Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro Otmuchowskie


Skaner

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...

Proponuję wszystkim zwolennikom zakazów dołożyć się do zbiórki , która prawdopodobnie i w tym roku będzie organizowana. W roku poprzednim składka wynosiła 100 zł + w zależności od możliwości i chęci wędkarza. Jeżeli akcja się rozpocznie to wszystkich chętnych mogę poinformować na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 11 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Nie wiem jak z łodzi,  ale z brzegu od strony  Sarnowic na kempingu lipa totalna od piatku do  wtorku cokolwiek było wrzucone do wody natychmiastowe brania bolenia 10 cm czy to biały czy to kuku czy czerwony, jedynie w nocy sumy z wywózki co jakiś czas, niestety nie  u mnie

Pozdro

 

ps. Na Nyskim tez lipa jesli chodzi o biala rybe

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Z racji umożliwienia od dziś rekreacji na terenie Polski wybrałem się o 5 rano nad jeziorko otmuchowskie. Miejsce wybrane to blisko pierwszego ośrodka jadąc od strony Otmuchowa na kamienistym choć płaskim wale. Wędkowanie zacząłem od 6 rano. Na obydwa feedery (delikatne zestawy ze skrętką) na różne formy robactwa miałem niemrawe delikatne oraz niekiedy agresywne brania. Niestety pomimo wielu prób zacinania w różnych momentach zarówno wcześnie jak i późno nie przyniosły rezultatu. W niedalekiej odległości siedziało jeszcze 5 wędkarzy.  Wszyscy jak jeden mąż w tym ja ok.13-14 pojechali do domu o kiju. Ale pogoda dopisała i zbawienne orzezwienie nad wodą po 3 tygodniach chorego zakazu zrekompensowalo zerowy wynik. Podsumowujac wydaje się, ze leszcz jeszcze w pelni nie jest wytarty. Ryba sie nie splawiala ani jakos specjalnie nie żerowała. Mysle, ze poczatkiem maja sezon dla fanatykow feedera rozkreci sie na dobre. Poziom wody na jeziorze dosyć wysoki choć nie jakiś bardzo. Pozdrawiam i apeluje o rozkręcenie tego tematu i relacjonowanie dla innych wędkarzy swoich wypraw tak, by każdy z nas miał szansę udać się w dobrym momencie nad wodę;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.