Skocz do zawartości
tokarex pontony
tomek1

Łowisko Mała Wisła

103 postów w tym temacie

Witam wszystkich. Nazywam się Marcin i chciałbym odświeżyć temat. Proszę o informacje na temat wyników na Wiśle Małej. Ja w tym roku w okresie wiosna - lato złapałem ok. 20 szczupaków, w tym 3 przekroczyły 50 cm, jednego sandacza. To spinning. Jednak od końca września lichutko - zero drapieżnika (nie liczę okonków). Łowię głównie woblerami. Może coś źle robię bo wszędzie czytam, że jesień to czas na szczupaki.

Ciekaw jestem jakie wyniki na tym łowisku jesienią osiągają inni i jakich przynęt używają. Proszę o informacje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacze   Dragpm

witam panowie!chciałbym w sobote wyruszyc na Wisłe pod tzw "kapliczke"-orientuje sie jak wyglada tam sytuacja? chodzi mi o to czy woda nie jest juz "scięta" i ewentualnie czy cos skubie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
witam panowie!chciałbym w sobote wyruszyc na Wisłe pod tzw "kapliczke"-orientuje sie jak wyglada tam sytuacja? chodzi mi o to czy woda nie jest juz "scięta" i ewentualnie czy cos skubie

Raczej mówi się na to kanał (więcej ludzi kojarzy o co chodzi), na wodzie jeszcze widać sporo lodu ale można łowić, tyle że efektów nie ma przynajmniej wczoraj nie było, wiem bo gadałem z 2 chłopami na miejscu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dragon

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz