Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

która łodka jest dla wędkarza najlepsza


sina2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

trzymam kciuki. fajny projekt. szukam podobnej łodzi - moje wątki na podobnych forach, żeby nie powtarzać się:

http://forum-motorowodne.pl/remont-przebudowa-modernizacja-lodzi/jaka-lodz-do-plywania-przelajowego-po-plytkich-rzekach-i-srodladziu/

http://forumwodne.pl/jaka-lodz-i-silnik-do-plywania-przelajowego-po-plytkich-rzek-t10133.html

byłbym wdzięczny za każde pomocne słowo i sugestie oparte na Waszych doświadczeniach.

Edytowane przez plywakprzelajowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Fajna łajba , Choć w woj. lubelskim na spalinówce poza Wisłą i Wieprzem ( na Bugu nie wiem jak jest) to nie ma gdzie pływać . Tylko elektryk . Czy to czasem nie kanał Wieprz-Krzna ? A czy tam czasem nie ma zakazu pływania ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2017 o 10:06, sina2 napisał:

zostało już tylko sprzedać :), jak nik nie łyknie tak 

to ją jeszcze pomaluje

a kolejna będzie mniejsza i miejmy nadzieje tańsza

 

zlozony.jpg

Super. Jestem na etapie szukania łodzi. Możesz mi napisać coś więcej o niej. Wymiary, ciężar, cena. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waga około 120-130 kg

blacha 3 mm 

wymiary wg projektu (pewnie b. zbliżone)

myślę że cena docelowo około 6-6,5 po pomalowaniu i ze wszytkimi pierdółkami

teraz zimą pewnie około 5-5,5 tyś zł

łódka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jeszcze jestem, czy robiłeś już jakieś testy na dużej fali. Czy zmieszczą się dwa fotele obrotowe?. I jeszcze jedno, nie bardzo mogę zobaczyć na zdjęciach, czy są bakisty. Gdzie zbiornik na paliwo i akumulator ?. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowek jest pod siedziskiem wymiary tak jak na rys, jak pamietam to zbiornik 12 l chyba powinien wejść, co do siedzenia obrotowego to w tej wersji miało go nie być , jest planowana ławka drewniana tak jak ta deska leży, aby 2 osoba nie siedziała na podłodze, siedzisko i ławka razem nie wejdą, bo wydaje mi się za mocno na dziobie by było, a do ławki pasują gniazda wioseł, w tych wzmocnieniach pod dulki, są otwory do zaczepienia pasa , 

schowek jeszcze bez pokrywy bo mi dopiero zawiasy przyszły, jeszcze nie zamontowałem

schowek.jpg

IMG_20171210_144422.jpg

IMG_20171210_144428.jpg

IMG_20171210_144820.jpg

IMG_20171210_144809.jpg

pas.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim witam i pozdrawiam wszystkich uczestników tego forum. Powinienem to zrobić przy pierwszym wejściu. Sorry. mam nadzieję, że zostanie ni to wybaczone. Na łódce, którą zamierzam kupić mają łowić komfortowo 2 osoby na wygodnych fotelach obrotowych. Emerytura nieuchronnie się zbliża i po kilkudziesięciu latach klasycznego siedzenia na łódce zamarzyła mi się odrobina komfortu. Twój projekt jednak niestety nie zakłada takiego scenariusza. Tak jak pokazujesz można zamontować małe krzesełka obrotowe na rufie i może na dziobie i jest to doskonałe rozwiązanie dla wyczynowców. Ja jednak oprócz spiningowania chcę ją też wykorzystywać na zasiadki na białą rybę. Uważam, że Twoja łódź jest doskonałą alternatywą w stosunku do produkcji uznanych producentów (blacha 3 mm, cena). Masz wielki potencjał (projektowanie i wykonanie) i kto wie czy w przyszłości nie zamówił bym u Ciebie łodzi o parametrach i z wyposażeniem mi odpowiadającym. Zrób z tego biznes i rób łodzie pod konkretne zamówienia. Oczekiwania wędkarzy są bardzo zróżnicowane ( jeziora, rzeki, wody przybrzeżne, łodzie duże, ciężkie i bezpieczne jak również mniejsze, lekkie do przeniesienia tam gdzie nie ma slipów. Nie zmarnuj kolego swojego talentu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 10 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.