Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wędka DRAGON Viper SEA Globetrotter Pilk 200 2.45 -opinie


Eqilibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Spodobał mi się travelerek (mieści sie w walizce), który ma być na bałtyckiego dorsza, chociaż producent pisze, że zaprojektowany i testowany w Norwegii.

Wędka DRAGON Viper SEA Globetrotter Pilk 200 2.45.

Niestety, naczytałem się tyle złego o morskich Dragonach (że strzelają bardzo często), że już się poddałem... a podoba mi się jakość wykonania.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Ktoś łowi na tego kija?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Kije Dragona strzelają? Tyle lat używam wędzisk spinningowych i gruntowych Dragona i nie mam problemów. A konkretnie, to o które morskie chodzi: Boat Master, Trolling Master, Viper, Express, Thytan, Team Dragon S.E., Millenium?

Boat Master to jedne z najlepszych wędzisk morskich, ludzie to kupują na halibuty norweskie. Trolling Master m.in. często używany jest do łowienia metrowych łososi w morzu. Przymierzam się do trollingowania, więc śledzę te wątki w sieci.

Swoją drogą, ludzie najróżniej obchodzą się z kijami, nie raz widziałem "profesjonalny hol" na kutrze: wędkarz wyciąga dorsza lub dwa (dublet) a podczas przekładania przez barierkę podnosi jak najwyżej kij, równocześnie odchyla go do tył i w tym momencie szczytówka jest tak nagięta, że przelotką szczytową nieomal dotyka blanku, no masakra jakaś.

Gdzieś na jakimś forum przeczytałem wypowiedź właściciela sklepu, chyba z Olsztyna, który pisał, że swoim dobrym klientom pomaga przepchnąć do serwisu (czyli oszukać serwis) wędziska złamane i uszkodzone z winy użytkownika. Jego zdaniem wszystko można napisać w zgłoszeniu tylko trzeba to zrobić inteligentnie i mieć poparcie sklepu. Wynika stąd, że wielu ludzi oszukuje, a gdy serwis odrzuci ich wersję "samouszkodzenia" się kija, to wkurzeni wyżywają się na forach.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

Też mnie te opinie zdziwiły, bo mam dobra opinie o ich sprzęcie.

Już nie pamiętam na jakim forum (bi ich trochę przerobiłem), ale pojechano po Dragonach wiele razy... a mnie ten kijek się podoba, wygląda solidnie, długość transportowa mi odpowiada i raczej decyzja o zakupie już zapadła. Zastanawiam sie tylko nad długością.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.