Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Nowa kategoria na forum- Street Fishing


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Gorzów nie jest może popularnym i znanym miastem ale na pewno nie brakuje tu miejsc do street fishingu. Można pospinningować jak i osiąść na jakimś siedzisku czy nawet rozstawić profesjonalne stanowisko do łowienia na tyczkę. Bulwar jest spory i może pomieścić wielu wędkarzy chcąc np. zrobić jakieś zawody koleżeńskie lub coś w tym stylu,a nawet jakiś zlot. Po drugiej stronie Warty wycięto drzewa i jeśli ktoś woli może łowić na dłuuugim zielonym brzegu :)

Także do wyboru do koloru :)

 

 

bulwar 3.JPG

bulwar 2.jpg

bulwar 4.jpg

bulwar.jpg

Zawarcie.jpg

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przyznać się tu szybko, komu kibicować 2-3 lipca na SFW 24godz.?! Ja niestety udziału nie wezmę. Jak to mówi moja pani, albo rybka, albo pipka:) Koledzy którzy szukają kumpli do wspólnych wypraw wędkarskich we Wrocławiu i okolicach, to ta impreza jest niepowtarzalną okazją. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 24h - Street Fishing Extreme 2016 Wrocław  W weekend z ekipą Haczyków rywalizowaliśmy dzielnie na dość wyczerpującej imprezie przez sen chyba kręciłem korbą  po 24 h spinningowania kilka foto:

large.IMG_20160702_134613.jpg

large.IMG_20160703_044502.jpg

Nawet udało się w połowie rywalizacji wydłubać coś większego lał deszcz ale się nie poddawaliśmy

Boleń 62 cmlarge.577ac75ce543a_IMG_20160703_025140(2).jpg

Do złowienia pływa dalej :)

large.IMG_20160703_025210.jpg

W miejsca które chroniły przed deszcze i dawały możliwość połowić chwilami robiło się gęsto

large.IMG_20160702_174604.jpg

 

Więcej relacji i ciekawych foto : http://jerkbait.pl/topic/76078-24h-street-fishing-extreme-2016-wrocławonline/

 

  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Booryss gratulacje któryś już raz ;) Nadmienię, że rybka okazała się największą w nocy ;D

Pełen szacunek za wytrwałość, zwinność i szybkość w nocnym "szczupakowaniu" do wody za bolkiem ;) Pozostałym uczestnikom gtatuluję również, było na prawdę mega i do zobaczenia nad wodą ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co się orientuję, Booryss to weteran wrocławskiego SF. Był na pierwszym oficjalnym spotkaniu na wrocławskich wyspach. Nawet złowił tam pierwszą rybę pod formułą SF i w dodatku na muchę. Był to fajny klenik. Trochę pech go prześladował, bo pamiętam, że w tamtej edycji zdefektowała mu wędka. W tej, doszły mnie słuchy, że również  w ferworze walki kij się uszkodził. Ale gospodarze, ponoć, za największą złowioną rybę nocą, ufundują upominek. Jest szansa, że będzie fajna nagroda i zrekompensuje się strata. Poczekamy na zakończenie i ogłoszenie wyników. 
Jak to bywa z pogodą, namieszała i bardzo utrudniła rywalizację. Ci, co są w temacie, orientują się, że miejscowi rezygnowali z podjęcia walki. Ta formuła wymaga sporego wysiłku. Po tym wszystkim, przynajmniej jeden dzień, jeszcze pokutuje zmęczeniem. Gratulacje dla organizatorów i wszystkich biorących udział! Ja niestety nie odważyłem się uczestniczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jaceen napisał:

. Ci, co są w temacie, orientują się, że miejscowi rezygnowali z podjęcia  walki.

Jak dla mnie miejscowi a zwlaszcza Boorys podjeli walke  do konca w naprawde trudnych warunkach( sam sie przekonalem) Szacun dla Grzeska i Marcin82 i  Graty  za bolka Grzesiek nalezal sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra dość już tego słodzenia nie tylko ja latałem ponad 24 h z kijem po mieście.

Przemek też nie spał i starał się coś złowić on to powinien dostać medal bo chyba nie było miejsca w które by nie zaglądnął znając jego temperament :):):)

Patryk też sie trzymał dopiero w Niedziele 3 godzinki pauzy zrobił , tak dzielnie dotrzymywał mi towarzystwa :):):) i to dzięki niemu ja wytrzymałem.

Bacyk mimo obecności w krate tak jak by był cały czas :):):)

A po Bolenia poszedłem na pewniak w sprawdzone miejsce i wiedziałem ze jak coś się skusi to nie będzie małych rozmiarów i udało się o mały włos nie uciekł z moim wobkiem ale go dorwałem w ostatniej chwili. Taka moja przewaga dobrej znajomości miejskich bulwarów i starannej obserwacji Jacena ;););)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźnia i masarnia...tak podsumuje pogodę towarzyszącą nam na SFP 😆 upór i wiara boorysa w wynik w najbardziej paskudnym okienku pogodowym musiała zostać nagrodzona. Został zdecydowanym królem nocy 😆. Zabawa świetna, bo uczestnicy kapitalni, bez napinki i nadęcia...w większości ☺ Reprezentacja haczyka.pl dała radę a wynik Grześka jest na to dowodem. Pozdrawiam niewyspanych ☺

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Jednego z wędkarzy spotkała przykra niespodzianka. Nie będę swoich przemyśleń i co o tym sądzę przedstawiał, tylko pozostawię ocenie Wam. Myślę, że na podstawie takich informacji powinniśmy stworzyć, albo chociaż informować siebie nawzajem o miejscach, gdzie miejskie łowienie może być przez PSR postrzegane za nielegalne.

http://jerkbait.pl/topic/78217-absurdalne-mandaty-psr/#entry1961229

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.