Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Irlandia


Tomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka fotek sposrod ryb zlowionych w dwa ostatnie tygodnie sierpnia.

Dzien z najwieksza liczba szczupakow- 32 sztuki

Dzien z najwieksza srednia wielkoscia zlowionych ryb- 101cm, 103cm, 104cm, 106cm, 109cm, 110cm!

Dzien "mieszanych" lowow- 2 szczupaki, 150 okoni, 1 pstrag 81cm

Dzien z najwieksza ryba- Mirek pobil swoj rekord prawie trzykrotnie, lowiac sztuke o dlugosci 118cm i wadze 12,9kg

oo10.jpg

0310.jpg

mirek_10.jpg

tomi_k10.jpg

Niestety wrzesien nie rozpieszcza. Pogoda fatalna, od poczatku wrzesnia bylem na wodzie tylko raz i to na granicy bezpieczenstwa. Dzien skonczyl sie jednym braniem i jednym straconym pstragiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Witam wszystkich.Tu na forum jestem nowy,jednak w Irlandii od 5ciu lat. Mieszkam w Mullingar,gdzie to w około jest kilka jezior i rzek. Lubię łowić na morzu i z tego tytułu,jeśli kiedykolwiek,ktokolwiek potrzebował by uzupełnić skład,to ja się piszę zawsze.Oczywiście jak czas będzie pozwalał. Ze względu na to,że moje dzieciaki są niejadkami,ale lubią ryby,nie zawsze wypuszczam to co złowię. I może nie wszystkim się to będzie podobać. Jednak dodam tu,że chodzi głównie o ryby morskie i ........okonie,którym nie przepuszczę,bo strasznie je wszyscy lubimy :razz: . Po za maluchami oczywiście.

Może ktoś z Was podpowiedział by coś w temacie właśnie okonia. Gdzie ewentualnie można by coś połapać ? Jeśli ktoś miałby ochotę na powędkowanie w moich okolicach serdecznie zapraszam. W miarę możliwości podpowiem gdzie.

Pozdrawiam wszystkich. Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

witam wszystkich co się stało z wędkarzami w Irlandii cisza taka jakby wszyscy wyjechali a na ulicach tego nie widać :roll: ja po trzech latach wpadłem ponownie na wyspę troche pomoczyć kije tym razem z NAAS co .kildare ---do Tuam co.galway patrząc z wędkarskiego punktu widzenia dobre posunięcie ale tylko z wędkarskiego zmieniło sie na wyspie przez tych kilka lat mojej nieobecności na wyspie i to nie na dobre!!!!jak jest ktoś chętny do pogadania zapraszam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
czy ktos jeszcze tu zaglada ? jakas miejscoweczka na krpie w CO.Kerry jest moze wam znana ? dz

O karpia w Irlandii trudno. w Kerry nie znam miejscówek, jest w Co. tiperrary jedno miejsce gdzie można połowić karpie ale odpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.