Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

XI Ogólnopolski Zlot Sympatyków haczyk.pl


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas na ogłoszenie miejsca tegorocznego Zlotu Sympatyków Haczyk.pl. 8)

Zlot odbędzie się w dniach 12-15.08 na łowisku Oleśnikowa Dolina. Będzie to więc powrót do miejsca, w którym odbył się najbardziej do tej pory obfity w duże ryby zlot w naszej historii.B)

olesnikowa_dolina.jpg

Łowisko

Składa się z trzech stawów. Tak jak poprzednio, my mamy rezerwację na ten największy staw.

b_e4fea61024e8f626134338a1be635652.jpg

Jeśli chodzi o rybostan, to uczestnicy dziewiątego zlotu wiedzą, że można liczyć na piękne karpie, amury i jesiotry. Są również szczupaki i sandacze, ale nie wolno łowić na spinning. Jest również odrębne łowisko z sumami do 70 kg, ale wymaga dodatkowej opłaty i wcale nie jest łatwo o wąsacza mimo dużej koncentracji ryb.

Próbka zdjęć z naszego ostatniego zlotu w Oleśnikowej Dolinie.

IMG_0543.JPG

IMG_0112.JPG

IMG_0104.JPG

IMG_0118.JPG

 

Ważnym aspektem jest regulamin łowiska- zalecane jest stosowanie żyłek minimum 0,30 mm, wymagany jest duży podbierak (ramiona min. 70 cm) i mata karpiowa. Tak jak poprzednio, w ramach naszej rezerwacji będziemy mieli do dyspozycji na łowisku 5 kompletów podbierak+mata. Proszę uczestników zlotu, którzy nie posiadają takiego sprzętu o deklarację, że chcą skorzystać z tego dostępnego na łowisku.

Z uwagi na bardzo dużą renomę łowiska i ciągłe obłożenie, w tym roku nie udało się uzyskać tak niskiej opłaty za łowienie jak poprzednio. Cena dla wędkujących uczestników Zlotu wynosi 40 zł/dobę łowienia, czyli 120 zł za 3 doby zlotu. Opłatę za łowisko wpłacamy do mnie do 15 maja.

Dozwolone jest rozbicie namiotu karpiowego, nie płacimy również za pobyt na łowisku dla osób towarzyszących nocujących na miejscu. Możemy łowić przez całą dobę. Nasza rezerwacja nie uprawnia do zabierania ryb. Gdyby ktoś miał taką chęć- rozliczenie wg cennika łowiska.

Noclegi

b_0e13fa0f57d144d16a9d5015091dd170.jpg

Cena noclegu wynosi 45 zł/osobę/dobę za pokoje z łazienką na korytarzu i 50 zł/osobę za dobę w pokojach z łazienką. Dzieci do lat 4- jeżeli śpią w łóżku z rodzicami- bezpłatnie. Jeżeli dziecko do lat 4 śpi w osobnym łóżku cena 30 zł. Dzieci powyżej 4 lat- płatne jak za dorosłego.

W budynku znajduje się kuchnia z lodówką, kuchnią gazową, mikrofalową i resztą wyposażenia. W budynku z pokojami bez łazienki są 4 ogólnodostępne łazienki (nie w pokojach). Istnieje również możliwość wykupienia posiłków na miejscu w cenie 22 zł za obiad (dwa dania i kompot). Uwaga! Obiady należy zamówić przed przyjazdem. Do dyspozycji na łowisku jest też mini sklepik wędkarski.

Mamy wstępną rezerwację na pokoje do 15 maja. Żeby zarezerwować nocleg należy dopisać się do listy w tym temacie i skontaktować się ze mną na PW. Do 15 maja należy wpłacić zaliczkę w wysokości wartości 1 doby noclegów. Po tym terminie pokoje za które nie wpłacono zaliczki uważa się za wolne do wynajmu przez właścicielkę.

Na tą chwilę lista osób biorących udział w zlocie wygląda następująco:

1. tomek1+ Ola+ Agata+ Krzyś

2. Gregorek+ekipa

3. tomik+ Magda+ 2 dzieciaków

4. Amator+ rodzina

5. Tadeusz+Krzysztof+żony

6. Gofer+ekipa?

7.

