Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

WYNIKI GRAND PRIX HACZYK.PL 2015


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

Czas przedstawić klasyfikację końcową Grand Prix haczyk.pl 2015

normal_tabelka3.png

Zwycięzcą zostaje hlehle, łowca takich ryb jak: szczupak, sum,sandacz, boleń, jaź, karaś, kleń, lipień, karp, pstrąg tęczowy, pstrąg potokowy, leszcz i lin. 2 miejsce zajmuje Gofer, któremu udało się złowić rekordowe leszcze, karasie, karpie, okonie, pstrągi tęczowe, pstrągi potokowe, belony i trocie wędrowne. 3 miejsce zdobył pawciobra łowca takich ryb jak: płoć, leszcz, wzdręga, certa, sandacz, szczupak, karaś, lin.

Spoglądając na wyniki punktowe obu tur, rywali zdeklasował hlehle osiągając prawie 10 000 pkt. Warto wspomnieć o KrzysiekG, który wygrał II turę i gdyby nie podział konkursu na dwie tury, załapałby się na podium.

Najbardziej wszechstronnym wędkarzem został hlehle - 13 gatunków ryb, następnie Gofer, pawciobra i KrzysiekG po 8 gatunków.

W konkursie wzieło udział 24 zawodników. O 8 więcej, niż w poprzedniej edycji.

Największą rybą konkursu był sum hlehle 218 cm.

Spójrzmy ile poszczególnych gatunków ryb łowiono w obu turach

normal_tabelka2.png

Łącznie ryb zgłoszono 348, o 65 więcej niż w poprzedniej edycji.

Gratuluję zwycięzcom i pozostałym uczestnikom dobrych wyników.

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie, naprawdę złowiliście wiele wspaniałych okazów i do zobaczenia w tegorocznej edycji, która niebawem wystartuje :smile:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Gratuluję wszystkim uczestnikom, a w szczególności pierwszej trójce ze zwycięzcom na czele.

Podziękowania dla Organizatorów oraz dla Robal, za czas który poświęcił na ogarnianie tego wszystkiego byśmy mieli na bieżąco wyniki.

Dzięki za udaną całoroczną zabawę. :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą rybą konkursu był sum hlehle 218 cm.
Najbardziej wszechstronnym wędkarzem został hlehle
Zwycięzcą zostaje hlehle

Chyba nikt nit miał złudzeń kto powinien wygrać tą edycję. Piękne rybska. Gratulacje.

W konkursie wzieło udział 24 zawodników. O 8 więcej, niż w poprzedniej edycji.

To chyba cieszy najbardziej. Trzeba mieć nadzieje, że jest to tendencja zwyżkowa.

tomek1, Robal, z mojej strony jak co roku wazelina za zorganizowanie i prowadzenie GP. Szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim uczestnikom, a w szczególności zwycięzcy!

Panie hlehle, napisz Pan parę słów tu na forum o swoich wyprawach :mrgreen: . Ja bardzo chętnie przeczytam jak lowisz takie potwory i w takich ilościach. Szacunek!

Piszę sporo relacji na swoim blogu, ale przyznam się, że nie o wszystkim ...

Niestety w naszym kraju trzeba uważać jaką wiedzą się dzielimy. Większość ludzi jednak ryby zabiera, a okazów jest bardzo mało. Mnóstwo bardzo dobrych łowisk przestało istnieć z tego powodu.

Dlatego wielu zdjęć w ogóle nie publikuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Niestety w naszym kraju trzeba uważać jaką wiedzą się dzielimy. Większość ludzi jednak ryby zabiera, a okazów jest bardzo mało. Mnóstwo bardzo dobrych łowisk przestało istnieć z tego powodu...

Wiesz co mi się przypomniało po tym stwierdzeniu... stara batalia na jednym z portali z niejakim "Cezaratorem".... ojjj na pewno też ją pamiętasz..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegę Czarka, miałem okazję osobiście poznać i z Nim wedkowac. Kontrowersyjna postać w dobie dzisiejszego wędkarskiego pedantyzmu, jednak wyjątkowo skuteczny wędkarz od którego wiele z wędkarskiego fachu można zaczerpnąć.

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegę Czarka, miałem okazję osobiście poznać i z Nim wedkowac. Kontrowersyjna postać w dobie dzisiejszego wędkarskiego pedantyzmu, jednak wyjątkowo skuteczny wędkarz od którego wiele z wędkarskiego fachu można zaczerpnąć.

K.

Właśnie przez takich wędkarzy jak Czarek nie dzielę się całą wiedzą.

Są skuteczni i mordują okazowe ryby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy,

Muszę powiedzieć, że Grand Prix haczyk.pl 2015 przerosło moje oczekiwania. Czułem, że nowy regulamin może się sprawdzić, ale według mnie zadziałał doskonale. Rywalizacja była zacięta i do końca decydowała się kolejność na czołowych miejscach. Dziękuję Maryachiemu, który był głównym autorem tej koncepcji regulaminu i gronu redakcyjnemu za dopracowanie jego zapisów.

Dziękuję Robalowi za całoroczny trud prowadzenia konkursu. Mam nadzieję, że również w 2016 nie zabraknie Ci czasu i sił żeby chwycić ster także w tym roku. :wink:

Przede wszystkim dziękuję uczestnikom Grand Prix, stworzyliście rywalizację, którą z przyjemnością śledziłem dzień po dniu.

