Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

XI Ogólnopolski Zlot Sympatyków haczyk.pl


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, tomek1 napisał:

Jeszcze daleko, może coś się zmieni. Tak czy siak warto mieć namiot albo solidny parasol. ;)

jak będzie tak ciupać jak zapowiadają to potrzebny będzie podwójny zapas :)

mam nadzieję że nie będzie tak źle.

namiot jakiś jest gorzej z parasolem. musimy ze szwagrem coś wymyślić :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

nie mam jeszcze nic ale jak będzie tylko lało to nie jadę więc sprzętu na razie nie dokupuję :unsure:

na razie szukam kołowrotka. zawsze ten sam temat wraca przed zlotem .

szkoda kasy a z drugiej strony nie lubię kupować dziadostwa . i bądź tu mądry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gofer napisał:

Ostatnie odliczanie!:)

Do zobaczenia Panie i Panowie!

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

nie mów że znów się spotkamy :)

z tym niejechaniem oczywiście żartowałem . kołowrót dzisiaj zakupiony reszta w przyszłym tygodniu i w piątek się meldujemy :) zapas też zrobiony ;)

no chyba że nie chcecie ?:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gofer napisał:

Ty lepiej zapas kulek zrób bo ja to na poważne łowienie tam jadę:)

@Gofer, tam trzeba iść w stronę rybnych pelletów. Najlepiej sprawdzał się pellet kupiony na miejscu, kulki działały bardzo słabo. Chyba, że coś się zmieniło od ostatniego Zlotu, więc warto zabrać i kulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gofer, tam trzeba iść w stronę rybnych pelletów. Najlepiej sprawdzał się pellet kupiony na miejscu, kulki działały bardzo słabo. Chyba, że coś się zmieniło od ostatniego Zlotu, więc warto zabrać i kulki.

Pamiętam co mówiłeś w zeszłym roku, będę na to gotowy.. ale zamierzam kupić pellet też na miejscu :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gofer napisał:

Panie Bartku mogiemy spróbować nawet częściej niż raz w roku:)

Ty lepiej zapas kulek zrób bo ja to na poważne łowienie tam jadę:)

tak jak Tomek pisze trzeba iść w stronę pelletu. coś tam trzeba zabrać bo jak nie będą mieli na miejscu to będzie dupa ;) Gofer pożyczysz na chwilę spoda do nęcenia ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę nas będzie a znając życie u nas grill nie zgaśnie przez 4 dni więc zabieram coś takiego : http://allegro.pl/namiot-pawilon-ogrodowy-altana-3x3m-4-sciany-i5690396067.html

mam nadzieję że się zmieści :)

z tego co pamiętam miejsce jest.

taki mały kompromis pomiędzy 3 namiotami wędkarskimi a jednym większym :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bronek napisał:

pytanie; jakie tam ciężarki się sprawdzą? . muszę coś kupić a z tego co pamiętam to tam jest muł na dnie. jaka waga? daleko nie trzeba rzucać .

Jak klasyczny zestaw to 80 gramów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tomek1 napisał:

Jak klasyczny zestaw to 80 gramów.

będzie tak. zestaw samozacinający czyli rurka, klips, krętlik + włos . do tego myślę jakieś małe worki pva wiec ciężarek 80 chyba za duży? :huh:

no chyba że bez worków to 80 rzeczywiście będzie ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bronek napisał:

będzie tak. zestaw samozacinający czyli rurka, klips, krętlik + włos . do tego myślę jakieś małe worki pva wiec ciężarek 80 chyba za duży?

Tu chodzi o samozacięcie- dlatego 80 gramów, które przyjmuje się za konieczne do samozacięcia.

Chociaż od czasu jak zacząłem łowić na methodę, to przekonałem się, że w tym sposobie łowienia nawet 30 gramów wystarczy. Jednak do klasycznego łowienia 80 gramów będzie ok., tym bardziej że jak pamiętam łowiłeś kijem karpiowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, tomek1 napisał:

Tu chodzi o samozacięcie- dlatego 80 gramów, które przyjmuje się za konieczne do samozacięcia.

Chociaż od czasu jak zacząłem łowić na methodę, to przekonałem się, że w tym sposobie łowienia nawet 30 gramów wystarczy. Jednak do klasycznego łowienia 80 gramów będzie ok., tym bardziej że jak pamiętam łowiłeś kijem karpiowym.

ok dzięki za pomoc. zawsze myślałem że chodzi o długość rzutu :)

kije to alivio więc powinny dać radę . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak Tomek pisze trzeba iść w stronę pelletu. coś tam trzeba zabrać bo jak nie będą mieli na miejscu to będzie dupa [emoji6] Gofer pożyczysz na chwilę spoda do nęcenia ?

 

Pewnie, że Co pozycze. Nawet swoim palletem Ci podsype :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomek1 napisał:

Ostatnio sprawdzał się śmierdzący kupiony na miejscu. Przypuszczam, że dobra będzie methoda.

a wiesz to co im zasmakuje tym razem ? :)

ja juz pellet zakupiłem . mam tylko nadzieję że zdąży dotrzeć przed wyjazdem  a resztę dokupię na miejscu ;) w końcu to 4 dni łowienia trochę tego trzeba będzie mieć . 

ps ma ktoś jakiś pomysł na plecionkę przyponową w rozsądnej cenie ale w dobrej jakości do miękkiego dna jakie tam jest ? zastanawiam się czy kupić już gotowe czy nie wiązać samemu (no może przy waszej pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tomek1 napisał:

Panowie, przypominam, że chętni na obiady powinni to uzgodnić z właścicielką minimum dwa dni przed przyjazdem.Dzwońcie proszę bezpośrednio do Oleśnikowej w tej sprawie.

dobrze że przypomniałeś . muszę zapisać moją familię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bronek napisał:

jeszcze raz zadam pytanie - ma ktoś pomysł na plecionkę z której można zrobić przypon . najlepiej niedrogą i dobrą ?

i chyba jakąś miękką na to muliste dno ? :huh:

Możesz kupić na metry w wędkarskim. Ja przeważnie używam Quantum, ale nie przywiązuję do tego większej wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.