Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

WYNIKI GRAND PRIX HACZYK.PL 2015


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Tomek1 serdeczne dzięki za upominek. W ubiegłym roku ze względu na szereg czynników nie brałem aż tak czynnego udziału w GP2015 . Mimo tego jakąś nagrodę również dla mnie przygotowałeś - szacun. W tym roku postaram się wygospodarować trochę więcej czasu na połowy. Postaram się - ... . Sam wiesz jakie to atrakcje życie dla nas przewiduje.

Od samego początku reaktywacji GP uważam ten konkurs za coś wyjątkowego. Zdrowa rywalizacja bez niepotrzebnej "spinki" w ramach jak to ujmujesz "dżentelmeńskiej rywalizacji". Oby tak dalej... . Bez względu na końcowy wynik i tak mimo przeciwności losu postaram się brać czynny udział w tej "zabawie". Fajna klarowna pozbawiona dziwnych podtekstów zabawa. Coś czego w dzisiejszym świecie brakuje... .

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wernicjusz napisał:

Tomek1 serdeczne dzięki za upominek. W ubiegłym roku ze względu na szereg czynników nie brałem aż tak czynnego udziału w GP2015 . Mimo tego jakąś nagrodę również dla mnie przygotowałeś - szacun. W tym roku postaram się wygospodarować trochę więcej czasu na połowy. Postaram się - ... . Sam wiesz jakie to atrakcje życie dla nas przewiduje.

Od samego początku reaktywacji GP uważam ten konkurs za coś wyjątkowego. Zdrowa rywalizacja bez niepotrzebnej "spinki" w ramach jak to ujmujesz "dżentelmeńskiej rywalizacji". Oby tak dalej... . Bez względu na końcowy wynik i tak mimo przeciwności losu postaram się brać czynny udział w tej "zabawie". Fajna klarowna pozbawiona dziwnych podtekstów zabawa. Coś czego w dzisiejszym świecie brakuje... .

 

Cieszę się, że ten konkurs jest tak sympatycznie odbierany. Tym bardziej miło słyszeć takie słowa od osoby, która znacznie przyczyniła się do jego reaktywacji. ;)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, tomek1 napisał:

Cieszę się, że ten konkurs jest tak sympatycznie odbierany. Tym bardziej miło słyszeć takie słowa od osoby, która znacznie przyczyniła się do jego reaktywacji. ;)

Miło mi to słyszeć ale mimo wszystko bez Twojej osoby i Twojego zaangażowania nawet nie wymienialibyśmy uwag w tym wątku (i to tak bez zbytniej "wazeliny" w tym temacie) . To Twoja osoba Twoje chęci i Twoja otwartość na spostrzeżenia innych przyczyniła się do reaktywacji w moim mniemaniu tak zacnego konkursu. Jak wspomniałem Ci już wcześniej ludziska poszukują właśnie czegoś takiego. Czegoś nie przesiąkniętego komercją, telewizją i tego typu owczym pedem. Czegoś spontanicznego a zarazem "prostego" i naturalnie przyjaznego człowiekowi. Łowię, zgłaszam zdjęcie i jest nas coraz więcej. Proste, błahe bym powiedział a z drugiej strony tak wciągające. Oby tak dalej... .

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wernicjusz napisał:

Czegoś nie przesiąkniętego komercją, telewizją i tego typu owczym pedem. Czegoś spontanicznego a zarazem "prostego" i naturalnie przyjaznego człowiekowi. Łowię, zgłaszam zdjęcie i jest nas coraz więcej. Proste, błahe bym powiedział a z drugiej strony tak wciągające. Oby tak dalej... .

I tego się trzymajmy. :) Wiosna blisko, już się nie mogę doczekać nowych zgłoszeń ;)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.