Skocz do zawartości
tokarex pontony

Opłaty 2007


P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wykupiłem dzisiaj pozwolenie i zapłaciłem aż 88zł czemu tak dużo?

A pozatym zauważyłem jedną żecz że dał mi znaczek wpisowe za 25 zł a przecież wpisowe płaci się raz prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Chcialem sie wybrac na rz. brde w okolicach miejscowosci Rytel, wchodze na strone pzw gdansk patrze na skladke 1 dniowa dla niezrzeszonych i widze 40 zł, no to podziekowalem za lowienie w tym miejscu, natomiast w moim okregu skladka wakacyjna na wody nizinne 25 zl za 2 miesiace, za gorskie 40 zl czyli tyle co za 1 dzien w pzw gdansk normalnie zdzierstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A istnieje opłata ogólnokrajowa??

Nie istnieje już od 5 lat. Tylko corocznie się zmieniające porozumienia miedzy okręgowe. W każdym kole powinien być aktualny wykaz takich porozumień na dany rok. Ja to kseruję i daję każdemu zainteresowanemu. Można się też tego dowiedzieć na stronie Zarządu Głównego w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym kole powinien być aktualny wykaz takich porozumień na dany rok.

To wiem akurat bo każdy przy opłacaniu składek dostaje sie go. Szkoda że nie ma opłat ogólnokrajowych. Nie rozumiem tylko tak zróżnicowanych składek w okręgach. Za tydzień wędkowania na mazurach wynosi więcej niż rok w okregu kieleckim. Zamierzałem jechac na mazury i opłacic składki np na 2 tygdonie ale z tego co czytałem na necie to nie warto.Jezioro nad którym zamierzałem wedkowac jest niemal bezrybne. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko tak zróżnicowanych składek w okręgach. Za tydzień wędkowania na mazurach wynosi więcej niż rok w okregu kieleckim.

Na Mazurach płacisz opłatę za wędkowanie na wodach należacych do spółdzielni a nie należącej do PZW. Składki w PZW sa różne w różnych okregach ale niewiele się różnią

Jezioro nad którym zamierzałem wedkowac jest niemal bezrybne.

Jak wiekszość. Po to się dzierżawi aby wyłowić wszystko, a poza tym zarybiają tam przeważnie sieją i sielawą które są nie wędkarskie i szukają frajerów do płacenia licencji. Kilka jest tylko jezior na których prowadzi się agro i wczasy z nastawieniem na wędkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku byłem zaskoczony bo miałem odliczoną kwotę co do złotówki i nagle gość, który kasował mówi mi, że brakuje mi złotówki. Na szczęście miałem jeszcze jakieś drobne i znalazłem tą złotówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.