 

Do dyspozycji pozostają: 4 pokoje 4 osobowe i 1 pokój dwuosobowy i jeden pokój jednoosobowy- łazienka w korytarzu- cena 45 zł/osobę za dobę.

 

Z pewnością pojawi się sporo pytań dotyczących zlotu. Proszę o zadawanie ich w tym temacie lub do mnie na PW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

witam.

widzę że o mnie zapomnieli he :angry::)

pytanko: czy ten domek na wyspie jest wolny? ode mnie chce jechać ta sama ekipa czyli brałbym 4 pokoje . 3x4 osobowy + 1x 2 osobowy . no chyba że domek.

ps

szkoda że nie to miejsce co ostatnio. zaplecze , miejsc do spania łowisko wszystko git no ale decyzja już zapadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, bronek napisał:

witam.

widzę że o mnie zapomnieli he :angry::)

pytanko: czy ten domek na wyspie jest wolny? ode mnie chce jechać ta sama ekipa czyli brałbym 4 pokoje . 3x4 osobowy + 1x 2 osobowy . no chyba że domek.

ps

szkoda że nie to miejsce co ostatnio. zaplecze , miejsc do spania łowisko wszystko git no ale decyzja już zapadła.

O przepraszam, dzwoniłem do Ciebie przed ogłoszeniem zlotu, ale bez odzewu:mellow: Myślałem, że zmieniłeś numer....

Domki na wyspie- już w ubiegłym roku na zlocie Amator i Tadek podczas dyskusji, że może wrócimy do Oleśnikowej- powiedzieli, że jeśli się tak stanie, to rezerwują w ciemno...

Aktualna lista wygląda tak:

1. tomek1+ Ola+ Agata+ Krzyś

2. Gregorek+ekipa

3. tomik+ Magda+ 2 dzieciaków

4. Amator+ rodzina

5. Tadeusz+Krzysztof+żony

6. Gofer+ekipa?

7. Bronek z ekipą

8. Marek z rodziną

9. Radek z rodziną

 

W tej sytuacji został jeden pokój 4 osobowy i jeden pokój 1 osobowy.

PS. Być może wrócimy jeszcze kiedyś do Sielskiej Wody. Na przyszły rok mam na oko inne łowisko- pod warunkiem, że zwiększą ilość miejsc noclegowych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tomek1 napisał:

O przepraszam, dzwoniłem do Ciebie przed ogłoszeniem zlotu, ale bez odzewu:mellow: Myślałem, że zmieniłeś numer....

Domki na wyspie- już w ubiegłym roku na zlocie Amator i Tadek podczas dyskusji, że może wrócimy do Oleśnikowej- powiedzieli, że jeśli się tak stanie, to rezerwują w ciemno...

Aktualna lista wygląda tak:

1. tomek1+ Ola+ Agata+ Krzyś

2. Gregorek+ekipa

3. tomik+ Magda+ 2 dzieciaków

4. Amator+ rodzina

5. Tadeusz+Krzysztof+żony

6. Gofer+ekipa?

7. Bronek z rodziną

8. Marek z rodziną

9. Radek z rodziną

 

W tej sytuacji został jeden pokój 4 osobowy i jeden pokój 1 osobowy.

PS. Być może wrócimy jeszcze kiedyś do Sielskiej Wody. Na przyszły rok mam na oko inne łowisko- pod warunkiem, że zwiększą ilość miejsc noclegowych.

 

a to zwracam honor :) myślałem że jakoś podpadlem/śmy po ostatnim zlocie ;)

musiałeś  mieć mój stary tel ze starej firrmy.

ogarniam jutro ekipę żeby się określili na 100% i daje znać + kasa.

pytanie : czy wcześniejsze dni są zarezerwowane?. masz jakieś info nt temat? nie wiem czy nie przyjedziemy wcześniej 1-2 dni. zapowiada się że będzie w tym roku to jedyny termin mojego urlopu więc może wydłużę pobyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bronek napisał:

a to zwracam honor :) myślałem że jakoś podpadlem/śmy po ostatnim zlocie ;)

musiałeś  mieć mój stary tel ze starej firrmy.

ogarniam jutro ekipę żeby się określili na 100% i daje znać + kasa.

pytanie : czy wcześniejsze dni są zarezerwowane?. masz jakieś info nt temat? nie wiem czy nie przyjedziemy wcześniej 1-2 dni. zapowiada się że będzie w tym roku to jedyny termin mojego urlopu więc może wydłużę pobyt.

