Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowisko Mała Wisła


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

no tak..ale chciałem tam sie pobawic z pstrągami... i sie tyle nabawiłem- 50 zl na dzien bez zabierania ryb - no parodia panowie- chyba sie zgodzicie :]

Pozostają mi chyba zatem tylko pstrągi na bialej przemszy 60 km odemnie- przynajmniej bed chorych opłat :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak..ale chciałem tam sie pobawic z pstrągami... i sie tyle nabawiłem- 50 zl na dzien bez zabierania ryb - no parodia panowie- chyba sie zgodzicie :]

To chciałeś się pobawić czy je zjeść? :roll:

Po drugie za dopłatą 16 zł masz prawo zabrać rybę :mrgreen: A po trzecie taniej wychodzi w Tesco :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam,mam pytanie,czy ktos był na wisle nizinnej w ostatnich dniach,jakby mógł podzielic sie jakie sa warunki i co teraz bnajlepiej bierze i na co i gdzie bo sie wybieram ale nie wiem gdzie czy do strumienia czy do drogomysla,prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hmmm nikt o tzw "białą kartę"nie pytał. Regulamin

http://www.malawisla1.pl/regulamin_nizinny.html

mówi tak

1. Prawo do połowu ryb nabywają osoby, które wykupiły roczną lub dzienną opłatę imienną uprawniającą do połowu w/w sektorach obwodu oraz posiadają przy sobie dowód tożsamości.

Żeby się upewnić po prostu zadzwoń- numer do strażnika jest na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zadzwoniłem do stacji Orlen i tylko zezwolenia. Tak wiec juto umocze tam kije :grin::wink:

Ps. Dzisiaj bylem na komercyjnym na Czulowie. Wialo kichą. Okolo 25 karasi, 3 płocie, 1 lin. Szkoda tylko, że żadna rybka nie przekroczyła 10 cm :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

witam panowie. jestem początkującym wędkarzem, niedawno kupiłem sobie zezwolenie na łowisko "wisła mała". mam pytanie, czy ktoś z Was był tam ostatnimi czasy i jak sprawa wyglądała z połowem. Ja byłem chyba ze 3 razy w strumieniu koło mostu i nic tylko jakieś leszczyki małe... poza ostatnim razem kiedy wyciągnełem jednego 43cm a drugiego 46cm. w sumie zaraz znowu się tam wybieram i mam nadzieje, że teraz coś konkretniejszego wyciągne.... Ale mam pytanie czy są tam jakieś ciekawsze miejsca gdzie ta rybka będzie troszke inna niż leszczyki i ewentualnie na co łowicie....z góry dzięki i pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam... kiedys łowiłem na Wiśle, jakies 2-3 lata temu... i teraz mam zamiar znow zaczac, glownie na spinning... i takie pytanie... gdzie tam wolno lowic? bo z tego co wiem to troche sie pozmienialo i w niektorych miejscach lowienie jest zakazane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tam wolno lowic? bo z tego co wiem to troche sie pozmienialo i w niektorych miejscach lowienie jest zakazane?

Powyżej mostu w Strumieniu łowisko Wisła Mała (czytaj ten temat i stronę dzierżawcy) poniżej mostu aż do jeziora karta na jezioro Goczałkowickie- czytaj stronę Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągowego. Poniżej jeziora kilkaset metrów również należy do GPW a od pierwszego mostku poniżej zapory to już wody PZW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam po raz kolejny ;) mam kolejny raz pytanie w sprawie Wisly w Strumieniu... a mianowicie:

Dowiedzialem sie ze kupujac zezwolenie na goczalkowice moge lowic na wisle od mostu w strone jeziora, lecz tylko po jednej ze stron wisly, jako ze z drugiej znajduje sie jakis rezerwat bobrow? czy to prawda?

a drugie pytanie dotyczy zezwolenia... zakupilem jednorazowe, bezimienne- przenosne zezwolenie w moim kole i w zamian za to wzieli mi moja karte w zastaw... i teraz pytanie czy jesli trafie na kontrole to moga sobie zazyczyc tej karty ktora dalem w zastaw? bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Siemano jestem nowy na forum.

Temat odrobinke zakurzony więc go odświeże.

Gdzie na nizinnej jest najwygodniejsze zejście bo w drogomyślu w tych krzaczorach nie ma jak zejść nad wode.

A tak dla aktualizacji zezwolenie teraz kosztuje 18zł Dzienne i 120zł roczne.

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

witam :wink: jak z rybkami teraz na wisle? warto sie wybrac? strumien...moze drogomysl? byl ktos z was ostatnio? o jakich porach najlepiej teraz rybka bierze i co polapaliscie? dzieki z gory za wszystkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

witam,

po pierwsze: kondolenciju narodu Polskiemu do katastrofy samolotu u miasta Smolensk i smierc prezydenta L.Kaczynskiego. To jest wielka tragedia.

Chciem otwarte temat do Gorskie wisly i potoku Brennica, ci jest snaczenie polowanie na tychto rzekach. Ja byl zobaczyt w tomto tygodnu sektor Brennicy, okoly Brenni i Gorki Male. Rzeka jest bardzo piekna i czysta, ale wydaje sie jako martwa.

Jest tu ktos tam chodzi polowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Orientuje się ktoś może czy zezwolenie na wisłe nizinną obejmuje także potok knajka? kiedyś łowiłem tam ze znajomym i mieliśmy niezły ubaw.

Pozdrawiam

zezwolenie niznna wisla jest na sektor od jazu v Kiczycach do mostu drogowego v Strumienu viz. www.malawisla.pl

Nie wiem,kdze ujscie potok Knajka, dla mapy, kdzes u Grogomyslu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Toz wczoraj w niedziele sem byl na Brennici

http://foto.mapy.cz/152328-Rybak-muchowy-na-Brennicy

bardzo mila pogoda, troche wiekszy powiater, pogodowy ale bardzo slaby polow :)

winiki: 2 pstragi rozmiaru do 15cm :) za 4 godziny :) na nymfie a na suchum muchie 10m nad jaziem v cienu a u brzegu.

Miedzy jazy to wieczorem zdjecowalo i muchy byly ogryzcone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.