteś idiotą. Mieszkasz niby w UK angielski znam lepiej od Ciebie w mowie i w piśmie.

Mieszkam z cala pewnoscia a nie na niby :wink: Nic o mnie nie wiesz, kim jestem, co robie ani co potrafie ale od razu popisujesz sie swoja znajomoscia angielskiego na wszelki wypadek gdybym znal. Masz jakies kompleksy z tym zwiazane ze od razu musisz wspominac o tym co potrafisz? :wink:

Jesli to nie problem pochwal sie na jakich angielskojezycznych forach wedkarskich piszesz posty, chetnie poczytam :lol:

Dla Twojej informacji powszechnie na forach internetowych używa się sformułowań

warn (ostrzeżenie systemowe) - przyznawany za nieprzestrzeganie regulaminu forum

ban - wykluczenie usera (użytkownik) za nieprzestrzeganie regulaminu forum, przekroczenie dopuszczalnej liczby ostrzeżeń (warnów) na jakiś czas. zwykle ban jest od 1 dnia do 10 dni, ale może skończyć się kilkumiesięcznym bądź banem pernamentnym.

Ban Pernamentny (permban) - Ban na wieczność. zdjęcie go graniczy się z cudem. dostają go reklamiarze, boty i szumowiny które cały czas, mimo ostrzeżeń, psują innym zabawę.

W regulaminie jest mowa o ostrzezeniach i tego dotyczy ten temat. Przeczytaj tytul postu, to tylko chwila.

Z tego wynika, że Ty chciałeś błysnąć przypiepszając się do mnie i owszem błysłeś, ale swoją głupotą :) i teraz dostane warna za obraze użytkownika, ale nie będe płakał jak Wy :)

Czym mialbym blysnac, znajomoscia jednego slowa? Nie zalezy mi na zadnym blyskaniu, znam swoja wartosc i nie musze niczego udowadniac na forum. Nie bede sie chwalic co potrafie i jak bardzo jestem lepszy od kogokolwiek.

Jezeli dla Ciebie blysnalem glupota przyjmuje do wiadomosci. Niech inni uzytkownicy ocenia.

Nie czuje sie urazony tym jak mnie nazwales, mam tylko nadzieje ze poczules sie choc przez chwile lepiej. Odwazylem sie poddac w watpliwosc Twoje umiejetnosci i jak widac cisnienie Ci podskoczylo. Musze zapamietac na przyszlosc na kogo mam uwazac :lol:

Jesli to mozliwe to poprosze o nieprzyznawanie ostrzezenia zwanego "warnem" dla technopsa Nie mam powodu do zalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skoro już zakończyliście licytacje w temacie swoich zdolności lingwistycznych i zostaliście sami pośrodku rynku próżności, wypadało by się chyba wzajemnie przeprosić, przynajmniej za tego idiotę?.

Skoro potraficie przechwalać się długością siusiaków, to jaj chyba Wam nie brakuje ?

Jeśli macie jeszcze jakieś halo do siebie, no to szybciutko, bo po godzinie 15:00 zrywam się na ryby i będę tutaj dopiero w piątek rano.

A tak od ręki dam 1 z pkt.10, oraz 2 za pkt 1-2 regulaminu (na kłótnie miedzy użytkownikami mamy osobny temat)

Czyli w sumie wartość ostrzeżenia wyniesie 3 i będę delektował się błogą ciszą (zresztą chyba nie sam) przez najbliższe 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, ja liczę na równe trakrowanie wszystkich użytkowników tego portalu a nie na kolesiostwo. Jak już dawać ostrzeżenia to wszystkim a nie jednej osobie Panie administratorze ok?

Od ostatniego ostrzeżenia naliczyłem blisko 10 obelg pod adresem innych użytkowników. Tylko dzięki zlotowej atmosferze Twoje konto nie zostało jeszcze dezaktywowane. Po miesięcznym odpoczynku od pisania- kolejny obraźliwy epitet pod adresem innych użytkowników spowoduje dezaktywację konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wirefree

Tak sie zastanawiam czy przypadkiem wlasciciel tego portalu albo wiekszosc administratorow to nie sa przypadkiem byli Ubecy? W kazdym badz razie o czyms takim jak swogoda wypowiedzi to oni nie wiedza zbyt duzo a nadawali by sie idealnie na kapo albo straznikow wieziennych tam mieli by pole do popisu z wielką pałą w reku , bo o czyms takim jak forum to slyszeli tylko w opowiadaniach z dziecinstwa jesli w ogole mieli jakiekolwiek dziecinstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy przypadkiem wlasciciel tego portalu albo wiekszosc administratorow to nie sa przypadkiem byli Ubecy?

Ze względu na wiek było by raczej trudno. Ale wezmę pod uwagę Twoją sugestię i jeśli w przyszłości ktoś nazwie Cię:

matole
Weź Ty przygłupie wróć do szkoły i naucz się liczyć wtórny analfabeto
ok palancie?
w dupie byłeś i gówno widziałeś
Primo popaprańcu jakbyś miał problemy z czytaniem
wkleje tu dla Ciebie zdjęcie żebyś wkońcu zamknął tą pizdę.

...nie będę naruszał swobody wypowiedzi takiej osoby i pozwolę aby swobodnie mogła artykułować swoje poglądy o Tobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wirefree

Ale w czym problem, zaglądajac na forum wedkarskie licze sie z tym że nie siedzą tu gimnazjalisci a faceci z jajami. Ale zaczynam chyba lekko się zastanawiac czy to przypadkiem nie forum gospodyn wiejskich tudzięż Dewotek radia maryja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirefree, jeśli brakuje Ci wypowiedzi w stylu cytowanym powyżej, to źle trafiłeś. Zagląda tu młodzież i.... bardzo młoda młodzież, więc takie zwroty do adwersarzy, również uważam za niestosowne, a nie byłem w żadnych "służbach ucisku" ani organizacjach "dewockich" typu R. M. :razz:

Nie wiem czy wg.Ciebie "swoboda wypowiedzi" to także te zacytowane wyżej chamskie zwroty, bo wg. mnie to daleko im do takiego określenia zasad cywilizowanej dyskusji :roll: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglądajac na forum wedkarskie licze sie z tym że nie siedzą tu gimnazjalisci a faceci z jajami.

Uwierz mi,są tu gimnazjaliści,bo takich nam trzeba aby zmienić nawyki łowienia, jak to pisałeś "Ubeków"

Jaja to my mamy :wink: A chamstwa nie tolerujemy :evil:

wirefree, wulgarne wypowiedzi,jeśli takie lubisz czytać, możesz zawsze poczytać na "Spławiku"

Pozdrawiam Słowik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem, zaglądajac na forum wedkarskie licze sie z tym że nie siedzą tu gimnazjalisci a faceci z jajami. Ale zaczynam chyba lekko się zastanawiac czy to przypadkiem nie forum gospodyn wiejskich tudzięż Dewotek radia maryja.

Cytaty przywołane przez tomka1 to ewidentne teksty gimbazy. Jeśli wg ciebie facet z jajami posługuje się takim językiem w stosunku do innych osób to mogę przekazać jedynie wyrazy ubolewania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.