Nie wiem- zapytam. Wszystkie pokoje o dwa dni wcześniej?

Dzwoniłem na 608... Poślij proszę świeży numer. Z ubiegłorocznej ekipy nie odebrał również Madman. Obawiam się, że za chwilę zabraknie miejsc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomek1 napisał:

Nie wiem- zapytam. Wszystkie pokoje o dwa dni wcześniej?

Dzwoniłem na 608... Poślij proszę świeży numer. Z ubiegłorocznej ekipy nie odebrał również Madman. Obawiam się, że za chwilę zabraknie miejsc...

tego jeszcze nie wiem. daj mi chwile czasu żeby przegadać z ludźmi.

to stary nr podeślę nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bronek napisał:

tego jeszcze nie wiem. daj mi chwile czasu żeby przegadać z ludźmi.

to stary nr podeślę nowy.

Ok, te pokoje które zaklepałeś- trzymam do czasu potwierdzenia przez Ciebie końcowego składu. Daj znać ile dni i pokoi potrzebujesz wcześniej- popytam czy są wolne. Dla pełnej jasności- łowienie poza terminem zlotu kosztuje 50 zł/ dobę/osobę (na zlocie mamy 40 zł/osobę/dobę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gofer napisał:

Panie Bronek a co z miedzynarodowym złotem? Na pewno poważniejsze łowienie a z tego co pamiętam to jak chcesz to umiesz;)

Możesz Kamilo rozszerzyć wątek bo chyba czegoś nie pamiętam:blink:???? , a to jest możliwe ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, madman napisał:

Hej! Oczywiście jadę, ale też mi nikt nie dzwonił ;) Tak jak zawsze interesuje mnie domek, ale widzę że wsio poszło... To wstępnie rezerwuję pok. 4 osobowy choć nocki pewnie w namiocie nad wodą mnie czekają ;)

Dzwoniłem do Ciebie 16.04 o 9.07 na numer 531..., ale bezskutecznie ;)

Aktualna lista:

1. tomek1+ Ola+ Agata+ Krzyś

2. Gregorek+ekipa

3. tomik+ Magda+ 2 dzieciaków

4. Amator+ rodzina

5. Tadeusz+Krzysztof+żony

6. Gofer+ekipa?

7. Bronek z rodziną

8. Marek z rodziną

9. Radek z rodziną

10. Madman z rodziną

Prawdopodobnie wróci do puli jeden pokój 4 osobowy. Paza nim została tylko jedna jedynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, madman napisał:

Hej! Oczywiście jadę, ale też mi nikt nie dzwonił ;) Tak jak zawsze interesuje mnie domek, ale widzę że wsio poszło... To wstępnie rezerwuję pok. 4 osobowy choć nocki pewnie w namiocie nad wodą mnie czekają ;)

tomek chyba ci zablokowali wychodzące ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bronek napisał:

tomek chyba ci zablokowali wychodzące ;):D

Nie, to Wy mnie traktujecie jak w tym kawale o babie- "Panie doktorze, wszyscy mnie lekceważą- lekarz- następny proszę"

:lol:;)

W tym roku pogadamy na zlocie już o kolejnym roku, bo mam pewien plan, ale zależny od ilości miejsc noclegowych jakie będzie miał właściciel po rozbudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomek1 napisał:

Nie, to Wy mnie traktujecie jak w tym kawale o babie- "Panie doktorze, wszyscy mnie lekceważą- lekarz- następny proszę"

:lol:;)

W tym roku pogadamy na zlocie już o kolejnym roku, bo mam pewien plan, ale zależny od ilości miejsc noclegowych jakie będzie miał właściciel po rozbudowie.

możesz mnie zapisać :)  biorę w ciemno.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.