Gratuluję zwycięzcy. hlehle, Twoje wyniki są godne podziwu, zgłoszone okazy są marzeniem każdego wędkarza. Również zdobywcy kolejnych miejsc do końca rywalizowali o jak najlepsze miejsce, kolejność zmieniała się do ostatnich dni. Muszę przyznać, że gdybym startował w Grand Prix, to nie miałbym wielkich szans na czołowe miejsca. :oops::mrgreen:

Wreszcie na koniec dziękuję sponsorom, bo co prawda to koleżeńska rywalizacja, ale nagrody zawsze dodają smaczku. :wink:

Nagrody

Za trzy pierwsze miejsca w II Turze nagrodami są okolicznościowe statuetki i gadżety haczyk.pl.

normal_statuetkiGP2015.jpg

Za trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji końcowej „Grand Prix haczyk.pl 2015” nagrodami są okolicznościowe puchary ufundowane przez haczyk.pl.

normal_pucharyGP2015.jpg

Są oczywiście i nagrody rzeczowe:

1. Ufundowane przez sklep wędkarski Fishing-shop.pl dwa kołowrotki Mikado Blue Carp XS10000

normal_Mikado_Blue_Carp_XS10000_5B12365D_1200%7E1.jpg

2. Ufundowane przez firmę Bait Tech 10 zestawów przynęt gumowych.

normal_bait.jpg

3. Ufundowany przez bazę wędkarską "Bagna u Mańka" (Maniek72)- weekendowy pobyt dla laureata i osoby towarzyszącej w gospodarstwie agroturystycznym oraz na łowisku.

normal_bagnaumanka.jpg

4. Ufundowany przez Blog Wędkarski Ryba z Pojezierza kołowrotek Robinson Admira 207

normal_ryba_z_pojezierza.jpg

5. Ufundowany przez firmę Robinson kołowrotek Robinson Admira 207

normal_robisonnagroda.jpg

6. Ufundowany przez firmę Abramis (Mikado)

- Wędzisko Mikazuki Feeder

normal_1069ea7941d363c043ce556b5ac5e637.jpg

- Kołowrotek Airspace

normal_Airspace_t1GP.jpg

- Plecionka Nihonto Octa Braid

thumb_mikado_nihonto_octa_braid_280x336_px_01062014-1.jpg

- Zestaw przynęt Fishunter

thumb_adv_Mikado_FHII_WWW_PL-576x742.jpg

- Zestaw haczyków karpiowych

thumb_3b7dd8e729a2930d5d1732d1dfe9c3c7.jpg

Nagrody otrzyma więc 20 najlepszych uczestników Grand Prix. :cool: Wybieramy z puli

1. Mikado Blue Carp XS10000- 2 szt. (zabieramy po jednej sztuce)

2. Zestawy przynęt Bait Tech- 10 kompletów (zabieramy po jednym)

3. Weekendowy pobyt dla laureata i osoby towarzyszącej w gospodarstwie agroturystycznym oraz na łowisku "Bagna u Mańka"

4. Kołowrotek Robinson Admira 207- 2 szt. (zabieramy po jednej sztuce)

5. Wędzisko Mikazuki Feeder

6. Kołowrotek Airspace

7. Plecionka Octabraid

8. Zestaw przynęt FishunterII

9. Zestaw haczyków karpiowych

Tak jak w ubiegłym roku zwycięzcy czyli Hlehle jako pierwszemu przysługuje prawo do wybrania nagrody. Laureat dokonuje wyboru przez wpisanie w tym temacie nazwy nagrody, która najbardziej mu odpowiada np. "wybieram kołowrotek Mikado Blue Carp XS10000".

Następnie wybiera Gofer, potem Pawciobra itd. Jedna drobna uwaga, jeszcze nie dotarły do mnie nagrody od Mikado, wiec niestety nie jestem w stanie podać dokładnych parametrów feedera i kołowrotka. Przepraszam za tą niedogodność niezależną ode mnie, czekam jeszcze na dostarczenie tych nagród przez sponsora a nie chcę opóźniać rozdania nagród.

Osoby które wybrały nagrodę proszę o przesłanie adresu wysyłkowego na PW lub maila haczyk@haczyk.pl.

Jeszcze raz dziękuję za emocjonującą zabawę i już zapraszam do udziału w nowej edycji, która wystartuje za moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie byłbym zainteresowany albo kołowrotkiem albo feederem :)

Ok. Jeśli chcesz znać dokładne parametry sprzętu, to wstrzymamy się kilka dni aż do mnie dotrze i podam Ci szczegóły. Zależy mi na tym, żeby zwycięzca Grand Prix był 100% zadowolony z wybranej nagrody.

Przy tej okazji mogę powiedzieć, że firma Abramis (Mikado) już po raz trzeci będzie z nami w Grand Prix haczyk.pl, fundując nagrody w edycji 2016. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
O 18.01.2016o23:02, hlehle napisał:

Ja właśnie byłbym zainteresowany albo kołowrotkiem albo feederem :)

Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi.

Feeder ma 3,90 m i 120 gramów wyrzutu, przy czym jej ugięcie określiłbym jako półparaboliczne. Jak ktoś potrzebuje szybką wędkę na rzekę, to raczej nie to.

Kołowrotek Airspace jest wielkości 4000.

Wybieraj!;)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2/6/2016o13:40, tomek1 napisał:

Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi.

Feeder ma 3,90 m i 120 gramów wyrzutu, przy czym jej ugięcie określiłbym jako półparaboliczne. Jak ktoś potrzebuje szybką wędkę na rzekę, to raczej nie to.

Kołowrotek Airspace jest wielkości 4000.

Wybieraj!;)

Feeder :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.